Spalanie deuteru

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lolik napisał(a):

    spirycik napisał(a):

    Tak jak już wcześniej pisałem. Aktywni gracze to pojęcie względne. Dla mnie Ci co nie głosowali nie są aktywnymi graczami. Jeżeli komuś zależało na zostaniu przy starych parametrach to mógł oddać taki głoś. Jeżeli nie zagłosował to znaczy, że nie wiedział o ankiecie (nie jest dla mnie aktywnym graczem), albo miał całą sytuację gdzieś. Jak miał gdzieś to znaczy, że zdał się na łaskę głosujących
    Czyli się powtarzasz? Dla ciebie nie są powiadasz aktywnymi, bo nie udzielają się tutaj ani głosu nie oddali, więc czujesz się zobowiązany za nich sam decydować? :D Poniewierasz chłopie i depczesz idee ustroju w którym sam żyjesz.. Okej.. No to inaczej. 3 rodziny mieszkają w luksusowej kamienicy w centrum Warszawy. Moja,twoja i małżeństwo emerytów. Ty prowadzisz biznes i non stop jesteś w rozjazdach, więc prawie nie ma cię w domu. Emeryci są 3 miesiąc w sanatorium, a ja siedzę cały czas w domu bo inni pracują na mnie. Postanawiam sprzedać tą kamienicę i wywieszam kartkę na drzwi. I nie będziesz miał nic przeciwko temu jak ją sprzedam? Przecież dla mnie nie jesteś aktywnym lokatorem, albo masz to gdzieś. Skoro masz to gdzieś to zdajesz się na łaskę mojego głosu...
    Chłopie w jakim ty świecie żyjesz.. Aaaa już wiem :D

    Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.- Józef Stalin

    Truck driver nie czepiaj się,że mój post niczego nowego do dyskusji nie wnosi, pan przede mną sam się przyznał,że już to mówił. Ja pierwszy raz piszę :P
    Twoje posty ogolnie nie wnosza nic do tematu. W zadnym z nich nie zaproponowales zadnego rozwiazania ktore mozna by przedyskutowac i moze wprowadzic zeby ludzia na Q zylo sie lepiej nie wazne gornik czy flociarz a jedyne co robisz to krytykujesz i piszesz wywody na pol strony, ogolnie taki belkot z ktorego nic nie wynika. Porownujesz zycie realne do jakies slabej gry przegladarkowej ktora praktycznie umarla, a jak ktos cos probuje zmienic zeby gralo sie jeszcze jako tako (flociarz) to jest bol dupy. Aktywny gracz to taki co zajrzy raz na jakis czas na forum a bo moze cos ciekawego pisza jesli nie to znaczy ze ma ogolnie w dupie co sie dzieje i czy zmienia mu eko czy tam spalanie dexu.
  • terry napisał(a):

