Przyklejony TOP 3 SOLO: wishmaster [B R B] & Marchewa87 [B R B] & mis zlomiarz [B R B] & alfer [B R B] vs. BugaBugaJeee [Abordaz]--------35 930.84%+ moon killing+ zbiórka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 3 SOLO: wishmaster [B R B] & Marchewa87 [B R B] & mis zlomiarz [B R B] & alfer [B R B] vs. BugaBugaJeee [Abordaz]--------35 930.84%+ moon killing+ zbiórka

    Starcie z dość długą i ciekawą historią.
    Nigdy nie widziałem floty obrońcy, być może dlatego, że nigdy jej nie szukałam.
    Aż któregoś razu gadka szmatka w soju i padło słowo BugaBugaJeee.
    No to myśle, rzucę okiem po tych jego moonach, zobaczymy co tam ma.
    Na jedym z nich pokazała się flota, więc zapisałem sobie w notatniku.
    Sojusznicy obstawiali, że lata z moona na moona, bo drugiego miał w układzie obok, ale ja czułem, że lata na pz, lub na swoje pushowki w układzie.
    Postanowiłem go poobserwować.
    Zysk wychodził całkiem fajny, zwłaszcza, że obrońca woził sporo surki Jednak jakoś zapału za bardzo nie było. W prawdzie co jakiś czas zaglądałem po jego układach, żeby sprawdzać aktywki, ale bez większego ciśnienia.
    Ciekawe było to, że nigdy nie widziałem * na żadnym innym moonie, tylko zawsze na tym samym.
    Kilka dni temu zeskanowałęm znowu..... ponad 4,5kkk zysku, bo obrońca miał ze sobą jeszcze 1,3kkk surowca O_O
    No to nie można było tego zostawić bez opieki. Odpaliłem więc relokację zacząłem liczyć...... I tu zonk. Brakuje mt, byłem w stanie zebrać max 40% surowca. Żal było zostawić blisko 700kk. Więc zatrzymałem relokację i zacząłem spawać mtki.
    Jak już miałem ich wystarczająco dużo, okazało się, że....... obrońca wydał surke na 21lvl astro ;}
    Żal.pl. Mówi się trudno, obserwuje się dalej....
    Sytuacja non stop taka sama, * tylko na tym jednym moonie, takie same akatywki... Rutyniarz pełną gębą :D
    Więc ponowne odpalenie relokacji. Już prawie było zakończone, a tu * jakaś niespodziewana :?:
    Więc kolejne przerywanie relokacji.
    Trzeba było przyśpieszyć, bo bugabuga zaczął robić sobie kolejne kolonie w układzie. Nie chciałem do tego dopuścić, bo z 2ma moonami, było by znacznie trudniej.
    Miałem szczęście, bo nie mógł chyba trafić odpowiednio dużej koloni, zrobił 3 w układzie i wszystkie pokasował. 8-)
    No to kolejna relokacja. Tym razem..... znów coś ją zakłuciło :E
    W sumie zaczynałem relokację 4 razy :D
    Za 4tym już nie przerwałem. Ale i tak nie obyło się bez przygód.
    Cholerny moon nie padł, mimo, że dałem 9 fal gs.
    Nie chciałem stracić anty za przeniesienie moona plus kilku zarwanych nocy. Więc postawiłem wszytko na jedną kartę.
    Dałem kolejne 5 ataków na niszcz.
    jakąś godzine przed ich dolotem zalogował się obrońca iiiiiiiiiiii.................... Zaczął wyprawiać dziwne rzeczy :E , aczkolwiek, nie powiem, pomysłowe....
    Najpierw zaczął mnie straszyć, grozić, zapewniać, że nie ma tu floty i że nie warto ryzykować bana, za 14 ataków na niszcz ]:-D
    Ale ja wiedziałem swoje, byłem pewien, że flota tam jest.
    Więc nie dawałem za wygraną, ale Buga tez nie. Na planecie miał kask wart 800kk. Przetopił go na niszcze. Tak oto miał do dyspozycji 900 niszczarek.
    Do tego zaczął stawiać wr na moonie i 80 przeciwrakiet.
    Nie dał bym rady się przebić i całą akcję trafił by szlag. Więc musiałem obstawić każdą z fal gs, żeby udało się wlecieć na niszcz. Poszło więc po 5k ow przed każdego gsa. To już było łącznie 19 ataków ja jedną pozycję jednego dnia. :E
    Ban murowany, ale jak już powiedziałem A to powiem i B ]:-D
    I tak leciałem sobie :ziew: On spawał wr i przeciwrakiety, a ja to rakietowałem, trwało to chyba ze 20-30 minut.
    Nie powiem.... Dostarczył mi koleszka wrażeń tego poranka.
    Z tych 5ciu dodatkowych ataków, które wysłałem na niszcz, tylko ostatni się przebił.
    Na moje szczęście raport wyglądał tak:
    Atak na księżyc 20.02.2018 09:33:14
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z :X:XX:XXX dotarła do księżyca planety Oendolino [X:XX:XXX]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.


