Przyklejony #41 TOP 1 ACS Zuy sen [B-S] & ramek [B-S] & Adam [B-S] & obi [B-S] vs. po prostu Szymon [EMERYCI] ~ 295926.46% + KONTRA B-S vs Fafluśnik [Emeryci]

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #41 TOP 1 ACS Zuy sen [B-S] & ramek [B-S] & Adam [B-S] & obi [B-S] vs. po prostu Szymon [EMERYCI] ~ 295926.46% + KONTRA B-S vs Fafluśnik [Emeryci]

    Co by tu napisać w takim stejku... Człowiek wstaje rano ogląda film puszcza jednego skana i znajduje taką pokaźną flotę. Szymon grał jak robot pilnował się tak, że chyba lepiej się nie dało. Niestety/ dla nas stety, dziś nie dopilnował swoich zabawek. Po moim skanie poszły telefony po chłopakach i szybki start. Podczas lotu moon nie zgasł jednak postanowiliśmy lecieć dalej. Moonik zgasł 6-7 minut przed wlotem i do końca była cisza.

    Szymka ganialiśmy bardzo długo aż w końcu się udało. Oludek standardowo złodziejorecki posłał i coś zgarnął ale niech ma chłopak na pocieszenie bo jeszcze trochę i zostanie sam w opozycji o ile sam nie padnie. Oczywiście coś tam się udało skontrować i jest pod ST z Szymka :D
    Przede wszystkim chciałbym od siebie podziękować chłopakom za szybką reakcję i wspólny lot :thumbsup:
    Szymonowi życzyć Szo, lub powodzenia w realu bądź też na innych uni.
    Pozdrowienia śle oczywiście do najlepszego sojku jaki istnieje B-S :love: Znajomków, Gadulca @GHOST który niestety nie mógł nam towarzyszyć ale jeszcze nie raz z nami się przelecisz ;) @djmajtuss <-- (starczy Ci już urlopu od ogame wracaj mordo :| ) i dla dostawców deu (wiecie co macie robić) =)
    Oczywiście opozycję też pozdrawiam i @olszyn4 taką połowiczną opozycje :D




    Ja nutek nie mam w zwyczaju dodawać także nuta od Ramcia:


    Nie bierzemy jeńców !

    Zapraszamy do stejka!

    Dnia 17-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 194.859
    Okręt wojenny 61.196
    Pancernik 111.146

    _________________________________________

    Agresor ramek [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 71.906
    Okręt wojenny 29.883
    Pancernik 68.985

    _________________________________________

    Agresor Adam [B-S]


    ________________________________________________

    Krążownik 103.378
    Okręt wojenny 13.877
    Pancernik 100.707

    _________________________________________

    Agresor obi [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 346.259
    Okręt wojenny 50.000
    Pancernik 198.187

    _________________________________________

    Obrońca po prostu Szymon [EMERYCI]



    ________________________________________________

    Mały transporter 39.650
    Duży transporter 10.965
    Lekki myśliwiec 1.123.410
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 381.884
    Okręt wojenny 25.189
    Statek kolonizacyjny 5
    Recykler 156.800
    Sonda szpiegowska 1.560
    Niszczyciel 516
    Gwiazda Śmierci 26
    Pancernik 159.324

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 137.157 ( -57.702 )
    Okręt wojenny 59.359 ( -1.837 )
    Pancernik 110.307 ( -839 )

    _________________________________________

    Agresor ramek [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 49.047 ( -22.859 )
    Okręt wojenny 28.717 ( -1.166 )
    Pancernik 68.259 ( -726 )

    _________________________________________

    Agresor Adam [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 72.688 ( -30.690 )
    Okręt wojenny 13.454 ( -423 )
    Pancernik 99.986 ( -721 )

    _________________________________________

    Agresor obi [B-S]



    ________________________________________________

    Krążownik 240.900 ( -105.359 )
    Okręt wojenny 48.220 ( -1.780 )
    Pancernik 196.616 ( -1.571 )

    _________________________________________

    Obrońca po prostu Szymon [EMERYCI]



