Przyklejony obi [B-S] & Zuy sen [B-S] vs. Raven [NA-SITH] ~ 207800.82% plus bonusik

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • obi [B-S] & Zuy sen [B-S] vs. Raven [NA-SITH] ~ 207800.82% plus bonusik

    no to huknęło nam z rana O_O
    co jak co ale nawet najstarszym kosmonautom nie śniło się zapewne że tak głupio się to skończy :roll:
    duża zasługa w tym Sorki który mnie zwlekł z łózka pobudkę zrobił ale kawki nie zaparzył 15 sek przed wlotem u Revena zapaliła się matula no i już myśleliśmy że znowu nie siądzie nam przyszło najpierw [ciach] że pezet się nie pokazał pierwsza myśl pewno znowu niefart jednak po chwili japy od ucha do ucha się pokazały zwykły lag jakich dużo na uni XD XD XD
    Revenowi no cóż może nowego konta albo powodzenia na nowym uni tak czy siak mimo naszych słownych potyczek to szacun chopie bo jako jedyny próbowałeś coś zwojować i ogarnąć przeciwko nam pewno jak byś miał jedną osobę ogarniętą jak ty sprawy mogły by się potoczyć inaczej dzięki ze podjąłeś wyzwanie jesienią i mogliśmy się pobawić przez zimę 8-)
    postawa godna naśladowania po starciu gratki i urlop mimo że z powodzeniem mógł wy wiosłować z polowe złomu 8-)

    dla naszych gadulcowych owieczek no cóż znów BRAVO MY XD





    Dnia 13-02-2018 07:21:41 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor obi [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 350.063
    Okręt wojenny 54.555
    Pancernik 166.437
    Lekki myśliwiec 2.176.777

    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 69
    _________________________________________

    Obrońca Raven [NA-SITH]
    ________________________________________________

    Mały transporter 57.391
    Duży transporter 3.200
    Lekki myśliwiec 1.325.406
    Ciężki myśliwiec 17
    Krążownik 162.614
    Okręt wojenny 24.996
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 133.355
    Sonda szpiegowska 126
    Niszczyciel 100
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 95.833

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor obi [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 323.277 ( -26.786 )
    Okręt wojenny 54.404 ( -151 )
    Pancernik 166.147 ( -290 )
    Lekki myśliwiec 971.971 ( -1.204.806 )

    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 14 ( -55 )
    _________________________________________

    Obrońca Raven [NA-SITH]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    3.264.297 Metalu, 49.403.658 Kryształu i 16.891.172 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.629.783.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 22.444.185.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 13.534.068.000 metalu i 7.246.014.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 69.559.127 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    256.900.000 Metalu i 0 Kryształu
    199.980.000 Metalu i 0 Kryształu
    7.483.638.000 Metalu i 2.052.482.000 Kryształu
    65.490.000 Metalu i 65.490.000 Kryształu
    4.768.060.000 Metalu i 4.768.060.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    12.774.068.000 Metalu i 6.886.032.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 8.611.699.297
    Kryształ: 5.529.207.658
    Deuter: -41.030.828
    agresor zyskał łącznie 14.099.876.127 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -12.755.216.297
    Kryształ: -7.700.693.658
    Deuter: -2.057.834.172
    obrońca stracił łącznie 22.513.744.127 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


    no i jak zawszę jakiś fafluśniak się przypałęta recki puszczane w kilku slotach i po kilka pewno z ostrożności co by pieluchom szwy wytrzymały na powrocie :ocb: :ocb: :ocb:



    Dnia 13-02-2018 08:45:00 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor obi [B-S]
    ________________________________________________

    Mały transporter 190.199
    Lekki myśliwiec 971.971
    Krążownik 323.277
    Okręt wojenny 54.404
    Pancernik 166.147

    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca cieki obiPaproszek [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Recykler 6.000
    Lekkie działo laserowe 32.372

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor obi [B-S]
    ________________________________________________

