eco x7 i zmniejszenie spalania deu przez flotę - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • eco x7 i zmniejszenie spalania deu przez flotę - dyskusja

    Witam ! Jak wiadomo na serwie Quantum gracze dyskutują na temat zmiany parametrów tego uni - obecne to x5 eco i x5 speed flot oraz spalanie deu 1.0 (o ile się nie mylę :P ). Jak wiadomo kiedyś nastąpi uf więc żeby nie obudzić się z ręką w nocniku już teraz wypadało by pomyśleć nad zmianami parametrów i na naszym uni . Wróble ćwierkają że w przyszłości łączenie chociażby z uni Q jest nieuniknione więc żebyśmy mogli tam cokolwiek zrobić uważam że potrzebne są u nas zmiany jeżeli chodzi o prędkość gry . Gdyby udało się zmienić parametry na takie jakie proponuje sojusz LaOrden a generalnie czterech jego sojuszników (Ja , Majs , Frank Black i Kiler) może zachęciło by to do gry jeszcze więcej niebieskich ludków . Głównie chodzi nam jednak o to że obecnie mamy sporą stratę punktową do topki Q a jeżeli dodać fakt że prawdopodobnie uda im się podwyższyć parametry swojego uni to możemy już mówić o kolosalnej przewadze Quantum nad Eri . Nie wiemy kiedy będzie jakieś łączenie uni , ale my wolimy już teraz działać żeby potem nie było płaczu i lamentu że nasze uni tak mocno odbiega punktowo od Q .
    Nasza propozycja to podniesienie eco z x5 na x7 i zmniejszenie spalania deu przez flotę (głównie recki) do 0.5 .

    Zapraszamy do dyskusji na ten temat !
    Ave Racovia !!
  • Witam moim zdaniem to rozwiązanie jest idealne dla wielkich flot i slabsi gracze beda jeszcze bardziej poszkodowani bo wiekszy bedzie latal 2 a nawet 3 razy wiecej na ataki za mniejszy koszt wedlug mnie nie ma po co tego zmieniac i wyjdzie tylko na źle grze bo wiecej atakow leprzych graczy za mniejszy koszt to znowu rezygnacja z gry.
  • chatman30 napisał(a):

    Witam moim zdaniem to rozwiązanie jest idealne dla wielkich flot i slabsi gracze beda jeszcze bardziej poszkodowani bo wiekszy bedzie latal 2 a nawet 3 razy wiecej na ataki za mniejszy koszt wedlug mnie nie ma po co tego zmieniac i wyjdzie tylko na źle grze bo wiecej atakow leprzych graczy za mniejszy koszt to znowu rezygnacja z gry.
    nie tylko dla wielkich floty ale tez x7 EKO wiec dla ekowów jest tez smietanka nie tylko 0.5 spalanie dla flotowców wiec pomyśl o tym :) raczej wyjdzie to na dobre z kazdej ze stron to samo jest na Q idz poczytaj co sie dzieje tam
  • HŁE HŁE HŁE :D
    Podoba mi sie ta zmiana ;) wiec jak dla mnie git
    Trzeba sie liczyc tez z tym, ze i WY panowie flociarze zrobicie sie bardziej aktywni :D
    Wieksze wydobycie -> wypchane transy -> oplacalne loty etc :D
    No nic zobaczymy co z tego bedzie ;)
    byla dyskusja na temat nowego uni i zmianie niektorych parametrow, efektow brak
    Moze wiec w tym przypadku sie cos zmieni :D
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Sora26 napisał(a):

    HŁE HŁE HŁE :D
    Podoba mi sie ta zmiana ;) wiec jak dla mnie git
    Trzeba sie liczyc tez z tym, ze i WY panowie flociarze zrobicie sie bardziej aktywni :D
    Wieksze wydobycie -> wypchane transy -> oplacalne loty etc :D
    No nic zobaczymy co z tego bedzie ;)
    byla dyskusja na temat nowego uni i zmianie niektorych parametrow, efektow brak
    Moze wiec w tym przypadku sie cos zmieni :D

    dokładnie tak jak mówisz sora :D bedzie ciekawiej i tez do Q bedziemy mieć straty mniejszej ako uniwersum jakby mieli nas dać do nich albo ich do nas :P tak czy siak pasuje zeby ludzie sie wypowiedzili z naszego uniwersum i w koncu dadzą ankiete nam w grze jak na Q mieli :) i niech gracze zdecydują

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Majs ().