    Twoje posty ogolnie nie wnosza nic do tematu. W zadnym z nich nie zaproponowales zadnego rozwiazania ktore mozna by przedyskutowac i moze wprowadzic zeby ludzia na Q zylo sie lepiej nie wazne gornik czy flociarz a jedyne co robisz to krytykujesz i piszesz wywody na pol strony, ogolnie taki belkot z ktorego nic nie wynika. Porownujesz zycie realne do jakies slabej gry przegladarkowej ktora praktycznie umarla, a jak ktos cos probuje zmienic zeby gralo sie jeszcze jako tako (flociarz) to jest bol dupy. Aktywny gracz to taki co zajrzy raz na jakis czas na forum a bo moze cos ciekawego pisza jesli nie to znaczy ze ma ogolnie w dupie co sie dzieje i czy zmienia mu eko czy tam spalanie dexu.
    Jak fajnie,że jesteś i dajesz głos, próbując mój stłamsić. Tobie wolno krytykować mnie, a mnie nie wolno innych?
    Nie ma nad czym dyskutować - wszystko masz napisane w grze, zasady są ustalone.A mniejszość nie będzie dyktować zmian, bo im się nudzi i chcieliby polatać gdzieś dalej. Wierny rycerzu niebios -no twoje to po prostu z nóg zwalają posty - jedno,2 zdaniowe. Że niby są tak treściwe? a czemu? Bo są twoje, a to prestiż sam w sobie. Przejrzyj własny spam i offtopowe dyskusje, które licznik ci nabijają,a potem mi wygarniaj co wnoszą moje. Skoro ta gra jest tak słaba jak twierdzisz, to czemu tu jeszcze jesteś? Masz zaplecze i czym grać ale chciałbyś za pół darmo po łące hasać? Po co, żeby zniszczyć ludzi którym jeszcze zależy i EKO 30/40 sobie podnoszą?
    Mogliby jeszcze podnieść to spalanie(tobie i mnie), żeby śmietnik kosmiczny wysprzątać, a ty nie zniósłbyś tego razu w policzek i sobie wreszcie poszedł..
    Mam prawo bronić swojego punktu widzenia i nie będziesz mnie gasił, bo moje wypowiedzi są dla ciebie zbyt długie i ci śmierdzą..
    Pozdrawiam
  • Jestes strasznie ograniczony w swoim podejsciu do tej gry, jasne ze chce latac taniej i wieksze zyski robic na tym polega gra flota i to mi sprawia przyjemnosc. Idac Twoim tokiem myslenia ludzie z top5-10 flot powinni skasowac konta bo latanie poprostu zaczyna sie nie oplacac, celow coraz mniej i dalej rozmieszczone w 9 galach! Druga sprawa ludzie z top eko tez powinni skasowac konta bo uzbierac na kolejna kopalnie bedzie graniczylo z cudem. Do Ciebie te argumenty nie docieraja i jedyne co widzisz to ze ktos wleci w jakis bunkier jak bedzie mial mniejsze spalanie, choc gralem na tym serwerze 10 lat i jakos nie widzialem zbyt czesto zeby ktos tak latal.
  • @terry na tym polega ekonomia,na kalkulacji. Latasz i robisz na tyle na ile Cię stać. No jeśli kierowanie się jej zasadami jest dla ciebie ograniczonym podejściem, no to chyba nie porozmawiamy :D Kogo interesuje kiedy tobie przestaje się opłacać.. To lataj zamiast dwójką z przodu, jedynką.. Nikomu nie każę, niczego kasować. Jeśli latanie sprawia ci przyjemność to rób to stary nie krępuj się.. Ale nie powinieneś oczekiwać ulg, bo twój punkt widzenia jest inny. Leć do 9 gali, skoro w 1 ci celów brak. Ludzie z top EKO niech dalej się rozwijają, Ty też dalej sobie masowo plemnię w nanitach spawaj.. I lataj nią na inne Uni nawet nie mam nic przeciw temu. Ale jeśli Cię nie stać, to smaruj się olejem, żeby nie zardzewieć. Tylko mi o to chodzi, że wszystko jest jasne od dawna..
  • I dlatego pisze ze masz ograniczone podejscie do gry. Nic nie jest jasne od dawna, gra sie zmienia. Jedna ze zmial byly recki na nn ktore pala zbut duzo. Nikt nie pomyslal o tym ze kiedys beda floty ktore trza pakowac w 5kk reckow i dlatego teraz trzeba to naprawic.

    Ty dalej belkoczesz cos o jakies ekonomi lataniu na inne uni a nie widze zebys przedstawil jakas propozycje w tym temacie. Twoje zdanie jest nie bo nie.....
  • terry napisał(a):

    I dlatego pisze ze masz ograniczone podejscie do gry. Nic nie jest jasne od dawna, gra sie zmienia. Jedna ze zmial byly recki na nn ktore pala zbut duzo. Nikt nie pomyslal o tym ze kiedys beda floty ktore trza pakowac w 5kk reckow i dlatego teraz trzeba to naprawic.

