zgredek [OLD] & dex [OLD] vs. piciu [D_Z] ~ 71 809 %

  • zgredek [OLD] & dex [OLD] vs. piciu [D_Z] ~ 71 809 %


    Sytuacja analogiczna do starcia z Krzyniem, przed pójściem spać stwierdziłem, że przeskanuje pare osób, u picia były minutki na 2-3 monach. Sprawę olałem bo byłem pewny, że zaraz zaloguje. Na 5g stało trochę mt i dt a na 6g cała flota. Po 15 min zajrzałem i nadal była cisza, więc postanowiłem wysłać pancki na 5g i zobaczyć co się wydarzy - wlot się udał (ST dodane wcześniej). W czasie lotu zacząłem obmyślać strategię na lot do 6g, a jako, że nie mam tam żadnej planety, to w grę wchodził jedynie drogi lot przez galę. Szybki sms do urlopowicza Dexa i natychmiastowa chęć pomocy z jego strony. Dex przesłał paliwo na 6g a ja na 1g. Około godziny oczekiwania na dolot transportu i obserwacja aktywek, które w międzyczasie pojawiały się na moonie z flotą ale jak się później okazało były to wracające statki. Prawie 40min lotu i czekania na to co się wydarzy. Dopiero po powstaniu PZ-ta Dex posłał recki - wcześniej to nie miało sensu - zbyt duży koszt w przypadku zalogowania. Łącznie przepaliliśmy z 550kk deu, 130kk na moje pance a reszta to recki i pance Dexa.

    Piciu jeszcze raz życzę odbudowy jeśli zamierzasz grać dalej, a jeśli nie to powodzenia w życiu bez tego nałogu ;)
    Pamiętam czasy, gdy grałeś na starym koncie. Miałem do Ciebie blisko i nigdy nie udało mi się zrobić na Tobie nawet małego ST-eka.
    Na odbudowę zostało Ci coś około 25k recy złomu, które zdążyłeś zebrać przed dolotem moich :( Będzie na spłatę za akcję z CharleWu :P

    Dzięki Dex za pomoc ^^ , gdyby nie Twój powrót to piciu po przebudzeniu nadal miałby flotę.
    Przy tym spalaniu koszt akcji solo z reckami przez galę wyniósłby mnie prawie 700kk deu i do tego nie zebrałbym całego złomu, zostałoby ok. 100k recy.
    Więc pomimo tego, że stać było mnie na taki lot odpuściłbym go ze względu na ilość przepalonego paliwa i czas na zorganizowanie tej akcji.
    Także jeszcze raz dzięki :D

    Pozdro OLDy ;)


    A teraz danie główne dzisiejszego dnia :D

    Dnia 10-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor zgredek [OLD]
    ________________________________________________

    Pancernik 230.000
    _________________________________________

    Agresor dex [OLD]
    ________________________________________________

    Pancernik 46.000
    _________________________________________

    Obrońca piciu [D_Z]
    ________________________________________________

    Mały transporter 55.651
    Duży transporter 32.362
    Lekki myśliwiec 381.457
    Ciężki myśliwiec 454
    Krążownik 60.855
    Okręt wojenny 13.214
    Statek kolonizacyjny 43
    Recykler 59.320
    Sonda szpiegowska 407
    Niszczyciel 70
    Gwiazda Śmierci 55
    Pancernik 36.000
    Wyrzutnia rakiet 1.005
    Lekkie działo laserowe 2.295
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor zgredek [OLD]
    ________________________________________________

    Pancernik 224.874 ( -5.126 )
    _________________________________________

    Agresor dex [OLD]
    ________________________________________________

    Pancernik 45.057 ( -943 )
    _________________________________________

    Obrońca piciu [D_Z]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    26.175.435 Metalu, 73.314.759 Kryształu i 7.302.292 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 515.865.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.394.208.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.319.716.100 metalu i 2.861.200.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 106.792.486 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 71 809%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    3.388.445.700 Metalu i 2.861.234.300 Kryształu
    30.580.000 Metalu i 0 Kryształu
    400.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.819.025.700 Metalu i 2.861.234.300 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.663.131.135
    Kryształ: 2.691.789.059
    Deuter: -83.732.708
    agresor zyskał łącznie 6.271.187.486 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.248.766.935
    Kryształ: -3.408.101.259
    Deuter: -844.132.292
    obrońca stracił łącznie 9.501.000.486 jednostek.
  • Niesamowicie małe straty, ale tak to już jest z taką ilością pancków. Pocieszające są jednak straty w paliwie :)

    Co do bana to GO nie powinien opierać się tylko na przypuszczeniach innych graczy.
    Picia szkoda ale liczę że GO bezzasadnego bana cofnie. Gratuluję dla zgredka za czujność i życzę najlepszego dla Picia :)
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
  • Zgredek jeszcze raz gratuluję wyczucia. Raczej nie zdarzało mi się zostawić floty bez opieki.

    A co do bana to bzdura jak bym chciał tak grać to mogłem to robić na starym koncie a nie oddać.
    Odbudowa miała być ale w takich okolicznościach nie wiem, na pewno nie jak ban nie zostanie cofnięty.

    Ps. Zgredek uważaj zaraz dostaniesz bana za push na mnie i będziesz musiał złom odesłać XD
  • Gratulacje Panowie, drogo ale pięknie wyszło :top1:
    piciu SzO!
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • Zgredek udowadnia, że jest jednym z top flociarzy (takie top3-5 flociarzy na tym uni jest - co mają wyczucie, instynkt i potrafią polować - ja się do nich nie zaliczam). Flotę znalazł, potrzeba było jedynie polecieć - a w tym już mogłem coś pomóc. Zejście z urlopu w tak szczytnym celu (ubicie floty D_Z) nie jest problemem, nawet w nocy :D

    Co do lotu - serio, cały czas spodziewaliśmy się, że piciu się zaloguje - i zalogował się ok 5 min po bitwie (czyli z 25min przed reckami - a także przed dofarmem - bo o nim zapomniałem).

    Zgredkowi gratki - on sam zezłomował pół uni :)
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon