Spalanie deuteru

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Moim zdaniem jest mniej aktywnych graczy niż 320, co zresztą potwierdza ta ankieta.

    Te 320 kont to wszyscy ci co nie są szarzy, na urlopie bądź na banie. Czyli jak ktoś się loguje raz na 7 dni to jest aktywnym graczem... Oczywiście według tej strony.
    Większość rzeczywiście aktywnych graczy oddała głos.

    Widać, że ludzie chcą tego 7x. Dla GF to też zysk, bo gracze szybciej uzbierają na astro i topka będzie skracać te badanie za anty.
    Mam nadzieję, że Art zaakceptuje wyniki ankiety :)
  • ale cios napisał(a):

    fakt jest margines w naszym uni, ktory tez by chcial sie wypowiedziec... ... pimper juz podobnym tonem wypowiadal sie ze ma 42 konta... krakersik na forum chyba nigdy glosu nie zabieral wiec mysle ze tok myslenia lolika jak najbardziej odpowiada jego stylowi .. :P ... pochwal sie swoim nikiem skoro grasz wysle ci sure na jakies bunkierki co bys tak sie nie bał nieuniknionych zmian i bys nie musial wypowiadac sie za nieobecnych.
    akurat założyłem konto na Q, jak zacznę płakać że 0.5 spalania jest źle to mnie też wyślesz? :D
  • Majs napisał(a):

    Art napisał(a):

    Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie będę zgłaszał zmian wyłącznie dla jednego Uni.
    A jak to ktoś wspomniał, co rusz odzywają się inne mordki z kolejnych Uni z prośbą o zmianę konfiguracji.
    W tym i my Arcie Eridanus się kłania jak będziesz miał moment zaglądnij do nas :)
    zadziwiające jacy wszyscy nagle mili dla tych GO jak coś od nich chcą :D a na codzien "niekompetentne zbieracze kukurydzy" :D (oczywiście nie kieruje tego do Ciebie Mają, Twój post jest tak ładny że musiał posłużyć jako przyklad)
  • POnury OutsideR napisał(a):

    Majs napisał(a):

    Art napisał(a):

    Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie będę zgłaszał zmian wyłącznie dla jednego Uni.
    A jak to ktoś wspomniał, co rusz odzywają się inne mordki z kolejnych Uni z prośbą o zmianę konfiguracji.
    W tym i my Arcie Eridanus się kłania jak będziesz miał moment zaglądnij do nas :)
    zadziwiające jacy wszyscy nagle mili dla tych GO jak coś od nich chcą :D a na codzien "niekompetentne zbieracze kukurydzy" :D (oczywiście nie kieruje tego do Ciebie Mają, Twój post jest tak ładny że musiał posłużyć jako przyklad)

    słuchaj ja zawsze jestem miły nigdy inaczej do nikogo nie piszę czy to admin czy gracz to też człowiek

    skoro moj post tak zadziała to dobrze :)
  • chemikos napisał(a):




    Razem 160 głosów, wg strony mmorpg-stat.eu aktywnych jest około 320 graczy, co jest raczej zawyżone. Zagłosowała zatem ponad połowa aktywnych graczy. Większość opowiedziała się za eko x7 i spalaniem 0,5.
    Co z tego wyjdzie @Art?

    Zastanawia mnie teraz jak by te wyniki ankiety wyglądały obecnie po zbanowaniu kilkudziesięciu kont, może jednak by wyszło, że większość nie chce zmian. Ale tego się pewnie już nie dowiemy. Po drugie zastanawia mnie jak są liczone głosy multikont ?? jako jeden głos czy jako 25 głosów ?? Czy w takim wypadku nie powinno się wprowadzić sprawdzenia czy jedna osoba nie zmieniła wyników ankiety ??

