Ogniter

    • Gra:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam wszystkich,
      Nie wiem czy ktoś jeszcze na polskim ogame jest zainteresowany ogniterem, ale jestem graczem holenderskiej społeczności ogame i sporej ilości osób brakuje tej strony..
      Chciałbym, żebyście wiedzieli że udało mi się uzyskać dostęp do nowej strony ognitera ( z małą pomocą właściciela).

      Możecie go znaleźć pod linkiem: ogniter.eu

      Jeżeli znajdziecie jakieś błędy czy problemy proszę dajcie mi o tym znać , z chęcią spojrzę na nie i poprawię je.

      Pozdrawiam,

      Kaj


      PS: Thanks a lot for the translation @Ruda

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kaj ().

    • Wszystko bardzo fajnie, tylko czy stara baza danych także zostanie przywrócona wraz z odzyskiwaniem strony, czy można już zapomnieć o wyszukiwaniu informacji sprzed lutego 2018? Te dane by ładnie dopełniły mmorpg, a tak mamy po dwakroć to samo. Analiza historii gracza to wielce przydatna funkcja szczególne jeśli dysponujemy wykresami kilka lat wstecz. Teraz czegoś takiego nie ma.
    • Zamknięcie serwera ogniter

      Po odsłonie witryny możemy przeczytać niniejszy komunikat:

      Kaj napisał(a):



      I'm sorry, we're offline

      Dear fellow-OGamer, unfortunately I had to bring the Ogniter website down. The servers costs were going up too fast in comparison with the ad- and donation incomes. I tried my best to keep it online as long as possible, experimented with cleaning the data of the most inactive universes and communities, but in the end it didn't make any difference.
      As a viable alternative for Ogniter, I'd recommend mmorpg-stat.eu. I hope that this stat site is able to offer you the stats that you were looking for before on Ogniter.
      Thanks a lot for everyone that helped and supported me to keep it online that long.
      ~Kaj
      For more information you can contact me at IRC on irc.onlinegamesnet.net - #Kaj
      Oddam konto na forum