mntek - to mntek

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • mntek - to mntek

      Dzień dobry :)
      Imię: Artur
      Wiosen: z roku na rok więcej
      Witam wszystkich ponownie po wielu latach przerwy w TEAM, miło mi, kłaniam się et cetera.
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • PIERWSZA :love: EDIT: jednak nie pierwsza ;(
      Pomęczmy kolejną osobę :D Zacznę od tego, że gratuluję awansu!
      Dlaczego Xanthus? Lubisz taki speed floty?
      Kiedy opowiesz mi o tym co mi obiecałeś? ;(
      ooo pytanie od @kruszynka mi się podobało, więc zadam je i Tobie - myślę, że mi wybaczy; Jeśli trafiłbyś na dywanik do FA to do kogo byś wolał? @kasai czy @Toadie? ;>
      Podoba ci się po zielonej stronie mocy?
      Tooo... chyba na razie tyle :popcorn:
      /me cmok mntek :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ruda napisał(a):

      ooo witamy! - Witaj!
      Jak podoba Ci się w teamie po takiej przerwie? - Jest tak.. przytulnie ;) Zgrany zespół, wszyscy się znają, bardzo pozytywnie. Kiedyś kiedy TEAM był większy człowiek czuł się taki bardziej... wyobcowany..
      Która z modek jest najbardziej zouzowata i dlaczego akurat ona? :> - Nie rozumiem pytania, wszystkie moderatorki to wspaniałe dziewczyny o złotych sercach, przepełnione altruizmem, zrozumieniem, dobrą radą i współczuciem. (/me odwraca wzrok w drugą stronę.
      Kiedy stawiasz kratę piwa wpisowego? :E - Jak najszybciej, bardzo chętnie się z wami wszystkimi napiję ;) - tylko kwestia organizacyjna spotkania.

      Neferet napisał(a):

      PIERWSZA :love: EDIT: jednak nie pierwsza ;( - Pierwsi będą ostatnimi, ostatni pierwszymi
      Pomęczmy kolejną osobę :D Zacznę od tego, że gratuluję awansu! - Oby nie na wyrost :D
      Dlaczego Xanthus? Lubisz taki speed floty? - Szczerze to kiedy postanowiłem sobie wrócić do OGame, to nie wiedziałem że są różne specyfikacje uni. Zarejestrowałem się na najmłodszym po prostu, ale nie narzekam.
      Kiedy opowiesz mi o tym co mi obiecałeś? ;( - Może dzisiaj :D
      ooo pytanie od @kruszynka mi się podobało, więc zadam je i Tobie - myślę, że mi wybaczy; Jeśli trafiłbyś na dywanik do FA to do kogo byś wolał? @kasai czy @Toadie? ;> - Nie potrafię odpowiedzieć bo Toadie jeszcze mnie na dywanik nie wzywał ^^
      Podoba ci się po zielonej stronie mocy? - bardzo, mam nadzieję że userkom też sie będzie ta strona mocy podobać.
      Tooo... chyba na razie tyle :popcorn:
      /me cmok mntek :fkiss:
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Ruda napisał(a):

      Co jest dla Ciebie najważniejsze w przyjaźni?
      "-nic się nie zmieniłeś
      -zmieniłem, jest wiele historii i każda miała swoją cenę
      -tego nie wiem bo mnie nie było, ale wiem ze zawsze mogłam liczyć na rade od Ciebie i na to ze mnie wysłuchasz
      i to się nie zmieniło. Nieważne ile minęło lat i jak długo nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Gdy potrzebowałam po prostu byłeś"
      Jakiej potrawy najbardziej nie lubisz?

