Terror [MKU] vs. Devastator [ZLMRZ] - 461.44% - nowy król anty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Terror [MKU] vs. Devastator [ZLMRZ] - 461.44% - nowy król anty

    siema, po raz kolejny zezłomowałem tego samego gracza i po raz kolejny gość zaczął wiosłować za antymaterie, nie chce mi sie wklejać tych wszystkich raportów więc jak ktoś chce to niech napisze na prv wyśle mu je na potwierdzenie moich slów. generalnie wszystko odbyło sie o tej samej godzinie, zapewne miałeś drugą awerie .. ale nie o tym chcialem napisac, wlecialem mu też w planete, już po głownym ataku - zalogowal sie chwile przed tym atakiem, przeklikał 3 pc nie wiem po co, myśle ,że nie sprawdzil co leci ,natomiast na moona wchodził jeszcze dofarm 180 dt + 100 lm a tam juz pojawila sie obrona i oczywiście dofarm mi spadł, z 2500 recyklerów zebrałem 763 - wyszedłem na plus żałosny i marny ale plus. jeszcze jestem w stanie zrozumieć te recyklery naprawde, ale kliknia za hajs obrony na moonie to już jest dla mnie przesada, to samo tyczy sie goscia o nicku Marshal Ceti, który wczoraj 6 sekund przed atakiem przeklikał 10 k laserów na moonie ze stocznia na 2 lvl.. heh, pisze wam o tym, żebyście uważali dużo bardziej niż wczesniej, moge sie nie lubić z innymi flociarzami ale takiego gówna nie życze żadnemu z was bo nie ma to związku z grą a ma duży związek z byciem [ciach] :S sorry za brak polskich znaków, za dużo musze sie naklikać żeby je powstawiać( chodzi o system) i sorry za ten wywód, musiałem sie tym podzielić

    odnosnie devastatora [ciach] zapowiedzialem ci 2 zloma i go zrobilem, zapowiadam ci 3 zloma ale tym razem zagram w twoja gre, poczekam aż zbudujesz naprawde dużą flote a wtedy wlece ci do ukladu, przeklikam teleporter a gsami dokończe sprawe, bede probowal az do skutku i zrobie to ponownie jak sie znowu odkujesz, nie mam do ciebie [ciach] za grosz szacunku, milego 6 godzinnego snu :ziew:


    dziekuje wszystkim dostawcom dexu i pozdrawiam znajomych :)




    Dnia 28-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Terror [MKU]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.500
    Krążownik 356
    Pancernik 918

    _________________________________________

    Obrońca Devastator [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 900
    Duży transporter 100
    Lekki myśliwiec 1.040
    Ciężki myśliwiec 6
    Krążownik 220
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 550
    Sonda szpiegowska 14.200
    Pancernik 160

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Terror [MKU]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.634 ( -1.866 )
    Krążownik 318 ( -38 )
    Pancernik 918 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Devastator [ZLMRZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    341.533 Metalu, 341.533 Kryształu i 341.534 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 8.566.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 53.140.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 21.299.200 metalu i 24.844.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.024.600 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    5.687.400 Metalu i 9.166.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -329.067
    Kryształ: 7.375.933
    Deuter: 265.534
    agresor zyskał łącznie 7.312.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -20.607.533
    Kryształ: -29.265.533
    Deuter: -4.291.534
    obrońca stracił łącznie 54.164.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Administrator Forum Toadie:
    Obraźliwe teksty usuwam
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Aż specjalnie szukałem hasła do konta ;D Anty zniszczyło tą gre !! !!
    Cóż za hipokryzja , psioczysz na chłopa że Ci wywiosłował antyreckami złom , a sam jak tylko Uni ruszyło używałeś tego anty ....
    Nie mówię że zrobił dobrze zrobił bo dla mnie to ta cała anty to tragenia ale skoro jest to ludzie korzystają , i Ty jak i on jesteście po tych samych pieniądzach ;P
  • ksr napisał(a):

