Program Powiadamiające i brak dzialań supportu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Program Powiadamiające i brak dzialań supportu.

    Od paru miesiecy zauwazylem ciekawy styl gry ludzi i sposób logowania . Czesto i gęsto latam na ludzi ktorzy stoja caly czas flotami bez fsow albo nie maja aktywnosci.
    Wysylasz atak i sie pojawiaja Oczywiscie bylo by to normalne gdyby nie to ze takie rzeczy dzieja sie w nocy flota stoi bez akty na wszystkich planetach i nagle ciach pojawia sie ...
    Przypadki zdarzaja sie sporadycznie :) a to sa notoryczne zdarzenia...
    Pierw zaczeło sie od Harleen Quinzel ktory spał cala noc i flota stala razem z jego snem ale nie mialem takiej floty zeby go zgasic wiec zabralem sie za budowe statkow :)
    I oczywiscie puscilem flote a on sie pojawil jak nigdzie nie mial akty i tak robilem kilka razy az wkoncu bralem sie na sposob i puszczalem dt czy jakis smietnik do ataku i za kazdym sie razem logowal.zaraz po .Puszczalem nawet jak nic nie mial zeby go draznic i sprawdzic czy jest i logowal sie za kazdym razem .
    Wiec napisalem do niego ze go zgloscilem do go i dzien po tym standardowy tryb gry i chlopaki z heheszkow go ubili :)
    Lista ludzi przy ktorych zdarzaja sie podobne przypadki z logowaniem jest dluga :) mam nadzieje ze kiedys wam sie baterie w tele rozladuja albo siec sie zepsuje....
    ...
    I najważniejszą sprawą tego tematu jest fakt że złoma dostają tylko i wyłącznie gracze uczciwie grający , ci z nielegalami niestety dalej jadą na oszustwie .
    Ską wiem - bo dużo obserwóje i zdecydowanie najwięcej latam na tym uni .
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Gotrek ().

  • brak komentarza. Uważasz się za nie wiadomo kogo. Zglosiles mnie do GO i całego mnie przeswietlili i jakoś nic nie było a teraz to usprawiedliwiasz jakimiś bzdurami. To że nie umiesz kogoś upolować bo ktoś loguje się co jakiś czas i sprawdza konto to znaczy że powiadamiaczek XD najlepsze jest to ze na mnie nie leciales nigdy więc nie wiem skąd ta myśl xDDD UWAGA LUDZIE BO SOS WYSYŁA PO 1MT I JESLI W CZASIE LOTU SIE ZALOGUJESZ TO MASZ POWIADAMIACZKA... na prawde jest mi ciebie żal bo zamiast pakowac kase w anty to kupilbys sobie kurs poprawnej polszczyzny, bo aż twoja masakryczna ortografia razi w oczy. A wracając do gry. Niby masz doświadczenie i dużo latasz. Ale twoje skany to typowe skany do bota. Skan, niezobaczyles wszystkiego i kolejny skan az zobaczysz wszystko. Nie mówię o stałych godzinach skanowania. Ale o tym jak to robisz i ile tego robisz. Ale bot jest niewykrywalny więc i tak ci nic nie zrobią.
  • Jestem z LSP
    Nie chciałbyś mi na pw w grze podać nazwy programu i skąd go wziąć? Bardzo chętnie przetestuję. Moja planeta matka jest na 1:51. Ze względu na regulamin forum nie mogę podać dokładnych koordynat.

    Chyba, że twierdzicie, że już jakiegoś używam, to proszę, napiszcie :)
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Tak więc wydało się wszystko...Prawda jest taka że Korona podłączyła się do wojny, bo byliśmy tak obsrani że zaproponowaliśmy im coś na zasadzie "pomożecie nam, a my damy wam program".
    Po dłuższym czasie na discordzie stwierdziliśmy że musimy wszystko rozwinąć i z akademii Korony zrobimy "szkółkę hakerską". Nikt się nie kapnie, przeca tam i tak pewnie moonówki grają, a będzie gdzie testy robić. Zanim nasze "hakerstwo" zdążyło zrobić upgrade programu(maTmaX płakał że chce kuca pony kolo swojego nicku) to się wydało...
    Na nasze nieszczęście my głupi nie pomyśleliśmy że jest tutaj taki gracz jak Gotorek... Taki Rutkowski ogejma. Nosz kurza twarz, czy tam kwadratowa głowa... Jak kto woli :)

    Panowie z LSD nie wiem czy biorą(jak sugeruje nazwa sojuszu) czy z bezradności podłączyli się do płaczu,aby "dmuchnąć" wątek :thumbup:

    Tak już trochę poważnie
    Proponuję poluzować dupy i podnieść roletę do góry(tak, tak, to magiczne urządzenie działa w dwie strony), aby wpuścić trochę światła do pokoju, bo od monitora chyba wymierają wam szare komórki.
    Nie twierdzę że takiego ustrojstwa na tym Uni nie ma, ale chyba EGO niektórych osób prowadzi je do samobójstwa ]:-D Wasza irytacja niemocą trafienia nikogo wyłącza wam chyba myślenie.
    Mniej płaczu dziewczyny, więcej grania.

    PS. Ja padłem tylko dlatego że byliśmy podczas upgrade naszego jedwabistego skryptu i zielu się akurat wstrzelił ;(
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%
  • Nie lubie brac udzialu w tego typu dyskusjach, ale chcialbym zwrocic uwage na nieco inny aspekt. Poziom niektorych flociarzy na tym uni jest conajmniej mierny (oczywiscie jest to garstka uni, ale czesto krzycza najglosniej). Opowiem Wam niesamowicie ekscytujaca historie mojego zycia :) Mianowicie - jakis czas temu zrobilem sobie astro, postawilem nowa kolonie (nawet nie lotke zeby ukrywac akty - zwykla nowa kolonia :D) a ze gram bez AGO i innych wtyczek to chwilka minela zanim nowa kolonia pojawila sie "w mapach". Przez ten czas "flota" stala tam gdzie stala zawsze a akta na nowej budowanej kolonii. Zale z 4-liter zalewaly mi pw ze mam "powiadamiacza" ze gram na botach, ze juz leca tickety bo ktos startuje na mnie 5x w ciagu 2. Dni i zawsze na chwile przed wlotem podnosze flote...
    Takze pamietajcie ze sa ludzie, ktorzy wiedza na jaki czas bezpiecznie moga zostawic zabawki bez opieki. Na innym uni tez mialem "kolezke" ktorego w 2 dni wyleczylem z powiadamiaczy :)
  • za bardzo sie do bfsow przyzwyczailes, a uni juz na takim etapie, ze wiekszosc sie pilnuje

    i tyle, boty skanujace/powiadamiajace sa i beda, ale to margines



    nie ma floty, ktorej sie nie da zezlomowac. po prostu malo komu sie chce tyle czasu spedzac na nudnych obserwacjach itp

    z wlasnego przykladu powiem, ze przez jakies 3/4 czasu, gdy moja flota stoi i sie swiece, najpewniej mnie nie ma... ale co bede tlumaczyl, jak to dziala, przeciez wszyscy maja boty :/
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Gotrek napisał(a):



    I oczywiscie puscilem flote a on sie pojawil jak nigdzie nie mial akty i tak robilem kilka razy az wkoncu bralem sie na sposob i puszczalem dt czy jakis smietnik do ataku i za kazdym sie razem logowal.zaraz po .Puszczalem nawet jak nic nie mial zeby go draznic i sprawdzic czy jest i logowal sie za kazdym razem .
    8. Zniewagi i spam

    Zabronione są wszelkie formy zniewag oraz spam.

    Spam, bez względu na formę (np. poprzez wiadomości, raporty szpiegowskie bądź też spam zakładki 'Podgląd' lecącymi flotami, reklamę innych gier lub treści) mający na celu utrudnianie gry graczowi jest niedozwolony. W przypadku akcji organizowanych przez większą ilość osób ukarane mogą zostać wszystkie zamieszane konta.

    Na upartego to takie posyłanie mt jest zabronione. Zwłaszcza jeśli dolatuje i się rozbija bo to można podciągnąć już pod push.

    "Za push może być również ukarany gracz, który:

    - Dokonuje ataku słabszymi flotami, aby powstało pole zniszczeń do odzyskania surowców."


    Czasami warto naprawdę po prostu zgłosić sprawę do GO zamiast bawić się w złośliwości. Co prawda jest to lekko naciągane, ale nadgorliwy GO mógłby Cie za to ukarać.

    Co do samych programów żeby offtopu nie robić, to były kiedyś, są i dzisiaj. Ale oskarżanie każdego kto się często loguje o powiadamiacze jest bez sensu. Sam osobiście jestem atakowany kilka razy dziennie, flota stoi większość doby na moonie, ale że żyjemy w czasach smartfonów to po prostu pilnuje konta przez cały ten czas. Tak samo niektórzy gracze których już również posądzałeś o takie właśnie programy.

    Na uni zostało już niewiele flot które da się ubić na bfs, będzie coraz ciężej i więcej umiejętności trzeba będzie okazać żeby kogoś złapać.
    Świat się zmienia.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • Perez_Uni_38 napisał(a):

    Jesli to nie sekret to moge wiedziec w jaki sposob aplikacja laczy sie z serverami gameforge bez zapalania aktow? rozumiem ze to obejscie polaczenia ze strony klienta czyli musicie miec wykfalifikowanych hakerow. kurcze bierzemy wszystkie dostepne opcja i pakiet premium
    Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą, która wie co robi. Nie pierwszy i nie ostatni raz to robią :thumbsup: Swoją drogą nie możemy ujawniać takich aspektów. Rozumiesz... dobra prawne...
    Do 1h przedstawię pełną ofertę :czytam:


    JOZEF ze STALI napisał(a):

    ziomus, zapamietaj ten wyraz " xanax" pomoże
    Potwierdzam. Mojemu psu pomaga :)

    Gotrek napisał(a):

    Ską wiem - bo dużo obserwóje i zdecydowanie najwięcej latam na tym uni .
    Tak, tak, a murzyni są rdzennymi mieszkańcami Alaski :)

    Nie dopieprzył bym się do tego jak byś głupa nie palił i nie edytował posta na zasadzie "Jak wejdzie ktoś nowy to się będzie zastanawiał o c*** im wszystkim chodzi, przecież P. Gotorek ma racje.

    Skąd wiem - ewidentnie bardziej niż Ty posługuje się czymś takim jak MYŚLENIE :)


    Perez tutaj oferta dla Was:
    1. Opcja pudełkowa - 1 stanowisko - wersja podstawowa = 1000 oiro - osoba fizyczna
    2. Opcja pudełkowa - 5 stanowisk - wersja podstawowa = 1200 oiro - tylko na firmę
    3. Opcja pudełkowa - bez ograniczeń - wersja podstawowa = 3000 oiro - tylko na firmę
    4. Opcja pudełkowa - 1 stanowisko - wersja exclusive beta(będzie powiadamiać już w momencie kiedy agresor o Tobie pomyśli) = 2000 oiro - osoba fizyczna
    5. Opcja pudełkowa - 5 stanowisko - wersja exclusive beta = 2300 oiro - tylko na firmę
    6. Opcja pudełkowa - bez ograniczeń - wersja exclusive beta = 7000 oiro - tylko na firmę

    Jeżeli jesteście dalej zainteresowani na PW podeślę formularz zamówienia :D
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ..:: RYSIEK ::.. ().

  • Jedyne co widać w tym wątku to to że wszyscy z Ciebie pompę mają.
    Chciałeś poruszyć istotny temat, ale zamiast to zrobić to połowę Uni wrzuciłeś do jednego wora i jeszcze pajacujesz próbując w "bezpieczny" dla Ciebie sposób wybrnąć z oskarżania poszczególnych osób.
    W tym temacie to Ty już nic nie osiągniesz.