      Długo się zastanawiałem i chyba nie ma potrawy której nie lubię...
      Gdzie spędziłeś swoje najlepsze wakacje?
      14 dni - Niemcy, Austria, Włochy
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • hej mntek :)

      Co oznacza Twój nick?
      Zastanawiałeś się nad złożeniem podania na GO?
      Uważasz, że jesteś raczej pobłażliwym modem co przymyka oko np. na mini offtop czy jednak Zasady są dla Ciebie tak ważne że przestrzegasz ich bezwzględnie?
      Gdybyś trafił na bezludną wyspę co chciałbyś mieć przy sobie za przedmioty? wybierz 5 najbardziej potrzebnych
      Śniło Ci się kiedyś że spadasz?
      Jaką niezwykłą rzecz zrobiłeś kiedyś dla ukochanej osoby?
      Gdy w coś grasz denerwuj się gdy przegrywasz? Umiesz ponosić porażki czy sobie z tym nie radzisz?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      hej ;)

      Gdybyś mógł sobie kupić swój wymarzony samochód, jaki byś wybrał? - Zawsze podobały mi się mustangi. Z jednej strony elegancka klasyczna linia, z drugiej dynamiczny, pełen wolności charakter.
      Otrzymałeś w życiu jakiś mandat? Za co? - Raz - za przejście w miejscu niedozwolonym... ;)
      Jak myślisz, dlaczego ludzie tak niechętnie mówią o tym co czują? - Boją się reakcji drugiej strony, niezrozumienia, uznania tego za słabość. Świat wmawia nam że powinniśmy być szczęśliwi, zaradni, nadążający za obecną rzeczywistością. Wrażliwość, miłość, przywiązanie, kompleksy, smutek jest czymś co może odwrócić od nas innych, zaklasyfikować nas do innej kategorii.

      :papa:

      kruszynka napisał(a):

      hej mntek :)

      Co oznacza Twój nick? Moja nadzieja to egzamin komisyjny.
      Zastanawiałeś się nad złożeniem podania na GO? Przez długi czas, nawet wypełniłem podanie, ale po dogłębnym przemyśleniu uznałem że praca z liczbami nie jest dla mnie
      Uważasz, że jesteś raczej pobłażliwym modem co przymyka oko np. na mini offtop czy jednak Zasady są dla Ciebie tak ważne że przestrzegasz ich bezwzględnie? Kiedyś byłem uważany za bardzo pobłażliwego modka, ale po powrocie musiałem włożyć trochę pracy w dostosowaniu się do nowych realiów :) Ogólnie jestem zdania że modkowie są dla userów i powinni być wyrozumiali
      Gdybyś trafił na bezludną wyspę co chciałbyś mieć przy sobie za przedmioty? wybierz 5 najbardziej potrzebnych - a po co przedmioty? Wszystko da się jakoś wwykonać, wybrałbym raczej miłe damskie towarzystwo. Miałbym powód do tego by starać się bardziej, niż gdybym był sam ;)
      Śniło Ci się kiedyś że spadasz? - Nie, ale śniła mi się kilka razy własna śmierć
      Jaką niezwykłą rzecz zrobiłeś kiedyś dla ukochanej osoby? - Kwestia tego co znaczy "niezwykła" . Dla jednych to pomysłowe prezenty/randki, dla innych godzinna podróż na piechotę o trzeciej w nocy bo napisała że chce się przytulić.
      Gdy w coś grasz denerwuj się gdy przegrywasz? Umiesz ponosić porażki czy sobie z tym nie radzisz? - Ja się w zasadzie prawie w ogóle nie denerwuję, co najwyżej coś mnie może zirytować... lekko :D. Przegrane w zasadzie nie wywołują u mnie specjalnej reakcji. Są częścią gry.
      uff :)
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • hej :)
      Lecimy z następną serią pytań :fgrin:
      1. Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach?
      2. Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem?
      3. Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?\
      4. Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz?

      Miłej niedzieli :fa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      hej :)
      Lecimy z następną serią pytań :fgrin:
      1. Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach? - Cichy wiatr świszczący na pustyni
      2. Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem? - Skończyłbym model statku
      3. Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?\ - otworzyłbym ośrodek i szkołę dla sierot w Syrii
      4. Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz? - Głośne imprezy w klubach

      Miłej niedzieli :fa: Miłej środy! :D
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Ruda napisał(a):

      Aloha! :fgrin: Aloha!

      1. Masz juz plany na wakacje? Jeśli tak, to jakie? :fsmile: - Zastanawiam się nad Egiptem :) ale nad azjatycką częścią - półwysep Synaj.
      2. Jak radzisz sobie sobie ze stresem? :> - Ostatnimi czasy nie radzę ^^ Za dużo tego
      3. Twoją ulubioną formą wypoczynku jest...? :) - Czytanie książek
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Ruda napisał(a):

      Jaką książkę możesz nazwać ulubioną?
      Może to będzie mało oryginalne, ale saga o wiedźminie. Nie ze względu na historię choć ta jest mistrzowska, ale ze względu na wiele prawd zapisanych w dialogach postaci
      Co ostatnio czytasz/czytałeś?
      Tess Gerrissen - Dawca. Taki lekki kryminał medyczny ale w sumie warty polecenia
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Trochę tu tak Rudotematycznie... :fgrin: Pora to zmienić!

      Czy twoja obecna praca pokrywa się z tym co chciałeś robić? Powiedz coś więcej o tym :)
      Co najmilej wspominasz z okresu dzieciństwa?
      I to samo, ale na odwrót! Co najgorzej?
      Skoro tak ci się podobają Mustangi to czy właśnie takim się wozisz? :>
      Odwieczny powód do sporów: zima czy lato? I dlaczego? :>

      I... Nic więcej nie przychodzi mi do głowy! Więc nie będę męczył i siebie i ciebie :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Ruda napisał(a):

      Hej ;) hej ho :)
      Gdybyś miał możliwość zmienić się w jakąkolwiek postać z filmu/książki, kogo byś wybrał?
      Myron Bolitar
      Jesteś oszczędny, czy raczej masz lekką rękę do wydawania pieniędzy?
      To zależy... czy mówimy o pierwszym tygodniu po wypłacie, czy tym przed wypłatą.
      Kim chciałeś zostać w przyszłość jako dziecko? ;)
      podróżnikiem

      Miłego dnia :fkiss:
      wzajemnie!

      Zaqes napisał(a):

      Trochę tu tak Rudotematycznie... :fgrin: Pora to zmienić!

      Czy twoja obecna praca pokrywa się z tym co chciałeś robić? Powiedz coś więcej o tym :) Coś więcej? Moja praca jest dość specyficzna... Mam podwójne wykształcenie, pracuje w Polskim Czerwonym Krzyżu. Zajmuję się nieruchomościami i ratownictwem więc dwie odmienne dość od siebie dziedziny. Praca ciekawa :) Różnorodna i jest okazja by zrobić coś dobrego. W zasadzie nie narzekam. Nie jest to do końca to czym chciałem się zajmować ale się odnalazłem można powiedzieć w tym co robię.
      Co najmilej wspominasz z okresu dzieciństwa?
      Marzenia o tym jaka dorosłość będzie cudowna. Nie sprawdziło się.
      I to samo, ale na odwrót! Co najgorzej?
      W sumie nie wiem... Chyba pierwszą szczenięcą miłość :) w sensie rozstanie. Długo mnie trzymało.
      Skoro tak ci się podobają Mustangi to czy właśnie takim się wozisz? : data-verified= ">
      Biorąc pod uwagę Twoje pierwsze pytanie i moją odpowiedź śmiem twierdzić że nie zarabiam aż tak dobrze :D
      Odwieczny powód do sporów: zima czy lato? I dlaczego? : data-verified= ">
      Zima! Jestem zimnolubny. Wysokie temperatury mnie wykańczają.

      I... Nic więcej nie przychodzi mi do głowy! Więc nie będę męczył i siebie i ciebie :D
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Hej ho!

      Kontynuując(w końcu :E ) moje pytania...
      A chciałbyś mieć kiedyś Mustanga na własność? :D
      Skoro cię nie stać na Mustanga to spraw sobie jego pokrewieństwo jako tymczasowy środek transportu? :E
      Czy śpisz przy otwartym oknie niezależnie od temperatury na zewnątrz? :D
      Kaloryfery trzymasz włączone czy wyłączone?
      Czy obie twoje prace się ze sobą w jakiś sposób łączą czy są to 2 odmienne zajęcia?
      Jest jakieś konkretne miejsce, które chciałbyś zobaczyć? Jakie?
      Gdybyś miał zdecydować jak spędzić czas wolny to wolałbyś iść na spacer po malowniczej okolicy czy zostać w domu i poleżeć w łóżku?

