Próby monowe

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Próby monowe

    Hej !
    Postanowiłem zakończyć moją przygodę i czasami wieczorkiem usiądę i dla fanu się porozbijam :O :O :O
    Od tej pory kto chce próbę bez odsyłki i z PH pisać priv - Matematyk
    15,500 LM 6500 małych transów zostanie przeznaczone na próby.
    Warunkiem jest,że gracz nie może być w top 150,w tym momencie -wejdę za kilka dni.
    Kilku graczy najlepiej z top poniżej 250-300 dostanie próby z 2860 sond ,czyli w kilka sekund...
    Nowi gracze poniżej 5,000 PKT piszcie to wyślę surowców sondami,

    Konta nie oddaję,bo i tak zezłomuje to pewnie jakiś "dobry" gracz ;P
    Nie sprzedaję,bo było by to nie uczciwe dla innych graczy na uni,siano wiadomo by się przydało,ale...
    postanowiłem,by się konto nie zmarnowało ucieszyć jak największą ilość,szczególnie dużo słabszych punktowo graczy.
    Kto dostał buta i się ładnie zachował -pogratulował-co tym bardziej mnie wlot cieszył,może liczyć,że rozbiję flotę i dostanie z powrotem flociszkę O_O


    Pisać : Matematyk
    W wiadomościach proszę podać czas kiedy się jest ON -line np. jakieś wieczory ,bo odbijam wysyłam-rozbijam (1-2 godziny siedzę) i dalej urlop 8-)

    Liczę na duża ilość wiadomości-jest co rozdawać niedoszłe astro 17 lvl wszędzie kapanie muszę poodbijać.

    Proszę o wyrozumiałość z czasem,czynnikiem decydującym w rozpatrywaniu wiadomości jest ich kolejność(czas wysłania) ,oraz top gracza.

    p.s. Oświadczam,ze jestem w pełni władz umysłowych i prawie trzeźwy


    Udanych lotów i przyjemnej gry

    UP.napisał jeden gracz z top 1800,oczywiście pomogę,tylko jeden gracz -takie uni.
    Nawet surowców nikt nie chce :E :E :E :E
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matematyk DS ().