eco x7 i zmniejszenie spalania deu przez flotę - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • umpa napisał(a):

    a może jak u68 dostanie x5 flot to ona złączy się z eri :D
    A macie jakieś plany co do podniesienia speeda floty do x5 ? :) zmiana szybkości eco z x1 na x5 przeszło więc może z prędkością floty dało by radę ? ;> Szczerze to było by super z wami się połączyć , obserwuje poczynania u68 , jest tam sporo dużych flot i bardzo dobrych graczy no i sojusze 3X , BOOS itp :) No i ARO :D :D :D
    Ave Racovia !!
  • Witam wszystkich ,jestem za tym x7 i 0,5 ,no i jeszcze brak niszczenia moon'ów .Nie jest powiedziane ,że ktos kto gra same eco ,nie chciałby spróbować sił we flocie ,sporo było graczy którzy może mieli mniejsze floty od naszej topki ,ale i tak sobie radzili dobrze i bawili sie przy tym dobrze .Sam dostaje złomy ,ale to z niczyjej winy tylko ze swojej :) a ten kto wyszpieguje i zezłomuje ten skorzysta na tym i nie mam do nikogo pretensji .
    Co do Fuzji to raczej nie bedę sie wypowiadał głębiej ,bo nie jestem znawcą . Idę luknąć czy kulki sa na swoim miejscu ,bo Majs mnie odwiedza ale ani razu piwka nie chce podrzucić ,tylko zabawki zbiera :) .
    Pozdrawiam wszystkich
  • Tak swoją drogą jeżeli Q dostanie nowe parametry i my dostaniemy takie same, to ich nie dogonimy. To byłoby możliwe w momencie gdy my mamy nowe parametry a oni zostają przy swoich, ale to taka dygresja.
    Natomiast z drugiej strony poruszamy temat aktywizacji uni. Prędkość x7 i zmiana spalania deu na pewno by pomogła, ale tutaj trzeba całego szeregu zmian. Brak niszczenia moona uważam za krzywdzące dla flociarzy i to bardzo. Po prostu powinny zostać zmienione szanse na zniszczenie księżyca (np. max 20% szans w momencie gdy puszczasz 10GSów, a 1 GS to tylko 2% szans) i już byłoby inaczej. Do tego należałoby zwiększyć zyski z ekspedycji, bo w tej chwili tabela pokazuje max pkt ekspedycji do momentu gdy najsilniejszy gracz ma zaledwie 100kk pkt. Tabela powinna być rozszerzona. Ogólnie wymagałoby to sporo ustaleń. No, ale nie od dziś wiadomo, że to nie gracze decydują tylko góra :) bo nawet jak będzie ankieta to frekwencja będzie bardzo słaba.
  • pl1... napisał(a):

    costam nawet poczytalem
    powiem tak
    0.5 spalania powinno byc wprowadzone na kazdym uni - bo spalanie w obecnej formie jest slabe
    a co do x7 eko niei ntersuje mnie to - chcecie miejcie - tak samo jak u nas jak chca to niech maja .
    to nie ma znaczenia - znaczenie ma spalanie - z tego co rozumiem po to wprowadzili ten parametr tworcy gry, bo sami zauwazyli ze obecne spalanie jest nonsensem .
    tyle w temacie .
    co do fuzji
    jak najbardziej jestesmy za , zawsze przyda sie wiecej graczy czy z wami czy to z jakim kolwiek innym uni
    popieram inicjatywe graczy eridanusa - tez tu kiedys gralem - za czasow longaby i terrora :) haha :) - ale pewnie o tym nie wiecie

    cześć :D pl1 :D tak dobrze wiem ze tu grałeś grałem i gram nadal jak ty , grałem nawet EKO cały czas :) miałeś nick ira :D tak samo jak na spicy

    pl1... napisał(a):



    ps2.
    widze sore ze spicy :) - pewnie takich samych kolesiow sobie znalazlas jak i na spicy - z gory ci mowie - bylas w hordzie jestes w hordzie twoi koledzy maja lipe :)
    do 10 pokolenia:)


    co do sory :D to ona nie znami :D a tak poważnie :) to co tam sie dzieje że sie tak nie lubicie :D


    pl1... napisał(a):


    a inicjatywa jak najbardziej na plus
    co do przepasci - ludzie my nie gramy od 3ech lat . na quantumie - co wy chcecie odrabiac :)
    jak my tam nie gramy:)


    jest przepaść nawet jak nie gracie to nadal jest duuza a za ROK nie wyrównamy jej do was żeby nie dostać złoma :D za 2 dni to nawet lepiej jak nie grajcie nie grajcie dalej :) to cos podgonimy ale x7 i 0.5 spalanie pomoże w tym na pewno
  • pl1... napisał(a):

    costam nawet poczytalem
    powiem tak
    0.5 spalania powinno byc wprowadzone na kazdym uni - bo spalanie w obecnej formie jest slabe
    a co do x7 eko niei ntersuje mnie to - chcecie miejcie - tak samo jak u nas jak chca to niech maja .
    to nie ma znaczenia - znaczenie ma spalanie - z tego co rozumiem po to wprowadzili ten parametr tworcy gry, bo sami zauwazyli ze obecne spalanie jest nonsensem .
    tyle w temacie .
    co do fuzji
    jak najbardziej jestesmy za , zawsze przyda sie wiecej graczy czy z wami czy to z jakim kolwiek innym uni
    popieram inicjatywe graczy eridanusa - tez tu kiedys gralem - za czasow longaby i terrora :) haha :) - ale pewnie o tym nie wiecie

    ps.
    ktos tam nie widzial jakis panckow - to zobaczy na podlgadzie jak nas sfuzjuja : )

    ps2.
    widze sore ze spicy :) - pewnie takich samych kolesiow sobie znalazlas jak i na spicy - z gory ci mowie - bylas w hordzie jestes w hordzie twoi koledzy maja lipe :)
    do 10 pokolenia:)

    a inicjatywa jak najbardziej na plus
    co do przepasci - ludzie my nie gramy od 3ech lat . na quantumie - co wy chcecie odrabiac :)
    jak my tam nie gramy:)
    na Eri gralam z wieloma. Po takim czasie wielu sie zna. DoD, Fair Play, WaM, EKB, HORDA, WNSR, SCS, PUSH i inne :) mozesz sobie wybrac ktory Ci bardziej odpowiada i z tym mozesz mnie kojarzyc. Kto jaka ma lipe to juz mnie nie interesuje :) radza sobie jak moga i jak chca.

    Co do UF gdybac mozna wiele a czy bedzie.. zacytowalabym jedna z moderatorow ale nie chce mi sie doszukiwac gdziea tam jej slow ;)
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Chcę przypomnieć wszystkim, że ogejm nie jest po to by graczom było dobrze, jest tylko po to aby właściciel zarabiał kasę. Nie będzie fuzji dopóki uni przynosi zysk z zakupu anty przez graczy. Tym bardziej nie ma najmniejszego znaczenia jakaś prędkość eko czy zużycie dexu. Również nie doszukiwałbym się jakiejś logiki, sensu w ustawieniu parametrów na uni. To tylko triki marketingowe mające maksymalizować zyski firmy. Jak myślicie kogo obchodzi w gameforge los flociarza, który nie ma dexu aby ruszyć swoją absurdalnie wielką flotę czy los ekonoma którego nie stać na kopalnię poziomu 45 :) Fajne w tej grze jest tylko jedno, że można skończyć uni w dowolnym momencie, postawić sobie jakiś cel i zacząć na nowym świecie od początku..
    No oczywiście jestem przeciwko wszelkim zmianom na Eri.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Varius ().

  • Jak by ogejm nie dostarczał wrażeń i dobrej zabawy to by ludzie w to nie grali, a co za tym idzie gra nie generowała by zysków,
    co do zmian jeżeli gracze ich chcą to administracja powinna wziąć to pod uwagę, choćby po to aby nie stracić obecnych, aktywnych graczy i zachęcić tych biernych siedzących na urlopach, więc nie popieram przedmówcy i jestem Za! ;)
  • Powiem Wam, że ani tutaj ani na Q nic nie przejdzie. - a to z tego względu, że reszta serwerów tak samo domagałaby się zmiany konfiguracji serwera. A GF ma cel zakładać nowe serwery z konfiguracjami które się Wam podobają, a nie zmieniać parametry na wymarłym serwerze - powód prosty, na zmianie konfingu na staym serwerze oni nie zarobią. Takie moje obiektywne zdanie.
  • Jeżeli przejdzie to na quantum to na innych speed serwerach powinni zrobić to samo.Bez żadnych ankiet.Osobiście uważam,że pomysł nie przejdzie.I na quantum i na eridanusie 90% gra eko i z obawy przed większą ilością ataków,nie zagłosują na mniejsze spalanie.Co do fuzjii z quatum proponuje tej czwórce złożyć petycje do GF o przeniesienie was na tamten serwer.Bo poza wami resztę graczy dzieli przepaść z tamtym serwerem i nigdy nie powinno dojść do takiej fuzji.
  • roermond napisał(a):

    Jeżeli przejdzie to na quantum to na innych speed serwerach powinni zrobić to samo.Bez żadnych ankiet.Osobiście uważam,że pomysł nie przejdzie.I na quantum i na eridanusie 90% gra eko i z obawy przed większą ilością ataków,nie zagłosują na mniejsze spalanie.Co do fuzjii z quatum proponuje tej czwórce złożyć petycje do GF o przeniesienie was na tamten serwer.Bo poza wami resztę graczy dzieli przepaść z tamtym serwerem i nigdy nie powinno dojść do takiej fuzji.
    Między Q, a E też była przepaść. Jak wszyscy wiem do fuzji doszło.
  • Majs napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Szkoda, ze nie ma wzmianki o braku sciagania kulek. Cos nie pyklo :) Glos oddany, trzeba wracac niedlugo do gry :)
    bunny :D chyba dobry głos :D ? pochwal sie na co :D głosowałeś :D wiesz ze grasz flotka tez troszke :D
    A co ja bede sie chwalil na co glosowalem :) Widac, ze Wam sie nie podobala do konca chyba opcja z brakiem niszczenia kulek, dlatego taka ankieta a nie inna. Najwiecej spalilem na lot do 9g 32kk dexu, wiec mi to roznicy nie robi :P
  • Gonzo napisał(a):

    głos oddany, oby coś z tego wyszło :)
    żeby wyszło muszą ludzie wiedzieć żeby nie kasowac zakładki ogame bo co nie którzy z automatu kasują wszystkie wiadomości najlepiej jak przy UFS jest ankieta w dolnym lewym ekranie wtedy kazdy widzi i nie przegapi :D

    no ale sie tak nie da wiec przekażcie znajomym zeby tego nie robili z automatu kasowali
  • Zagłosowane na x7 i 0,5 i zrobiłem to będąc górnikiem.
    Ponownie czytając posty ludzie nie rozróżniają 2 rzeczy.
    Ta zmiana ma nam pomóc dogonić Q, a nie uaktywnić graczy.
    Jakby chodziło o to aby ludzie pościągali urlopy to trzeba byłoby wprowadzić sporo zmian, bo w chwili obecnej nad TOP 5 Eri, a resztą jest po prostu przepaść. Wątpię żeby nawet część zmian pomogła.
    Granie w OG bez możliwości ściągania moonów to nonsens... Opcja powinna zostać, ale powinny zostać zmienione szanse na zniszczenie moona, bo teraz jest to za proste. Topka ma tyle GSów że już osobiście wysyła swoje gęsi i nie bawi się w GSówki.
    No, ale temat dotyczy gonienia Q, więc tego się trzymajmy.
    @Art Taka ankieta powinna wyskakiwać z wielkim czerwonym napisem zaraz po zalogowaniu, a nie gdzieś w wiadomościach... Mimo, że przeglądam u siebie skrzynkę, to mało bym nie skasował tej wiadomości... W ten sposób ucieka naprawdę sporo głosów.