  • Sora w pewnym sensie masz racje ale tak naprawdę ta zmiana wyjdzie na dobre i flociarzą i ekowcom . Tak jak piszesz flociarze będą mogli trafić tłuściejsze tiry ekonoma ale z drugiej strony ekonom jeszcze szybciej uzbiera sosu na np: kopalnie lub szybciej pozbiera się po złomie (większe eco o 2 lvl + dok kosmiczny) . Generalnie chodzi jednak o to żeby nie odskakiwać jeszcze bardziej punktowo od innych uni (mam na myśli głównie uni Q) skoro ma być kiedyś łączenie z nimi to czemuż mamy mieć gorsze parametry od nich . Uważam że spalanie deuteru powinno być odgórnie na każdym uni takie same tak jak jest to na większości nowych uni które co chwila się pojawiają ale to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać . Czekamy na resztę uni i na ich opinię
    Ave Racovia !!
  • Sora26 napisał(a):

    Miedzy Q a Eri wielka przepasc :D troche Wam zajmie zminimalizowanie rożnicy :D
    noo ciekawa jestem jak bedzie wygladalo zycie na UNI po reformach - o ile jakies zajda :D
    Nie ma takich szans żebyśmy dogonili Q w punktach , to nie realne na tą chwilę (czołowi gracze z tego uni musieli by zapodać urlop na baaaardzo długo i nic nie robić :D ) dlatego chcemy się skupić na tym żeby jeszcze bardziej ta różnica się nie pognębiała dlatego też ten temat . Generalnie gdyby na Q wprowadzili te zmiany to uni Nusakan też powinno pomyśleć o zmianach bo mają praktycznie takie same parametry jak my i Q a punktowo mocno odbiegają od Eri nie mówiąc już o Q ale wiadomo to młodsze uni ...
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    Sora w pewnym sensie masz racje ale tak naprawdę ta zmiana wyjdzie na dobre i flociarzą i ekowcom . Tak jak piszesz flociarze będą mogli trafić tłuściejsze tiry ekonoma ale z drugiej strony ekonom jeszcze szybciej uzbiera sosu na np: kopalnie lub szybciej pozbiera się po złomie (większe eco o 2 lvl + dok kosmiczny) . Generalnie chodzi jednak o to żeby nie odskakiwać jeszcze bardziej punktowo od innych uni (mam na myśli głównie uni Q) skoro ma być kiedyś łączenie z nimi to czemuż mamy mieć gorsze parametry od nich . Uważam że spalanie deuteru powinno być odgórnie na każdym uni takie same tak jak jest to na większości nowych uni które co chwila się pojawiają ale to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać . Czekamy na resztę uni i na ich opinię
    Jak dla mnie , im szybsze wydobycie oraz im szybsza prędkość tym lepiej. zwłaszcza gdy już kopalnie są na jakimś większym poziomie. I nie sądzę, by to miało jakiś negatywny wpływ dla początkujących graczy. Co do spalania, można by było się zgodzić by było równe na wszystkich unii, niemniej jednak, przy mniejszym spalaniu, to zawsze można wymienić na metkę lub krychę :) . Pozdrawiam Mistrzów i cieszę się za zainicjowanie tematu :) JESTEM ZA :)
  • Ja się nie zgadzam. Trochę to śmieszne z tym nocnikiem :) Zibal tez ma 7 i to oni się powinni łączyć. Bo quantum ma 7x i się ich nie dogoni... trudno. Trzeba było się tam rejstrowac. Eko 7x dla ekowcow to plus ale deuter 0.5? Ci co grają eko to spalają pestki w porównaniu do flotowców. Wiec dużej różnicy nie ma a flotę jak się nabudowalo i nie ma się za co jej utrzymać to inna sprawa. Jestem przeciwny łączenia uni jak i zmianie parametrów. A jak się ktoś boi ze po fuzji nie będzie top to jego sprawa :) i wracamy tu do nocnika...
  • Oszalix napisał(a):

    Ja się nie zgadzam. Trochę to śmieszne z tym nocnikiem :) Zibal tez ma 7 i to oni się powinni łączyć. Bo quantum ma 7x i się ich nie dogoni... trudno. Trzeba było się tam rejstrowac. Eko 7x dla ekowcow to plus ale deuter 0.5? Ci co grają eko to spalają pestki w porównaniu do flotowców. Wiec dużej różnicy nie ma a flotę jak się nabudowalo i nie ma się za co jej utrzymać to inna sprawa. Jestem przeciwny łączenia uni jak i zmianie parametrów. A jak się ktoś boi ze po fuzji nie będzie top to jego sprawa :) i wracamy tu do nocnika...
    dlatego potrzebna Ankieta w grze :D może admini dodadzą ją nam zebyśmy mogli zagłosować wszyscy :)

    wracając do x7 to fakt dla ekowców + duzy PLUS dla nas flociarzy 0.5 nie az taki znowu + bo jak ktoś dobrze sie pilnuje to trudno trafić takiego gracza wiec nie wiem czemu ci nie pasuje ale fakt faktem tez nie jestem za łączeniem nas z Q :D ani innym uni no ale tak sie nie da :) wiec ANKIETA by wszystko wyjaśniła
  • Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ? Jak macie tutaj np flote typo 1.5kkk pc 1kk ow 1kk niszczar z 1.4kk rec no to spoko można pomyśleć xd
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vendetta ().

  • Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ?


    cześć vendeta :D nie czytałem, od a do z mozesz nam powiedziec :D ? i tak wiemy jaka flota ma 1-3 konta pl1 i lucky .. dlatego nie chcemy odstawać od nich :D chcemy zeby nasze uni tez miało te same parametry co u was x7 i 0.5
  • 7x eko jeszcze obleci ale łączenie nie ma sensu na chwile obecna. Powinny być 2 uni do wyboru w takim wypadku bo nie każdy chce się w stare czasy bawić z tego uni :P . A sa i uni 5x eko... Ankieta jak najbardziej, im więcej osób tym lepiej :)
  • Majs napisał(a):

    Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ?


    cześć vendeta :D nie czytałem, od a do z mozesz nam powiedziec :D ? i tak wiemy jaka flota ma 1-3 konta pl1 i lucky .. dlatego nie chcemy odstawać od nich :D chcemy zeby nasze uni tez miało te same parametry co u was x7 i 0.5
    Mogę dac ci 2 screeny 2 flot z top 5 xd
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
  • Vendetta napisał(a):

    Majs napisał(a):

    Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ?


    cześć vendeta :D nie czytałem, od a do z mozesz nam powiedziec :D ? i tak wiemy jaka flota ma 1-3 konta pl1 i lucky .. dlatego nie chcemy odstawać od nich :D chcemy zeby nasze uni tez miało te same parametry co u was x7 i 0.5
    Mogę dac ci 2 screeny 2 flot z top 5 XD


    chodzi ci o te floty :D ?
    pl1 imgur.com/a/JOY5w
    lucky imgur.com/a/vcNBb


    no ale do czego zmierzasz ? z tym bo nadal nie wiem własnie dlaczego chcecie x7 na Q i 0.5 spalanie wytłumacz nam bo ludzi od nas tez chcą wiedzieć czemu taka zmiana tam ma wejść my znowu chemy tego co wy macie :D
  • Majs napisał(a):

    Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ?


    cześć vendeta :D nie czytałem, od a do z mozesz nam powiedziec :D ? i tak wiemy jaka flota ma 1-3 konta pl1 i lucky .. dlatego nie chcemy odstawać od nich :D chcemy zeby nasze uni tez miało te same parametry co u was x7 i 0.5
    Stare skany masz Mistrzu ;p hahahahah
    No gdybyś zobaczył jakie tutaj floty latają inaczej byś spojrzał na to :) jeśli ktoś ma np 3kk rec jak np Pl to sobie policz ile musi dexu by podnieść 1kk a jak wszystkie + pozostała część floty ? Teraz rozumiesz ?

    A co do Eko mi się nie pytaj skąd się to wzieło jakaś ich tam feneberia xd
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
  • @Vendetta nie wiem dlaczego trollujesz ankietę nie swojego uni.
    Skoro dani gracze chcą ankietę u siebie nie rozumiem w czym problem. Na Q została przeprowadzona i co? Bardzo mało osób zagłosowało.
    Nie rozumiem po co tutaj uświadamianie komuś że u nas latają takie floty a u Was nie. Każdy ma prawo przedyskutować taki temat u siebie na uni.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Vendetta napisał(a):

    Majs napisał(a):

    Vendetta napisał(a):

    Więc tak Panowie gram na S Quantum owszem przyda się ale czy widzieliście jak np wygląda flota gracza top 1 ? I dlaczego własnie jest dyskusja na ten temat ?


    cześć vendeta :D nie czytałem, od a do z mozesz nam powiedziec :D ? i tak wiemy jaka flota ma 1-3 konta pl1 i lucky .. dlatego nie chcemy odstawać od nich :D chcemy zeby nasze uni tez miało te same parametry co u was x7 i 0.5
    Stare skany masz Mistrzu ;P hahahahahNo gdybyś zobaczył jakie tutaj floty latają inaczej byś spojrzał na to :) jeśli ktoś ma np 3kk rec jak np Pl to sobie policz ile musi dexu by podnieść 1kk a jak wszystkie + pozostała część floty ? Teraz rozumiesz ?

    A co do Eko mi się nie pytaj skąd się to wzieło jakaś ich tam feneberia xd


    no masz racje podnieść takie recki to masakra to na same recki powinni zmiejszyć procent spalania deuteru bo one palą wiecej niz statki wojenne :D to akurat fakt
  • ^Bad Whisky^ napisał(a):

    a ja proponuje Fuzje z uQ
    wtedy kazdy bedzie zadowolony :E

    edit: na Eridanusie nie ma takich "Duzych flot " jak na Q -chyba :E


    cześć :D whisky :d btw nie ma takich flot jak u was Na Q i długo nie bedzie :) ale jak wy chcecie te x7 i 0.5 spalanie to my to samo chcemy u nas na Universum :) żeby ożywić uni troszkę :)

    a co do fuzji z wami to raczej mało kto bedzie zadowolony :D ani flociarze i EKOWCY :) nie bedą
  • I co rudzielcu usunęłaś posta ?
    Widzisz bym to trolował ? Już nawet cisnąć ci nie ma sensu bo język Polski takich słów nie ma by opisać to co robisz .
    Wyjdz na zewnątrz bo pogoda ładna.

    Fuzja też ciekawe rozwiązanie :) Lecz raczej mało realne :)
    Na tym właśnie polega piękno życia,Że jesteś autorem sytuacji nie do przebicia :!: :!:
  • Vendetta napisał(a):

    gdybyś zobaczył jakie tutaj floty latają
    Niech sobie latają ;) Nikogo to raczej nie rusza, starsze UNI to i większe floty. A i całe konta pewno zbudowane tylko pod flotę i granie urlopem.


    Na mniejsze użycia paliwa na pewno bym nie narzekał ;) Wiadomo że ma to same plusy ale nie wszystkich to uszczęśliwi ;)

    Podniesienie eko na x7 na pewno wpłynie na satysfakcje i zabawę na całym uni :)
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST