Temat do przedyskutowania ;)

• Temat do przedyskutowania ;)

Witam Was drodzy Gracze naszego uni ;)

Piszę tutaj, ponieważ padł pewien pomysł i wydaje mi się niegłupi.
    Jest nas co raz mniej, a UF żadne się nie zapowiada.

Co sądzicie o tym, aby wystąpić do naszych wspaniałych operatorów, aby podnieśli PZ do 50/60% ??
    Celów jest niewiele, a nawet jeżeli coś się tam czasem wyskanuje, a stoi (np w jakimś bunkrze), to nie opłaca się lecieć na to, wiadomo z jakich względów.
    Osobiście jestem bardzo za tym pomysłem. Uważam, że trochę gra by się ożywiła, niektórzy chętnie może na dłużej zdjęli by urlop (nie ukrywam, że też ja).
    Czekam na Wasze wypowiedzi i pomysły.

Pozdrawiam Wszystkich !! :)
  • Spokojnie, już wysłałem link Artowi, żeby się przyjrzał i wypowiedział. Musi to przejść przez kogoś z polskiego GO.
    Jak tutaj będą chcieli zadziałać i posłać to dalej, to będzie już mały sukces, bo może tam się przychyla do pomysłu.
    Wydaje mi się, że warto spróbować. Nic nas to nie kosztuje, a może się uda ;)
  • Bardzo Was proszę, bez przepychanek. Ten temat nie został założony po to, żeby się gównem obrzucać, tylko w naszej wspólnej sprawie. Prosiłem Was o wypowiedzi tylko na dany temat, a nie czy ktoś się pushuje, czy też nie.
    Jaki temat by się nie pojawił na forum, czy to st, czy did to zawsze musi być jakieś spięcie. Nie kieruję tych słów konkretnie do Ciebie Kefi, tylko do wszystkich.
    Powstrzymajcie się ;)
  • Przede wszystkim dzięki za założenie tematu jax! Parametry Xal ożywiłyby to Uni.
    Nadzieja umiera ostatnia ... spróbujmy przekonać górę aby pomogli uratować nam Wasat!
    Uni 26 eX TOP 5
    145 ST - 118.421 %

InSide u26 ForeveR
    BP corp Xalynth ON
    3 X u68 ON

... Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a te niegrzeczne mają RAJ na ziemi ...

• THEIAN napisał(a):

Niech GO nasze pokaże że walczy o swoich podopiecznych
    nic trudnego tylko trzeba chcieć ?
    Do obowiązków GO należy pilnowanie porządku, odpowiadanie na tickety. Swoje zdanie na ten temat wyraziłam całkiem niedawno w innej grze > board.pl.gladiatus.gameforge.c…5%BCe-by-tak/#post2127694
    Ciekawe co Wy byście zrobili będąc na miejscu GO.

Możecie spytać Arta. Na u68 pisał że może tylko zmienić nam speed floty i zwiększyć ilość galaktyk.
    Inna sprawa że zmiana na u68 wywołała tyle kontrowersji...
    kocham kruszynkę , smoki i excela :fgrin:

Jest różnica między znajomością OGame a wyrażaniem swojego zdania.
    Mam prawo do własnej opinii, krytykowania lub pochwalania rzeczy na które ktoś ma inne zdanie. Jednak nie znaczy to że nie znam OGame i wprowadzam w błąd graczy. :fsmile:

Rekrutacja GO!

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ciap ().

• Ciap, ale ja się nie zwracam do Ciebie jako do GO, ale jako do kobiety z tym czymś, co sprawia, że faceci są bardziej ulegli itd...

z resztą z godnie z powiedzeniem, że gdzie diabeł nie może ... :fkiss:

Co do Arta, to on nie jest zwykłym GO, ale Community Manager czy jakoś tak i on jest odpowiedzialny za komunikację GF z Teamem, oraz graczami, ale nie tylko w jedną stronę, ale w drugą również... także jeśli ktoś może zacząć forsować taki pomysł, to kto jak nie on?

Kwestia tylko jeszcze skutecznie przeforsować temat u niego, żeby go puścił dalej... no i kwestia zmotywowania, aby nie zrobił tego jak listonosz, na zasadzie, doręczone to doręczone, ale żeby też o to zawalczył...

ciap napisał(a):

Możecie spytać Arta. Na u68 pisał że może tylko zmienić nam speed floty i zwiększyć ilość galaktyk.
    Inna sprawa że zmiana na u68 wywołała tyle kontrowersji...
    to skoro może zmienić speed floty to i wydobycie, to już dużo, a jakby jeszcze % i zurzycie dexu mu się udało zmienić to w ogóle już byłoby GIT 8-)
    Cygnus - Aragorn - (u)
    Wassat - Aragorn - (u)
    Yildun - Bandit Universe - on

