Dok kosmiczny - "legalny" push?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dok kosmiczny - "legalny" push?

Jedno co mnie zaskoczyło po powrocie do ogame to dok kosmiczny.
    Już teraz mamy uni z 80% złomu, a więc...
    Mając dok kosmiczny na 5 poziomie i chcąc zrobić sobie próbe moonową zostawiamy na planecie potrzebne LMy.
    Znajomy nam je rozbija, zbieramy z nich 80% złomu + mamy 35,70% tych LMów w doku do naprawy.
    Po całej akcji otrzymujemy 115,70% LMów

Powtarzać do upadłego?
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo

Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • chemikos wrote:

A tą wartość 35,70% to na uni ze złomem 30% sprawdzałeś, prawda?
    Czyli rozumiem, że % doku zmienia się w zależności od % z flot na danym uni?

W sumie i tak głupie, po sprawdzeniu wychodzi, że na uni z 30% złomu przy 5 lvlu doku odzyskujemy 65,70%, a na uni z 80% złomu przy takim samym lvlu doku odzyskujemy 90,20% :D
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo

Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • FAQ: Walka + Pola Wrakowe

a tam:
    Wartość pola wrakowego uzależniona jest od parametru uniwersum. Na serwerach z normalną konfiguracją (30% PZ) na pole wrakowe trafia 31,5% całej zniszczonej floty zakładając, że mamy 1 poziom doku kosmicznego. Jest to dokładnie 45% z 70% floty, która nie trafiła na pole zniszczeń. Wartość ta rośnie wraz z rozbudową doku kosmicznego na kolejne poziomy.
    a niżej:
    :fsmile:
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • Jeżeli nie masz obrony to opłaca się złomować LM z planety. Jak obrona jest to lepiej atakować LM ;>
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!