    Ty dalej belkoczesz cos o jakies ekonomi lataniu na inne uni a nie widze zebys przedstawil jakas propozycje w tym temacie. Twoje zdanie jest nie bo nie.....
    A twoje jest postępowe i tolerancyjne bo masz flotę na którą Cię nie stać i chcesz to odwrócić? Twoja ekonomia się jak najbardziej zmieniała, wyraźnie ci sugerowała, że przesadzasz z tym co czynisz, że powinieneś zmienić styl, ale wierzyłeś megalomanie że będziesz ssał złom bez ograniczeń boś z gumy przecież, a spalanie? tu się zamieni, tam się okradnie, jakoś to będzie.. Ale kont ubywa, Cios ma niezły przelicznik w skupie, no to zróbmy głosowanko.. Może się uda.. Właśnie może ktoś pomyślał, że będą floty rosły i to są ograniczenia, które obowiązują wszystkich i dobrze że są.
    To,że nie przedstawiam propozycji na poparcie twojej strony,znaczy ,że nie mam jej wcale?
    Mam swoją, ale Ty nie czytasz, i inni też ją mają powyżej, na czatach w grze a skoro "jakaś ekonomia i jej bełkot" ciebie nie dotyczy,uważając,że moje zdanie jest nie bo nie - a tylko twoja wizja jest jedyna i słuszna no to akurat świadczy o tobie - i który z nas ma "ograniczone podejście"
  • Ty bys sie nadawal do polityki, pieprzyc o niczym przez 20min i w dodatku wymyslac swoje teorie...
    Ani ja ani wiskacz ani marys, pl czy ktora kolwiek osoba grajaca flota nie napisala slowa o tym ze brakuje mu dexu... mysle ze nawet nie wiesz jakie ilosci trzymaja na moonach i ile maja tego w zapasie jesli bedzie trzeba grubo leciec.
    To jest dobre czat w grze tam pisza i maja zdanie :)
    Ktos pomyslal w gf zeby zrobic ogarniczenie w grze i zeby ludzie przestawali w to grac a nowe uni robia ze spalaniem 0.5 mistrzu ekonomi....
    Piszesz mi o ekonomi gdzie postawilem flote top4 i jest na konie ponad 400kk ptk samemu zakladajac konto 2 dni temu na jakims lipnym nicku i pouczajac mnie i np ciosa jak zbudowac konto na ogame??
    Zakonczylem z toba rozmowe.
  • terry napisał(a):

    Ty bys sie nadawal do polityki, pieprzyc o niczym przez 20min i w dodatku wymyslac swoje teorie...
    Ani ja ani wiskacz ani marys, pl czy ktora kolwiek osoba grajaca flota nie napisala slowa o tym ze brakuje mu dexu... mysle ze nawet nie wiesz jakie ilosci trzymaja na moonach i ile maja tego w zapasie jesli bedzie trzeba grubo leciec.
    To jest dobre czat w grze tam pisza i maja zdanie :)
    Ktos pomyslal w gf zeby zrobic ogarniczenie w grze i zeby ludzie przestawali w to grac a nowe uni robia ze spalaniem 0.5 mistrzu ekonomi....
    Piszesz mi o ekonomi gdzie postawilem flote top4 i jest na konie ponad 400kk ptk samemu zakladajac konto 2 dni temu na jakims lipnym nicku i pouczajac mnie i np ciosa jak zbudowac konto na ogame??
    Zakonczylem z toba rozmowe.

    Pracę już posiadam, sam o niej decyduję i nie potrzebuję twoich referencji. Ja pieprzę i wymyślam o niczym, a ty niby o czym? Skoro ci nie brakuje dexu, to czym ty w ogóle tutaj się dusisz - primusie inter pares, liderze konstruktywnej dyplomacji - no sam sobie w kolano strzeliłeś, czy może tego nie zauważyłeś jeszcze.. Nie interesuje mnie ile masz ty lub inni na moonie, to można sprawdzić. Kiś go tam sobie niech w ser zmutuje, skoro żal ci go przeznaczyć do celu, któremu służy.
    Idź sobie graj na nowym Uni, bobie TOP budowniczy a tutaj nie zmieniaj zasad, tylko dlatego,że lubisz latać, i chcesz zarabiać jeszcze więcej.
    Mój nick - moja sprawa, choćby założony godzinę temu. No i? Czy ja ci liczę ile masz ufs na koncie? Wypowiadam się w temacie, który dotyczy mojej gry również- nie tylko twojej. Nie mam zamiaru niczego Cię uczyć, Ty wszystkie rozumy pozjadałeś. Zakończyłeś ze mną rozmowę, bo brak ci argumentów.. Bez żalu z mojej strony wierz mi
  • [ciach]
    To teraz jeszcze raz przeczytaj wszystko to co napisales, a szczegolnie ten pierwszy post, osmieszasz to sie ty i nie chodzi mi o to ze mamy inne zdanie tylko o to jakie bzdury wypisujesz:) Grales chociaz kiedykolwiek na uni z mniejszym spalaniem? Gra powinna sie rozwijac a nie stac w miejscu, podniesienie eko i zmniejszenie spalania jest jak najbardziej na miejscu, nawet grajac samo eko pusc fsa na stacjonuj przez 2 gale czy nawet gale na Spicy dalo sie cos takiego zrobic i sie oplacalo a i tak troche deu szlo, to zrob to samo na Quantum z flota odpowiednio wieksza:) Wiecej nie chce mi sie juz pisac na ten temat bo pewnie i tak wiesz swoje..


    Moderator kruszynka:
    Usunięto cytowany post który poleciał do kosza
  • fakt jest margines w naszym uni, ktory tez by chcial sie wypowiedziec... ... pimper juz podobnym tonem wypowiadal sie ze ma 42 konta... krakersik na forum chyba nigdy glosu nie zabieral wiec mysle ze tok myslenia lolika jak najbardziej odpowiada jego stylowi .. :P ... pochwal sie swoim nikiem skoro grasz wysle ci sure na jakies bunkierki co bys tak sie nie bał nieuniknionych zmian i bys nie musial wypowiadac sie za nieobecnych.
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • Lolik napisał(a):

    spirycik napisał(a):

    Tak jak już wcześniej pisałem. Aktywni gracze to pojęcie względne. Dla mnie Ci co nie głosowali nie są aktywnymi graczami. Jeżeli komuś zależało na zostaniu przy starych parametrach to mógł oddać taki głoś. Jeżeli nie zagłosował to znaczy, że nie wiedział o ankiecie (nie jest dla mnie aktywnym graczem), albo miał całą sytuację gdzieś. Jak miał gdzieś to znaczy, że zdał się na łaskę głosujących
    Czyli się powtarzasz? Dla ciebie nie są powiadasz aktywnymi, bo nie udzielają się tutaj ani głosu nie oddali, więc czujesz się zobowiązany za nich sam decydować? :D Poniewierasz chłopie i depczesz idee ustroju w którym sam żyjesz.. Okej.. No to inaczej. 3 rodziny mieszkają w luksusowej kamienicy w centrum Warszawy. Moja,twoja i małżeństwo emerytów. Ty prowadzisz biznes i non stop jesteś w rozjazdach, więc prawie nie ma cię w domu. Emeryci są 3 miesiąc w sanatorium, a ja siedzę cały czas w domu bo inni pracują na mnie. Postanawiam sprzedać tą kamienicę i wywieszam kartkę na drzwi. I nie będziesz miał nic przeciwko temu jak ją sprzedam? Przecież dla mnie nie jesteś aktywnym lokatorem, albo masz to gdzieś. Skoro masz to gdzieś to zdajesz się na łaskę mojego głosu...
    Chłopie w jakim ty świecie żyjesz.. Aaaa już wiem :D

    Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.- Józef Stalin

    Truck driver nie czepiaj się,że mój post niczego nowego do dyskusji nie wnosi, pan przede mną sam się przyznał,że już to mówił. Ja pierwszy raz piszę :P
    Tak, nie są dla mnie aktywni - mam prawo mieć własne zdanie.
    Dla kogoś aktywny gracz to taki co gra flotą, a górnik już nie jest aktywny. Inny powie, że aktywny to taki co się loguje minimum 1x na 7 dni. Jeszcze inny, że aktywny gracz to taki, który ma jakiś tam miesięczny przyrost. Ilu ludzi tyle opinii. Mam Ci tłumaczyć co to pojęcie względne?
    Przykład z nieruchomością jest tak nie trafiony, że nie będę go komentował.
    Nie depczę ustroju, większość głosów wygrywa. Głosowania można (nie trzeba) podzielić na 2 typy. Tam gdzie potrzebna jest jakaś minimalna ilość głosów (minimalny udział głosujących) lub nie Np. wejście państwa do UE wymaga jakiegoś udziału procentowego obywateli. Wybory samorządowe już nie - wygrywa większość głosów, niezależnie od frekwencji. W ogame Art decyduje którą opcję wybierze.

    Moim zdaniem tu rozchodzi się o to, że Art nie chce słuchać płaczków, którzy obudzą się za 2 miesiące i będzie im coś nie pasowało bo parametry się zmieniły lub musi mieć jakąś tam ilość głosów, żeby Niemcy się na niego krzywo nie patrzyli. Tu może sam zainteresowany się wypowie @Art?

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez spirycik ().

  • @ Qlimax wypisuję bzdury, i ja się ośmieszam tak? W pierwszym poście szczególnie? A ile zrozumiałeś? Niewiele? skrócona wersja - czytaj ile co pali, albo idź do spicy. Dobrze, że Artem nie jesteś bo już byłoby po głosowaniu. Masz swoje zdanie i nie uraczysz nim więcej.. :( Jaka szkoda.