    Szansa na zniszczenie księżyca: 6 % Szansa na zniszczenie GŚ: 47 %

    Pokazała się flota, wracająca za ponad 5h, :thumbup:
    Ale tu, kolejny stres....
    Co jeśli GO, szybko zareaguje na zgłoszenie dotyczące bash-a i dostane bana zanim zdążę dolecieć?? :E
    Wtedy wszystko pójdzie na marne.
    Ogarnąłem też ekipę, która w razie mojego bana, miałą to posprzatać.
    Całe szczeście, bana jeszcze nie było, aczkowliek jestem przekonany, że będzie. To nic, przyda mi sie urlop.


    Podziękowania dla ekipy budowalnej za doping.
    Obrońcy SzO, bo ostatecznie nie zachował się najgorzej. Jak kula spadła, to troche się spiął, ale ostatecznie pogratulował.
    Dedki dla sojuszu i dla lojalnych znajomych, oraz buddy.


    A oto efekt 20tego lotu na tego Pana dzisiejszego poranka:




    Dnia 20-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wishmaster [B R B]
    ________________________________________________

    Duży transporter 4.205
    Mały transporter 150.010
    Lekki myśliwiec 400.000
    Ciężki myśliwiec 37
    Krążownik 120.000
    Okręt wojenny 29.859
    Niszczyciel 10.000
    Pancernik 70.000
    _________________________________________

    Agresor Marchewa87 [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor mis zlomiarz [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 69
    _________________________________________

    Agresor alfer [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca BugaBugaJeee [Abordaz]
    ________________________________________________

    Mały transporter 121.000
    Duży transporter 50.613
    Lekki myśliwiec 7.652
    Ciężki myśliwiec 19
    Krążownik 15.000
    Okręt wojenny 8.000
    Statek kolonizacyjny 30
    Recykler 11.117
    Sonda szpiegowska 918
    Bombowiec 790
    Satelita słoneczny 1.039
    Niszczyciel 2.600
    Gwiazda Śmierci 81
    Pancernik 12.000
    Wyrzutnia rakiet 224.042
    Lekkie działo laserowe 9.999
    Ciężkie działo laserowe 1.589
    Wyrzutnia plazmy 8
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wishmaster [B R B]
    ________________________________________________

    Duży transporter 3.543 ( -662 )
    Mały transporter 112.396 ( -37.614 )
    Lekki myśliwiec 300.321 ( -99.679 )
    Ciężki myśliwiec 34 ( -3 )
    Krążownik 112.331 ( -7.669 )
    Okręt wojenny 28.745 ( -1.114 )
    Niszczyciel 9.659 ( -341 )
    Pancernik 67.697 ( -2.303 )
    _________________________________________

    Agresor Marchewa87 [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor mis zlomiarz [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 35 ( -34 )
    _________________________________________

    Agresor alfer [B R B]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca BugaBugaJeee [Abordaz]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    127.301.874 Metalu, 30.441.240 Kryształu i 55.470.827 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.084.803.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.950.029.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.080.423.100 metalu i 1.512.660.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 213.213.941 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.687.325.900 Metalu i 1.512.674.100 Kryształu
    85.097.200 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.772.423.100 Metalu i 1.512.674.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.228.409.974
    Kryształ: 1.184.625.340
    Deuter: 472.827
    agresor zyskał łącznie 2.413.508.141 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.901.096.374
    Kryształ: -1.841.532.740
    Deuter: -420.614.327
    obrońca stracił łącznie 5.163.243.441 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    300kk mety ktoś zajumał, niech mu na zdrowie będzie. Po powrocie dowiem się kto to był i odbiore z nawiązką. I promise 8-)

  • no i co sie cieszysz ??? jak by byl ban odrazu za przekroczenie atakow to bys nic nie zrobil bo bym sie obronil.. 9 atak GS zniszczyl moona co juz jest ban !! przez to ze support do dzis nie odpisalo na wiadomosc mam to co mam... chwalenie sie graniem bez zasad bo co tam farma jest a ban na 14 dni co to tam jest.. i takie cos zniecheca ludzi do dalszej gry bo po co robic cos skoro ktos ci to zjedzie dostanie bana na 14 dni i wraca do gry i dalej cie jedzie ...
    jaki sens jest tych zasad wtedy ??? za bash powinien odrazu byc ban ... druga sprawa zabraklo 1s zeby ten twoj ostatni atak GS polozyc i zebys gowno zrobil 1 sekunda pozniej wyslane niszczarki i boom nie ma twoich GS i flota dalej by istniala.. gratulacje dla kogos kto tak naprawde ma w [ciach] zasady i leci zeby dorwac i dostac bana na 14 dni i znowu wrocic do gry... dla mnie sie nie pochwaliles... dorwij mnie wedlug zasad to wtedy pogadamy...


    Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • dawca smierci napisał(a):

    "Starcie z dość długą i ciekawą historią". Aha. Najciekawsze w tej historii jest to, że lecisz na gościa, mimo, że wiesz, że dostaniesz za to bana. Gdyby GO reagowało szybciej, nawet byś nie doleciał. Świetne starcie, naprawdę.

    [ciach]
    Ja tez bym poleciał w takiej sytuacji i pewnie większość też by poleciała mimo wizji banana :) Rozumiem , że ta wypowiedź jedynie mniejszą obiektywność przedstawia ze względu na sojusznika w worku :)

    Graty wish i dzięki za to ze się wprosiłem mało pancerną sonda :P

    Obrońcy Szo
  • RFasgard800 napisał(a):

    no i co sie cieszysz ??? jak by byl ban odrazu za przekroczenie atakow to bys nic nie zrobil bo bym sie obronil.. 9 atak GS zniszczyl moona co juz jest ban !! przez to ze support do dzis nie odpisalo na wiadomosc mam to co mam... chwalenie sie graniem bez zasad bo co tam farma jest a ban na 14 dni co to tam jest.. i takie cos zniecheca ludzi do dalszej gry bo po co robic cos skoro ktos ci to zjedzie dostanie bana na 14 dni i wraca do gry i dalej cie jedzie ...
    jaki sens jest tych zasad wtedy ??? za bash powinien odrazu byc ban ... druga sprawa zabraklo 1s zeby ten twoj ostatni atak GS polozyc i zebys gowno zrobil 1 sekunda pozniej wyslane niszczarki i boom nie ma twoich GS i flota dalej by istniala.. gratulacje dla kogos kto tak naprawde ma w [ciach] zasady i leci zeby dorwac i dostac bana na 14 dni i znowu wrocic do gry... dla mnie sie nie pochwaliles... dorwij mnie wedlug zasad to wtedy pogadamy...
    O tym, ze spadłeś w ten sposób zdecydowało tylko to, ze nie spadł moon w przepisowym wymiarze ataków. Nie zmienia to faktu, ze dałeś sobie wlecieć na niszcz. I nie dopilnowałes. Nie zmienia tez faktu ze mając tak mało paląca flotę i tyle dexu, a do tego moona w sąsiednim układzie puszczałes lamerskie fsy na zbieraj w układzie. Jak wracał ci fs to nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby chociaż na innych moonach * pozapalac, żeby odwrócić uwagę od tego jednego z którego fsowala. Jak bym miał więcej szczęścia z niszczeniem to spadł byś przepisowo. Ale miałem tez świadomość tego, ze taka lama na kupionym koncie jak ty, po takiej akcji spiepszyla by na wieczny urlop, tak samo jak zrobił to ptaszek. Od 4 tygodni nie wychyla nosa z urlopu. Myślisz ze nikt nie wie ze konto kupiłeś? Ze sprzedajesz surke na gg i na Allegro?? Dostałeś to na co zasluzyles. I to ze stało się to nieprzepisowo w ogóle mnie nie rusza. Wydawało mi się, ze umiesz przyjąć to na klatę. Ale okazuje się, ze nie bardzo.

    Edit: przecież ty to konto kupiłeś, a nie robiłeś :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wishmaster ().

  • nie pogratuluje.
    Jak dla mnie Buga dostał zloma przez łamanie zasad, a więc skoro zasady zostały złamane czego konsekwencją był złom to idąc tym tokiem rozumowania zlom powinien wylądować u GO. 14 dni wakacji to jeden wielki [ciach] w porównaniu z tym co powinno nastąpić. Ale skoro się płaci ładna kase za anty to GO ci i tak palcem nie machnie bo go wykastruja za robienie pod górkę kurze znoszacej złote jajka, których sama "kura" niema.


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
    Nie wazne co ma byc, nie wazne co sie stanie, zostaniesz moja farma, dostaniesz zlomowanie
  • Powiem tak. Mimo tego ze nie przepadam za wishem to graty! Bo jak widze kometarze bugi to az mi sie smiac chce. Wish dostanie bana ? Pewnie dostanie. Ale Ty juz powinienes dawbo na pregierzu wisiec . I nawet nie chodzi tu o to ze kupiles to konto od czestera bo konto sobie kazdy moze kupic. Chciales to konto sprzedac na allegro jak i surowce w og i za to juz dawno na stalym powinienes byc. I uprzedzajac pewnie wypowiedz Twoja czy mam dowod czy cos to tak sie sklada ze mamy screene zrobione sprzed kilku miechow :D Tyle . Cya

    Atakierowi graty, a obrońcy czego tam chce
    Wasat-Fysio top 38off
  • WhiteTajger napisał(a):

    nie pogratuluje.
    Jak dla mnie Buga dostał zloma przez łamanie zasad, a więc skoro zasady zostały złamane czego konsekwencją był złom to idąc tym tokiem rozumowania zlom powinien wylądować u GO. 14 dni wakacji to jeden wielki [ciach] w porównaniu z tym co powinno nastąpić. Ale skoro się płaci ładna kase za anty to GO ci i tak palcem nie machnie bo go wykastruja za robienie pod górkę kurze znoszacej złote jajka, których sama "kura" niema.
    Hehehe i kto to mówi?? Koleszka który gra na 2 kontach(whitetajger i taternick) naraz i trzyma flotę w ulu, gdzie nie moża wbić kolonią, bo wolnej pozycji nie ma. Do tego pletwa, to też "wasze" konto, które sztucznie podtrzymujecie, tylko po to, żeby utrzymać ten swój ul. Poza tym, nie musze chyba przypomianć, że ostatnio ciut cię przyfarmiłem, a i taternickiego konto zapakowałem razem z Frankim. I ja nie mam niby jaj?? A co ty takiego zrobiłeś? nawet mnie nie skanujesz, [ciach] Przenieś flotę w inne miejsce, nie ważne w które, a gwarantuje ci, że tydzień nie przetrwa. Jeśli się mylę, to oddam ci swoje konto. Przyjmujesz wyzwanie lamo?? [ciach]
    kolejny fakt:

    Jakiś czas temu unavit leciał na mnie, jak jeszcze tu grał i wystawiłem całą swoją flotę na to starcie, przegrał bym, ale fun to dfun, zaryzykowałem.
    Dobra, koniec tego zaśmiecania mi tematu. Zrobiłem to co zrobiłem i miałem ku temu swoje powody i poniosę konsekwencje swojego postępowania, takie jakie przewiduje regulamin.
    Proszę o zamknięcie tematu, bo nie chce mi się już nabijać postów, które i tak będą usunięte.



    Moderator Ruda:
    Nie obrażamy
  • gratulowac niema czego zachwycas sie tez nie ma czym :P

    a ty wielki niszczycielu monow tez moje konto chciales kupic :)
    a ze jestem na u to moja sprawa
    a te ataki z 3 g kolonizatorami to pewnie lustro wysylalo
    bana atakierowi
    a dwolicowy jestes gdzies tam dajesz polubienie mojego posta w tym tonie

    a tu lamiesz zasady a jakby nie wyszlo to pewnie byla by propozycja dogadamy sie na gg
  • wishmaster napisał(a):

    WhiteTajger napisał(a):

    nie pogratuluje.
    Jak dla mnie Buga dostał zloma przez łamanie zasad, a więc skoro zasady zostały złamane czego konsekwencją był złom to idąc tym tokiem rozumowania zlom powinien wylądować u GO. 14 dni wakacji to jeden wielki huj w porównaniu z tym co powinno nastąpić. Ale skoro się płaci ładna kase za anty to GO ci i tak palcem nie machnie bo go wykastruja za robienie pod górkę kurze znoszacej złote jajka, których sama "kura" niema.
    Hehehe i kto to mówi?? Koleszka który gra na 2 kontach(whitetajger i taternick) naraz i trzyma flotę w ulu, gdzie nie moża wbić kolonią, bo wolnej pozycji nie ma. Do tego pletwa, to też "wasze" konto, które sztucznie podtrzymujecie, tylko po to, żeby utrzymać ten swój ul. Poza tym, nie musze chyba przypomianć, że ostatnio ciut cię przyfarmiłem, a i taternickiego konto zapakowałem razem z Frankim. I ja nie mam niby jaj?? A co ty takiego zrobiłeś? nawet mnie nie skanujesz, [ciach] Przenieś flotę w inne miejsce, nie ważne w które, a gwarantuje ci, że tydzień nie przetrwa. Jeśli się mylę, to oddam ci swoje konto. Przyjmujesz wyzwanie lamo?? [ciach]

    Jakiś czas temu unavit leciał na mnie, jak jeszcze tu grał i wystawiłem całą swoją flotę na to starcie, przegrał bym, ale fun to dfun, zaryzykowałem.
    Dobra, koniec tego zaśmiecania mi tematu. Zrobiłem to co zrobiłem i miałem ku temu swoje powody i poniosę konsekwencje swojego postępowania, takie jakie przewiduje regulamin.
    Proszę o zamknięcie tematu, bo nie chce mi się już nabijać postów, które i tak będą usunięte.

    A to Ty jesteś tak naiwną istotką, że ja tylko w 1 zapchanym układzie wysyłam FS ? Nie podejme wyzwania wysyłania FS przez tydzień w 1 układzie innym od tamtego bo było by to głupotą. I nie chwal się tak bo 2 razy prawie w reckach byłeś, mi i taterowi starczyło jaj żeby starcie doszło do skutku a zbiórka pz była na 2-gim miejscu.
    Co do mnie, Tatera i pletwy to nie ma co wyjaśniać, i gdzieś mam jak kto to widzi. Nigdy ja lub Tater nie dostaliśmy bana. Tater gra tyle co ja, a na forum mam range "Wieczny", które o czymś znaczy popierdółko.
    I to tego majster push multi coś komuś wypomina. Jesteś śmieszny. Fakt, zapomniałem raz wysłać FS na 5 gali, jak to nazwałeś farmingiem, każdemu się zdarza grosze dla ludzi zbierających śmieci jak Ty zostawić.

    Aby było do tematu to % nawet niezły i jak ludzie piszą łapie się jako solo a nie ACS.

    p o z d r o - i tu pytanie kogo ?
    Nie wazne co ma byc, nie wazne co sie stanie, zostaniesz moja farma, dostaniesz zlomowanie
  • WhiteTajger napisał(a):

    wishmaster napisał(a):

    WhiteTajger napisał(a):

    nie pogratuluje.
    Jak dla mnie Buga dostał zloma przez łamanie zasad, a więc skoro zasady zostały złamane czego konsekwencją był złom to idąc tym tokiem rozumowania zlom powinien wylądować u GO. 14 dni wakacji to jeden wielki huj w porównaniu z tym co powinno nastąpić. Ale skoro się płaci ładna kase za anty to GO ci i tak palcem nie machnie bo go wykastruja za robienie pod górkę kurze znoszacej złote jajka, których sama "kura" niema.
    Hehehe i kto to mówi?? Koleszka który gra na 2 kontach(whitetajger i taternick) naraz i trzyma flotę w ulu, gdzie nie moża wbić kolonią, bo wolnej pozycji nie ma. Do tego pletwa, to też "wasze" konto, które sztucznie podtrzymujecie, tylko po to, żeby utrzymać ten swój ul. Poza tym, nie musze chyba przypomianć, że ostatnio ciut cię przyfarmiłem, a i taternickiego konto zapakowałem razem z Frankim. I ja nie mam niby jaj?? A co ty takiego zrobiłeś? nawet mnie nie skanujesz, [ciach] Przenieś flotę w inne miejsce, nie ważne w które, a gwarantuje ci, że tydzień nie przetrwa. Jeśli się mylę, to oddam ci swoje konto. Przyjmujesz wyzwanie lamo?? [ciach]
    Jakiś czas temu unavit leciał na mnie, jak jeszcze tu grał i wystawiłem całą swoją flotę na to starcie, przegrał bym, ale fun to dfun, zaryzykowałem.
    Dobra, koniec tego zaśmiecania mi tematu. Zrobiłem to co zrobiłem i miałem ku temu swoje powody i poniosę konsekwencje swojego postępowania, takie jakie przewiduje regulamin.
    Proszę o zamknięcie tematu, bo nie chce mi się już nabijać postów, które i tak będą usunięte.
    A to Ty jesteś tak naiwną istotką, że ja tylko w 1 zapchanym układzie wysyłam FS ? Nie podejme wyzwania wysyłania FS przez tydzień w 1 układzie innym od tamtego bo było by to głupotą. I nie chwal się tak bo 2 razy prawie w reckach byłeś, mi i taterowi starczyło jaj żeby starcie doszło do skutku a zbiórka pz była na 2-gim miejscu.
    Co do mnie, Tatera i pletwy to nie ma co wyjaśniać, i gdzieś mam jak kto to widzi. Nigdy ja lub Tater nie dostaliśmy bana. Tater gra tyle co ja, a na forum mam range "Wieczny", które o czymś znaczy popierdółko.
    I to tego majster push multi coś komuś wypomina. Jesteś śmieszny. Fakt, zapomniałem raz wysłać FS na 5 gali, jak to nazwałeś farmingiem, każdemu się zdarza grosze dla ludzi zbierających śmieci jak Ty zostawić.

    Aby było do tematu to % nawet niezły i jak ludzie piszą łapie się jako solo a nie ACS.

    p o z d r o - i tu pytanie kogo ?
    Ze niby ja prawie byłem w waszych reckach 2 razy?? Nigdy nawet dom nie nie lecieliscie. J tym uni tylko raz ktoś do mnie leciał i był to unavit. Kwestii konta twojego tatera i płetwy nie będę komentował. Ja wiem swoje a ty swoje. Co do fsow to jestem pewny ze oba konta fsuje tylko na 1 gali. I wyłożę każda kasę żeby to udowodnić. A mam już na to patent. O to zgodny z przepisami OG. Do zobaczenia w reckach. Jak tylko wroce z „urlopu”
    PS. Prosiłem o zamknięcie watką.