    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    256.466.194 Metalu, 262.025.025 Kryształu i 15.989.080 Deuteru
    128.233.097 Metalu, 131.012.512 Kryształu i 7.994.540 Deuteru
    64.116.548 Metalu, 65.506.256 Kryształu i 3.997.270 Deuteru
    32.058.274 Metalu, 32.753.128 Kryształu i 1.998.635 Deuteru
    16.029.137 Metalu, 16.376.564 Kryształu i 999.317 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.921.895.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 34.061.006.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 18.781.936.800 metalu i 10.810.709.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.035.555.577 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.149.607.200 Metalu i 1.548.552.800 Kryształu
    1.429.600.000 Metalu i 1.429.600.000 Kryształu
    859.200.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.202.437.600 Metalu i 0 Kryształu
    2.301.360.000 Metalu i 2.301.360.000 Kryształu
    5.499.590.000 Metalu i 5.499.590.000 Kryształu
    1.068.380.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    14.510.174.800 Metalu i 10.779.102.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.324.898.050
    Kryształ: 9.538.136.285
    Deuter: -460.096.158
    agresor zyskał łącznie 19.402.938.177 jednostek.
    Agresor stracił 2.764.091 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.292.144.250
    Kryształ: -12.272.420.485
    Deuter: -3.531.996.842
    obrońca stracił łącznie 35.096.561.577 jednostek.
    Obrońca zyskał 718.129 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Kontra złodzieja
    Adam [B-S] & ramek [B-S] vs. cieki obiPaproszek [EMERYCI] ~ 1280%


    Dnia 17-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Adam [B-S]


    ________________________________________________

    Mały transporter 152.614
    Lekki myśliwiec 995.264
    Krążownik 72.688
    Okręt wojenny 13.454
    Pancernik 99.986
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________

    Agresor ramek [B-S]

    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 486.228
    Krążownik 49.047
    Okręt wojenny 28.717
    Pancernik 68.259

    _________________________________________

    Obrońca cieki obiPaproszek [EMERYCI]


    ________________________________________________

    Recykler 10.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Adam [B-S]


    ________________________________________________

    Mały transporter 152.614 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 995.264 ( -0 )
    Krążownik 72.688 ( -0 )
    Okręt wojenny 13.454 ( -0 )
    Pancernik 99.986 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor ramek [B-S]


    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 486.228 ( -0 )
    Krążownik 49.047 ( -0 )
    Okręt wojenny 28.717 ( -0 )
    Pancernik 68.259 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca cieki obiPaproszek [EMERYCI]


    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    200.000.000 Metalu, 0 Kryształu i 800.000 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 180.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 80.000.000 metalu i 48.000.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 200.800.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 200.000.000
    Kryształ: 0
    Deuter: 800.000
    agresor zyskał łącznie 200.800.000 jednostek.
    Agresor zdobył 0 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -300.000.000
    Kryształ: -60.000.000
    Deuter: -20.800.000
    obrońca stracił łącznie 380.800.000 jednostek.
    Obrońca zyskał 0 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Emerytura na x1 :?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Adam525 ().

  • noż było pewne że Szymusiowi w końcu szczęście się skończy :quasi: nożna tylko powiedzieć ze ładnie rósł dla nas ]:-D
    zysk przyjemny jeszcze Rav nie przetopiony a tu kolejne kkk :quasi:
    co do fafluśniaka to taka natura gry żeby zajumać XD
    aczkolwiek śmiesznie to wyglądało jak po 5k reca znikało :ocb:
    teraz kolej na niego XD

    cóż tu więcej pisać znowu BRAVO MY XD XD XD
    Szymkowi odpoczynku i nowego hobby ;P
  • No to grubo huknęło, przebijacie rekord za rekordem.
    Z tej "opozycji" Adamie to już tu niewiele zostało niestety po waszych wycieczkach ;)
    Wielkie graty procentu i złapania Szymka, coś w podobie do Ravena, tak sie pilnował i kulek popalić nie dał, a padł na bfs.
    Zycze Szymku Szo, bo jesteś mega w porządku mordka.
    Tobie @Adam525 i reszcie bandy życze przetopu, bo macie co.
    Teraz gra bedzie polegała bardziej na rozkminie, jak nie dać sie zlapac :D
    Pozdro dla wszystkich i bawimy sie dalej :)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Jak powiedzieliście tak zrobiliście, mam nadzieję , że tym razem flota się nie zdublowała ;P :E ;P
    Gratki dla was, czyścicie wszystko po kolei jak leci :thumbsup:
    Dzięki za linka i dedy Adaś póki co nie chce mi się wracać , fajnie jest się wysypiać do pracy :P
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • Przyszedł czas na Szymka,który był naszym oczkiem w głowie :D

    Męczyliśmy go okrutnie,nie jeden by sobie odpuścił i grał urlopem,ale Szymek pokazywał że ma w czym nosić materiał genetyczny i się

    pilnował.Troszkę się obawialiśmy o niego-jak długo można wstawać co 2 godziny :quasi: .Mam nadzieję że w końcu odpocznie od cyferek.