      Miłego! o/
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

      A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Ruda napisał(a):

      Halo halo!
      Zapomniane CT!

      • Co najbardziej kojarzy Ci się ze świętami? Nicość?
      • Choinka sztuczna czy prawdziwa? Tylko i wyłącznie prawdziwa.
      • Który prezent świąteczny najbardziej zapadł Ci w pamięć? Myślę że różowy konik Szprotka

      Ingolf napisał(a):

      Cześć,

      Często podróżujesz?
      Kwestia co nazwać podróżą, po Polsce bardzo często, kilkadziesiąt razy do roku odwiedzam inne województwa, za granicę zdarza mi się rzadziej, raz - dwa razy.
      Wymarzona podróż?
      Gdybym miał wybierać, mając nieograniczone środki finansowe, to może na Międzynarodową Stację Kosmiczną :D
      Hiszpania, czy Grecja?
      Myślę ze Grecja, ciekawsze zabytki.
      Oddajesz krew?
      Regularnie, oddałem już coś koło 25 litrów.
      Lubisz czekoladę? :D
      Od czasu do czasu, raczej wolę słone przekąski.

      :>

      Zaqes napisał(a):

      Hej ho!

      Kontynuując(w końcu :E ) moje pytania...
      A chciałbyś mieć kiedyś Mustanga na własność? :D
      Oczywiście że tak, choć samochody są dość daleko na liście moich priorytetów ;)
      Skoro cię nie stać na Mustanga to spraw sobie jego pokrewieństwo jako tymczasowy środek transportu? :E
      Nie jestem przekonany czy cena tego tymczasowego środka transportu, mocno odbiegałaby od ceny samochodu... :P
      Czy śpisz przy otwartym oknie niezależnie od temperatury na zewnątrz? :D
      Tak
      Kaloryfery trzymasz włączone czy wyłączone?
      Wyłączone
      Czy obie twoje prace się ze sobą w jakiś sposób łączą czy są to 2 odmienne zajęcia?
      Kwestia jak do tego podejść, Na pewno mają wspólny mianownik.
      Jest jakieś konkretne miejsce, które chciałbyś zobaczyć? Jakie?
      Nigdy się nad tym nie zastanawiałem
      Gdybyś miał zdecydować jak spędzić czas wolny to wolałbyś iść na spacer po malowniczej okolicy czy zostać w domu i poleżeć w łóżku?
      W teorii wolałbym spacer, niestety przez natłok zajęć nie zawsze mam na to siłę.

      Miłego! o/
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Ingolf napisał(a):

      Hej :)

      Interesujesz się motoryzacją? Niespecjalnie, wydaje mi się że dostateczna ilość innych ludzi zgłębia ten temat, więc wolę po prostu zapytać bardziej zorientowanych jeśli coś potrzebuję :)
      Uprawiasz jakieś sporty amatorsko lub zawodowo? :D Jakbym jeszcze miał na to czas...
      Masz czas na oglądanie seriali? Czasami się jakaś chwilka znajdzie, ale niewiele.
      Skarpetki do kostek, czy dłuższe? dłuższe, zazwyczaj noszę wysokie buty za kostkę
      Bluza z kapturem, czy bez? Rzadko noszę bluzy ale jak już to z głębokim kapturem
      Jakich tematów rozmów starasz się unikać? Eutanazji, aborcji i odpowiedzi na pytanie: "czy wyglądam w tym grubo?"

      Do następnego ^^ see ya!
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Ingolf napisał(a):

      Czołem :)

      Jak radzisz sobie w upalne dni? Nie radzę :/
      Co pysznego przygotowałeś sobie do jedzenia? Ostatnio zrobiłem sobie spaghetti z sosem własnej roboty, mniam!
      Uprawiasz jakiś sport? Uprawiam sport ekstremalny... nazywa się "przeżyć w tym kraju i nie zwariować, lub nie załamać się w trakcie słuchania innych ludzi"
      Głosowałeś? :D Nie, byłem w pracy. Zamierzam pójść na drugą turę.
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado