Zegnam :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zegnam :)

    Witam, tak jak pisalem wczesniej,odjeli mi punkty wiec odchodze definitywnie. Niestety ale nasz team nawet mi nie raczyl odpisac wiec trudno, swoje prawie odrobilem i to dzieki Reaverovi ( dzieki brachu), chcialem popykac ale nie moge sie z tym pogodzic, bynajmniej nie bede musial zagladac do tych cyferek, chociaz mi pewnie ich braknie. Dziekuje wszystkim za wspolna gre MISKOM i BOSSOM ( szkoda ze tak krotko u was goscilem, ale slow na wiatr nie bede rzucal i uczestniczyl dalej w tym teatrze nie bede) i rowniez wrogom PN :) szczegolnie Kromakowi i Selene, bo nie powiem jak latalem w ich poblizu serce szybciej bilo. Nie bede wymienial wszystkich ktorym dziekuje za gre,bo troche ich bedzie ale chociaz podziekuje ludziom ktorych polubilem tutaj i mialem jakis tam kontakt :P . Dzieki Obs, Kin, Can, Jeni, Terror, ManNiak, Wojtek, Mili, Filu T-bag, Obi, Mel, GANGRENA,CoSieDzieje,Warka,Pomylony, Pazik caramba, majnaj, rudi,Pandix, goyo, zygunia i to by bylo chyba na tyle jesli kogos pominalem z gory przepraszam. Życze wszystkim powodzenia w grze, samych sukcesow. Bede do was zagladal 3majcie sie ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wilku ().

  • Uziel napisał(a):

    wilku86 napisał(a):

    bynajmniej juz ja nie bede musial zagladac do tych cyferek,
    Te słowa to furtka,którą będziesz ponownie wchodził na u68.?Czy po prostu nie potrafisz pisać,i używać słów zgodnie z ich przeznaczeniem.? :E
    @Uziel Które z użytych słów zostało użyte niezgodnie z przeznaczeniem?
    @wilku86 - szkoda każdego gracza który odchodzi, a tym bardziej jeśli dzieje się to z takiego powodu. Powodzenia.
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • Powodzenia Wilku Takich jak Ty ludzi zawsze będzie na uni brakowało!
    Nie żegnam się na zawsze, jeszcze kiedyś sobie przypomnisz i wrócisz jak znajdziesz więcej czasu :D
    3m sie brachu !
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"