    Zachował się ładnie nie podbierając złomu :thumbsup:

    Ekipie dzięki za lot.pozdro Owce,znajomi i gadulce -_-

    p.s.poszperałem w słowniku i oto co znalazłem:

    [ciach]


    Moderator Ruda:
    Prowokacja
  • Ile to lotuw ile to dni i ile to było niszczy :)
    Jako że w pracy jestem to i coś skromnie naskrobie :)
    Nie będę ukrywał że od jakiegoś czasu już nie wiele miałem przyjemności z gry , tym bardziej wracając do domu odpalając GG i czytać wilgi od ramka :D
    Co do dziś to z szczerze powiem że wolałem zająć się pracą niż flotką liczyłem się z tym że polecicie ale tym razem trafiliście :)
    Na początku może trochę mnie to zasmuciło ale po chwili nawet mi ulżyło czas na nowe hobby od 3 lat planuje wybrać się na deske się uczyć i dalej się nauczyć nie mogę :(
    Teraz czas lepiej sporzytkowac czas :D
    W realu się poprawie młodego wreszcie na wycieczki pozabieram :)
    Nie mniej agresorom gratki się należą nawet z większością popisałem ale i tutaj chce coś naskrobać :)
    Na uni i tak coraz większe pustki wiec tym bardziej nie będę ubolewać , jeszcze tylko podaruje komuś dok i się zobaczy
    A teraz najważniejsza część mojej wypowiedzi lodzik ty paruwo i co głupio ci :D ? Haha tak się wali ścianę amatorze wreszcie mój plan się ziścił :thumbsup:
    Mam nadzieję że nagniesz trochę zasady i wpiszesz mnie na ścianę a jak nie główna ścianę to chociaż osobna dla zasłużonych kombatantów :)
  • Panowie co odświeżę gę to nowe Stejki i nowe rekordy :D

    Świetna z was ekipa, jak się na kogoś uprzecie to prędzej czy później zasili wasze stocznie :)

    Przetapiajcie bo śliczne zyski macie :D

    Adam szukaj dalej bo masz nosa ;)

    Szymka nie znam, zamieniłem 2 wiadomości ale mimo wszystko powodzenia gdzie tam chce, może po jakimś czasie zdecydujesz się jeszcze pograć ;) Powodzenia
  • No w końcu ;) Ile można było czekać? ;) Król dexu wyzerowany...Od kogo ja teraz będę paliwo brał??? ;)

    A tak poważnie to gratuluję ubicia po raz drugi ;) Jednak przysłowie, że do trzech razy sztuka jest kłamliwe ;)

    Nie jest tajemnicą, że równowaga na uni została poważnie zachwiana i pewnie niewiele już może się wydarzyć by ją przywrócić z powrotem ale podobno nigdy nie należy mówić nigdy. Trzeba przyznać, zgrania nie można Wam odmówić. Idzie jak po sznurku. Kto jest kłębkiem? ;) Teraz zabawa będzie polegała głównie na utrudnianiu i uciekaniu od Waszych recków ;) Też fun jakiś ;) Ale dajcie przynajmniej znać kto jaki ma numerek, żeby się nie okazało, że ktoś będzie miał 2 a padnie jako 4, bo za długo w kiblu był, jak to mawiał klasyk ;) Gratuluję raz jeszcze, bo jest czego.

    Szymek, Ty to wiesz jak zrobić dobrze żonie ;) Ucałuj w różowości od Lodziary i złóż jej ten złom jako spóźniony prezent na Wale-w-tyłki ;) No przyznaj, że od rana Kotwica w skowronkach ;) Tyyy, to dzisiaj masz na warsztacie trzęsienie ziemi z tsunami i fajerwerki do rana ;) Uważaj tylko żeby Ci prześcieradło dupskiem nie weszło ;) Zajrzyj do nas czasem, beka to podstawa ;)

    Co do konkursu, przykro mi ale niestety nie mogę zaliczyć. Mówiłem Ci jakie są zasady - rw na boardzie i odpowiedni tag soja. Podpowiedziałem jak masz zrobić - tuż przed rw złożyć podanie. I wtedy mógłbym zaliczyć. A tak [ciach]. Ale ok. Zastanowimy się czy Cię nie wpisać jako honorowego dawce cegieł jakoś może w nawiasie. Ku potomnym ;)

    Mocz z Wami!

    Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
    Niech Mocz będzie z Wami!
  • No,no,no i po Szymka flo ;) Brawo dla Owiec a i oddawać moje surowce z jego doku bo mnie się należą :P:D Szymkowi codziennych spacerów z "młodym" udanej nauki na desce i upojnych niczym nie przerwanych nocy z żoną :P
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • O to to , chociaż bym nie szalał z tymi upojnymi nocami co jeszcze rodzinkę powiększę i żona mnie zabije :D
    Nie no fajne momenty na uni były ale wszystko ma swój kres , i mój był już jakiś czas temu dziś po prostu bardziej oficjalnie :)
    Czasami do was zajrzę i do pedariady z NA Sith też :) , w końcu wbili mnie w top łan ściany jako gość honorowy , przebijcie moje pudło teraz :thumbsup:
    Haha tylko ktoś na tej desce musi mnie nauczyć więc czekam na kolejne pudło :)
  • GRATULACJE dla ekipy złomującej! Szybka organzacja i Szymek w reckach. Załuje , że nie mogłem wziąć udziału w tym pięknym wydarzeniu ale po zarwanej nocy gdzie akcja na Szymka legła w gruzach postanowiłem wbić urlop bo weekend na wyjeździe więc nie było sensu zawracać sobie głowy ogejem. Dla Szymka gratulacje bo lekko nie było go dopaść bo pilnował się po mistrzowsku i za wzięcie złomu na klate. Dziękuje za pozdrowienia i życzę miłego przetopu.
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GHOST ().

  • Nic dodać nic ująć, gra zamieni się już tylko w pilnowanie własnych zabawek, opozycja? nigdy nie istniało coś takiego tak naprawdę, wyszła jedna zgrana akcja niestety nieskuteczna i nic poza tym zero zgrania decyzji działania. Szkoda Szymka no ale jeśli ktoś wie, że na niego poluja a robi FSy US obok to coż poradzić musiało się tak skończyć, powodzenia Szymuś na nowej drodze życia bez Ogame :D

    Co do atakujących Gratuluję ubicia kolejnej dużej floty i wyśrubowania rekordu o kolejne 10tki tysięcy % :D pojawiają się już zakłady kto następny, jednak to oczywiste, większe zainteresowanie jest na temat jak długo zajmie pacyfikacja wytypowanego "nexta" :D
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • yhm nie nadazam sie wpisywac i przetapiac a co dopiero aktualizowac topke :D
    No coz ta flota juz byla w naszych rekach ale fart i administracja postanowili odroczyc nieuniknione (moze to i dobrze)
    Fakt faktem ten fart ktory przez jakis czas sprzyjal opozycji a ktorego nie mogli chlopaki wykorzystac w koncu sie skonczyl i to z wielkim a raczej wielkimi hukami :P
    Mozna by rzec ze karma dopadla 2 graczy za te pamietne rw ale nie rozpamietujmy juz :)
    Po zlomie revana nie stracili jeszcze az tak flot jednak widac ze scielismy glowe byka i chyba to byl kluczowy moment tego uni !


    Szymus bylo jak bylo ale powodzonka w realu lub jeszcze na innym uni !
    Zauwazylismy zrezygnowanie i tym samym nadazyla sie i okazja ktora bezlitosci wykozystlismy !

    Dla ekipy jak zawsze: BRAWO MYY !
    Adas widac nam sie tez rozbrykal :)

    No i jeszcze wiadome bylo ze zlodziejaszek bedzie wioslowal i tu maly fart ze padl tylko jeden slocik bo .... :) ale nie ma co sie martwic....


    P.S. KUPIE DEX
  • To i ja sie wpisze :D jak dowiedzialem sie o zlomie Szymka to nie moglem uwierzyc ze tak szybko stracil zapal, nie wiem czy to bylo juz olewczo potraktowane po moim zlomie czy faktycznie cos wypadlo ale szkoda wielka szkoda, myslalem ze mimo wszystko jakos mnie pomsci :) Bsiaki tyle zysku wam wpadlo ze na fsa pewnie nie macie jak sie zabrac :D zapoczatkowalem fale zlomow :) gratuluje
    Wytrwaliscie wszystko i wszystkich i zdobyliscie juz to Uni, kwestia czasu bez urazy dla sojusznikow az posypie sie teraz reszta, kazdy blad bedzie koncem bez mozliwosci obrony wiec pilnowac sie :D

    Co do Ciebie Cerveza bedac z Toba sojuszu wydawales sie normalny ale pozory myla jak widac. Opozycja byla i bylo w sumie sporo prob o ktorych nawet nie wiedziales. Na poczatku probowalem swoich sil, z Kobra 2x gdzie sciagalem mu moona i 2 razy go wybronili, z Ramkiem to samo tylko ze raz jeden, byla kontra na Adama ktora przestrzelilem, Gladiatorowi tez raz zrobilismy psikusa ale okazalo sie ze najciemniej po latarnia, byly sporo prob podstawek pod Obiego glownie na poczatku ale kontrowal wtedy kiedy sie jednak nie podstawialem :D haha byly lusterka z mojej strony ( tu ja dalem ciala ) i kutra na gladiego ( gdzie przeczytal co sie swieci i wycofal ) i najlepsza ktora zaplanowalem kontra na moje recki :) z mojej strony to tyle, moze i malo ale do tego sam przykladalem reke i zbieralem ludzi. Tak jak napisal Obi wczesniej moze gdyby ktos jeszcze chcial pomyslec jak mozna ubic BSow to w koncu doszloby cos do skutku, tzn inaczej pomyslow bylo sporo tylko brak realizacji. Ja chociaz probowalem.
    A Ty wszystko umiesz i wszystko wiesz ale w sumie to tyle bo nie pokazales nic, najlepsze jest to ze latales byle czym i teraz odezwal sie duch flociarza jak czas na klepanie flotki wlasnie minal :D
    Twoje madrosci na temat wtopy Lorda tez ponizej pasa :) jak latales byle czym to nie wiesz jak to jest wyprowadzic akcje i odpuscic, zawsze ma sie w glowie a moze sie uda i wtedy lecimy do konca mimo najwiekszego ryzyka. Mialem tak samo jak zachcialo mi sie liczyc pzta, wtope zaliczylem mimo ze w 95% wiedzialem ze cos tam na mnie czeka ale taka rola flociarza kto nie ryzykuje szampana nie pije, czasami trzeba miec jaja, czasami warto zaryzykowac a czasami nasz nabial zostaje przygnieciony cegla :) takze czekam na Twoje podboje i mniej postow obrazajacych dawna ekipe z opozycji bo mimo wszystko moglbys brac z nas przyklad a nie koniecznie my z Ciebie :)

    Bsiaki jeszcze raz gratki :) chcialbym rewanz na innym Uni ale pewnie nie bedzie nam to pisane :)


  • Pozwolicie że wpisze się ostatni raz pod tym rw na bezczela :)

    Jak ostatnio zauważyliście tak nie pilnowałem , jak jeszcze miesiąc temu , czy złom ravena miał tutaj znaczenie ? w dużym stopniu tak ale prawda taka i wielu to potwierdzi że nie było już tutaj zapału żeby coś wam flotki uszczuplić , nawet obi był to walnięcia bo fs na 10 % na pz to byłą częsta sytuacja a potem po 3 h stało , ale jak to w życiu każdy coś każdy każdy zajęty , nie ma w tym nic złego uroki dorosłego życia niestety nie mamy tyle czasu na gre i niektórzy na u siedzą , w czym nie ma oczywiście nic złego bo graliśmy bez spiny dla fanu , ja tylko po nocach wstawałem kulek pilnować , co ciekawe w noc złoma wstałem sobie o 2 i nic a wstałem do roboty o 4:20 i pobiłem rekord , 38 niszczy , ale zadowolony byłem takie moje osobiste wyróżnienie ^^
    Na pewno widzieliście że praktycznie ostatnio nie latałem co w pkt było widać coraz mniej graczy mniej zgrania potrafi zdemotywować , czy żałuje ? w pierwszej chwili zrobiło się troszke żal ale potem przemyślałem i może dobrze się stało odbudowa by byłą gdyby nie to że mało graczy na uni i większa ekipa bo nam się skład wykruszył :(
    Fajnie że top łan i top tu bawią się w ganianego po satkach , że wam się tak chce ?
    Powiem wam że to było moje 2 uni , wcześniej grałem na u 25 jakieś 11 lat temu i flota w top 20 a wlotu na 20 % nie zrobiłem , tutaj udało się dojść do 11k % więc było warto , sporo się naumiałem i to jest najważniejsze , teraz na yildun bawię się w szalonego ekowca planuje być top łan :D
    Opozycji prawie brak więc raczej nie ma za bardzo co grać i nic spektakularnego na uni się nie wydarzy więc gońcie się :thumbsup:
    Ps po nazwie moonuw wiecie kto je nazywał i tutaj jeszcze jedno słowo , żonka Bożenka kazała wam podziękować za wyzłomowanie mnie i stawia flachę każdemu :thumbsup: a mnie piwa wypić nawet nie da , cholera :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez po prostu Szymon ().

  • Wpisać się należy bo Raven napisał prawdę tak jak było i dodać tylko mogę, ze na U quaoar CerVezA za Ravenem, Lordem i kilkoma innymi przed ich statkami możesz pas startowy odśnieżać i nie psiocz na nich bo ubliżasz tym którzy z ich ręki polegli. Co by nie było off topu Owcom SzP A Szymkowi wódki z Obim i Sorro bo fajne z nich zgredki ;)
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.