Terror [RLR] vs. robson_gra_na_lajcie [BOSS] 720.06%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Terror [RLR] vs. robson_gra_na_lajcie [BOSS] 720.06%

    Dawano nic nie wstawiałem ale jednak to wstawie :)
    Agresor wiedział ze jestem i leciał :) myślał ze ja nie telepne bo myślał za ja myśle że on zawróci a jendak nie zawróci i takie tam duzo myślenie a jednak siadło :)
    top 1 :D i jego 1/20 w reckach :::D

    POZDRO DLA BOSS



    Dnia 13-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________


    Pancernik 1.200
    _________________________________________


    Obrońca robson_gra_na_lajcie [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 19.673
    Duży transporter 1.881
    Lekki myśliwiec 81.185
    Ciężki myśliwiec 217
    Krążownik 9.008
    Okręt wojenny 3.238
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 19.791
    Sonda szpiegowska 4.432
    Bombowiec 460
    Niszczyciel 1.092
    Pancernik 5.039
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca robson_gra_na_lajcie [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 19.486 ( -187 )
    Duży transporter 1.871 ( -10 )
    Lekki myśliwiec 80.359 ( -826 )
    Ciężki myśliwiec 213 ( -4 )
    Krążownik 9.007 ( -1 )
    Okręt wojenny 3.238 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 2 ( -0 )
    Recykler 19.683 ( -108 )
    Sonda szpiegowska 4.392 ( -40 )
    Bombowiec 460 ( -0 )
    Niszczyciel 1.092 ( -0 )
    Pancernik 5.039 ( -0 )
    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 102.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.225.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 32.028.800 metalu i 39.976.800 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    32.028.800 Metalu i 39.980.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -36.000.000
    Kryształ: -48.000.000
    Deuter: -18.000.000
    agresor stracił łącznie 102.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 27.992.800
    Kryształ: 38.009.800
    Deuter: -218.000
    obrońca zyskał łącznie 65.784.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    [
  • Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, brawo Robson wykolegowania tego pushmena, aż się łezka w oku kręci hehe
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • Terror i tak was rozjedzie.. nie żebym na to liczył i był jego fanem.. nie wiem nawet kto to.. ale gram na uni i widzę co się dzieje. Pieniądze trzeba też i umieć wydać... A na takie ryzyko jak tutaj myślę że moze sobie raz na jakiś czas pozwolić.. nie lubię antymaterii.. jestem zły że gameforge ją wprowadziło.. ale skoro jest opcja nie mozna mieć do kogoś pretensji że może wydać więcej od was.. zostanie tylko Dewey .. bo to solidna marka... A całą resztę terror w końcu zezłomuje.. jeśli nadal będzie wkładał w grę tak dużo czasu , kasy, i przeróżnych pomysłów na zwiększanie przewagi.. nawet jeśli to nie fair... Ale to tak samo jak powiedzieć że nie fair jest to że jeden z drugim ma komplet oficerów a ja nie... Gracie za kasę.. liczcie się z tym że ktoś może mieć jej więcej.. i kupować coś do pomocy w grze nie tylko od gameforge ...

    Graty złapania top1 .. myślę że za bardzo tego nie odczuje... Ale ze czytam i widzę w jakich stosunkach z terrorem jest Boss i nie tylko ( w sumie jak na prawie kazdym uni gdzie top1 ma wielką przewagę ) to starcie musiało obrońcę ogromnie ucieszyć.. więc gratulacje... I sukcesywnej gry
  • :fgrin: :brawo: :bdb: ktos w koncu przeczytal instrukcje "dolonczonom" do opakowania. gratuluje obroncy czujnosci bo akcja kozak... uwalic Terrora to jakby nr 1 w CV :czytam:

    nawet jesli to kawalek floty, ,,, i skonczcie juz te gownosranie o wlazeniu w dupe, braku swiatla, ciemnosciach itd......
    siadamy do kompa zeby grac a nie zeby srac sobie po glowie. jak ktos ma inne priorytety to niech sie wali na ryj, a to jest gra strategiczna i kradziez zlomu jest jej elementem, podstawka rowniez, antyobrona i antyrecki,,,,

    Mo i oczywiscie :Anty+lzy_Lucyny.... zrob turborecki i nie placz, albo zlomuj tak zeby Terror nie wiedzial gdzie lecisz , bo skoro tyle zlomu ci ukradl to sobie pomysl ile razy mogl Cie rozwalic, ale wybral lzejsza forme "biczowania" :bicz1:
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • andy_garcia napisał(a):

    :fgrin: :brawo: :bdb: ktos w koncu przeczytal instrukcje "dolonczonom" do opakowania. gratuluje obroncy czujnosci bo akcja kozak... uwalic Terrora to jakby nr 1 w CV :czytam:

    nawet jesli to kawalek floty, ,,, i skonczcie juz te gownosranie o wlazeniu w dupe, braku swiatla, ciemnosciach itd......
    siadamy do kompa zeby grac a nie zeby srac sobie po glowie. jak ktos ma inne priorytety to niech sie wali na ryj, a to jest gra strategiczna i kradziez zlomu jest jej elementem, podstawka rowniez, antyobrona i antyrecki,,,,

    Mo i oczywiscie :Anty+lzy_Lucyny.... zrob turborecki i nie placz, albo zlomuj tak zeby Terror nie wiedzial gdzie lecisz , bo skoro tyle zlomu ci ukradl to sobie pomysl ile razy mogl Cie rozwalic, ale wybral lzejsza forme "biczowania" :bicz1:
    Rozwalic to trzeba jeszcze umiec, powstrzymaj sie od komentarza, bo wierz mi ze jesli tylko nadarzylaby sie taka okazja to T chetnie by skorzystal, ale to musialby Lucek spac ze dwa dni...
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • PARANO napisał(a):

    Ba'al napisał(a):

    To teraz Lucek podwijaj rękawy i zlomuj bo trzeba nam prezesa odbudowac :)
    Flota ty to tam nie powinienes sie odgryzac na forum bo twoj ziomus sie zagabil... z calym szacunkiem do ciebie ja juz dobrze wiem czemu jestes przydupasem terrora i napewno nie bezintereoswnie :) a calineczka dostala zloma bo to byla kara ze przekabaciles ją na to zeby trzymala z krętaczami i ma za swoje choc dla niej tez bylo najwazniejsze top i cyferki a nie ludzie.

    Ciekawi mnie strasznie , podziel sie swoja wiedza? a co do straty Calineczki , Flota nigdy nie zapomni.. , moze PARANO gdybys znal kulisy tego starcia, to bys zmienil zdanie o kaze :P
    OFF - Zibal / Flota Imperialna / Winter