xKaMiKaZe [RedBaron] & szerszen [BoSS] vs. Deko [GEN] 37800% włamanie na konto

  • xKaMiKaZe [RedBaron] & szerszen [BoSS] vs. Deko [GEN] 37800% włamanie na konto

    Wtawiam w imieniu agresorów, dziękuję panom za włamanie kolejny raz na konto. RB, zrobicie wszystko dla cyferek, nic nie jest ważniejsze od Gry :)
    Zalogowałem się ok 14 :30, oczą ukazał się lot obu panów, oczywiście panowie się dobrze zabezpieczyli uruchamiając urlop na moim koncie zaraz po starcie.
    REDCIOTY :)


    Dnia 26-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor xKaMiKaZe [RedBaron]
    ________________________________________________

    Mały transporter 40.060
    Lekki myśliwiec 335.800
    Krążownik 63.744
    Okręt wojenny 5.905
    Pancernik 19.441
    _________________________________________

    Agresor szerszen [BoSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 374.582
    Krążownik 70.160
    Pancernik 13.784
    _________________________________________

    Obrońca Deko [GEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 14.259
    Duży transporter 6.204
    Lekki myśliwiec 108.348
    Ciężki myśliwiec 2.306
    Krążownik 59.739
    Okręt wojenny 8.154
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 42.208
    Sonda szpiegowska 639
    Bombowiec 152
    Niszczyciel 766
    Gwiazda Śmierci 49
    Pancernik 1.764
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor xKaMiKaZe [RedBaron]
    ________________________________________________

    Mały transporter 24.410 ( -15.650 )
    Lekki myśliwiec 205.794 ( -130.006 )
    Krążownik 60.816 ( -2.928 )
    Okręt wojenny 5.745 ( -160 )
    Pancernik 18.966 ( -475 )
    _________________________________________

    Agresor szerszen [BoSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 231.509 ( -143.073 )
    Krążownik 67.028 ( -3.132 )
    Pancernik 13.449 ( -335 )
    _________________________________________

    Obrońca Deko [GEN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    136.940.206 Metalu, 95.487.447 Kryształu i 46.691.447 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.409.106.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.319.400.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.620.197.300 metalu i 1.167.574.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 279.119.100 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.753.900.506
    Kryształ: 881.462.547
    Deuter: 22.421.447
    agresor zyskał łącznie 2.657.784.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.876.842.206
    Kryształ: -1.381.851.447
    Deuter: -339.825.447
    obrońca stracił łącznie 4.598.519.100 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Deko, napisałbym "z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale" ale nikt nie ma do Ciebie szacunku.

    Grasz z Baronami i udajesz pokrzywdzonego non stop. Dziwię się genderom że Cię trzymali gdy mówiłem im że jesteś nieobliczalnym bezmózgiem, szpiegujesz kogo się da, udając biednego kolesia pokrzywdzonego przez los. Współpracujesz z Red Baron i dobrze Ci to wychodzi.

    Co do Ciebie brak mi słów. Piszesz do trampka swoje pozycje 5:448 gdzie stoi flota i czy się skusi, trampek Ci pisze ze za daleko.
    Piszesz do mnie 5:448 gdy sfarmiłem Ci wszystkie planety. Widzę że masz Kamikadze i szerszenia w układzie a ty włączasz urlop i po zdjęciu urlopu masz piękny złom.

    Jedno mnie cieszy może już Cię nie spotkamy na tym uni, a może kolejne konto dostaniesz upasiesz i wystawisz na push. Tak jak te konto Deko które ja z Sumim zezłomowałem, kto wstawił raporty kogo miałeś w buddy połowę baronow mściła się że ktoś przed nimi Cie zdjął. Dostałeś konto siedze1 i robiłeś przez miesiąc tylko flotę dla niepoznaki nawet raz udało Ci się dołączyć do acs z Pawłem.