    Mały transporter 190.183 ( -16 )
    Lekki myśliwiec 971.872 ( -99 )
    Krążownik 323.277 ( -0 )
    Okręt wojenny 54.404 ( -0 )
    Pancernik 166.147 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca cieki obiPaproszek [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    110.000.000 Metalu, 110.000.000 Kryształu i 77.434 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 460.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 172.744.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 48.263.200 metalu i 28.904.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 220.077.434 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 157.934.200
    Kryształ: 138.773.800
    Deuter: 77.434
    agresor zyskał łącznie 296.785.434 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -218.558.000
    Kryształ: -162.186.000
    Deuter: -12.077.434
    obrońca stracił łącznie 392.821.434 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Moderator Neferet:
    Kropkowany wulgaryzm
  • Gratulacje, starcia. Bonusowo nasz jasnowidz to przewidział, jedynie ofiary pomylil :D

    lord sith:
    ty
    20:20
    wymyśliłem dlaczego obi na u poszedł
    nigdy nie chodził
    zauważyłem, że szymek mniej się pali na zielono odkąd obi na u
    tamci go kukają.
    i ten za kilka dni zejdzie i [ciach] szymka za strzał
    straci czujność


    Jak stary wykraka to sciana murowana :D

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • Gratulacje pieknego starcia. Miłego przetopu bo jest co przetapiac a procent na dłuzej zagosci na scianie. Dla Ravena szacun za postawe i powodzenia na innym uni.
    Brawo WY!
    :bdb:
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • No co ja mam powiedziec ?? BRAWO MY :D :D
    Nie sadzilem ze bed sie tak cieszyl ze mnie ktos pobil w top1 solo :D
    Graty Obi a raczej Graty my :D nie ma to jak sorro budzilla dla odmiany :D
    A te 15s to sie Ravenowi bedzie po nocach snilo :P ale fakt prawie bym potrzebowal pampersa jak sie zapalila akta no ale widac za te wczesniejsza akcje z szymkiem dopadla go karma :)

    Raven: jak pisalem mimo wszystkiego co pisalismy i co napiszemy szacun dla Ciebie !
    tak ... myslalem ze to my sie wypocimy troche szczegolnie te 2 dni ostatnie liczylem na jakas akcje tym bardziej ze 2ch nielotow w us mam :D
    p.s. Raven ja najpierw dzialam potem pisze (odnosnie tego ze pisales ze i tak wyladuje w Twoich rekach), troche to trwalo ale cierpliwosc poplaca po stokroć :)


    co do oludka to dziw ze z nim trzymacie :E gosc wam w niczym nie pogaga a tylko na krzywy ryj wciska sie gdzie moze :E
  • hahahaha :D jaja jak berety.

    oczywiście gratki dla Sorrki oraz Obiego ubicia Revena :thumbsup: kto by pomyślal że taki bedzie koniec lidera opozycji 8-)

    Revenowi mimo niezbyt miłych kontaktów graty postawy i czego tam chce.

    A Oludek jak zwykle pokazał jakiego ma skila-zrakietować obronę przelecieć satki i ukraść złom.hahahahaha-tango buraczane.

    nowe barwy widzę służą-ściana pęka w szwach :thumbsup:
  • Sorro jak zwykle wyszczekany musi prowokować spiny w ST a później zdziwienie, że modki muszą połowę postów usuwać.
    Nazywasz mnie nie lotem a nie masz zielonego pojecia o mojej grze nie wiesz jak i gdzie latam, a to że latam na mniejsze cele bo mam mniejsza flote nie czyni mnie gorszym graczem od Ciebie, więc po co prowokujesz jak dziecko w piasownicy zamiast zachowywać się z klasa jak na top3 przystało? ja już dawno odpuściłem sobie spiny z Wami, więc nie rozumiem tych dziecinnych prowokacji.

    Co do STarcia wypada pogratulować, procent powala, chociaż nie powiem bardzo dużo zbiegów okoliczności się pojawia, Raven pierwszy raz od kilku miesięcy bez U w dzień powszedni i nagle boom trafiony? no cóż tego się nie dowiemy nigdy. Bawimy się dalej.

    PS. jeszcze do sorry jedno słówko taki kozak jesteś to mnie ustrzel i wyślij na emeryture ogejmową :D i nie mów mi ze nie warto bo juz za ponad 5kkk flotka lata, a poki co to wsadziles mi w US planete swojego multikonta zapchajdziury i nic sie nie dzieje.

