Terror - czy ten nick nie jest przypadkiem na wyrost ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Terror - czy ten nick nie jest przypadkiem na wyrost ?

    Witam.


    Co myślicie , czy nazywając się Terror, nasz Terror ma do tego prawo ? Czy przypadkiem Nasz ogejmowa maskotka przypadkiem nie chcę sobie wyrównać braków jakie posiada w stosunku np. ludzi z BOSS ?


    Proszę o dyskusję....
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Bllizna napisał(a):

    zmarłem xd
    Zmartwychwstań :D


    To bardzo poważny temat. Jeśli by się okazało, że taki Terror to jednak nie terror to należało by wprowadzić zmiany przynajmniej w słowniku języka polskiego, bo rozumienie tego słowa nabrało by bardziej pogodnego wręcz młodzieńczego znaczenia.


    Gdyby, podkreślam gdyby okazało się jednak że Terror to jednak terror należy zastanowić się nad sprawą przemocy internetowej. Czy to nadal tylko gra czy już wyżywanie się na innych za pomocą gierki internetowej, w dodatku przez człowieka który sam nie wie gdzie jest, na plaży czy na dworcu ( jeszcze nie ustaliłem na którym dworcu, plaże wymienił sam w wiadomościach na priv, ale mam podejrzenia że jest to plaża zapamiętana z jakiejś ulotki reklamowej).
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • JOZEF ze STALI napisał(a):

    juz koniec dyskusji ? to jakie wnioski ?
    Po prostu okazało się że nie mamy nic specjalnego do powiedzenia na Twój temat. Pewno się puschujesz, jak każdy zresztą, konta kupujesz i złomujesz, zresztą jak każdy. Więc o czym tu pisać ??? O tym że jesteś ? No to bądź i żyj w spokoju póki nie spakuje cię w recki ;d

    Józiu ale sam powiedz, nie spodziewałeś że tak szybko znajdę się kilkanaście rzędów za Tobą ;d
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • [ciach], przyznam szczerze pushowalem go swoim kontem by doszedl do turboreckow a teraz mi wypisuje takie rzeczy na pw ze tego nawet nie wstawie , ridick niech odezwie sie do mnie wiesz kto chetnie Wam oddam moje konto takie parowy trzeba tepic , a grozic terrorku zlomem sb groz dalej pozdro cale szczescie juz tu tylko fsuje bo niby Brat okazal sie 0 cem .


    Moderator Ruda:
    obraza i prowokacje
    TTG ! :popcorn:
  • : data-verified=

    piszesz do ludzi rzeczy ktore byly miedzy nami, nawet jakies prywatne opcje jak mam na imie gdzie mieszkam itd, wyslales 120 mln surowcow, umowa byla na duzo wiecej, ale sprzedales wczesniej konto, takze nie przypisuj sobie zaslug bo niestety ale nie do konca sie wywiazales. poza tym przekezanie surowcow z konta ktore ma wiecej pkt to darowizna a nie push
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • nie bede prowadzil tej dyskusji publicznie, mam do ciebie problem bo obiecales oddac konto w dobre rece a oddajesz je naszemu ulubiencow
    tyle razy ci robilem aktywki.. niech sojusz napisze a ty mi sie tak odplacasz ;/ ;P

    szkoda ze nie dopisales ze mialem ci wszystkie surowca oddac jak wrocisz, ze obiecalem zbudowac na nowo konto od zera, masakra gosciu, zaufac tobie to bylo najgorsze co moglem zrobic

    tu jest screen w ktorym sie umawiamy i gdzie obiecuje ze pomoge rozbudowac na nowo konto po tym jak mi pomozesz( ale przeciez ty nie pomogles ..)
    gyazo.com/c6176925868793564a277062829bad89

    skoro juz publicznie z tym wyszedles to prosze bardzo
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JOZEF ze STALI ().

  • JOZEF ze STALI napisał(a):

    nie bede prowadzil tej dyskusji publicznie, mam do ciebie problem bo obiecales oddac konto w dobre rece a oddajesz je naszemu ulubiencow
    tyle razy ci robilem aktywki.. niech sojusz napisze a ty mi sie tak odplacasz ;/ ;P

    szkoda ze nie dopisales ze mialem ci wszystkie surowca oddac jak wrocisz, ze obiecalem zbudowac na nowo konto od zera, masakra gosciu, zaufac tobie to bylo najgorsze co moglem zrobic

    tu jest screen w ktorym sie umawiamy i gdzie obiecuje ze pomoge rozbudowac na nowo konto po tym jak mi pomozesz( ale przeciez ty nie pomogles ..)
    gyazo.com/c6176925868793564a277062829bad89

    skoro juz publicznie z tym wyszedles to prosze bardzo
    Terrorku chyba nikt się nie spodziewał że jesteś tak wielką ofiarą losu że w temacie DiD pokażesz SS'y gdzie piszesz o sprzedazy konta i namawiasz gracza wręcz smiem twierdzić że wyłudzasz surowce na pusza xD
  • czas przeszly, tak sprzedalem stare konto pare lat temu, czy jak wolicie oddalem


    ty mnie nazywales bratem jeszcze wczoraj dziekuje za darowizne surowcow, zgodnie z tym co sie umawialismy w przeciwienstwie do ciebie dotrzymam slowa ;p bracie
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • powiem tak terror moze jest porywczy ale gra uczciwie poświęca mase czasu by być gdzie jest , uważam że powiniśmy się wszyscy zastanowić czy gramy tak jak powiniśmy , i czy jest dla nas to tylko gra .

    Temat zbędny.

    przemyślcie wszyscy czego oczekujecie i czy nie mozna załatwiać brudów normalnie , nie zachowujcie się jak dzieci . Mamy osobę która na potęge skupuję konta puszuje się i nawet nie próbuje się z tym kryć a wy się czepiacie na wzajem siebie .
  • Winter napisał(a):

    powiem tak terror moze jest porywczy ale gra uczciwie poświęca mase czasu by być gdzie jest , uważam że powiniśmy się wszyscy zastanowić czy gramy tak jak powiniśmy , i czy jest dla nas to tylko gra .

    Temat zbędny.

    przemyślcie wszyscy czego oczekujecie i czy nie mozna załatwiać brudów normalnie , nie zachowujcie się jak dzieci . Mamy osobę która na potęge skupuję konta puszuje się i nawet nie próbuje się z tym kryć a wy się czepiacie na wzajem siebie .
    Kumam, wszystko kumam, ale jak możesz pisać że gra uczciwie jak to są pomiędzy nimi prywatne wiadomości że spuszował go na tyle a miał na więcej bo tak się umówił no i te groźby dotyczące śmierci - za takie coś powinna być kasacja konta z automatu wedle zasad już pomijając fakt że w prost pisać "sprzedam konto" to trza być naprawdę zabawnym :P
  • Nie czytałem prywatnych wiadomości , bo są prywatne.

    jeżeli poszło z konta wyzej to względem regulaminem to legalne nie prawda ? czy właściwe to już inna sprawa.
    Moonówki , gsówki , dexówki ma je tak wiele osób i chcecie powiedzieć że to jest ok ale pusz z konta wyżej nie ?
    sprzedawanie konto , kupowanie kont mamy to na codzień póki nie kupuje się konta by je zezłomować a pograć jest to jak najbardziej ok , Cesarz powinieneś o tym wiedzieć .

    Serio panowie skupmy się na tym by ta gra była przyjemna , wiadomo że czasami puszczają nerwy ale pokazujmy to złomowaniem a nie spinami na boardzie czy pw .

    Sprawmy by zibal był lepszy
  • Wiecie co - najsmiesnziejsze jest to ze ludzie potrafia tak sie spinac i spierac o jakas gre ktora sprowadza sie tylko do czasomierza, obrazkow i cyferek... Push czy nie, sprzedal czy nie, obrazil czy nie... ktos chce grac nie uczciwie to trudno - GO powinno zadzialac a jak wszyscy wiedza to chocby i tak ktos lamal 'legalnie' regulamin to dopuki kasa leci w Anty to Gameforge ma w dupie. Ogame zawital na rynek Polski w 2005 roku ale i wielu zaczynalo na zagranicznych serwerach nawet od 2002 - jest to raczej stara gra i malo popularna wsrod mlodych wiec raczej ludzie co w nia graja maja 20/25+ lat ale jednak jak widze poziom jaki jest utrzymywany to 'piaskownica' pokazuje wieksza kulture...
  • owszem rozumiemy co przez to chcesz nam powiedziec , w duzej mierze maz i racje w tym co piszesz , jednakze grozac a raczej zyczac mi smiercia za pare cyferek to juz przesada i to duza w moich oczach , a najlepsze jest to ze napisal Terrorek ze wstawi moje zdjecia na wiocha pl czy cos ... To sa i byly zdjecia z facebooka ale on tego nie kuma najwidoczniej i jeszcze mi mowi no to ja zglosze wulgi , zglaszaj sobie terror co chcesz te wulgi nie byly kierowane bezposrednio do Ciebie , a to kto ile am wydal badz chce wydac to tylko i wylacznie kazdego indiwidualna sprawa jednakze Gameforge nie powinno na to pozwolic by takie spoleczne 0 jakim jest Terror gralo w ta gre i grozilo drugiej Osobie w taki sposob , samego mnie dzisiaj ponioslo jak pisalem do wintera , lecz sa pewne granice moim zdaniem. wszystkie pw od Terrorka poszly wyzej na forum juz bana ma , jak dostane w grze ja plakal nie bede bo od tygodnia moje przyrosty sa niemalze zerowe bo juz prawie wcale tam nie gram i moge teraz po tylu latach stwierdzic - nie ufaj w tej grze nikomu chociazby Ci obiecywal zlote gory- tylko mnie to utwierdzilo w tym zeby do tej pieknej gry jaka jest nasze ogame juz po prostu nie wracac i tyle. zaluje ze Ci dalem ta surke terror oj zaluje , jednakze ciekawi mnie czy oddales zlom z moonowki ktory pozbierales ? pewnie nie znajac zycie , wszystkim normalnym zycze wesolych swiat obyscie nigdy nie wymienili pw z tym burakiem bo za cyferki zrobilby niemalze wszystko , wiec widac koles ma problemy psychiczne i to powazne :E
    TTG ! :popcorn:
  • Panowie co wy tu [ciach]. Terror co ty piszesz na temat Nighta?. Otrząśnij sie człowieku bo wirtual miesza ci sie z realem. Po co brales te ochłapy od Nighta jak w jeden wieczór kosisz po 200 baniek na złomach?. Złomujesz co chcesz i jak chcesz i jestem przekonany że to uczciwe złomy - nie kupujesz kont. Czemu ta klase gracza jaka masz pieprzysz głupimi tekstami?.

    Ta gra to cos wiecej niz tylko cyferki. Ludzie ktorzy tak mysla sa puści i nie wiedza o co tu chodzi. Ta gra to drugi realny swiat gdzie zawiera sie przyjażnie -sojusze znajomości. Sa pewne reguły których łamac nie można. Nie polece na kolege nawet jak mam z nim wara. I kropa. Na kolejnym uni zapewne zagramy razem i jak dostane zloma to on pomorze bezinteresownie mnie, a ja jemu.

    Niedlugo przyjdzie mi sie żegnac z tym sojem . Nie żegnam sie jednak z graczami Night /Winter / R20 /Nalewka Babuni / Cesarz Lucyfer - nawet Blizna. Do zobaczyska panowie.

    Boss macie fajna lojalną ekipe. Na tym uni nie bedze na was mocnych niedlugo. Własnie dlatego ze gracie razem. Sadze że puki odwilż nie nadejdzie mozecie miec kłopoty z Winterkiem . On nie potrzebuje soja a majac pod reka Cat szanse beda wyrównane. Powodzenia wszystkim i dosc tego hajtu. Ta gra ma zblizac ludzi nie dzielić. Wszystkim zycze wesołych swiąt. PaPatki ziomale.


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
  • Night konczysz gre to skoncz chociaz z honorem. Wszyscy jestesmy doroslymi ludzmi i to co ustalaliscie miedzy soba powinno zostac miedzy wami, jak czlowiek jest naprawde zdenerwowany to pisze glopoty, papier czy klawiatura wszystko przyjmie. Umowiliscie sie a potem zaczeles zmieniac (sam ze zlosci czy nawet z bezradnosci napisal bym Ci pare przykrych słow) i szczerze uwazalem Cie za czlowieka godnego zaufania bo skads pamietam twoj nick, ale widocznie zbieg okolicznosci.

    Przestancie twozyc gowno burze w didzie , pokazcie ze potraficie cos niz tylko kopac lezacego.

    Pozdrawiam Flota Oddam aka Flota Imperialna
    OFF - Zibal / Flota Imperialna / Winter
  • Zaczęliście nie tylko odbiegać od tematu, ale też wzajemnie się obrażać.
    Temat bardzo mocno przeczyszczony. Pozwalam na dalszą dyskusję o ile nie będzie ona wykraczać poza granice Regulaminu.
    Przypominam również o tym, że wszelkimi osądami czy podejrzeniami można, a nawet trzeba podzielić się za pomocą ticketa z Obsługą Gry.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Zwolnijcie Panowie i załatwcie sobie to na prywacie, a nie na forum, bo tutaj szargacie sobie tylko reputację :) no chyba że taki jest cel tej dyskusji :P :bicz1:




    Hefi napisał(a):

    Boss macie fajna lojalną ekipe. Na tym uni nie bedze na was mocnych niedlugo.
    Boss? Haaaa! Tylko Same_Lamy! :lool: :fgrin:
    AlmostDragon Witam :)
    Almost - Uni Merkur/Zibal ON
    Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
  • Queen Reaktywacja napisał(a):

    Zmartwychwstań :D

    To bardzo poważny temat. Jeśli by się okazało, że taki Terror to jednak nie terror to należało by wprowadzić zmiany przynajmniej w słowniku języka polskiego, bo rozumienie tego słowa nabrało by bardziej pogodnego wręcz młodzieńczego znaczenia.


    Gdyby, podkreślam gdyby okazało się jednak że Terror to jednak terror należy zastanowić się nad sprawą przemocy internetowej. Czy to nadal tylko gra czy już wyżywanie się na innych za pomocą gierki internetowej, w dodatku przez człowieka który sam nie wie gdzie jest, na plaży czy na dworcu ( jeszcze nie ustaliłem na którym dworcu, plaże wymienił sam w wiadomościach na priv, ale mam podejrzenia że jest to plaża zapamiętana z jakiejś ulotki reklamowej).
    Można być na dworcu i szukać drogi na plażę... :D

    Zagubieni Terror i nightmare

    Którędy na plażę? ( 0 stopni patrz BUTY O_O )