xx55xx-oddam

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • xx55xx-oddam

    z wiesci jakie mam kolega xx55xx-oddam sprzedal konto i zniknal,nowy nabywca przeniosl flote na 3125 tam gdzie niemial telepa wraz z cala surka.
    przypadek?
    1 fs moje pz
    pozniej konto zezlomowane,nie rozbil sie u siebie a polecial do "kogos" niema doku niema problemu z reszta statkow.
    oczywiscie chcial tez dolaczyc po zlomie do nas haha
    serio jestes taki bezczelny ze sadziles ze to komus umknie?
    mamnadzieje lamusie ze skonczysz z banem na wieki bo w yzciu i w grze jestes zwykle 0
  • wszystko dobrze :) moj drogi kolego z sojuszu tylko grzeczniej :) ...
    takie cos od mojej osoby wiadomo ze jak ktos w nicku :) dopisuje oddam to chce sprzedac konto ...
    a wiec xxx polecial w miejsce najbardziej oddlegle od mojej osoby :) zebral surke z moonow i cala flote na moona bez jakiej kolwiek rozbudowy .... blisko tak zwanego promyczka puszera chyba wkoncu bedzie mial te turbo recki :) i troszke koksu :) :):) ale kto jeszcze tam udzial bral w rozbiórce pozostaja tylko domysly ... ale na wypadek warto wyslac pare ticketow .... zeby nie bylo:)


    Ale puszuj sie puszuj jak cie nie zbanuja to ci zrobie sam bana na flote :) prosto do mojej stoczni :D
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html
  • Rafik1986 napisał(a):

    Poki niemam fowodow w postaci wiedzy czy tez faktow na temat Sosa wypowiadal sie nie bede widze co robi i jak robi i watpie w to aby sie pushowal.
    Za to xx polecial na bezczela
    Ciekawe co na to team

    jakiego bezczela co ty pieprzysz człowieku ?
    oddał konto i tyle . ja też oddałem ( zamienilem sie na zildun) bo jak widzisz te uni umiera... został tylko sos i kilka niedobitków :D
    nawet chłopaki z eko- MINERS ów przestali latać flotami , kilku oddało kilku przetapia wlasnie swoje floty na eko bo to lepsza opcja niz czekac az sos po 3 miesiecznej grze wlatuje Ci reckami przed Tobą a za nim leci reckami zielu
    xx55xx oddał , nie zmienil nicka zrobil co chcial jego konto . czego sie doszukujesz. daj dowody , przelew lub screena z wyliczoną flotą z zaworconego kolonizuj ( jak na Rhea kiedyś ) złapanego niby i wyliczonego gościa i wtedy oskarżaj .
    ja zmienilem nick . jak widac jeszcze flota w powietrzu i chwała mu za to a co z nia zrobi czy to wpadnie jak lama czy spushuje drugie konto , jego sprawa :) aferzyści , hejty etc. mile widziani :D
    Rhea [OFF] - TOP 20 - [ZDI] :evil:
    Xanthus [ON] - FOR FUN :E
  • Chodzi o to co w DiD niżej piszemy, jak będziemy tak grać to nowi gracze będą nas omijać z daleka i właśnie będzie tak że uni będą wymierać. Gramy w cyferki od dawna i widzicie co się dzieje. Chcemy żeby na uni grało aktywnie 5k ludków to pilnujmy żeby wałków nie było. Pamiętam z pierwszych u że jak ktoś zrobił wałek to całe uni huczało i tickety szły jak woda a teraz pół topki robi wały i nic. i o to chodzi. Wiem że temat wraca co jakiś czas i mała szansa na zmienienie czegoś ale jak nie będziemy sami w porządku to GF ani żaden GO się nie odezwie. To co niektórzy piszą to nie hejt czy afera tylko ludzie mają już dość takiej gry. To tyle w temacie, spójrzcie na wspominki z różnych uni, a te ostatnio otwarte kto będzie pamiętał - nikt, bo ludkowie przyszli i poszli a topka wstawi sobie sygnę i tyle :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jacasa II ().

  • to jest tylko pralka pieniedzy a GF jest zwyklym vanishem ...
    powiem tak . GO,GA itpe dopoki nie dostana ticketa to sie nie rusza nawet jak topka sie zlomuje tak jak w tym wypadku ... uni PL to i tak dobrze stoi obczaj sobie inne kraje . poza org to paranoja jest. chociaz tam moze gra z 900 osob od poczatku uni klepią hajs i moze nikt nie ma moonowek/ multi / pushowek i innych takich ... szkoda o tym gadac bo i tak wygrywa tutaj GF bo ma z tego hajs :)

    Edit:
    a tak wgl to jezeli zbanuja top1/2 to kto im bedzie hajs lał ? top 1500 ktory jest moonowka albo nie ogarnia ( uczy sie ) grac ?
    Rhea [OFF] - TOP 20 - [ZDI] :evil:
    Xanthus [ON] - FOR FUN :E
  • a ja wiem gdzie była bitwa :P niestety nie akcja na podstawke była szybka i moja flota nie zdązyła ;) ale kontre na recki zrobiłem i sie udało :) ciekawe czy teraz będzie ze ktoś z top500 kupił konto top20 zeby je zezłomować ( chyba byłaby to czysta głupota, bo gdybym miał dostęp do takiego konta swoje bym porzucił)

    brawo dla GO :) za spędzenie nocy przed monitorem w celu liczenia recków xx55xx dostałem bana za push bo był online :) widać oczywiste jest ze ucieknie się w 2 sekundy z moona bez teleportu :P


    Moderator Ruda:
    Posty połączone
  • Rafik1986 napisał(a):

    wiesz gddzie byla bitwa wiesz gdzie skontrowales recki wiesz kto kupil konto wiesz ze masz bana
    razem z toba pozdrawiam cala reszte zbanowanych
    jakbyś dostał info od sojusznika ze leci na niego leci rozumiem że sie zastanawiasz czy czasem nie kupił konta i bana nie będzie? ehh 2 poważne loty na uni i 2 bany, widać że ktoś tu nie chce aby latać na tym uni, czyżby GO był czyimś znajomym?
  • Kamix bez urazy, ale albo Ty próbujesz robisz z nas idiotów, albo jesteś tak naiwny, żeby nie powiedzieć dosadniej

    Twoje wystawione ST, jedynie dowodzi, że akcja była push-owana. Podsumowanie Tommiego jest jednym z najlepszych cytatów na tym forum.

    Mówisz, że push jest wtedy jak słabszy gracz wspiera lepszego, zgoda. Ale jak może wiesz recki (które rzekomo skontrowałeś) wysyła się po złomie, a nie przed. Stąd też zanim one wróciły na planetę to gracz był niżej w statach niż Ty, bo odjęła mu się flota w punktach.

    No niestety chłopaki, ta pushowa akcja była zbyt oczywista i naiwna. GO musiało coś zrobić po ticketach i zrobiło. Słusznie zresztą. Pozdrawiam serdecznie
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M