bartek bez b [ZLY SEN] vs. EvenemenT [NPF] & Pawelos [LioN] 4900.49% + bonusy

  • bartek bez b [ZLY SEN] vs. EvenemenT [NPF] & Pawelos [LioN] 4900.49% + bonusy

    Tak się zastanawiałem czy wrzucać czy nie ale jednak drugi obrońca namówił mnie

    Jak zwykle pozdrowienia dla wszystkich co chcą być pozdrowieni :)

    No i oczywiście KUPIĘ KAŻDĄ ILOŚĆ DEUTA

    Coś dla ucha

    [ciach]

    Do rzeczy. Zaczęło się niewinnie

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…c2-50b2-8fd5-c25121402290
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…77-530e-983b-8a0908ed3dec
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…38-5ec9-87b5-dad8ac30d337
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…ff-5542-8224-cfbfac1a12e5

    No i przyszedł czyściciel :)



    Dnia 12-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor bartek bez b [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000
    _________________________________________

    Obrońca EvenemenT [NPF]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 13
    _________________________________________

    Obrońca pawelos [LioN]
    ________________________________________________

    Pancernik 49.831
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor bartek bez b [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca EvenemenT [NPF]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 13 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca pawelos [LioN]
    ________________________________________________

    Pancernik 49.830 ( -1 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 850.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 85.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 210.021.000 metalu i 280.028.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    250.000.000 Metalu i 250.000.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -300.000.000
    Kryształ: -400.000.000
    Deuter: -150.000.000
    agresor stracił łącznie 850.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 249.970.000
    Kryształ: 249.960.000
    Deuter: -15.000
    obrońca zyskał łącznie 499.915.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    Także pozdrowienia i do zobaczenia za niedługo

    Moderator Neferet:
    Piosenka z wulgaryzmami
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • :brawo: :graty: :bdb: , agresorowi zaś więcej rozwagi :)

    Całkiem możliwe że i wam wypowiedzą wojnę, gdyż to była zniewaga dla ZS a oni takich zniewag nie wybaczają he he :) .
    A tak na poważnie to nie powinno dochodzić do wojen gdy sojusz który ma ponad 10-krotną przewagę nad sojuszem słabszym gdyż jest to tylko jednostronna walka silniejszego, a wynik tej wojny jest z góry ustalony i łatwy do przewidzenia. Jeśli już sojusz silny chce powalczyć to powinien wypowiadać wojnę mniej więcej podobnemu sobie sojuszowi o przewadze punktowej w pkt militarnych nie przekraczającej 10 krotnej przewagi. Całkiem ciekawa by była opcja żeby np. kilka sojuszy słabszych mogłoby wypowiedzieć wojnę jednemu sojuszowi, podobnie jak w ACS-ie czyli 5 sojuszy słabszych kontra jeden silniejszy, nadal zachowując stosunek nieprzekraczający 10 krotnej przewagi punktowej w pkt militarnych. Wtedy takie wojny były sensowne, choć znając ZS to mogli by prowadzić wojnę z całym uni i nadal mieli by przewagę :D
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar napisał(a):

    Całkiem możliwe że i wam wypowiedzą wojnę, gdyż to była zniewaga dla ZS a oni takich zniewag nie wybaczają he he :) .

    A tak na poważnie to nie powinno dochodzić do wojen gdy sojusz który ma ponad 10-krotną przewagę nad sojuszem słabszym gdyż jest to tylko jednostronna walka silniejszego, a wynik tej wojny jest z góry ustalony i łatwy do przewidzenia. Jeśli już sojusz silny chce powalczyć to powinien wypowiadać wojnę mniej więcej podobnemu sobie sojuszowi o przewadze punktowej w pkt militarnych nie przekraczającej 10 krotnej przewagi. Całkiem ciekawa by była opcja żeby np. kilka sojuszy słabszych mogłoby wypowiedzieć wojnę jednemu sojuszowi, podobnie jak w ACS-ie czyli 5 sojuszy słabszych kontra jeden silniejszy, nadal zachowując stosunek nieprzekraczający 10 krotnej przewagi punktowej w pkt militarnych. Wtedy takie wojny były sensowne, choć znając ZS to mogli by prowadzić wojnę z całym uni i nadal mieli by przewagę :D
    XDDD, nie wiem co jeszcze powiedzieć. :D

    Gratki Wam, ale to co artek Wam wyrządził wcześniej to się umywa do tego. :D
    przetopu bo na waciki jest!
  • Jak widac konto agresora znow na banie a ZS to mialbyc tak uczciwie grajacy sojusz. I tak wiem nie mozna generalizowac, ale to tak samo przez sie wyszlo. :)

    No coz tak to juz w tej grze bywa raz na wozie, raz pod nim.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • _Pawelos_ napisał(a):

    Tak się zastanawiałem czy wrzucać czy nie ale jednak drugi obrońca namówił mnie
    Prawie uwierzyłem :) Też wam chciałem pogratulować ale drugi agresor mnie przekonał :P

    roermond napisał(a):

    obrońcy więcej gry, bo zapomniał jak w to się gra.
    No ok, postaram sobie cosik przypomnieć... tylko nie pamiętam również twojego nicka :(

    _Pawelos_ napisał(a):

    konto agresora znow na banie
    Potrafisz chyba policzyć do 6 skoro uczestniczyłeś w starciu? Powinieneś bo poprzedni był na tobie...




    A co do starcia to wyszło jak wyszło, problemy techniczne i tyle ;) nie będę płakał po kilku metalach i kryształach, w końcu sporo ich na uni :D

    Pozdro
  • Tylko widzisz, Pawelos raz stracił dużo Floty na bugu- nikt by się nie podniósł a on się podniósł, później podstawka artka- 33 mln pkt w dupę i jak widać podnosi się, pokaż vendetta gdzie ty się podniosles? Gdzie grałeś na SWOIM koncie? Pawelos to gracz, Ty i Tobie podobni to kombinatorzy którym można wiele zarzucić a co Pawelos zarzucisz? Jedyne co to latanie po 100dt ale jak wiadomo grosz do grosza... Gratulacje stracenia kilku zabawek, ale dla agresora to pryszcz niestety :P

    //Neferet
  • Każde choćby najmniejsze osłabienie ZS jest cenne dla takich flociarzy jak Pawelos. Dlatego pomimo znikomej dla ZS straty gratuluje wlotu. Trzeba mieć czas, być aktywnym , oraz kreatywnym graczem żeby coś wyłapać szczególnie u takich graczy co głównie grają na UF-sie. :brawo: :graty: :bdb: . Agresorowi nie życzę nic bo ma i tak za wiele a w dodatku jest na bananie , zresztą słusznie bo gra nie fair!
    Śmierć to tylko początek :D
  • POnury OutsideR napisał(a):

    pokaż vendetta gdzie ty się podniosles?
    Więc tak Cwaniaku z Bombką w Nosie :
    Podniosłem się po Tym:
    poncyliusz [B17RJ] vs. Dotyk_Proboszcza [ZLY SEN]
    Pozdrawiam @poncyliusz

    A przez ten czas co zrobiłem ? Byłem z 5 mies na urlopie może 6, ustawiłem astro z 23 do 25 , wybudowałem 9 dexów na 41 + 2 metale na 45 , zafundowałem @MrMajster astro z 24 na 25 , i dostawiłem to :

    Informacje o flocie

    Statki:Statki:
    Duży Transporter: 474.869
    Recykler: 1
    Gwiazda Śmierci: 12

    Dostawa:
    Metal:
    Metal: 1.136.025.138
    Kryształ: 314.478.899
    Deuter: 5.246.830.244

    Jeżeli dla Ciebie to jest nic w odbudowie, to gratulacje

    Bez Odbioru
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vendetta ().

  • Powaznie mówisz? :P straciłeś parę dt na 20k % i to nazywasz podnoszeniem się? :D kiedyś grałeś flota, zresztą nie zbudowana przez siebie, gdybyś ja stracił to co? Podniósł ta się? Tak, na nowym koncie :D co to jest dla górnika stracić dt? Jakby ktoś Ci pokasowal planety a Ty byś je odbudował to tu bym się zgodził ale tak jak dla Ciebie profity to eko tak dla flociarza flota, Ty straciłeś środek transportu i parę drobnych, Pawelos stracił cała flotę bojowa czyli swoje profity (tak jak Ty byś stracił planety), więc Twój przykład jest śmieszny
  • Odpowiem bo tu się jakiś cyrk odprawia.

    Tak artek to eve mnie na mówił bym to wstawiał, ja nie wstawiam od dłuższego już czasu żadnych st, jak byś nie widział, po to właśnie byście nie mieli gdzie wylewać swoich pomyj na mnie.

    Vendetta czy ja się podniecam tym st? jak by tak było to bym posłał 100 k rekow bo tyle powinno paść pancków, ale jak widać posłałem 25 k bo nawet nie podejrzewałem ze artek nie sprawdzi raportów co się działo z jego GS.

    Outsider czasami nie ma sensu się kopać z koniem więc odpuść szkoda nerwów.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • _Pawelos_ napisał(a):

    posłał 100 k rekow bo tyle powinno paść pancków, ale jak widać posłałem 25 k bo nawet nie podejrzewałem ze artek nie sprawdzi raportów co się działo z jego GS.
    dobrze widzialem co sie dzieje z gsami gdzyz klikalem gale :P one byly przeznaczone na strate... podejrzewalem ze sie podstawiasz dletego cofnalem wczesniejsze fale pancy:P to ze tej jednej nie zawrocilem to wina neta ktory poprosty na chwile sie zawiesil :P zlom jak zlom, jakby mi zalezalo to bym tez recki poslal?

    a niech bedzie, zebym nie wyszedl na chama: graty :P