tom & zwak & Krucjo & pavciosz & trampek [Minionki] vs. Rodzina - 15997.81%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • tom & zwak & Krucjo & pavciosz & trampek [Minionki] vs. Rodzina - 15997.81%

    Zwieńczenie krwawego (czy raczej metalowo-kryształowego) weekendu - ogejmowa wersja "Jak ukraść księżyc" w wykonaniu żółtych bandytów! Zaczęło się od tego, że trampek zauważył, że Pasi zdjął Rodzinie moony. Miałem to pod falangą. No i cóż, byliśmy bezwzględni - poszedł pilot i recki (gdy startowałem, niszczyciel moona jeszcze nie leciał). Pasi z halszką wystartowali później i wpadali ułamek sekundy po nas. Nasze recki leciały oczywiście w idealnym synchro. Myślałem, że gracze z LNG zebrali 30k recków złomu na pocieszenie, ale potem okazało się, że to Krucjo wysłał nadmiarowe recki nie uprzedzając pozostałych - więc cały złom w rękach złodziei.

    Pojawiły się narzekania na pw, niektórzy obrazili nas wulgarnymi nazwami planet, halszka nagle wyrzuciła Krucjo z buddy, także działo się :D . Jak już pisałem Pasiemu na pw, rozumiem, że są na nas wściekli, ale bez przesady. Ta gra jest brutalna i polega w dużej mierze na zabieraniu cudzego dorobku. Życzę lepszego synchro na przyszłość. Mam nadzieję, że ten temat nie skończy jak wiele innych dyskusji w dziale ST :D

    Tak jakoś wyszło, że tylko ja miałem jak wysłać flotę bojową, więc przy okazji udało się wejść do topki solo u boku sond Sojuszników :)
    Dziękuję za wspólny lot, pozdrawiam grających i emerytowanych.
    Edit - a cichemu bohaterowi całej akcji - Rodzinie - życzę powrotu z urlopu i SzO!





    Dnia 08-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor tom [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 372.787
    Niszczyciel 1.999
    Okręt wojenny 4.000
    Pancernik 14.685
    Krążownik 37.124
    Mały transporter 50.000
    Ciężki myśliwiec 220

    _________________________________________

    Agresor zwak [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Rodzina
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.066
    Duży transporter 10.103
    Lekki myśliwiec 63.554
    Ciężki myśliwiec 1.661
    Krążownik 6.027
    Okręt wojenny 1.000
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 2.020
    Sonda szpiegowska 11.671
    Bombowiec 100
    Satelita słoneczny 833
    Niszczyciel 2.900
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 10.600
    Wyrzutnia rakiet 21.572
    Lekkie działo laserowe 10.987
    Ciężkie działo laserowe 2.378
    Działo Gaussa 1.014
    Działo jonowe 1.000
    Wyrzutnia plazmy 439
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor tom [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 293.001 ( -79.786 )
    Niszczyciel 1.984 ( -15 )
    Okręt wojenny 3.909 ( -91 )
    Pancernik 14.480 ( -205 )
    Krążownik 35.527 ( -1.597 )
    Mały transporter 39.499 ( -10.501 )
    Ciężki myśliwiec 189 ( -31 )

    _________________________________________

    Agresor zwak [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Rodzina
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    80.108.504 Metalu, 39.010.408 Kryształu i 40.314.449 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 432.533.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.276.772.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 922.459.300 metalu i 677.321.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 159.433.361 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    628.053.000 Metalu i 379.708.400 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    928.053.000 Metalu i 679.708.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 704.530.504
    Kryształ: 596.310.808
    Deuter: 33.820.449
    agresor zyskał łącznie 1.334.661.761 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.212.459.004
    Kryształ: -937.673.908
    Deuter: -286.072.949
    obrońca stracił łącznie 2.436.205.861 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tom ().