    ps2 a teraz walcie hejt :D
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • Wrocilem z pracy to moge cos napisac :) budzik czasami robil mi takie cyrki ale od dluzszego czasu mialem spokoj :) myslalem ze w nocy nie nastawilem go na 6:30 jednak to zrobilem. W sumie sam sie teraz zastanawiam czy to moj mocny sen doprowadzil do zloma czy po prostu nie zadzwonil jak chcialem, tego juz sie nie dowiem na tym Uni :) log faktycznie byl na 15 sek przed wlotem ale z tel nie dalem rady telepnac flotki, 2 razy mnie wywalilo do podgladu niestety a za 3 razem nie bylo co teleportowac :D graty sie naleza bo jesli mialem pasc to tylko z reki Obiego, od dawien dawna tylko juz on probowal :) jakby mi ktos powiedzial ze padne na bfsie to parsknal bym smiechem :D jednak jeden blad zrujnowal wszystko co probowalem tutaj posklejac, w sumie sam sobie jestem winien :) wtedy mnie zezlomowales miedzy odswiezeniami i zalogowalem 1 minute po wlocie tutaj bylo w sumie podobnie hehe :P dopiero teraz dociera do mnie ze nawalilem i troche namieszalem tym na Uni :) probowalem swoich sil tutaj bo czulem sie juz duzo pewniej niz kiedys. Jestem samoukiem wiec wszystkiego sam sie nauczylem niestety w paru sytuacjach zabraklo szczescia, moze zabraklo zimnej krwi ciezko powiedziec. Mialem swoje 5 min jak sorro wlecialby w moje lusterko ktore tez zepsulem, pamietam to jak dzisiaj latal tak pewnie ze nawet nie skanowal szkoda ze nie mam screena bo 5 min pozniej juz by wygladalo to inaczej :D hehe
    no i ostatnio ta kontra na recki to mialbyc pewniaczek ale tutaj tez czegos zabraklo i role sie odwrocily dzisiejszego dnia :) bylo jeszcze kilka prob ale nie warto wymieniac :) koniec koncow wytrwaliscie to wszystko i byliscie lepsi teraz moge to przyznac :D ciekaw jestem ile razy probowaliscie czego w co ja moglbym sie zlapac pomijajac udane liczenie pzta :D
    Sorro moja obietnica w Twoim kierunku Cie ominela :P pech chcial ze spelnila sie Obiego, zakladam ze ciezko bylo w to uwierzyc :D
    z calej mojej gry w sumie jestem zadowolony, troche Wam krwi napsulem, fakt jest taki ze poprzeczka byla postawiona wysoko a taka konkurencje lubie natomiast nie lubie isc na latwizne :) ciekaw jestem jakby Uni wygladalo gdyby Twoje zaproszenie Soro do Bsow na poczatku doszlo do skutku bo takie zaproszenie bylo ale nie doszlo do skutku.
    Ramku z Waszej paczki tylko z Gladiatorem nigdy nie mialem spiny takze nie czuj sie wyrozniony :) jakos tak wyszlo ze nigdy nie potrafilismy normalnie pogadac :)
    :D dodam ze nie czulem sie Liderem opozycji, moze troche nakierowalem i zebralem pare osob co chetnie zaczeli topic ciezki sprzet i Uni nabralo rownowagi, pare akcji zorganizowalem i jakims cudem pewne osoby polecialyby w ciemno za mna co mnie cieszy :) milo bylo grac w takim towarzystwie i pewnie nigdy juz nie spotkam takiej konkurencji grajac z taka ekipa :) Nie bede wymienial bo kazdemu dziekuje z osobna za wspolnie spedzony czas przy ogame i troche zal odchodzic, jedna osoba padla ale podejrzewam ze troche pusto sie zrobi beze mnie :D w kazdym badz razie mam nadzieje ze opozycja pomsci mnie w jakims stopniu tego im zycze :) duzo myslalem w robocie co dalej, sojusz zaoferowal sie z pomoca az milo sie zrobilo na serduchu ale obiecalem sobie ze po 1 zlomie koncze gre w ogame i w polowie dotrzymam slowa bo tutaj Ravena juz nie bedzie ale na Yildun gram juz jakis czas i zepsuje jeszcze nie jednemu zabawki, moze ktos trafi sie w konkurencji na podobnym poziomie to postawie sobie kolejne wyzwanie :) jesli tam mnie ubija tzn ze czas na zakonczenie kariery i wieczny odpoczynek od tego nalogu :) takze dziekuje Bsom i sojusznikom za przednia zabawe :) Obi z tydzien bedziesz topil niee? :P