    A może jednak coś z tym faktem da się zrobić / sprawdzić @Art ??
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • _Pawelos_ napisał(a):

    chemikos napisał(a):

    Razem 160 głosów, wg strony mmorpg-stat.eu aktywnych jest około 320 graczy, co jest raczej zawyżone. Zagłosowała zatem ponad połowa aktywnych graczy. Większość opowiedziała się za eko x7 i spalaniem 0,5.
    Co z tego wyjdzie @Art?
    Zastanawia mnie teraz jak by te wyniki ankiety wyglądały obecnie po zbanowaniu kilkudziesięciu kont, może jednak by wyszło, że większość nie chce zmian. Ale tego się pewnie już nie dowiemy. Po drugie zastanawia mnie jak są liczone głosy multikont ?? jako jeden głos czy jako 25 głosów ?? Czy w takim wypadku nie powinno się wprowadzić sprawdzenia czy jedna osoba nie zmieniła wyników ankiety ??

    A może jednak coś z tym faktem da się zrobić / sprawdzić @Art ??
    Ato nie wiem Pawelos jak multi, zapytaj siebie wtedy moze poznasz odpowiedz....
  • Doskonale wiem do kogo nalezą te konta, ale to nie zmienia faktu, że jeśli wszystkie 25 kont oddały glosy to ankieta nie jest miarodajną wykładnią tego co uni sądzi na temat zmian. I wbrew pozorom nie twierdze, że gdyby te konta nie głosowały wynik byłby inny tzn. taki za jakim ja glosowałem na przykład. Chodzi o, że mogło by się okazać że jestem w porażającej mniejszości, przez co może bym zmienił zdanie co do zmian. Ale równie dobrze mogło by się okazać, że tych zmian chce tak naprawdę garstka ludzi. Dlatego też zadaje pytanie jak są liczone głosy, nie tylko tego jednego gracza, ale i innych graczy którzy grają np na jednym IP, bądź np zgłosili zasiadanie innych kont po to by oddać głos.
    Ze statystyki 25 głosów ze 160 wychodzi, że to 16,625 % ogólnej liczby głosów, a niech się okaże ze np jeszcze pięciu innych graczy posiadających więcej niż jedno konto zagłosowało, wtedy równie dobrze może się okazać, że takich osób faktycznie głosujących było np 50 a nie jak w obecnym wyniku 160. Co defacto zmieniło by całkowicie obraz głosowania w takich ankietach.

    Tak dla wiadomości ja nie mam zamiaru płakać z tego powodu, że głosowanie nie poszło po mojej myśli gram od prawie początku ogame i potrafię się do rożnych sytuacji dostosować. Jedna więcej zmienna nie robi na mnie takiego wrażenia.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • @_Pawelos_ bo to chodzi glownie o to, ze te smieszne ankiety sa bezsensowne.Wprowadzili wieksze eko na u68 i teraz gracze z innych uni domagaja sie podobnych zabiegow na pozostalych uniwersach. Wiec moim skromnym zdaniem GF powinno olac te glupie ankiety i bez pytania wprowadzic spalanie 0.5 i eko rowne na wszystkich uniach. Wtedy unie roznily by sie tylko predkoscia flot i ten ruch na pewno ozywilby nieco cale Ogame.

    Reasumujac. Walic ankiety. Narzucic z gory gre ze spalaniem dexu 0.5 i eko takie jak na najstarszym uni z calego Ogame a predkosci flot zostawic tak jak juz jest. Tym sposobem wg mnie na poczatek gra sie troche ozywi a po jakims czasie mozna myslec o fuzjach kont z podobnymi do siebie predkosciami floty.
  • O tym, że te ankiety są bezsensowne ja już mówiłem na samym początku tego tematu, nie chce mi się szukać kiedy ale gdzieś na 1 lub 2 stronie jest mój post, no chyba, że mod czyszcząc temat usunął jako nie wnoszący nic do tematu :)

    Ale jak to Art stwierdził gdzieś na którymś did uni co też nagle zachciało zmian. Ankiety są jedyną dostępną formą kontaktu z graczami, tylko, że niestety jak pokazuje przykład naszego uni, jak łatwo ten kontakt jest zmanipulować. Ankiety same w sobie nie są złym pomysłem, ale trza by się było zastanowić nad analizą ich wyników, bo jak widać ta kwestia kuleje.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)