Dla początkującego (Aktywacja, Dok kosmiczny)

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dla początkującego (Aktywacja, Dok kosmiczny)

      Dawno nie grałem w OGame i stąd kilka pytań, a nie łatwo się przegrzebać przez stosy postów dokładnej informacji w pomocy ogame tez nie ma stad kilka pytan, do pomocnych kolegow.

      Czy musze aktywowac konto? Nieaktywowane konto pomimo uzytkowania zostanie po jakims czasie usuniete?

      "Tylko zakupiona i jeszcze ciągle dostępna antymateria chroni przed skasowaniem konta!" - o co z tym chodzi, kiedy konto jest kasowane i na co mam uwazac, jesli nie mam zamiaru jej kupowac a jedynie zdobywac

      Informacje o doku kosmicznym: "Pole wrakowe powstanie tylko wtedy, jeśli zostanie zniszczonych co najmniej 5% własnych statków, biorących udział w walce i więcej niż 150 000 jednostek." te 5% dotyczy ilości statkow niezaleznie od rodzaju, czy ilosci surowcow potrzebnych do ich wyprodukowania?
    • cezar1991 napisał(a):

      Czy musze aktywowac konto? Nieaktywowane konto pomimo uzytkowania zostanie po jakims czasie usuniete?
      Aktywujac konto potwierdzasz adres e-mail, ktory bedzie na stale przypisany do Twojego konta w ogame.

      cezar1991 napisał(a):

      "Tylko zakupiona i jeszcze ciągle dostępna antymateria chroni przed skasowaniem konta!" - o co z tym chodzi, kiedy konto jest kasowane i na co mam uwazac, jesli nie mam zamiaru jej kupowac a jedynie zdobywac
      Usunięcie konta


      cezar1991 napisał(a):

      Informacje o doku kosmicznym: "Pole wrakowe powstanie tylko wtedy, jeśli zostanie zniszczonych co najmniej 5% własnych statków, biorących udział w walce i więcej niż 150 000 jednostek." te 5% dotyczy ilości statkow niezaleznie od rodzaju, czy ilosci surowcow potrzebnych do ich wyprodukowania?
      To dotyczy ilosci statkow jakie stracisz w momencie ataku na Twoja planete lub moona.
    • Zastanawia mnie taka otóż sprawa. Zaobserwowałem, że na naszych serwerach dok kosmiczny odzyskuje około 10% złomu. Kolejne poziomy podnoszą znikomy promil, więc w zasadzie można to tak przyjąć. Serwery brytyjskie mają ustawienie doku w okolicy 15%, natomiast niemieckie w okolicy 25%. Intrygujące. :)
      Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)