  • No Ravenik w sumie "wtedy", bo zakładam ze myslimy o tej samej sytuacji wiedziałem(przypuszczalem) ze tam bedzie lustro :) dlatego polecialy skany na wszystkie moony jak zapewne pamietasz :)
    Jestem leniwy i juz wypalilem sie w ogame ale troche zebow tez juz tu zjadlem :) co nie zmienia faktu ze jestem/bylem do ubicia :)
    ta kontra na reki to byla wasza najlepsza akcja i chyba jedyna w ktorej mogliscie nas spakowac ! tak tam polecielismy na pewniaka i troche zdziwko bylo a zwaliliscie czasy bo nam nie pasowal czas wali do rekow :)
    zawsze to pisalem ze nie ma graczy nie do zezlomowania sa tylko gracze ktorzy tego nie potrafia :)

    ta jestem jaki jestem bo jak pisalem zjadlem troche zebow na tej grze i nie ziemskich noobow spotkalem dlatego jest jak jest ....

    cerveza to tylko gra słów :D i ja nigdy nikomu nie obiecuje że ... lub że nie.... !

    Jeszcze raz powodzonka dla Ravena na nowym uni !
  • Gratki trafienia Obi, latałeś, latałeś i swoje wyfruwałeś.
    Szkoda, że gracz klasy ravena padł akurat na takiej głupocie,
    wypadałoby co najmniej flote stracić w jakimś ładnym ACS,
    ale jak widać pech nie wybiera.
    Jeśli Rav jednak zdecyduje się zostać to na pewn chętnie pomożemy w odbudowie.
    Jeśli jednak nie, to powodzenia na Yildun czy jak to się tam nazywa,
    będzie mi brakować takiej mordeczki, więc jednak wolałbym, żebyś z nami został :(
    Jeszcze raz Graty sytej solówki Obi, zepsułeś trochę "równowage" na uni ^^

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Odpisze raz jeszcze :D taaak to byla ta akcja tylko Ty piszesz o tej z godz pozniejszej kolo 10-11 a mi chodzi z samego rana jak mi flotka wyladowala :D dalem dupy wtedy koncertowo ale teraz moge napisac dlaczego :) zorganizowalem ekipe na lusterko i wtedy czules sie na tyle pewnie ze latales na mnie non stop bez skanow pod koniec lotow :D dostawalem skany dosc wczesniej kolo 6 i w miedzy czasie zrobilem w nocy lotke na ktorej siedzialem dlatego nie bylo z rana aktu na matce, obawialem sie troche w nocy magicznych moonkili dlatego zrobilem fsa na stacje w us i za pozno ja odebralem bo jakies 5 min po powrocie i zlapales mnie skanem i po 15 min wyleciales, a ja czekalem na nia i przysnalem na chwile . Mialo byc tak ze flotke podniose i potrzymam ja w powietrzu bo wtedy zadne akty Ci nie przeszkadzaly i latales zbyt pewnie :) koniec koncow byl taki ze jak wyleciales chlopaki wpadali z podstawionymi flotkami 5 min po Twoim wlocie, akcja by sie udala bo wtedy nawet napisalem ze jestem a Ty doleciales do konca bez skana a pozniej to juz chlopaki stwierdzili ze spalili deu wiec moze raz jeszcze polecisz i wtedy Obi zeskanowal wszystkie moony i zobaczyl ze nagle na jednym zrobily sie akty i po ptokach zawrociles :D
    wiem co zepsulem i wiem jak nie zepsuc nastepnym razem :D


  • Okres posuchy i walenia bunkrownictwa przełamany z hukiem szkoda że w taki sposób i na takim graczu :(
    Jak widać ta gra zaskakuje i jak zacząłem dostawać sms to nie mogłem uwierzyć że jak kur.. Raven nie upilnował ? O_O
    Niestety to nie był 1 kwietnia i okazało się faktem :/
    Na wstępie trzeba pogratulować agresorowi bo jednak opłacało się wstać , szkoda że nie minutkę później :D
    Fart fartem ale starcie mega % powala więc graty wlotu i podejścia obrońcy , chociaż znam cię nie od dziś i wiedziałem że zachowasz się z klasą do samego końca , czego nie sposób nie pogratulować , mówiłeś że tutaj to będzie koniec ale na Yildun mieszamy dalej pod wspólną banderą :)
    Ściana ma nowego lidera , czuje że to był twój skrzętnie skrywany plan do którego się nie przyznasz więc graty wykonania :thumbsup: Jeszcze raz gratki dla obydwu stron i bawimy się :)
  • Procent mega, zysk petarda, nowy lider w naszym konkursie. Zaraz pewnie Bary wróci, bo tak tego nie zostawi przecież ;)

    Graty Obi, czułem, że siedzisz gdzieś w krzakach i wyskoczysz z nich z rozchylonym płaszczem. Mocz mnie jednak dalej trzyma ;) I się nie pomyliłem, jedynie cel gwałtu wybrałeś inny ;)

    Rav, głowa do góry, majty w dół! Bawimy się dalej. Przemyśl jeszcze, coś się zawsze znajdzie na nową drogę życia ;)

    Niech Mocz Was prowadzi! ;)
    Niech Mocz będzie z Wami!
  • A tobie już się gwałt na mnie marzy , nic nowego :D
    A co do zmiany decyzji to oczywiście się dołączam i chętnie pomogę w odbudowie , jakieś zaskórniaki mi się walają chociaż złe kuku na nie czyhają a i reszta opozycji na pewno coś sypnie , może i oprawca strzeli coś od siebie taka pomocna dłoń :)
  • Reven za swoją postawę zyskałeś u mnie jako człowiek :thumbsup: bo szacunek do poziomu w grze jaką prezentujesz masz zawsze :D

    Liczne przepychanki słowne jak i prowokacje dodawały smaczku rywalizacji,choć często gęsto były na poziomie zerowym-emocje jednak

    towarzyszą wirtualnym cyferką.No cóż taka gra.

    Tak więc powodzenia na unii Y i pokarz tam topce gdzie raki zimują ;}

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzmy oraz offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ramadek ().

  • Gratulacje Obi, zysk masz super, za błędy się płaci niestety, chwila nieuwagi i bum :) Przetapiaj na kolonizatory :D

    Co do Ravena nie życzę powodzenia na Yildun (tzn życzę ale chodzi mi o qua :D), jednakże życzę szo, bo chętnie wszyscy pomożemy :) Siłę sojuszu się poznaje też po takich akcjach, pomimo upadków trzeba stanąć na nogi :) Jeżeli tylko będzie chciał :)

    Pozdrawiam
    Jax

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cayin ().

  • Dobrze się czyta tak długo wyczekiwaną kulturę wypowiedzi zwaśnionych stron :)

    Gratulacje dla Obiego, po raz kolejny pokazał klasę. Można Ci zarzucać że Twoje konto ma wielu ojców a raczej matkę :) ale nie ulega wątpliwości ze masz dar do tej gry, nieprzeciętne umiejętności i to co wyróżnia Cie spośród innych grajków: masz "to coś" o czym Raven wielokrotnie powtarzał ;P Chyba nie przesadzę jak powiem że jesteś w czołówce na polskiej arenie ogejma. Dobra wystarczy słodzenia :D

    Co do Ravena to oczywiście szkoda złoma, od dłuższego czasu byłem tajnym najemnikiem Ravena, cichym, zawsze w ukryciu :D Człowiek przez głupią grę jakiś osowiały chodził przez cały dzień :E :E :E

    Szo nie będzie (chyba :E ) bo z nowymi nadziejami bawimy się na Yildun.
  • Widzę ze kolega Cerveza dalej nie dorósł i potrafi tylko głośno [ciach]. Tak było na Kassio (ile to już lat?) i tak jest tutaj. No cóż, niektórzy wiecznie będą..... młodzi ;)

    A co do starcia - super Obi! SUPER! Pewnie już wygrałeś ten serwer, czas na nowy ;)


    Moderator Ruda:
    Proszę nie obrażać innych graczy
  • No no! Solówka pierwsza klasa Obi ;) Jak rzekłeś tak wykonałeś! Gratsy Lamko!
    Tydzień? Eee pewno już przetopione :D
    Raven - szacuneczek, na uni zawsze potrzebny jest ktoś taki w opozycji - jest i adrenalinka i zabawa, bez tego to chłopaki będą się nudzić :) Powodzenia i wszystkiego najlepszego.

    Pozdrawiam resztę graczy z uni!
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Znalazłem w końcu chwilę żeby zaglądnąć do tego świata :)

    Graty Obi bo jest czego, już nie mówie o % czy zysku bo i one robią wrażenie ale graty trafienia tak dobrego gracza :)
    Jeszcze jest co ścigać na uni wiec czekam na kolejne :D

    Szkoda, że padło na Ciebie Raven, miałęm nadzieję, że i tutaj coś popróbujemy jeszcze bo sa inne floty niz w opozycji czy koalicji :P

    Powodzenia Ci życzę na nowym uni i podsyłaj z niego linki :)

    Pzdr