powrót z emeryturki po raz drugi :E
  • Dokładnie. Ciap... nikt nie neguje Go, ani Twojej osoby. Chodzi nam o pozytywne (w miarę możliwości) rozwiązanie tej sprawy. Nam jako graczom byłoby łatwiej, a i podejrzewam, że niejednemu/niejednej chęci do gry większe by wróciły. Nie oszukujmy się... na uni jest pustynia jak na safari, większość ma pozapinane urlopy. Miedzy innymi ja.
    Arkadius napisał mądrą rzecz, mianowicie... że nie chce się nawet ściągać urlopu, aby poskanować. Taki jest cel tej gry ? Nie wydaje mi się.
    Skoro pierwotnie było ogame takie jak pamiętamy, czyli wszystko x1, a daliście radę zmienić prędkości różnych uni, pz, eko, zużycie paliwa, pola na matce, zakrzywienia galaktyk itd itp, to wydaje mi się, że jest opcja w zaistniałej sytuacji zmienić coś na uni, żeby ludzie do niego wrócili, a nie uciekali. Chyba Was to nie satysfakcjonuje, prawda ?
    Jestem graczem od wielu lat, lubię tą grę, a nawet jeżeli mnie czasem wku...rza to z przyzwyczajenia lubię poklikać.
    Wydaje mi się, że nie ma sensu, abyście podcinali skrzydła większości graczy. A wielu z nich jest na prawdę dobrych.
    Celem nie powinno być (aczkolwiek tego nie zmienimy, wiadomo z jakich przyczyn) otwieranie nowych uni, żeby ludzie pakowali siano. Z jednej strony jest to dla mnie chore, z drugiej jestem w stanie zrozumieć GF, bo ktoś na tym zarabia i to niemałe pieniądze.
    Więc tylko liczą się dla nich Ci, którzy kasę wydają na anty ? Czy może również można by było uszanować tych, którzy od kilku miesięcy/lat są na danym uni i po prostu chcieliby sobie w tym sosie pograć w normalny sposób ?
    Jeżeli jesteście w Go, odpowiedź pozostawiam Wam.
    Post został napisany jakby w Was... aczkolwiek bardziej biję do ludzi na górze, u których pada ostateczna decyzja. Nie do Was.
    Wy ewentualnie możecie nam pomóc i popchnąć to dalej, co by nas pewnie bardzo cieszyło :)

Pozdrawiam
  • @student87
    Art nie jest GO a CoMa. Większość graczy (niestety!) nie rozróżnia funkcji i zadań jakie przed nimi stoją. Potem się denerwują na takiego GO bo czegoś nie robi. Nie robi bo nie ma do tego narzędzi.

Ktoś wyżej napisał: "Spokojnie, już wysłałem link Artowi, żeby się przyjrzał i wypowiedział. Musi to przejść przez kogoś z polskiego GO."
    Hmm? Jeżeli Art dostał od kogoś linka to co mam zrobić? Ponownie dać tego samego? Co znaczy "musi przejść"?

@Cayin
    "Jeżeli jesteście w Go, odpowiedź pozostawiam Wam."
    Przeceniasz możliwości GO.

Ja jako gracz Wasatu:
    Górnicy też są na tak dla zmian? :fgrin:

Mam prawo do własnej opinii, krytykowania lub pochwalania rzeczy na które ktoś ma inne zdanie. Jednak nie znaczy to że nie znam OGame i wprowadzam w błąd graczy. :fsmile:

Rekrutacja GO!
  • Cayin napisał(a):

Ehh... Widzę, że nic nie zdziałamy. Wiecznie musi się pojawiać coś na nie.
    Więc jakie macie możliwości? A jeżeli ich nie macie wcale, to od czego jest GO ?
    Dalej nie rozumiesz. Mogę być bardzo na tak lub bardzo na nie ale moje zdanie nie będzie ważniejsze od Twojego jako gracza. Ktoś mi na priv napisał że mam wejść w temat i zaakceptować zmianę żeby poszła dalej. GO nie musi nic akceptować żeby pomysł przeczytał Art albo żeby wszedł w życie.

Zadania GO są tutaj > Struktura Teamu, czyli kto co robi. Dostałam wytyczne pracy za pomocą których szukam niegrzecznych graczy analizując logi, jeżeli znajdę takiego to banuje zgodnie z tabelą kar. Takie są zadania GO.

:fsmile:

@Vegitto
    Jeszcze do tego eko ma być? 0_o

Rekrutacja GO!
  • ciap napisał(a):

Hmm? Jeżeli Art dostał od kogoś linka to co mam zrobić? Ponownie dać tego samego? Co znaczy "musi przejść"?
    Najlepiej zrób jakąś tabelkę... ja w ogóle nie widzę potrzeby proszenia Cię o pomoc, bo to bezsensu - rozumiemy, że jesteś bezradna i nic nie możesz zrobić, więc nie musisz już nabijać sobie postów.
    Pomysł według mnie jak najbardziej trafny i byłoby fajnie, gdyby coś takiego udało się zrobić - szybsze eko i większy pz zarówno dla osób grających flotą, jak i tych kopiących powinno być motywujące.
    Tak jak kolega wyżej napisał - trzeba spróbować, niezależnie od efektu końcowego.

Emerytowany lotnik - 594.287,1

" I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "