Krucjo [Minionki] vs. rotfl [E-K-O] ~ 11.813.2% [OBRONA]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Krucjo [Minionki] vs. rotfl [E-K-O] ~ 11.813.2% [OBRONA]


    "Nie jest zwycięzcą ten, co zwyciężył, jeżeli zwyciężony nie uznał swej klęski."
    Enniusz



    Dzień jak co dzień, zdawałoby się pogodny, dość zimny - ja w pracy zalatany robię swoje, skanuję okolice puszczam ataki, odbieram zyski, rozwijam się. Jednak nie dziś. Wyruszyłem swoim niedużym dobytkiem na księżyc Papa Midnite gdzie znajdować miała się flota, która dostarczy mi rekordowy wynik i spory zysk. Niestety kilka chwil przed wlotem zaobserwowałem aktywki i grzecznie podziękowałem za udział w tak niebezpiecznej wyprawie chociaż byłem już u szczytu tej zdobywanej przeze mnie góry. Midnite to bardzo dobry gracz choć nie darzę go sympatią, darze szacunkiem jego silną flotę i umiejętności skrywania tego co cenne.

    Pożaliłem się w sojuszu ze to kolejny raz mi nie wyszło. Klepię eko nie ma co...

    Pokaż spoiler

    Wiadomość zbiorcza od Krucjo 03.03.2018 09:23:53
    Od: Krucjo
    Tak, sprawdziłem ale skan bez zmian, pz bez zmian i akta w tym
    samym momencie na 3 moonach :/ nie ładowałbym się w teleport pod flotę
    4mld :) zbyt ostrożnie gram, problem w braku szczęścia bo jak skanowałem
    to nie miał nigdzie akt plus 50minut lotu to minimum 2h okienko bfs :(




    Zatem deuter przepalony, teleportujemy się na kolejny gdzie mam jeszcze jakieś ochłapy paliwa. Skany, skany, skany.... dobrze że podniosłem szpiegowską na 16 poziom to chociaż widzę wasze floty... no i patrzę zero akt, jakichkolwiek u gracza rotfl z sojuszu [E-K-O]. Szybki podgląd strony z jego planetami i statystykami...

    Analiza - gruba ryba top 19... flota łącznie ok 6mld... uważać! Liczba statków porównana z liczbą punktową obrony, astrofizyka porównana z ilością planet, brak akt, minutki weszły więc teleport i lot. Skan wszystkich moonów minutki ok. Akta na moonie gdzieś daleko, opóźnianie sondami by zawisnąć nad moonem i zbić te 15 minut od podejrzanej akty...

    I tu dramat... widzę akty nie znikają, pojawiają się inne na planetach - zawracam, miałem jeszcze jakieś 2 minuty puściłem skany i zacząłem zawracać. Zawróciłem dwie partie sond którymi opóźniałem i gdy już palcem najechałem na zawróć flotę bach zawiecha i... komórka się wyłączyła. Gdy włączyłem było już wiadome że flota mi nie wróci a dzielny Ekowiec zaopiekuje się miliardem surki :)

    Moja reakcja?



    Nie powiem że nie jest mi żal. Że łatwo to przyjąłem na klatę, ale przyjąłem, nie wstydzę się porażki. Jest mi smutno, jest mi źle, jest mi przykro. Wpadłem jak śliwka w kompot. Znałem smak zwycięstwa, znam też smak porażki. Zawsze powtarzałem, że słaby ze mnie lotnik, ale tylko latanie i pomoc innym w lotach daje mi z tej gry satysfakcję i adrenalinę. Wpadłem na godnego rywala, posiadającego piękną flotę.

    Jest mi szkoda tych krążowników, bo flotę buduje od 277 dni i na prawdę włożyłem w to wiele wysiłku i poświęciłem na to dużo czasu i serca. Strata boli, ale głowa do góry i gramy dalej. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim Minionkom za wsparcie i słowa otuchy, zawsze powtarzałem, że to co osiągnąłem zawdzięczam między innymi przynależności do najlepszego zespołu w którym znalazłem wielu przyjacielskich dusz. Często powtarzałem, że sam nic bym tu nie osiągnął. Dlatego pozdrawiam wszystkich i jak zwykle produkcja bananów trwa.

    Chciałbym pozdrowić wszystkich, którzy potrafią podnieść się po porażkach i ich się nie wstydzą. Tych dla których cyferki nie są najważniejsze :)
    PS: pawel to jak wysoko podniosłem poprzeczkę z tymi krążkami co? przyjmujesz wyzwanie? :D



    Pozdrawiam obrońcę, godnego rywala, któremu od razu powinszowałem sukcesu. Niech dobrze zainwestuje ten miliard surki :)
    Zawsze dużo piszę więc kończę te opowiastki :) pozdrawiam i do zobaczenia na mlecznej drodze :) uwaga na asteroidy :D
    „Każda porażka niesie w sobie ziarno równej lub nawet większej korzyści.”

    – Napoleon Hill


    Dnia 03-03-2018 11:36:21 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________


    Krążownik 49.974
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________


    Obrońca rotfl [E-K-O]
    ________________________________________________


    Mały transporter 38.152
    Duży transporter 2.728
    Lekki myśliwiec 240.160
    Ciężki myśliwiec 335
    Krążownik 36.854
    Okręt wojenny 1.859
    Statek kolonizacyjny 12
    Recykler 70.259
    Sonda szpiegowska 2.500
    Niszczyciel 10.070
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 17.410

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca rotfl [E-K-O]
    ________________________________________________


    Mały transporter 27.603 ( -10.549 )
    Duży transporter 2.445 ( -283 )
    Lekki myśliwiec 174.096 ( -66.064 )
    Ciężki myśliwiec 286 ( -49 )
    Krążownik 36.788 ( -66 )
    Okręt wojenny 1.859 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 12 ( -0 )
    Recykler 68.666 ( -1.593 )
    Sonda szpiegowska 1.808 ( -692 )
    Niszczyciel 10.070 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 3 ( -0 )
    Pancernik 17.410 ( -0 )

    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 1.449.248.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 341.618.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 866.608.400 metalu i 314.711.600 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -999.480.000
    Kryształ: -349.820.000
    Deuter: -99.948.000
    agresor stracił łącznie 1.449.248.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 628.076.400
    Kryształ: 214.943.600
    Deuter: -3.318.000
    obrońca zyskał łącznie 839.702.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • No tu Ci nie wyszlo ale szacun za lot no i SzO...
    Co do Twojego opisu na moj temat sorry bardzo troche nie tak bylo...
    Po pierwsze leciales samymi kr i panckami na 8k bombek z 5k tansporterow 60k lm i troche reckow...
    I cieszylem sie ze moze nie zawrocisz bo bylbym zadowolony jak jasna cholera ze tak napisze...
    I nie brakowalo ciut ciut tylko miales kolo 30 paru minut jak zobaczylem ze lcisz a zawrociles 20 pare minut przed wlotem najpierw pancki potem kr ale moja wina ze nie napisalem do kogos zeby mi skany porobil z pz bo moze wtedy troche inaczej sie by to potoczylo...
    I aktywek tez bys nie zobaczyl chyba ze gdzies na moonie bo od 3 konto caly czas bylo wlaczone a flota stala i czekala na telepka... ;( ;( ;( ...
  • Krucek, głowa do góry.
    Kto nie próbuje to nie ma, a wujek Piwcio i tak jest dumny, że dalej masz wene:)
    Odbudowałbym Cie jakbym mógł, ale żeś sie rozbił o jakies 2-3 tyg za późno :/

    Pozdrawiam i SZO

    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Nie tak to miało wyglądać ale tak jak już pisałem cieszy mnie fakt twojego pozytywnego nastawienia na dalszą grę :) to odróżnia nas od jedno-strzałowców których już z nami nie ma ich 3 minuty sławy dawno minęły. Rotfl gratuluję nerwów ST i zysku na pewno się przyda :). KRucjo szybkiej odbudowy :)
  • Rotfl, gratulacje, piękna obrona.

    Krucjo, 1,5 kkk to nie tak znowu dużo, są tacy, co podnieśli się po znacznie większych stratach. Mimo dziwnych wpisów pod moim adresem, po S&D czy po starciu z raptorem, mam do Ciebie pewien szacunek, raz z powodu Twojego rzeczywistego zaangażowania, a dwa z powodu tego, że wydajesz się grać uczciwie, bez kont ekonomicznych wspierających Twój rozwój i bez ustawionych starć.

    Podnoś się, bo bez Ciebie gra na tym uniwersum z pewnością będzie nudniejsza.

    Lwica jest boska :)
  • Miałem wstawić ST ale skoro zrobił to Krucjo niech bedzie :) zgadza sie gratulacje na pw były :) ST dla całego sojuszu za całokształt - Dzieki chłopaki i Kropeczka :)
    co do akcji było jak napisał Krucjo tylko ze byłem na koncie cały czas, na innym Monie puściłem szybkiego fsa na pz.. odświeżyłem dopiero na (chyba) 16 min przed atakiem. Nerwówka była bo byłem w pociągu i równie dobrze mogłem nie zdążyć telepnąć floty :) bilans byłby lepszy gdybym zdążył lekki sprzęt i recki na pz wysłać ale w 4s z koma sie nie udało..
    Krucjo odbudowy jak napisane zostało wyżej nudno byłoby bez Ciebie na urielu :)
  • Ja tylko dodam jedno...
    Krucjo wtopa sie zdarza kazdemu ale opisywanie i glupie tlumaczenie bo mi cos padlo jest nie na miejscu a wiesz dlaczego w to nie wierze...
    Tak jak pisalem z opisem ktory wystawiles podczas lotu na mnie nie bylo ciut ciut tylko duzo duzo...
    Wiec nie dziw sie ze dla mnie takie opisy sa mydleniem ludziom oczu...
    Jak masz jaja nie trzeba sie tlumaczyc nadzialem sie i tyle ja tez stracilem flote czy sie tlumaczylem nie byly GRATULACJE i podziekowania za lot a nie jakies pierdoly...
    Dzisiaj tez leciales na mtki ktore mialem zostawic na moonie a nie planecie i co bedziesz dalej ludziom na forum wciskal kit ze Twoj acs panckow tez bym ciut ciut...
    Chociaz wiem zaraz wejda koledzy z soja bo oni wiedza lepiej ode mnie jak bylo...
    Zastanow sie czasami co piszesz a przyznanie sie do porazkie(zapamietaj) jest o wiele lepszym sukcesem niz czasami sama wygrana...
    PS.
    Jak mozesz pisac ze tam miala byc flota skoro akurat to zostawilem bo wracalem z napadu a jeszcze co lepsze u szczytu osiagniecia gory jak to napisales Twoj jedyny pojazd na mnie to zjazd satkow i dt'kow i to ma byc szczyt...
    Kiedy Ty na mnie polowales badz leciales...Czlowieku komu Ty chcesz taki kit wcisnac...
    Kiedys mialem do Ciebie szacunek bo myslalem ze naprawde jestes zajebistym graczem i wiekszosc Twoich opisow mimo ze bajkowe sa prawdziwe a teraz widze ze tylko scieme walisz zeby inni sie nad Toba uzalali i wierzyli w kazdy tekst ktory napiszesz...
    Ja jak mam cos napisac to napisze ale nie pozwole sobie zebys na forum pisal takie rzeczy o mnie czlowieku ile Ty masz lat...
    Bo wychodzi na to ze latasz non stop i jestem taki przerazony ze ze nie wiem boje sie zasnac przez Ciebie...
    Stary pokazujesz ZERO prawdziwego gracza...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez valadin ().

