Nowe Uni Bez Anty?! Możliwe

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nowe Uni Bez Anty?! Możliwe

      Witam,
      Wiele tu wątków i tematów mała liczba z nich idzie dalej, co sie liczy pomysł na kase czy pomysł na ściągnięcie nowych graczy?

      Tak myślałem i z wieloma osobami rozmawiałem na temat uni bez antymaterii, i każdy twierdzi że to niemożliwe bo nie mieli by z tego zarobku!
      No cóż to jest prawda, ale gdyby zamiast Antymaterii na takim uni zastąpiono punktami Honoru miało by się co dziać bo wiadomo najszybciej zdobyć punkty można poprzez atak silniejszego gracza bądzi zacny bunkier, to właśnie by elita czyli gracze z top mieli obłęd, ale nie tylko o to chodzi;
      - wielu graczy koniczy gre po osiągnieciu podstawowego eko 5/5/3 i jest idlerek, powód wiadomo nie każdego stać na inwestowanie w anty a w tych czasach na OG liczy się kasa co nikt tego nie zaprzeczy. Takie uni mogło by powstać jako jedyne dla graczy mniej bardziej ambitnych a OG zarabiało by nadal bo dla uni wprowadziło by ceny za kupno przedmiotów z Shop dopalacze czy konstrukcje nie były by za antymaterie a za pieniądze. Powstały by pakiety mniej lub bardziej bogate. licytator, handlarz złomu i eksport został by bez zmian natomiast rynek surowców przekształcił by się nie za anty by przywołać handlarza a za zacnego sms-a w kwocie nawet i 2złote +VAT mysle że na takim uni lepiej by zarobili niż na antymaterii.
      Kolejna rzecz to przerwa w tworzeniu nowych universów chociaż przez pewien okres, czas poświęcony na tworzenie nowych uni mogli by poświęcic na uleprzenie tego co jest na badania statki budynki czy może i stworzenie klienta co zapewne odpada.

      Gdyby ten pomysł przeszedł należało by stworzenie wpierw ankiety na utworzenie takiego uni wraz z normalnymi parametrami i wiadomo nie 9 galaktyk a max 6 to nie są czasy gdzie 20 tysięcy graczy siedziło i gralo!!

      Więc co sądzicie o wstępnym pomysle miało by to poparcie??
      Zawsze tam gdzie DOBRO,
      Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
    • Nie bardzo rozumie o co autorowi tematu chodzi ?
      Pomieszanie z poplataniem

      Tak jak w temacie Uni bez AM , jestem za !!!

      Ale jednoczesnie proponuje by za zlotowki mozna by kupowac to co obecnie za AM
      Co za roznica czy ktos kupuje za zlotowki czy za AM ?
      AM tez kupuje sie za zlotowki
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Za nieczytelność przepraszam, trochę % miałem!!

      Wracając do tematu, chodzi mi przedewszystkim, o to by zaprzestano otwierania nowych uni na Jakiś czas. Natomiast cas poświęcany otwieraniu nowych uni poświęcili by na nasze pomysły i wprowadzeniu caegoś co proponują gracze na forum, nie zapominajmy że to dzięki nam graczom wszystkim istnieje OG i inne gry od GAMEFOGE.

      Do rzeczy nowe uni brak anty-to uni dla tych którzy chcą grać i nie narzekać zamiast anty na zakoniczenie budowy wykorzystać można punkty honoru.
      Natomiast jedyne na co wydać możemy nasze pieniądze bedzie kupno przedmiotów za sms pojedynicze, a pakiety za przelewy. na takim uni myślę że i mogli by zarobić a grupka graczy którzy koniczą gre i myślą że spróbują sił na nowym grali by dłuzej i by prawdobodobnie zostali.
      Ci którzy się decydują na nowe uni są zazwyczaj na urlopie i tak wiszą miesiącami.

      Kolejne pomysł to brak aktywności przez 1,2,3 miesiące na uni i OG odwiesza urlop stając sie wtedy gracz idlerem, oczywiście zawsze istnieje możliwość że gracz może zgłosić dłuższą nieobecność na uni wtedy go by to omineło.

      I mówiąc o zmianach, Nie chcem zmieniać całego świata a dział pomysły są od dawania od siebie pomysłu jedni to popierają inni tępią proste po to jest te forum i dział.
      Zawsze tam gdzie DOBRO,
      Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
    • Nie idź do pracy na pewien czas.
      To tak samo jak zaprzestać otwierania nowych uni.
      Z tego jest kasa i uni bez antymaterii ze starym wyglądem, tzw. uni retro już było, jak się skończyło wszyscy wiemy.
      Z tym odwieszaniem urlopu to lipa po całości, bo co masz wypadek nie ma cię pół roku, a twoje konto skończyło w reckach, bo ktoś sobie wymyślił, żeby odwieszać urlop po 3 miesiącach.
      A tak zakupisz anty, włączysz urlop i masz pewność, że jak wrócisz nawet za rok czy dwa, konto nadal będzie.
      Co do nowych pomysłów to nie ma absolutnie sensu wrzucać ich na polskim forum tylko od razu na origin, bo tutaj pomysły nie mają żadnego znaczenia, gdyż GF bierze pod uwagę tylko te zgłoszone na oficjalnym forum origin.
    • dobra czyli uni bez anty odpada?!?!

      mi nie chodzi o retro normalny wygląd jak dotąd tylko bez antymateri a jedyne co mozna kupic za złotówki to przedmioty! chodzi o wyrównane szanse na top1 czy ogólnie żeby być w top.
      Zawsze tam gdzie DOBRO,
      Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
    • Wątek przeczyszczony.

      Bonusy za punkty honoru preferowałoby flociarzy (topkę) i krzywdziałby graczy grających bardziej na eko

      exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
      Moderator działu Pomysły i Propozycje

      Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
      Lista Tematów Zakazanych
      Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
      Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na
    • john malkowitz007 napisał(a):

      @ Truck driver
      Zapoznaj sie najpierw z regulami i zasadami gry ,a potem zadawaj pytania
      Znowu spamujesz i zasmiecasz temat
      Ciebie nie pytalem ale widac, ze zyc nie mozesz by sie nie odezwac kiedy tylko cos napisze. Otoz z tego co widac to za pkt honoru powinny byc pewne profity. Ja tych profitow nie mam wiec stad moje pytanie. Jesli nie umiesz na nie odpowiedziec to daruj sobie te wywody w strone mojej skromnej osoby albo zachowaj sie jak nalezy i odpowiedz krotko i NA TEMAT.

      Jestem poczatkujacym flociarzem ale aktualna ranga powinna dawac profity z tego co wyczytalem na forum, chyba, ze cos przeoczylem.

      imgur.com/9wl26HY