ColaSzyc vs kosmicznydzik [D_S] 723%~

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ColaSzyc vs kosmicznydzik [D_S] 723%~

    Witam. Chciałbym się przywitać, jako nowy st'owicz na tym uniwersum. Niby drobne, ale jednak..
    Nigdy nie byłem dobry w wywodach na forum, ani w opowiadaniu historii życia.
    Ale mus, to mus.

    Wróciłem po blisko 10 latach.
    Aczkolwiek niektórzy ludzie mieli "problem" co do mojego powrotu.. (albo mają jakieś schorzenia psychiczne)
    odkąd moja pierwsza 188 polowa standardowa planeta powstała na tym uniwersum i tylko zacząłem zabawę, kilka osób chciało mi to uprzykrzyć.
    Niszczyli mi każdy możliwy transporter czy nawet satelitę.

    ...

    Więc tak..
    Postanowiłem się nie poddawać i z czasem im się odwdzięczyć.
    Uciekłem sobie do Trzeciej galaktyki, postawiłem co miałem postawić i tak zaczęła się zabawa.

    Serdeczne podziękowania dla jedynej osoby która mi pomaga w ogarnięciu tego wszystkiego po powrocie,
    no i oczywiście za podesłanie jakże ważnego skanu, bez którego ten post nie byłby możliwy gdyż byłem zajęty polowaniem na "coś" innego
    BlackHaddes jesteś wielki chwila czasu i zniszczymy 5 galaktykę.

    No i rzecz jasna pozdrowienia dla sojuszu D_S który tak bardzo uniemilał mi początki gry.
    Obrońcy szybkiego powrotu z urlopu i jeszcze szybszej odbudowy.













    Dnia 28-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor ColaSzyc
    ________________________________________________


    Krążownik 1.000
    Okręt wojenny 2.300
    Pancernik 500

    _________________________________________


    Obrońca kosmicznydzik [D_S]
    ________________________________________________


    Duży transporter 17
    Krążownik 70
    Okręt wojenny 1.510

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor ColaSzyc
    ________________________________________________


    Krążownik 765 ( -235 )
    Okręt wojenny 2.232 ( -68 )
    Pancernik 497 ( -3 )

    _________________________________________


    Obrońca kosmicznydzik [D_S]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    24.778 Metalu, 91.966 Kryształu i 494.505 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 11.150.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 92.834.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 54.111.400 metalu i 18.218.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 611.249 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    54.111.400 Metalu i 18.219.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 46.286.178
    Kryształ: 15.526.566
    Deuter: -20.495
    agresor zyskał łącznie 61.792.249 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -69.476.778
    Kryształ: -23.333.966
    Deuter: -634.505

    obrońca stracił łącznie 93.445.249 jednostek.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ColaSzyc ().

  • Witam kolejnego debiutanta w dziale ST, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

    Pozwolę sobie jednak też na trochę krytyki - to że Cię ktoś farmił na początku gry, to nic złego - na tym ta gra polega. Bronienie się przed farmieniem nie jest trudne - wystarczy zbudować trochę obrony i fsować WSZYSTKO.

    I jeszcze mała uwaga co do składu floty - bez krążowników miałbyś mniejsze straty, a jeszcze lepiej byłoby lecieć z lm-ami.
  • Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź :)

    Jednak biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia z OGame, z aż taką agresją, żeby niszczyć komuś dosłownie 1 satelitę się nie spotkałem. Jako taka obrona była aczkolwiek nigdy bunkrownikiem nie byłem i być nie zamierzam. Więc jakieś 200 krążowników dla opponenta nie było problemem co by polecieć na tak drobną obronę.

    Co do składu floty, była dość późna godzina. Szybki teleport i lot nawet bez większego rozmyślania o stratach.
  • No coz, akcja ladnie wyszla :P nie zaluje odstąpienia celu sasiadowi z ktorym juz jakis czas wspolpracuje :P ( sam mialem chrapke ale,) na telefonie i w trakcie pracy cos takiego zrobic i nie pamietania kordynatow innych planet wroga za duzo by mi czasu zjadlo, wiec dalem cynk i jak wyszlo tak wyszlo jak widac na załaczonym obrazku :), gratulacje :)))))))) a Obroncy SzO.


    E: Dzieki za takie mile slowa, ale My bedziemy jeszcze wieksi kwestia czasu :)
  • Coś ten sojusz D_S ludziom widzę za skórę zaszedł :) a od czego jest dział wojen? :D
    Gratuluję i oby do przodu :) tom ma rację, kalkulując starcie w trashsim.universeview.be/pl trzeba to robić na spokojnie i pomyśleć przed wlotem, czy dzielić flotę, jeśli tak to jak ją dzielić, co wysłać by mieć najmniejsze straty i przebić się bez problemu - czasami mniej jest lepiej niż więcej taka mechanika gry :)

    Ja proponuję klepać więcej pancerników bo te są kosztowne, ale odpłacają się niskim zużyciem paliwa.
    Gratuluję debiutu i pozdrawiam.