  • Papcio jeśli moge prosic nie rob osobistych wycieczek , może Tobie nie pasować wiele rzeczy , każdy z nas pisze to co mysli bez ublizania sobie .
    Krucjo jest dobrym graczem (tego nie zmienisz) , tak jak wielu innych na uni ... moge wymieniac ale po co ? nawet taka lama jak ojczulek jest dobrym graczem tylko mial slabsze okresy w życiu :)
    I do tego nie mam wrażenia , żeby Krucjo biadolil :) wielokrotnie robiłam dziwne rzeczy przez to, że mialam dostepny tylko telefon ale zwykle sie z tego smialam , chociaz opowiadałam sojusznikom i z pewnoscia nie bylo to biadolenie :)
    Może jestes czlowiekiem , ktory odbiera wszystko inaczej niz wiekszość ? szanuje to ale nie musze sie z tym zgodzić :)

    Krucjo jeszcze raz SZO a Tobie rotfl SPRYCIULO graty obrony :)

    i zwyczajowo w to niedzielne popołudnie po :piwko: dla każdego :)
  • HALSZKA jak to czytam co on pisal smiac mi sie chce...
    Przeciez na mnie lecial a nie na kogos innego i dla wiedzy wiekszosci to nawe niech ma te ciut ciut tylko ze akurat w druga strone bo jakby nie zawrocil to faktycznie wspial by sie na gore...
    Tak by sie na nia wsipal ze poszly by wszystkie jego krazki i pancki...
    No ale ja nie moge tego wiedziec bo przeciez to nie na mnie byl atak...
    Wiec nie pozwole sobie zeby pisal jakies bzdury na ten temat i wkrecal ludzi...
    Niech jeszcze doda ktory to kolejny na mnie raz lecial bo ja jakos sobie nie przypominam...
    Jak ja bym tak napisal cos w stylu Latalem na Halszke juz tyle razy znowu zabraklo to bys mnie wysmiala na pol uni wiec nie dziw sie ze ja sie z tego smieje...
    Wwalil kazdemu sie zdarza...tylko co za gracz najpierw zawraca sondy a dopiero pozniej flote widzac aktywki
  • straszna lipa z tym tel :( sporo napisales, na 2 razy to ogarnialem xD wspolczuje krucek bo przesympatyczna z ciebie persona i mocno trzymam kciuki za odbudowe

    hahahaha rotfl co za smietanka,prosta i wymarzona robota az zzera zazdrosc, zauwazyl na czas ,mial pod reka flo xd nawet zaklecie rzucil na telefon krucka(pewnie cruciatus?), gratuluje xdd mimo beki to zysku serio gratuluje xd

    a ty krucek nie plakaj bo krazki to kazdy moze nastukac -20dni i masz je z samego eko, 10 jak sie przylozysz 5 gdy przymaniaczysz i 1 gdy ustrzelisz cos porzadnego xd tak wiec wszystko kwestia checi, na szczescie zostala ci wciaz pokazna flotka a jw. pisalem krazki to zaden problem kazdy buc moze nastukac tylko latac tym problem i caly haczyk bo zra jak szatan na glodzie a ty sie odwazyles wyleciec, szacuneczek xd
  • ha ha ha Papciu nawet jakby mnie na tortury wzieli to i tak nie pamietam kto na mnie lata ( za wyjatkiem mojego ulubieńca ) ale zwykle piszemy pod stekami aktualne rzeczy , nie cofamy sie do innych zdarzeń , bo najważniejsze bawic sie wspolnie i mieć do siebie szacunek :)

    Dlatego Papciu zakończmy ten temat , nie szukajmy czegos o czym wszyscy zapomnieli albo co wyglada inaczej , w zależności od której strony na to patrzymy :) Życie jest zbyt krotkie aby tracic czas na spory :)
    a na Urielu gra zbyt mało osób abysmy napadali na siebie inaczej niz ta gra nam umozliwia :)


    PS. Revoutz .... nastukałam ostatnio pare krążków .... czy to oznacza, że jestem buc ???? pozdrawiam Cie :)
  • Rotlf napisał(a):

    Miałem wstawić ST ale skoro zrobił to Krucjo niech bedzie 
    rotlf chciałem tą przyjemność zostawić dla Ciebie, ale co po niektórzy mieli pewne zastrzeżenia i delikatnie sugerowali bym popisał się swoją wpadką.

    valadin napisał(a):

    Ale wy macie problemy...raptem przypomnieliscie sobie o tym starciu bo Krucjo wpierdzielil dzisiaj prawie 40k kr i 2 sondy...

    synio napisał(a):

    KRUCJO NIE PYSKUJ WSTAW STARCIE JAK ZES SIE ###### NOBIE
    Tak więc wiesz, w sumie to pomyliłem się bo chciałem odczekać 24h po starciu żeby wstawić a to przecież ja byłem agresorem nie obrońcą... Klasyczny błąd... Podobnie jest jak ludzie w takim przypadku piszą obrońcy szybkiej odbudowy hehe.


    Papa, pisząc o Twojej osobie miałem na myśli zbudować atmosferę napięcia. Latam pół nocy i pół przedpołudnia i wszystko ucieka. Jako że Twoja flota była tym najlepszym celem zaraz przed wpadką to dodałem ten opis sytuacji. To że Cię sfarmiłem kilka razy nie robi ze mnie pro flociarza, nie mówię też że tyle razy mi uciekłeś że miałem Cie dość. Dość rzadko Cie skanuje a jak coś widzę to nie ważne czy to B1TTOR czy to Kamikadze czy Darth Kisiel obserwuję a jak czysto to lecę. Widzę akty to panikuję, ale trampek nauczył mnie podstawy odważnego lotnika i na co mam zwracać uwagę, więc nie robię tego od razu.

    Choćby stało tam 30tys recków dla mnie byłby to szczyt góry i kolejny pułap do osiągnięcia. Mój rekord na dzień pisania tematu to było jakieś 3.5tys% więc nie dziw się że śliniłem się na widok wartej 1mld floty choćby w większości cywilnej i to bez aktywek. Nie pamiętam dziś ile czasu miałem do wlotu gdy zawróciłem atak na Ciebie. Dla mnie to było nie dużo czasu, choć jak późniejszy wieczór pokazał 6 potencjalnych ładnych st obrońcy logowali się kilka minut przed wlotem a jeden 30sec przed uderzeniem to faktycznie człowiek był zirytowany na maksa i na czacie sojuszowym leciały wiązanki.

    Papa nie Ty jesteś tu wisienką na torcie, tutaj jesteś ledwie bladym tłem do tego ciekawego starcia. Choć wtopa zaczęła się od nieudanego ataku na Twe pozostałości. Jeszcze wczoraj zarzucałeś mi że to ja chcę błyszczeć a widzę że chcesz by się inferesowano bardziej Twą osobą :)


    valadin napisał(a):

    Wwalil kazdemu sie zdarza...tylko co za gracz najpierw zawraca sondy a dopiero pozniej flote widzac aktywki

    Słuchaj, napisałem jasno jeśli czegoś nie rozumiesz - wyjaśnię, jeśli w coś nie wierzysz Twoja sprawa ja na wiarę nic nie poradzę tu wizyta u Wielebnego nie pomoże :)

    Gram tylko na komórce, na kompie jestem bardzo rzadko na ogame a odkąd Firefox na androidzie nie ma wtyczek i antigame gra nie jest taka prosta i przyjemna. Sojusznicy wiedzą że kilka msc temu zniszczyła mi się komórka w pracy i mam zastepczą padakę, czekam na przedłużenie umowy i nową komórkę. Stare komórki tak mają że czasem świrują choć akurat z tą większych problemów nie było pomijając że się tnie.

    Najpierw zawróciłem sondy którymi opóźnieniałem bo te były jako pierwsze u góry, miałem sporo czasu więc po co miałem w panice zawracać flotę. Komórka się wylaczyła i po kilku minutach włączyła. Nie napisałem tu że to wina komórki a nie moja, uważam jednak że to ma istotne znaczenie i wyjaśnia czy byłem zbyt pewny siebie, czy może po prostu musiałem uznać wyższość technologii.

    Ps: nadal nie uważam się za super gracza, po prostu siedzę bardzo dużo. Jako jedyna moja buddy halszka może potwierdzić.

    Ja nie jestem Pan SlowiaNiN który jsk mu nie wchodzą ataki to pisze zgłoszenie do supportu bo pewnie obrońcą ma program co go powiadamia. Raz się zagapilem B1 miał do mnie kilka minut,zdarzało się zasnąć z komórką w ręku i obudzić nad ranem. Czasami bez skanu, czasami po zalogowaniu czerwony alert :)

    Gra bez farta nic nie warta. Zawsze innych pocieszałem innych po złomie że się odbuduje i po sprawie, ale bez złomu byłbym dziś o krok do przodu a tak po odbudowie byłbym dopiero w tym samym miejscu co przed wpadką :)

    Dzięki i pozdrawiam a obrońcy za piękną akcję obronną w pociągu i to na komórce wyrazy uznania :)
  • No Krucjo niech Cie bedzie masz racje 20 minut dzisiaj to cit ciut...
    A czego nie napisales ze akurat to ja dalem ciala z aktywkami bo niechcacy nie poprosilem zeby mnie przeszpiegowali albo zaatakowali wtedy bys polecial i bys stracil wiec nigdy nie pisz bzdur tego sie naucz i po drugie nie mam zamiaru robic kolo swojej osoby szumu ani tym bardziej pro nie jestem ale jak pisalem wczesniej lecisz na mnie wiec po co piszesz jakies bzdury na forum skoro wiesz ze i tak sie wypowiem i napisze jak bylo naprawde...
    Tego nie zrozumiem a tylko dlatego odpisalem ze w starciu w ktorym nie biore udzialu opisujesz moja osobe i swoj lot na mnie...
    Ogarnij sie czlowieku bo kity mozesz wciskac forumowiczom ale nie mi skoro jak i tylko JA SIEDZE NA SWOIM KONCIE I WIDZE co leci na co i kiedy zawraca... :cursing: :cursing: :cursing: ...
  • Krucjo napisał(a):


    Niestety kilka chwil przed wlotem zaobserwowałem aktywki i grzecznie podziękowałem za udział w tak niebezpiecznej wyprawie chociaż byłem już u szczytu tej zdobywanej przeze mnie góry.
    Napisałem kilka chwil przed wlotem, ja nie wiem jak tam u Ciebie z orientacją czasową ale dla mnie chwila to tak z 5 minut :) jak mama mówiła kiedy obiad to "za chwilę" się czekało i czekało. Porównanie z górą jest trafne bo im wyżej jesteś, widzisz już szczyt a każdy kolejny krok trwa długo i coraz dłużej - a cel bo tak mogę Ciebie określić porównałem do zdobycia góry bo zdobycie góry to wyzwanie a ustrzelic takiemu graczowi jak Ty 1mld flotkę to dla mnie wyczyn rzecz jasna, ale nie opis przed lotem jest dla mnie ważny, ważne to co pisałem na czacie sojuszowym :} że zbyt ostrożnie gram i nie chcę wpaść w teleport a chwilę później w innym ataku w taki teleport wpadam :)

    Dlatego Midnite graj, ciesz się życiem i nie siej zamętu bo jak nawet zawróciłem z 20 minut przed wlotem co uważam i tak za całkiem blisko do wlotu to dla Ciebie mydlenie innym oczu, łganie, oszustwo i w ogóle pisanie bajeczek i jeszcze nie wiadomo co za sensacja :)

    Pozdrawiam i więcej dystansu do gry, najlepiej dystans taki ze dwie galaktyki żebyś nie kusił :)