Nowe zagadki Lamy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe zagadki Lamy

    A jednak zrobiłem nowy wątek


    Jak już wspominałem w poście z głównej potyczki, postanowiłem przygotować dodatkowe 3 zagadki gdzie do wygrania będą zdobycze mojego DOK-u. Chcę, żeby mniej flotowi gracze też mogli się pobawić. Kolejny dok przeznaczę w całości na potrzeby słabszych, ale aktywnych graczy.


    Zagadka nr 1 pt. „Sentymentalna noc

    Moje LM-y nie jeden księżyc zrobiły, ale ostatni, niestety nie mój, najbardziej im się spodobał. Niedaleko to domu, to postanowiły zatrzymać się na nim całą noc, zaraz po zmroku (w czwartek) i pooglądać gwieździste niebo. Czy ktoś im przeszkodzi w tym?

    Rozwiązanie 1: czekam :D




    Zagadka nr 2. pt. „Powiadamiacz

    Mam wrażenie, że ten „iderek bandyta” ma powiadamiacz :P Już ja go przechytrzę. SOS ma dobre sposoby, to i ja je zastosuje. Nie moja gala, to może nie polecę na stówie, bo szkoda dykty; może koło południa (w czwartek) wylecę. Uwaga pojawi się lekko zaskakujący drobiowy motyw :P (i nie chodzi o kuropatwe)

    Rozwiązanie 2: czekam :D


    Zagadka nr 3. pt. „Nieodebrany FS

    W czwartek wieczorkiem wpadają do mnie moi kochani Goście i pewne nie jedno piwo uchylimy. Coś mi się zdaje, że FS-a odbiorę z lekkim opóźnieniem, ale nie większym niż 15 min. Zadbałem, żeby wbrew pozorom była to najtrudniejsza do rozwiązania zagadka. Hmm to może podpowiem, że można zobaczyć lot, ale nie jest to misja atakuj, szpieguj, ani zatrzymaj. Koło 14:30 będzie już coś wiadomo, a goście wpadną kolo 20.

    Rozwiązanie 3: czekam :D


    Według mojej woli i zamiarów w akcjach nie będą uczestniczyć obce floty.

    Edit: dałem trochę podpowiedzi w tekście, bo chyba faktycznie trochę trudne.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez piwofil ().

  • Ale ogólnie to fajny pomysł . Mało kto tak fajnie kończy z ogame , widać Piwofilu że masz dystans do tej gry.

    MIłego spedzania czasu w realu - zwłaszcza z teściem ^^

    Co do mojego przedmówcy Ziela - o czym Ty do mnie rozmawiasz :ocb:
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gotrek ().