Zaqes - emerytowany, zakwaszony Modek ;P

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zaqes - emerytowany, zakwaszony Modek ;P

      Cześć wszystkim! Bardzo spodobał mi się ten dział, więc postanowiłem, że też się w nim pojawię :D

      A więc zaczynając... Adrian, lat 20+. To nie jest moja pierwsza przygoda z Ogame, ale chyba pierwsza, kiedy mam "aż tyle" punktów x_x Obecnie na Uni Virgo.
      Coś o mnie: obecnie studiuję, leniuchuję, zainteresowania... jest ich kilka :P Na ogół spokojny i miły, ale czasem wychodzi ze mnie bestia :evil: Ale przede wszystkim szczery :]

      Mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęty. Może tym razem zawitam na dłużej
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zaqes ().


    • Neferet napisał(a):

      Chyba wszystko wiem, ale chociaż się przywitam i zadam kilka pytań :thumbup: Jeeeeej! Jednak mnie ktoś chce! <3 Zdziwiłabyś się ile jeszcze nie wiesz : data-verified= "> W końcu też o coś pytasz tam niżej ;P
      Cześć placuchu :popcorn: No cześć Fryteczko :P
      Jaki kolor lubisz? Zielony. Tylko i wyłącznie! Odkąd za dzieciaka usłyszałem, że łagodzi zmęczenie oczu zacząłem się w nim lubować :love: Poza tym lubię obserwować przyrodę, więc można łączyć przyjemne z pożytecznym :)
      Dlaczego akurat ogame? ; data-verified= No wiesz... Nostalgia się odezwała :) Grałem wiele lat temu, ale króciutko, potem w technikum(chyba jeszcze krócej) i, jak do każdej gry - postanowiłem wrócić, zaglądnąć co się dzieje i jak się dzieje oraz jak mi się grać będzie :) Mam nadzieję, że tym razem na dłużej i przyjmiecie mnie do swojej rodzinki Forumowej :fsmile: Chciałabyś, żebym powiedział, że to przez ciebie, co? :noob:
      Kiedy zzieleniejesz? :evil: Ponoć po ostatniej rozmowie mam u niego jakieś wtyki... Czekaj... Jak wy na niego mówicie...? Zielony Cebulowy Ogr(w ogóle skąd ta ksywka!? 8| )? :D Także kto wie... Kto wie... A tak na poważnie to nie moja bajka. Gdyby mi proponowali GM-owanie w innej grze, to może, może... :)
      A w prawdziwym świecie? Gdy wejdę do łazienki, której używają moi współlokatorzy <X Całe szczęście ja nie muszę z niej korzystać!

      Dlaczego się nie przyznałeś, że jesteś gadułą? :P No wiesz... Nie było tego widać, bo na początku mi głupio było pisać cokolwiek po tych wszystkich typowych dla ciebie tekstach data-verified= , a potem mnie przyćmiewałaś swoim gadulstwem :E Poza tym... Nie widać tego po moich epopejach i zachowaniu na TS? =O
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Trochę nad tym ubolewam :x Czasem mozna się nawet czegoś nowego o sobie dowiedzieć :) To na pewno dlatego, że nie lubią uchodźców ( @pit, prawda to? :D )

      Ale wiesz... Zawsze możesz zacząć :P
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Ej, a ty to co!? Trzeba być oryginalnym Evsioku! (jak ja nie lubię sie tak do ciebie zwracać Wolę tak normalnie ;) )

      A nick..., Podoba mi się :P W końcu coś co nie kojarzy się z męskimi kulami albo wymiotowaniem :noob: Czemu tobie się nie podoba? :P

      A pomysł się wziął znikąd. Przy zakładaniu konta było tylko "Dalej dalej mój mózgu!" i się urodziło coś takiego :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Tutaj wcześniej nic nie było :P A przynajmniej nie pamiętam jak się nazywałem i na jakim Uni :D Ale ogólnie w internecie posługuję się nickami Zaqes(z Q w środku, nie G -_- ) oraz Jondai.. Jeszcze się nie spotkałem, by gdziekolwiek takowe nicki były używane i jestem z tego dumny. ^^
      A Mamikaz dołączył do tego grona :D I teraz nawet przypomniało mi się dlaczego taka zmiana. Chciałem być choć przez chwilę nie rozpoznawany przez nikogo :)

      Jeszcze w zamierzchłych czasach miałem nicki Rexos oraz irsonek :) Tego drugiego nawet odrobinkę wyeksponowałem na YT! :D Ach! Piękne czasy! :)
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex