aleks [LzB] vs. polesiuk [4FuN]-837,94%

  • aleks [LzB] vs. polesiuk [4FuN]-837,94%



    .




    Dnia 05-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Pancernik 33.333
    _________________________________________

    Obrońca polesiuk [4FuN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.000
    Duży transporter 2.000
    Lekki myśliwiec 1.000
    Ciężki myśliwiec 900
    Krążownik 2.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.100
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 2.000
    Wyrzutnia rakiet 3.112
    Lekkie działo laserowe 1.011
    Ciężkie działo laserowe 19
    Działo Gaussa 31
    Działo jonowe 13
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Pancernik 33.270 ( -63 )
    _________________________________________

    Obrońca polesiuk [4FuN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    16.392.433 Metalu, 149.572 Kryształu i 8.410.495 Deuteru
    9.306.948 Metalu, 74.786 Kryształu i 4.205.248 Deuteru
    4.653.474 Metalu, 37.393 Kryształu i 2.102.624 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.355.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 10.636.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 316.609.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 328.720.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 43.290.000 metalu i 38.922.000 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 800.400 metalu i 780.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 45.332.973 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    44.090.400 Metalu i 39.704.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 69.885.255
    Kryształ: 34.842.851
    Deuter: 13.763.367
    agresor zyskał łącznie 118.491.473 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -192.048.355
    Kryształ: -129.948.251
    Deuter: -52.056.367
    obrońca stracił łącznie 374.052.973 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • sorki @Pirat- ale chyba tylko wyłącznie Ty rozumiałeś ten bełkot swojego opowiadania.
    Większość z Nas jest osobą pracującą - pracującą w pewnym zawodzie.
    Od zawsze OGame nie wybaczało błędów.
    Nie ważne, czy jesteś lekarzem, czy jestem piekarzem, czy politykiem, bądź kimkolwiek innym.
    Jeżeli w danym czasie zostałeś namierzony:
    - nie mając czasu wejść na konto
    - nie mając możliwości wejść na konto
    - szef stoi Ci nad głową
    - wykonujesz czynności zawodowe
    - bądź inne
    to nie miej zarzutów do ew swojego oprawcy za to, iż w tym czasie Cię zaatakował.

    Szkoda, że usunąłeś swoje opowiadanie, gdyż było dość śmieszne.
    Szkoda, iż na samym końcu opowiadania osoba, która miała wypadek nie była jeszcze na tyle przytomna, że nie wysłała SMS do niejakiej Olki czy innego gracza o treści:
    "Polesiuk stoi. Zająłem Go na dłuższą chwilę. Złomuj!"
    Bądź też szkoda, że nie okazuje się, iż to Polesiuk pozwala sobie na chwilę i złomuje osobę, której życie ratuje.

    Nie gram w tą grę 5 czy 10 lat, lecz nie co dłużej. I jakoś nigdy nie miałem litości do osób, które przefarmiłem, czy zezłomowałem.
    Tak samo jak nigdy nie miałem za złość do osób, które mnie zezłomowały z powódek zawodowych czy prywatnych.

    Jakbym miał się przejmować każdym ze złomowanym to bałbym się w końcu po chleb do sklepu wyjść bo a nóż widelec okaże się, że wczoraj zezłomowałem piekarza, któremu wygadałem się o tym , że gram w OGame i nie dostanę chleba - bo Go zezłomowałem.

    I tutaj nawiązując do Twojego już skasowanego opowiadania.

    Śmieszy mnie to, że ktoś kto miał wypadek samochody, jest w stanie ciężkim, ledwo porozumiewa się z lekarzem to opowiadając o sobie czy kij wie co tam opowiada, przyznaje się, że gra w OGame. Tak samo jak lekarz jeszcze przyznaje się do tego, że gra.
    Poszkodowany nie mógł poprosić o to , aby lekarz w takim wypadku zajrzał mu na minutkę na konto?

    2 razy lądowałem w szpitalu w stanie ciężkim i jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, aby myśleć o jakiejś gierce.

    Na sam koniec - rozśmieszony - gratuluję Ci poczucia humoru - czy jak to można nazwać.

    Niejakiej Olce gratuluję starcia...

    Apeluję również do wszystkich graczy ...
    W nazwach planet podajmy godziny swoich pracy...
    Nie atakujmy się w tych godzinach, gdyż nie wypada.
    Gdyż być może osoba zezłomowana będzie lekarzem.
    A jeszcze gorzej jak się okaże lekarzem, który ma uratować Tobie życie - podczas gdy Ty zezłomowałeś go pewien okres temu - w tym przypadku miej spisany testament i zrobionego fsa.
  • Aż głupio na tego posta nie odpowiedzieć
    Niejaki MalaLady bo pisze jako facet a jest pod nickiem kobiety mówi że gra w tą grę nie 5 czy 10lat ale nieco dłużej.
    Jeżeli grasz tak jak piszesz to masz drugi nick na forum co jest zabronione , nie chcesz pokazywać swego nicku bo mnie znasz i nie chcesz sobie psuć relacji ze mną / tak to rozumiem / Nick od maja 2017 roku nie upoważnia Cię byś się chwalił /chwaliła że grasz ponad 10lat bo dla mnie jesteś leszczem / bez obrazy /

    Dla mnie jak pisze facet pod nickiem kobiety jest dla mnie homoseksualistą / nie piszę tu gej / pedał /czy lesbijka bo są to słowa obraźliwe w stosunku do Ciebie a ja jestem za uprawnieniem seksualnym - każdy ma jak mu wygodnie.

    Więc Pani/ Panie proszę mi tutaj nie pisać jak masz zaburzenia świadomości , że nie wiesz kim jesteś.

    Hejt mam powyżej ud na pewnej części ciała i po mnie spływa.
    Ja mam odwagę się podpisac pod tym co piszę - Ty takiej odwagi nie masz.

    Pozdrawiam
    ==========
    Pirat - Terefere / nekkar/

    Dla moda odnośnie tego st - gdybym miał możliwość wstawienia 100 łapek w dól to wszystkie bym wykorzystał wiec to st jest dla mnie żenadą
  • Pirat- napisał(a):

    Aż głupio na tego posta nie odpowiedzieć
    Niejaki MalaLady bo pisze jako facet a jest pod nickiem kobiety mówi że gra w tą grę nie 5 czy 10lat ale nieco dłużej.
    Jeżeli grasz tak jak piszesz to masz drugi nick na forum co jest zabronione , nie chcesz pokazywać swego nicku bo mnie znasz i nie chcesz sobie psuć relacji ze mną / tak to rozumiem / Nick od maja 2017 roku nie upoważnia Cię byś się chwalił /chwaliła że grasz ponad 10lat bo dla mnie jesteś leszczem / bez obrazy /

    Dla mnie jak pisze facet pod nickiem kobiety jest dla mnie homoseksualistą / nie piszę tu gej / pedał /czy lesbijka bo są to słowa obraźliwe w stosunku do Ciebie a ja jestem za uprawnieniem seksualnym - każdy ma jak mu wygodnie.

    Więc Pani/ Panie proszę mi tutaj nie pisać jak masz zaburzenia świadomości , że nie wiesz kim jesteś.

    Hejt mam powyżej ud na pewnej części ciała i po mnie spływa.
    Ja mam odwagę się podpisac pod tym co piszę - Ty takiej odwagi nie masz.

    Pozdrawiam
    ==========
    Pirat - Terefere / nekkar/

    Dla moda odnośnie tego st - gdybym miał możliwość wstawienia 100 łapek w dól to wszystkie bym wykorzystał wiec to st jest dla mnie żenadą
    Zapomniałeś dodać,, że są jeszcze kategorie typu BI.
    Za uprawnieniem seksualnym jesteś za pewne z powodu prywatnego. Jak lubisz taką stronę rozmowy.
    Przykro mi, ale Cię nie znam, Nie jestem osobą, która znajomych ruga z rzekomo pobocznego konta na forum. Walę to w prost zazwyczaj.
    Jesteś mi najzwyczajniej obojętną osobą i niestety odniosłem się tylko i wyłącznie do tego co napisałeś.
    Jak widać trafnie za bolało, skoro tak się uniosłeś i próbujesz wjechać mi na ambicję z racji rzekomego nie zdecydowania seksualnego.
    Produkuj się dalej. Może zabłyśniesz.
    Jak pisałem. Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twojego (skasowanego) opowiadania, wypowiadając własne zdanie.
    Więc następnym razem chcąc komuś coś odpowiedzieć ukierunkuj się ku temu co ktoś pisze, nie jaki ma nick.
    Wszak za pewne statku nie masz, więc i Pirat z Ciebie żaden - no chyba, że tylko drogowy.
  • MalaLady napisał(a):

    Pirat- napisał(a):

    Aż głupio na tego posta nie odpowiedzieć
    Niejaki MalaLady bo pisze jako facet a jest pod nickiem kobiety mówi że gra w tą grę nie 5 czy 10lat ale nieco dłużej.
    Jeżeli grasz tak jak piszesz to masz drugi nick na forum co jest zabronione , nie chcesz pokazywać swego nicku bo mnie znasz i nie chcesz sobie psuć relacji ze mną / tak to rozumiem / Nick od maja 2017 roku nie upoważnia Cię byś się chwalił /chwaliła że grasz ponad 10lat bo dla mnie jesteś leszczem / bez obrazy /

    Dla mnie jak pisze facet pod nickiem kobiety jest dla mnie homoseksualistą / nie piszę tu gej / pedał /czy lesbijka bo są to słowa obraźliwe w stosunku do Ciebie a ja jestem za uprawnieniem seksualnym - każdy ma jak mu wygodnie.

    Więc Pani/ Panie proszę mi tutaj nie pisać jak masz zaburzenia świadomości , że nie wiesz kim jesteś.

    Hejt mam powyżej ud na pewnej części ciała i po mnie spływa.
    Ja mam odwagę się podpisac pod tym co piszę - Ty takiej odwagi nie masz.

    Pozdrawiam
    ==========
    Pirat - Terefere / nekkar/

    Dla moda odnośnie tego st - gdybym miał możliwość wstawienia 100 łapek w dól to wszystkie bym wykorzystał wiec to st jest dla mnie żenadą
    Zapomniałeś dodać,, że są jeszcze kategorie typu BI.Za uprawnieniem seksualnym jesteś za pewne z powodu prywatnego. Jak lubisz taką stronę rozmowy.
    Przykro mi, ale Cię nie znam, Nie jestem osobą, która znajomych ruga z rzekomo pobocznego konta na forum. Walę to w prost zazwyczaj.
    Jesteś mi najzwyczajniej obojętną osobą i niestety odniosłem się tylko i wyłącznie do tego co napisałeś.
    Jak widać trafnie za bolało, skoro tak się uniosłeś i próbujesz wjechać mi na ambicję z racji rzekomego nie zdecydowania seksualnego.
    Produkuj się dalej. Może zabłyśniesz.
    Jak pisałem. Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twojego (skasowanego) opowiadania, wypowiadając własne zdanie.
    Więc następnym razem chcąc komuś coś odpowiedzieć ukierunkuj się ku temu co ktoś pisze, nie jaki ma nick.
    Wszak za pewne statku nie masz, więc i Pirat z Ciebie żaden - no chyba, że tylko drogowy.
    Jeżeli mnie nie znasz to po co piszesz te wypociny ????
    Dla mnie ktoś co się ukrywa pod nickiem kobiety , no sorry ale masz homo orientację , niech Ci z tym dobrze będzie ,
    Życzę Ci szczęścia na drodze życia.
    W odróżnieniu od Ciebie wolę kobiety. Nie pisałem że wolę facetów .


    Dla moda - proszę o sprawdzenie ip kompa ponieważ MalaLady ma dwa konta na forum co jest zabronione przez regulamin .
    Statek mam który może pomieścić 30 pasażerów , nieduzy ale jest a jeżeli chodzi o punkty na drodze to mam 0 na koncie

    Powodzenia w dalszej grze Panie anonimowy który lubi się wymądrzać na forum ale swego nicka nie podaje
    To jest zwykły hejt z którym będę walczył wszystkimi możliwymi sposobami.

    A odnośnie st - żenada
  • Pirat- napisał(a):

    MalaLady napisał(a):

    Pirat- napisał(a):

    Aż głupio na tego posta nie odpowiedzieć
    Niejaki MalaLady bo pisze jako facet a jest pod nickiem kobiety mówi że gra w tą grę nie 5 czy 10lat ale nieco dłużej.
    Jeżeli grasz tak jak piszesz to masz drugi nick na forum co jest zabronione , nie chcesz pokazywać swego nicku bo mnie znasz i nie chcesz sobie psuć relacji ze mną / tak to rozumiem / Nick od maja 2017 roku nie upoważnia Cię byś się chwalił /chwaliła że grasz ponad 10lat bo dla mnie jesteś leszczem / bez obrazy /

    Dla mnie jak pisze facet pod nickiem kobiety jest dla mnie homoseksualistą / nie piszę tu gej / pedał /czy lesbijka bo są to słowa obraźliwe w stosunku do Ciebie a ja jestem za uprawnieniem seksualnym - każdy ma jak mu wygodnie.

    Więc Pani/ Panie proszę mi tutaj nie pisać jak masz zaburzenia świadomości , że nie wiesz kim jesteś.

    Hejt mam powyżej ud na pewnej części ciała i po mnie spływa.
    Ja mam odwagę się podpisac pod tym co piszę - Ty takiej odwagi nie masz.

    Pozdrawiam
    ==========
    Pirat - Terefere / nekkar/

    Dla moda odnośnie tego st - gdybym miał możliwość wstawienia 100 łapek w dól to wszystkie bym wykorzystał wiec to st jest dla mnie żenadą
    Zapomniałeś dodać,, że są jeszcze kategorie typu BI.Za uprawnieniem seksualnym jesteś za pewne z powodu prywatnego. Jak lubisz taką stronę rozmowy.Przykro mi, ale Cię nie znam, Nie jestem osobą, która znajomych ruga z rzekomo pobocznego konta na forum. Walę to w prost zazwyczaj.
    Jesteś mi najzwyczajniej obojętną osobą i niestety odniosłem się tylko i wyłącznie do tego co napisałeś.
    Jak widać trafnie za bolało, skoro tak się uniosłeś i próbujesz wjechać mi na ambicję z racji rzekomego nie zdecydowania seksualnego.
    Produkuj się dalej. Może zabłyśniesz.
    Jak pisałem. Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twojego (skasowanego) opowiadania, wypowiadając własne zdanie.
    Więc następnym razem chcąc komuś coś odpowiedzieć ukierunkuj się ku temu co ktoś pisze, nie jaki ma nick.
    Wszak za pewne statku nie masz, więc i Pirat z Ciebie żaden - no chyba, że tylko drogowy.
    Jeżeli mnie nie znasz to po co piszesz te wypociny ????Dla mnie ktoś co się ukrywa pod nickiem kobiety , no sorry ale masz homo orientację , niech Ci z tym dobrze będzie ,
    Życzę Ci szczęścia na drodze życia.
    W odróżnieniu od Ciebie wolę kobiety. Nie pisałem że wolę facetów .


    Dla moda - proszę o sprawdzenie ip kompa ponieważ MalaLady ma dwa konta na forum co jest zabronione przez regulamin .
    Statek mam który może pomieścić 30 pasażerów , nieduzy ale jest a jeżeli chodzi o punkty na drodze to mam 0 na koncie

    Powodzenia w dalszej grze Panie anonimowy który lubi się wymądrzać na forum ale swego nicka nie podaje
    To jest zwykły hejt z którym będę walczył wszystkimi możliwymi sposobami.

    A odnośnie st - żenada
    Proponuję złożyć podanie do supportu w dziale forum.
    Choć ta sprawa jest przegrana z góry i to dla składającego oskarżenia.

    Ja walczę z hejtem dotyczącym pushy.
    Walka z hejtem w Twoim przypadku jest na 2 sposoby:
    - apelacja ( tak jak teraz ) z oskarżeniem o multikonto
    - wdawanie się w bezsensowną dysputę.
    Nie hejtuję starć jak Ty, gdyż ktoś jest lekarzem i może komuś ratuje życie.
    Złóżmy z tego powodu petycję do GA o przywrócenie stanu konta do stanu z przed starcia - o ile uratował życie.
    Jak mu się nie udało to apeluję o natychmiastową kasację konta ( wszak mam prawo jak osoba oskarżająca mnie o posiadanie drugiego konta )
  • Aleks, słowa uznania dla aktywności i konsekwencji w realizacji celów. Zabrzmi to być może banalnie i sztampowo ale dla mnie jest to w pewnym sensie kwintesencja zaangażowania: Brawo Ty!

    Co do reszty, to:
    nie jestem lekarzem;
    tego co dzieje się w grze nie przenoszę do rzeczywistosci - chyba, że jest to okazja do napicia się dobrej kawy lub jeszcze lepszego alkoholu;
    życzę wszystkim jak najlepiej jak tylko można życzyć, jeśli tylko odbiorca tych życzeń tego sobie życzy... ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez polesiuk ().