    @Cios - zdaje mi się, że przyrównanie do marginesu to już lekko obraźliwe. Czekaj bo jeszcze ci pesel podam.. Weź sobie swoją surkę i daj biednym, mi nie potrzeba.

    @ spirycik masz prawo mieć swoje zdanie. Przykład z nieruchomością nie trafiony,no co ty nie powiesz. To takie podobne do twojego szturmu na aktywnych.. A że ci w pięty poszło - to nie skomentujesz. Może lepiej nie tłumacz niczego ok? Polityka.. Wygrywa większość głosów niezależnie od frekwencji. I to właśnie zaprzeczenie demokracji, to nie żadna większość. Zrobią ci głosowanie w sejmie w nocy jak będziesz spał i lasy państwowe sprzedają, co już próbowali, Większością -mniejszości głosów, w swięta jak inni posłowie byli nieobecni. nawet bez udziału obywateli. Nie czujesz się oszukany? Jesteś zadowolony z Unii. Hmmm.. Nie widzisz co tam wyprawiają? Nie martw się za 2 lata będziesz pracował na kasztanów a nie na swoją starość.. Jak się wypowiesz to dostaniesz paragraf za mowę nienawiści. Takich aktywistów potrzebują - właśnie teraz.

    @wszyscy - w kupie siła.. Motto w ubikacji Kiepskiego.
  • Lolik napisał(a):

    Skoro nie chce Ci się czytać co "nabazgrałem" to po co mnie cytujesz? Czy Ty jesteś poważny człowieku, co Ty tu robisz? Ręce opadają normalnie.. Wszystko napisałem, ale jeden po drugim pitbul będzie się wypowiadał, nie czytając.. Nie czytaj jak nie chcesz, ale też nie zabieraj głosu, bo to się ośmieszasz..
    Trzesiesz portkami bo gdyby weszlo do gry na wszystkich uni spalanie 0.5 to juz bys nie mial po co grac skoro tak bardzo sie obawiasz wiekszej aktywnosci flociarzy po zmniejszeniu spalania. Ogarnij sie troche i poznaj jak sie gra flota bo jak do tej pory to tylko sie produkujesz na tym forum bez ladu i skladu i siejesz ferment nie widzac nic dalej poza czubkiem wlasnego nosa.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

  • Truck driver napisał(a):

    Trzesiesz portkami bo gdyby weszlo do gry na wszystkich uni spalanie 0.5 to juz bys nie mial po co grac skoro tak bardzo sie obawiasz wiekszej aktywnosci flociarzy po zmniejszeniu spalania. Ogarnij sie troche i poznaj jak sie gra flota bo jak do tej pory to tylko sie produkujesz na tym forum bez ladu i skladu i siejesz ferment nie widzac nic dalej poza czubkiem wlasnego n
    Edytuj i 20 razy swoje płody - ignorancie, który postów cudzych nie czytasz a głos zabierasz, mi zarzucasz brak ładu i składu? :D Naprawdę zaczyna mi się podobać rozmowa z tobą. Mam nadzieję, że znowu się odezwiesz, jak wymyślisz którego bicepsa naprężyć, żeby znowu zakwasu nie dostać - wiesz co mam na myśli? Czy może dotąd nie doczytałeś znowu? Nie muszę poznawać gry flotą, bo ją posiadam. I bob TOP budowniczy w 5 min mnie nie ściągnie, ani tym bardziej Ty swoją ciężarówką mnie nie rozjedziesz,to bo BoB cię zdmuchnie, wiatrem po bigosie.. Sęk w tym bracie,że właśnie ja nie widzę czubka swego nosa, bo zerkam trochę dalej Sherlocku dedukcją natchniony.
  • @Truck driver skoro przeczytałeś mnie, to w takim razie służę odpowiedzią. Otóż nie uważam, że bez zmniejszonego spalania nie da się grać. Ono może tylko zwiększyć jeszcze bardziej floty, w taki czy inny sposób, które i tak na Q należą do czołówki pod względem rozmiarów- o czym sama założycielka tematu wspomniała.
    Zmniejszając za jakiś czas się okaże, że znowu palą za dużo i dojdziemy do momentu, w którym specjalistyczny sprzęt będzie ekonomiczniejszy niż dt. A chyba nie o to chodzi. Jakiś realizm musi być.
  • Widze, ze nie ogarniasz glownego problemu jakim jest spalanie turboreckow. Pala one tak niemilosiernie duzo, ze starcia niekiedy nie dochodza do skutku wlasnie przez to, ze trzeba spalic tyle dexu, ze generalnie wychodzi sie z niewielkim zyskiem ze starcia i lepiej odpuscic niz poleciec i malo co wyciagnac z takiego RW. Sam pare dni temu wlecialem w bunkier rozbijajac sie oczywiscie ale wlecialem w ten bunkier tylko dlatego, ze mialem blisko i wywiozlem z tego bunkra prawie 100kk dexu a gdybym mial dalej to bym musial sie powaznie zastanowic i pewnie bym odpuscil gdyby flota+recki spalily polowe tego co bym wyciagnal z tego bunkra. Serio ochlon i wypowiadaj sie konstruktywnie i na temat...