  • Mnie to nie było pół dnia i wieczór spędziłem w telewizji i oglądałem na żywo kabaret w Polsacie :D tak więc mnie ominęła najciekawsza część tego starcia :)

    Wpadł trampek rano z top 3 solo, potem ja z niezłym stekiem no i potem pavciosz 2 steki wykręcił świetne a tom skręcał się z zazdrości :D

    Trampek zauważył że nie ma moonów w układzie Rodziny. Tom skorzystał z falangi i zobaczył że do powrotu floty gracza Rodzina było kilkanaście godzin. Niestety osoby które ściągały moony, rakietowały tam obronę i przenosiły planety pod tą akcję za pieniążki miały po prostu ogromny niefart - należą wam się gratulację za pomysł i częściową realizację - jednakże końcówkę mogliście lepiej ogarnąć takie moje zdanie.

    Gdyby flota wracała za 1-3h byłaby tego który poświęcił najwięcej starań do przygotowania tego starcia, ale spadają moony a flota wraca za kilkanaście godzin więc tu chyba każdy rozumie - na to mógł lecieć każdy kto tylko to zobaczył bo przygotować się do tego był czas - sporo czasu. Tom postanowił lecieć w acs z trampkiem ale że ten z dolotu przy grze był nie dał rady - tom wleciał sam z naszymi sondami - piękne top 8 solo !

    W ogóle nie podejrzewałem że ten ktoś ma taką flotę, tom skorzystał z tego co oferował mu los.
    Szczęście sprzyja przygotowanym mawiają.
    Szkoda że LNG tak naskoczyło że skoro to oni ściągnęli moona to masz zawracać flotę bo to ich wyczyn.

    Skoro przenieśli planety pod akcję, rakietowali i zniszczyli 2 duże moony w jedną noc to mają ogromne umiejętności - potencjał nie wykorzystany. Wasze gadanie że my sami wypychamy was do Red Baron są śmieszne. Przyjmijcie na klatę gorycz porażki i planujcie następne akcje bo jak widać po tej potencjał drzemie w was ogromny.

    Dziś to tom był szybszy, cwańszy, lepiej przygotowany i miał więcej szczęścia.
    Ogromny zysk na pewno przywróci Ci sporo czasu który spędziłeś na urlopie.
    Gratuluję.


    Co do tego że halszka usunęła mnie z buddy bo wysłałem 1 sondę do tego ataku to się nie wypowiadam. Jej wybór - mi pozostaje oglądać zatem pustą listę buddy znajomych.


    Tylko u nas! Minion Show TV!
    Redaktor Minion: Dlaczego zdecydował się Pan na lot skoro gracze z sojuszu LNG mówili że to oni ukradli księżyc i to im należy się to starcie?
    Tom:

    Redaktor Minion: Czy to prawda że sojusz LNG znienawidził was po tej akcji?
    Tom: Tak, sojusz LNG zdecydowanie miało ból zadka, zmienili nazwę planet obrażającą mój sojusz, zachowywali się tak jakbyśmy ukradli im coś.
    Redaktor Minion:a czy właśnie nie ukradłeś im należnego steka?
    Tom:


    Gdyby LNG bardziej się przyłożyło to te 3 możliwe sekundy byłyby tak zapchane reckami że nikt z Minionków nie zabrałby nawet grama złomu i jeszcze by wyszli na ogromny plus. Bez starcia mogliście mieć sporo złomu ale i tego nie ogarnęliście. Choć może próbowaliście.

    Trampek wysłał recki na 28mą sekundę i ja też, moje recki okazały się szybsze mimo że mieliśmy wlot recków i raporty zbiórki z tej samej sekundy.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • tom graty solowki, zaden to acs.

    krucjo, ja przyjmuje na klate gorycz porazki, bo to nawet nie gorycz bardziej rozczarowanie podejsciem do tematu*.. narzekacie na rb ze nieuczciwi i inne bzdety, a wszyscy jestescie z jednej gliny ulepieni, punkty punkty punkty, bleee

    lng sie bawi dobrze na tyle ile ma czasu i jeszcze nie raz zaskoczy :P

    moony to trza umiec sciagac, a nie sie o nie rozbijac (pozdro dla coberka, ile to juz gs tam spadlo sławciu?)

    moje nazwy planet to moja sprawa, nie obrazaj tu calego lng z łaski swojej, chcialem konczyc gre to moglem sobie na bana pozwolic, ale jeszcze pogram bo mnie zmotywowalo pare osob, a historii tego swetra i tak nie zrozumiecie, wiec po proznicy nie bede sie produkowal

    ps. gdyby mi nie zlagowalo 2 razy reckow, to bym zlomu wzial sami wiecie ile i wuja byscie zrobili..


    *jakbyscie wy sciagneli 2 kule w 1 noc (nie majacwczesniej nawet skana tej floty), po uprzednim calonocnym rakietowaniu, a ktos wam zabral satysfakcje (wuj ze zlomem), to tez byscie byli sfrustrowani, nie oszukujcie sie

    no nic pozdro600, elo i w ogole rozowo jest na uni;)
  • Marudo , Tobie gratki :) i Massivo :) wykonaliscie kawał dobrej roboty :) ale Ty Marudo z klejeniem i zrzucaniem moonów jesteś najlepszy :) :brawo: :graty: :bdb:
    więc dla Was graty ogromne , bo trud był , zmęczenie było , była tez satysfakcja , że Wasz pomysł i realizacja w najważniejszej części była wykonana doskonale :) I dzieki Marudo za zapro :) leciałam z Toba z prawdziwa przyjemnością , wysłałam te moje biedne 20 k niszczarek ale nikt nie chcial mi ich rozbić na powrocie :( życie jest pełne niespodzianek ....
    Poleciec na widoczna flotę bez mozliwości ucieczki to strasznie trudne zadanie :) :ocb: Chociaz nawet taka lama jak ja to potrafi :)
    Wiec jeżeli pomoglismy tym sposobem osobie z problemami to fajnie , my znajdziemy inne cele :)
    A KOGO TO OBCHODZI KOGO JA MAM NA LIŚCIE BUDDY ??????
    USUNĘŁAM TEZ KILKA INNYCH OSÓB , BO NAJWAŻNIEJSZY JEST SOJUSZ I SOJUSZNICY :)

    Tom Tobie zycze własnych pomysłów , realizacji i czego sobie tam jeszcze życzysz.

    Moim Lamkom życzę duzo cierpliowosci i udanego spotkania przy :piwko: w pieknym nadmorskim mieście :fsmile:
    Bardzo Was kocham Lamy kudłate :fgrin:

    Rodzinie SZO :kwiat:

    Maruda .... zmień ta nazwę kulki bo Cie ogole jak sie spotkamy :)

    PS. dla Reavera ogromnie duzo buziaków :)
  • Też miałem okazję obserwować to starcie na falandze. Na miejscu Minionków cofnąłbym oczywiście flotę na sekundy przed starciem, żeby LNG nie mogło opóźnić ataku i starałbym się dorwać do złomu unikając strat własnych, ale takie wykonanie z naprawdę świetną synchronizacją recyklerów też nie jest złe. Ciekawe, że nie było nawet minimalnych lagów i 2 wloty wpadły w tej samej sekundzie w planetę Rodziny.

    Jeśli Rodzina nie był bandytą (a nie spojrzałem), to LNG ma na pocieszenie 40 kk surowców z farmingu (minus straty własne i deuter).

    Dawno nie było na Urielu ST poprzedzonego zdejmowaniem kulki, więc dla Pasiego i ekipy pełen szacunek za plan i częściowo za wykonanie. Czekam na następne starcia w Waszym wykonaniu :)

    Co do otoczki, to cała gra polega na kradzieżach, rabunkach i niszczeniu, więc wykorzystanie falangi i umiejętności nie wydaje się czymś moralnie niewłaściwym.

    Rodzinie Sz/O oczywiście.

    Lwica jest boska :)
  • Dzień Dobry :)
    Na wstępie, Tom graty pięknego ST i fajnie że koniec końców wleciałeś sam, teraz śmiało możesz cieszyć się z TOP 8 Solo :P to że nikt nie dołączył być może było spowodowane tym że ktoś utknął w korku wracając do domu a z telefonu niestety nie dało się teleportować floty a może po prostu byliśmy potrzebni gdzie indziej kto to wie :D Wyszło tak jak miało wyjść a scenariuszy mogło być na prawdę dużo :P

    Jeśli chodzi o sojusz LNG, szczerze gratuluje pomysłu, wykonania i chęci żeby się zorganizować do fajnej wspólnej akcji jednak wsadzając tyle sił w to żeby się udało trzeba dopiąć wszystko na ostatni guzik :) Myślę że wszelkie słowa jakie wczoraj padły pod wpływem nerwów były zdecydowanie nie potrzebne bo niestety ta cholerna gra polega na wyłapywaniu błędów innych i odrobinie szczęścia :P Tym razem Minionki miały go więcej a czy kiedyś nie będziemy po drugiej stronie medalu ? mam nadzieję że nie :D

    Z mojej strony życzę trochę więcej dystansu i widzimy się na orbicie :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pavciosz ().

  • Mozna gdybac , obrazac czy chwalic .
    Mowic ze to push , ustawka czy bog wie co jeszcze
    w Faktach pisali ze Pasi to moja gsowka ;) :D
    Gratulacje sie naleza , jeszcze poszlo tak latwo :D , majac tyle czasu to ja bylem na etapie kontry do kontry , :D chialo by sie rzec ze sciagniecie mona to dopiero poczatek zabawy ale to jeszcze nie byl ten etap :D
    Dzieki panowie za zaangazowanie i elegancka wspolprace sojuszu ! no i dexu nie licze :D
    Tom , satysfakcja gwarantowana
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • BROWAR napisał(a):

    Miło was widzieć moi starzy przyjaciele :) Fajnie, że po takim czasie nadal się trzymacie w żółtej ekipie.
    Może niedługo wróce do ogejma, czas pokaże, a tymczasem pozdrawiam gorąco!
    Wróć Panie, wróć :D
    Tęskno im z pewnością :D

    Drugie miejsce zajmuje Poeta Krucjo za pomysł i wykonanie :D

    Pierwsze miejsce bezwzględnie należy się autorowi tematu, ta gra jest brutalna, i trzeba być jeszcze brutalniejszym ;)
    Jak napisał buleon, mogłoby się to skończyć jeszcze bardziej "brutalnie", a tak wygląda to na nieco mniejszy wymiar kary.

    Gratki starcia tom, cieszy mnie, że mam raz na jakiś czas jak umilić sobie oczekiwanie na film czy audiobooka =)
    Obym miał częściej takie przerwy :D
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E

  • tylko dlaczego Tom wrocił jak ja odszedłem ;(
    Takie fajne rzeczy robicie beze mnie, że aż zazdroszę:(

    Fajnie, nie ma litości a w ogejmie sprawiedliwości.

    Ktoś mi napisał kiedyś: "Piwek, bo synchro to trza umić" :)

    no jeden umi a dru umi mniej:)

    jeszcze puścić kontre taką by 5 flot u halszki zezłomować a potem podstawka na kontrze i z 12 flot pada:D

    Piknie piknie.

    Pozdrawiam,
    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • może dostanę złotą łopatę za odkopywanie, bo temat ma już prawie dwa tygodnie i był na 2 stronie, ale że nie widziałem wcześniej a RW jest warte pogratulowania to nadrobię teraz :)
    nie jestem zorientowany w sytacji na uni, więc nie wiem o co chodzi w tych wszystkich przepychankach, ale za to % i wykonanie wg opisu kolegów wygląda pysznie :D to taka akcja gdzie jeden mały błąd może zniweczyć całość, więc nic tylko pogratulować i żałować że się w czymś takim nie uczestniczyło :) super, że nadal macie chęci :D
    chciałbym też zwrócić uwagę, że w temacie jest mały błąd. powinno być:
    tom & zwak & Krucjo & pavciosz & trampek & pozostali [Minionki] = Rodzina - 100% :D

    zgodnie z atmosferą od zawsze u nas panującą :)

    :brawo: