Komu przeszkadzałem w push-u?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Komu przeszkadzałem w push-u?

    Czekałem, czekałem na RW, ale chyba się nie doczekam więc tutaj zrobiłem wątek

    Ostatnio moja działalność na tym Uni skupiła się na pomocy słabszym graczom. No ale wczoraj w pracy trochę po południu nudziłem się no to wysłałem parę slotów z farmieniem, tym co było w garażu. Jeden z tych slotów trafił na dziwny splot wydarzeń, który na 90-parę procent wskazuje na push. Ale po kolei:

    Jeden ze slotów poszedł na gracza, który według gamestates przestał być aktywny (a nazwa konta też nie przypadkowa). Specjalnie podaje czas:


    Dnia 21-03-2018 15:53:39 następujące floty spotkały się w walce:

    Agresor Bandit Lama
    ________________________________________________

    Krążownik 897
    _________________________________________

    Obrońca lemekoddam
    ________________________________________________

    Krążownik 248
    Pancernik 16
    Lekkie działo laserowe 500
    _________________________________________

    Po bitwie...

    Agresor Bandit Lama
    ________________________________________________

    Krążownik 812 ( -85 )
    _________________________________________

    Obrońca lemekoddam
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 236.274 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.465.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.552.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.998.000 metalu i 2.079.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 236.274 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.

    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    25 minut po wlocie zauważyłem, że gracz wbił urlop, a krótko po 17 dostałem ten oto dziwny raport zbiórki O_O :
    Czyli w ciągu godziny i 13 minut sporo się zdarzyło. Gracz po moim ataku wszedł, przeteleportował całą flotę na planetę gdzie był mój atak, ktoś to później zezłomował i zdążył jeszcze przylecieć reckami (turborecki) i zebrać większość złomu, zostawiając sam metal. Powiem jeszcze tyle, że w układzie nie ma aktywnych graczy.


    Jeszcze może popatrzmy na pewne dane:



    Dwie ciekawostki:
    1. Złom był dosyć spory, była by jakaś topka.
    2. Raven, który też był nieaktywny w grze od 3 dni też zaliczył jakiś złom, a warto dodać, że ma kolonie 4 układy od zdarzenia. Może to przypadek, a może nie.

    Macie pomysł, jak rozwikłać tą zagadkę?
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Tickety i jeszcze raz tickety.
    Tutaj można snuć domysły na temat każdy ale najważniejszy w tej kwestii jest ticket .

    Mam nadzieję , że winny zostanie ukarany w należyty sposób.

    Swoją drogą brawo za temat i podjęcie tematu !

    Niech ludzie biorą przykład i też piszą tickety.

    Od razu by się przerzedziło na uni. :P
    Emerytura
  • Oczywiscie Perez, że Ci się zdarzyło i to nie raz! A ja głupi wtedy ticketa nie posłałem, bo " przecież mamy z lsd dobre kontakty"...

    A jak tam Twoja moonowka/pushowka? Ekhm, przepraszam: żona/dziewczyna /kochanka /siostra. Czemu ciągle na urlopie? Pamiętasz jak z tego konta groziles mi kontra, a potem jak odp, że zgłoszę do go, to do kilku dni na moonowce wszystko zniknęło i urlop do dziś? Co, rozwolnienie że strachu o bana już minęło, czy wysłać Ci pocztą papier toaletowy?

    Swoją drogą: naucz się liczyć - te kilka krążownikow, które wysłałeś pomyliłeś się o 40 sekund. Miałem się wystraszyc czy posikać że śmiechu? To drugie, Ci się udało - musiałem gacie zmienić.

    Teraz będą głupie żarty z Twojej strony, ale taka jest prawda i pewien gracz z byłego lsd mi to na privie potwierdził.

    Pozdrawiam, Willi
    Nie kradnij! Wladza nie lubie konkurencji...
  • Hmm na agnieszcze flota dalej jest sprawdz sobie w statach, no chyba ze sie nia puszne to nie bedzie, po prostu pilnowalem 3 konta i dalem urlop na moonowce bo za duzo tego bylo.
    Po oddaniu tego 3 konta elnietoperz je zezlomowal 1 nocy :D wiec wiesz mnie to rybka pisz tickety ile to ja mam kont, ja do niczego sie nie przyznaje mam pare tozsamosci w glowie i nie wiem ktora przejmuje wladze kiedy! mam na to zolte papiery.

    Nie pamietam ze na ciebie cos slalem ale skoro tak mowisz :D od miesiaca nie slalem zadnych atakow wiec juz pamiec nie ta :P

    Zarty by byly ale mi sie nie chce! ha i co teraz :)

    Pozdrawiam,
    agniesz.... Perezini



    edit:

    Dzielny Tabaluga napisał(a):

    Peraz dziadzie
    popraw "torzsamosci " bo drgawek dostaję [ciach]

    XD sorry nie umiem polsky


    Moderator Ruda:
    Ogromny obrazek ciach

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Perez_Uni_38 ().