    Lolik napisał(a):

    Zmniejszając za jakiś czas się okaże, że znowu palą za dużo i dojdziemy do momentu, w którym specjalistyczny sprzęt będzie ekonomiczniejszy niż dt. A chyba nie o to chodzi. Jakiś realizm musi być
    Przeciez to tylko gra. Mamy sie nia bawic a nie szukac w niej realizmu wiec myslmy racjonalnie ;)
  • Truck driver napisał(a):

    Przeciez to tylko gra. Mamy sie nia bawic a nie szukac w niej realizmu wiec myslmy racjonalnie
    Skoro brak realizmu ci nie przeszkadza, a że właśnie to jest nieracjonalne, cóż. Może nie będę tematu rozwijać, choć znowu sam sobie zaprzeczyłeś, bo jedno z drugim w parze idzie :) Nawet dzieci w przedszkolu mają ograniczenia, bo gdyby swoje pomysły realizowały to same by się powykańczały,a to tylko zabawa. Dobra truck każdy ma swój punkt widzenia. Nie dyskutujmy, nie wywołujmy się już do tablicy, bo to będą przepychanki bez końca. Poczekamy na wyniki i każdy z nas będzie musiał je zaakceptować, i "ogarniać". Niektórym się oczy otworzą :)
    Dziękuję za rozmowę
  • Możesz się wypowiadać gdzie chcesz.

    Dla mnie śmiesznie wygląda że osoba która należy do najaktywniejszych w krytyce innych nawet na tym serwerze nie gra.

    Komentarze innych osób nazywasz wypocinami "Co do tych Twoich wypocin na forum". Piszesz "Dalej poki co nie chce mi sie czytac co tam nabazgrales @Lolik" jednak to nie Twoje uni, nie musisz czytać, sprawa w żaden sposób Cie nie dotyczy. Będziesz kiedyś chciał grać na tym uni? To wybierzesz inne które będzie Ci bardziej pasować. Nie masz tutaj konta, jak inni komentujący, więc masz dowolność w wyborze serwera. Dlaczego piszę że sprawa Cie nie dotyczy? Ponieważ to posiadacz konta na tym serwerze nie przeniesie go na inne. Będzie zmuszony grać na tych parametrach.

    Nawet jakby to były wypociny to każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat który go dotyczy. Nawet jeżeli opinia tej osoby będzie odmienna od Twojej. Nazywanie czyjegoś zdania wypocinami tylko dlatego że się z nim nie zgadzasz jest bardzo nieładne.



    Uprzedzając pytania, na tym serwerze jestem od ZAWSZE!
    Moje ex konta:ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=117&j=pl&id=102237, ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=117&j=pl&id=108597
    Moje obecne konto: ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=117&j=pl&id=153298
    I na Elce też zawsze grałam. Pozdrawiam mojego ex sojusznika @terry który teraz się do mnie nie przyznaje. Wstydzi się górnika co? :fsad: To samo mam z @AmstelL. Wredale dwa! :fsad:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • @Art a gdzie ta ankieta bo info o niej znikło i jak się nie zapisało strony to ciężko odszukać
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • Prędkość EKO
    OpcjaGłosów
    511
    64
    7145




    Spalanie
    OpcjaGłosów
    0.589
    0.63
    0.77
    0.86
    0.91
    1.054




    Razem 160 głosów, wg strony mmorpg-stat.eu aktywnych jest około 320 graczy, co jest raczej zawyżone. Zagłosowała zatem ponad połowa aktywnych graczy. Większość opowiedziała się za eko x7 i spalaniem 0,5.
    Co z tego wyjdzie @Art?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez chemikos ().