    Aż specjalnie szukałem hasła do konta ;D Anty zniszczyło tą gre !! !!
    Cóż za hipokryzja , psioczysz na chłopa że Ci wywiosłował antyreckami złom , a sam jak tylko Uni ruszyło używałeś tego anty ....
    Nie mówię że zrobił dobrze zrobił bo dla mnie to ta cała anty to tragenia ale skoro jest to ludzie korzystają , i Ty jak i on jesteście po tych samych pieniądzach ;P

    prawda . i dobrze niech wydają pieniążki a my bedziemy grac za darmo + bedą się wybijać wzajemnie hahahaha
    terror jaki płacz . flotke przeklikales na poczatku to teraz on przeklikał obrone imo.
    bardzo dobrze chlopak zrobil. ciekawe czy ty bys nie przeklikal reckow , obrona to zło ale zawsze ma satysfakcje ze Cie wkurzyl tak jak ty go ;] a zezłościł Cię ładnie bo nawet tu to napisałeś :popcorn: :D :D :D :D
    Rhea [OFF] - TOP 20 - [ZDI] :evil:
    Xanthus [ON] - FOR FUN :E
  • Tak owszem, przeklikałem 10k ldl i co z tego? Szkoda, że nie wspomniałeś o małym istotnym fakcie, a mianowicie - na moonie było około 25kk surki, dt prawie mniej niż 100, recków też praktycznie nic. Jak zobaczyłem, że lecisz było około 30min do wlotu, nie zdarzyłbym wszystkiego wywieźć na planetę więc stwierdziłem, lepiej przeklikać niż oddac za darmo, może się nadzieje. Kolejny fakt jest taki - Ty przeklikałeś flotę, ktoś inny recki, ja obronę. Jaka jest róznica? Żadna. Stocznia 2lvl, i co z tego? Co za rożnica 2,5,10, koszt taki sam. Anty jest częścią gry i musisz się z tym pogodzić, a jeśli się nie godzisz to przynajmniej sam nie używaj.

    PS: uważaj gdzie latasz bo mogleś dzisiaj stracić te 900 pancy i 300kr które na pewniaka leciały sobie w drugiej gali i nawet nie raczyłeś przypilnować ataku. Szkoda, że nie znalazłem kompana do kontry bo wtedy było hmmm... jak to napisałeś:


    • Terror 27.02.2018 08:03:32 Podzieliłes reki na sloty?
    • Marshal Ceti 27.02.2018 08:16:13 a czemu pytasz?:>
    • Terror 27.02.2018 08:17:08 Nie jesteś ze złego snu, widziałem że nie podzieliłes

      No to teraz zatańczymy


    Jak to zwykle bywa, skończyło się na groźbach, nawet nie ruszył z kontrą na recki. Chwilę potem się napalił jak szczerbaty na suchary, a następnie płacz o anty.


    Książkowa hipokryzja.
  • Gratki wlotu Terrorowi i gratki obrony za anty :) rozmowy na temat obrony za anty wracają jak bumerang, szkoda że nikt nie narzeka na antyreki, flotę za anty, przenosiny moonów za anty, telepki za anty itp. te tematy są ok :) Jozefie ze stali, to naprawdę hipokryzja narzekać na antyobronę i w tym samym poście kilka linijek niżej pisać że wykończysz gościa dzięki antytelepkowi :) odkąd jest anty jest to inna gra niestety, korzystam z niej nie dlatego że słabo gram ale dlatego że większość latających agresywnie flot istnieje dzięki anty :) za anty wymieniacie surkę, stawiacie floty, itd. gdyby anty nie było waszych flot również by nie było i nie trzeba by było stawiać antyobrony :) antyobrona jest odpowiedzią na antyfloty :) jeżeli ci to przeszkadza nie graj, a co do listy osób które stawiają antyobronę ku przestrodze innych to dopisz mnie na 1 miejscu, będę miał spokój i sobie będę spokojnie grał :) z

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jacasa II ().

  • Nie wiem o co wy macie pretensje. Większość z TOP gra za antymaterię i to jest w porządku a jak ktoś za antymaterię buduje recyklery żeby zwiosłować złom to już jest zły i nie masz do niego szacunku? Ma kasę to niech wydaje jego sprawa. Gra umożliwia takie rozwiązania to ludzie korzystają i tyle.
  • Ultra Instinct napisał(a):

    Marshal sęk w tym, że właśnie jest różnica w poziomie stoczni. Jakby Ci się szybciej zrobiło, to mniej am by było potrzeba.
    a wlasnie ze nie bo jak przeklikal 10 k ldl to znaczy ze i nawet na 10 lvl stoczni by to trwało wieki czyli max anty. nikt nie ma nanitow na moonie tak samo jak stoczni na 10 lvl .
    i tak wydał maxa i tak . :)
    Rhea [OFF] - TOP 20 - [ZDI] :evil:
    Xanthus [ON] - FOR FUN :E