    W słowach staralbym się być ostrożny, ale wszyscy wiemy że Kamikadze nie odmówi dobrej wystawki. Tak jak było z xSiersciuchem tak jest podobnie teraz.

    Agresorom gratuluję bo wynik jest ładny, procent miły dla oka i nawet push mnie nie razi bo mam nadzieję że ten osobnik zniknie z naszego uniwersum raz na zawsze. Swoją drogą zdjąć urlop puścić atak i załączyć urlop? Czapki z głów za pomysł. Przetopcie na nowe latajki i udawajcie że jesteście super lotnicy. Z tego co widzę, nie pamiętam jak to się ma do aktualnego wyniku bo jeszcze nie zaktualizowałem acs`ów ale na chwilę obecną macie top 3 acs detronizując ostatni top 3 który był notabene na siedze1 czyli poprzednim właścicielu tego konta które tu zostało zezłomowane :)


    Może kolejna swinia chodząca wbije mi w układ i kiedyś będzie słać gęsi.
    Jesteście słabi że aż szkoda gadać, wszyscy siebie warci.


    A byłbym zapomniał. Deko... włamanie nie jest wtedy gdy ktoś ma klucze do Twojego domu... Każde włamanie na konto można udowodnić ale jak gdy agresor znał Twoje hasło? Kiedyś na screenie reaver dał Twoje zdjęcie z messengera... Do dziś mam przed oczami... Mam nadzieję że dostałeś rekompensatę na u68

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • Biedny Deko oj biedny. Czyje konto teraz wezmiesz? Najpierw minionki mu sie "wlamuja" na konto po czym wklejasz screene z połową RB w buddy, teraz Barony Ci sie "wlamuja" na konto i włączają urlop w czasie ataku. Jesli na prawde ktos Ci wlaczyl ten urlop to sam jestes sobie winien, na przyszlosc hasło zostaw tylko dla siebie.

    Gratuluję procentu dosc sporawy wyszedl :)
  • Mnie też nie drażni ten push czy nie push, dziwi mnie tylko że B1 nie poleciał:)

    Graty i szybkiego przetopu:)

    PS: Piwek - oddam to już nie ja, bo oddałem:)


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Wypada sie wpisac pod tym top krzywym starciem
    To jakas masakra co sie wyprawia , najgorszemu wrogowi tego nie zycze , gratulowac Nie Ma Czego .
    Deko jaki byl kazdy wie , ale to cios ponizej pasa - nie spodziewalbym sie tego po RB - jestem zaskoczony i wyleczony z sensu tej gry.

    Po trupach do celu .
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • revoutz napisał(a):

    gratulacje XD top3 acs to cos co z pewnoscia sie pokazuje na forum

    rozumiem ze czas minal i agresorzy nie wystawili starcia ?

    przeczytalem ale wiekszosci nie kumam albo nie chce kumac XD chyba wlasnie dlatego odechcialo mi sie gale przegladac a szkoda bo ogame wciaz fav game
    Czas nie minął, ale po rozmowie na pw dostał pozwolenie na wstawienie starcia taki prezent ode mnie
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • ehhh Deko... nie wiem jak to się dzieje, że każdy Cie zasiada i jak widzę dosiada ze sporym zyskiem. Nie wiem czy będziesz grał dalej jednak powodzenia Ci życzę. Pilnowałeś się zdecydowanie lepiej niż kiedyś... jednak to ST....

    Widzę Panowie już na pręgierzu... zły podział Pushu czy udowodniony włam? jestem ciekaw na jak długo :)
  • Ale wy macie problemy...raptem przypomnieliscie sobie o tym starciu bo Krucjo wpierdzielil dzisiaj prawie 40k kr i 2 sondy...
    A co do wlamu to jak macie dowody lub jestescie GM'ami to prosze o konkrety...
    Jakos sie nikt nie przywalal o NIEROWNY PODZIAL surowcow podczas naszego starcia gdzie prawie cala surka poszlo na byle konto PIWKA....
    Wiec o czym my tu rozmawiamy...