Przyklejony obi [B-S] & Zuy sen [B-S] vs. Raven [NA-SITH] ~ 207800.82% plus bonusik

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wielkie graty Obi i Sorro za big Bena ;) z drugiej strony kto Wam stawi teraz czoła?? Raven Tobie cóż mam napisać Kawał dobrego gracza z Ciebie. Dzięki za grę na O i powodzenia na Y.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Niechcialem zasmiecac dzialu ale takie mnie doszly sluchy ze nie moge sie powstrzymac ale skoro zaczalem sapac sie do Cervezy to skoncze tutaj. Bsiaki dowiedzialem sie ze moj zlom to jawny push i zakonczylem gre biorac za to hajs :D wystarczy ze nie wrzucilem urlopu w tyg i milo sie o mnie gada :) nikomu nie zycze takiego sojusznika! :)
    ciekaw jestem ile warte byloby moje konto? :)


  • ..Raven.. napisał(a):

    Niechcialem zasmiecac dzialu ale takie mnie doszly sluchy ze nie moge sie powstrzymac ale skoro zaczalem sapac sie do Cervezy to skoncze tutaj. Bsiaki dowiedzialem sie ze moj zlom to jawny push i zakonczylem gre biorac za to hajs :D wystarczy ze nie wrzucilem urlopu w tyg i milo sie o mnie gada :) nikomu nie zycze takiego sojusznika! :)
    ciekaw jestem ile warte byloby moje konto? :)
    ejj pisales ze nikomu nie powiesz :/ oddawaj polowe hajsu !

    Jakos mnie to nie dziwi :D wlazl na uni i pierwsze co z dupy strzelal :P my to my gryziemy sie od kilku .... lat ? To nie znaczy ze na koniec nie mozna sie normalnie zachowac :)
  • Ej Rav , ty wziąłeś hajs a mi nie dali ? osz wy , ile to jest 20kkk złomu na PLN :thumbsup: ?
    I szacun dla sora bo i my żarliśmy się jak pogrzani a koniec z klasą , bywało różnie ale samo to co pokazywało się należy docenić a na koniec jakieś dziwne oskarżenia to śmiech na sali

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez po prostu Szymon ().