    PS. Chcesz bota? Też Ci sprzedam, ale już drożej niż Perez'owi :glaszcze:


    PS2. Może zrób jakiś tutorial jak w 5 min zrobić z siebie pośmiewisko?
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%
  • Palisz dalej głupa czy o drogę pytasz? :)
    Wszystko co miałem do napisania już zostało napisane, ale najwidoczniej czegoś nie rozumiesz. Trudno... nie mogę więcej od Ciebie wymagać :)
    Pytanie ile czasu straciłeś przed monitorem, aby obserwować górnika, który ponoć czegoś używa :thumbup:

    Co się zglupiło już się nie odgłupi :komp:
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%
  • Panowie :D tak troszkę światła rzucę :D bo nie jasno się rozpisaliście , hakowanie lub haker to tu nie na miejscu sformułowanie gdyż hakowanie jest to obejście zabezpieczeń czyli po normalnemu włam na konto :D a booty nic z hakerką nie mają a z dobrym programistą na legalu który sobie może w domu takie rzeczy robić .Boot to inaczej programik napisany przez programistę czym lepszy programista tym lepszy efekt zależy co używa i jakich "języków" czyli boot to nic innego jak skrypt napisany do protokołu HTTP dla przeglądarki i on łącząc się z przeglądarką wysyła w tle polecenia bezpośrednio np: do danej strony bez uzycia klawiatury .
    Teraz możecie oddetknąć już :D
    Przypomina że stosowanie bootów jest schematyczne i z czasem łatwe do wykrycia ;)
  • FILU napisał(a):

    Panowie :D tak troszkę światła rzucę :D bo nie jasno się rozpisaliście , hakowanie lub haker to tu nie na miejscu sformułowanie gdyż hakowanie jest to obejście zabezpieczeń czyli po normalnemu włam na konto :D a booty nic z hakerką nie mają a z dobrym programistą na legalu który sobie może w domu takie rzeczy robić .Boot to inaczej programik napisany przez programistę czym lepszy programista tym lepszy efekt zależy co używa i jakich "języków" czyli boot to nic innego jak skrypt napisany do protokołu HTTP dla przeglądarki i on łącząc się z przeglądarką wysyła w tle polecenia bezpośrednio np: do danej strony bez uzycia klawiatury .
    Teraz możecie oddetknąć już :D
    Przypomina że stosowanie bootów jest schematyczne i z czasem łatwe do wykrycia ;)
    chcesz mi powiedziec ze lsp chce mnie oszukac na kase i nie maja hakiermenow ?
  • FILU napisał(a):

    Panowie :D tak troszkę światła rzucę :D bo nie jasno się rozpisaliście , hakowanie lub haker to tu nie na miejscu sformułowanie gdyż hakowanie jest to obejście zabezpieczeń czyli po normalnemu włam na konto :D a booty nic z hakerką nie mają a z dobrym programistą na legalu który sobie może w domu takie rzeczy robić .Boot to inaczej programik napisany przez programistę czym lepszy programista tym lepszy efekt zależy co używa i jakich "języków" czyli boot to nic innego jak skrypt napisany do protokołu HTTP dla przeglądarki i on łącząc się z przeglądarką wysyła w tle polecenia bezpośrednio np: do danej strony bez uzycia klawiatury .
    Teraz możecie oddetknąć już :D
    Przypomina że stosowanie bootów jest schematyczne i z czasem łatwe do wykrycia ;)
    Kurde Panie... My to wiemy, ale Perez nie :)
    LSP Sp. z.o.o straciła grubą kasę przez Twój post... Chyba musimy poinformować o tym naszych prawników :lool:
    ?

    34 ST na OGame -> 15.042,48%
  • zaciekawił mnie temat i trochę poszukałem, są aplikacje do pobrania w playstore, wszystkie mają marne komentarze, generalnie podobno sie to wysypuje i nie zawsze daje znac - powodzenia z uzywaniem takiego syfu ktore wedlug mnie sluzy do kradziezy hasel.

    jak naprawde chcecie sie bawic w takie rzeczy, to polecam poszukac niemieckich stron na ktorych juz mozna kupic platne skrypy ktore graja skanuja i robia wszystko za ciebie :)
    ciekawi mnie rowniez inna sprawa bo jezeli ktos nie umie grac w ogame i musi miec takie specyfiki to co zone tez pozwalasz robic koledze bo sam nie umiesz :) ?

    ps. i takiego da sie zezlomowac
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Ciekawy temat, uff. Szanowni gracze niszczycie tą grę całą serią "niegodziwych" delikatnie rzecz mówiąc zachowań. Nic nikomu udowadniać nie trzeba. Moonówki, GSsówki, lewe konta, multi i wszystko co najgorsze możemy tu mieć cały wachlarz tego co wymyślono w tej grze. Boty, powiadamiacze to tylko wierzchołek góry lodowej. Oczekujemy normalnej, uczciwej gry a co mamy widać na uniach i tu. Przez 3 lata grałem na serwerze Fińskim, tam nikt nawet nie pomyśli żeby coś "ulepszyć", a jak już się wydarzy np. moonówka to całe uni pisze do GO że to nie uczciwe i ban leci od ręki. Moony tylko z własnego konta i tylko po zgłoszeniu pma do GO !!! Jak zdejmiesz komuś moona to Cię prześwietlą jak rentgen i jeżeli było podejrzenie o zmowę to zapomnij o koncie bo ban na wieki. Piszą wszyscy o każde podejrzane ST, masowo tickety lecą. A u nas cisza, bo tu nikogo to nie obchodzi. ART (jeżeli jeszcze jesteś) czy tylko tabele wpłat za anty monitorujesz? Uznałem więc że tylko gra za kasę jest najbardziej uczciwa i jak ktoś mi pisze że na anty nie wydaje ani zł. to moje podejrzenie graniczy z pewnością że gra nieuczciwie. Gram od początku i teraz emeryturkę sobie gram ale paskudnie to wygląda :(((((((
  • @Jacasa II jak chcesz się powoływać na inne uniwersa, to na jednym z nich z różnicą czasową 11h względem nas, nasi rodacy dostali bana za to, że grali co "noc" po 6-7h i zwracali ludziom stacje. Ban był za "to nie możliwe tyle grać i tak klikać" :E
    Także wolę naszą społeczność, gdzie obchodzisz regulamin jak się da, ale go nie łamiesz, niż zagranicznych durniów, którzy banują moonówki i GSówki. Jak na danym uniwersum chcę wspomóc znajomych jako moonówka lub GSówka, to reszcie graczy jak i Teamowi łuj do tego :)
  • Jacasa II napisał(a):

    Szanowni gracze niszczycie tą grę całą serią "niegodziwych" delikatnie rzecz mówiąc zachowań.
    [;

    Jacasa II napisał(a):

    Przez 3 lata grałem na serwerze Fińskim, tam nikt nawet nie pomyśli żeby coś "ulepszyć", a jak już się wydarzy np. moonówka to całe uni pisze do GO że to nie uczciwe i ban leci od ręki. Moony tylko z własnego konta i tylko po zgłoszeniu pma do GO !!! Jak zdejmiesz komuś moona to Cię prześwietlą jak rentgen i jeżeli było podejrzenie o zmowę to zapomnij o koncie bo ban na wieki.
    Hmm.
    CoMa na FI > Art - ten sam co na OGame.pl
    GA na FI -> Bed - ex SGO z OGame.pl
    Ciężko mi uwierzyć w to że dwie osoby które wywodzą się z OGame.pl tak drastycznie zmieniają politykę nie zmieniając jej na PL. :fsmile:
    Przypominam również że zasady mamy międzynarodowe czyli każdy kraj ma takie same Zasady Gry.


    KrajSerwerGraczeGracze aktywni
    Finlandia/Finland102 - Barym20513
    Finlandia/Finland103 - Capella6616
    Finlandia/Finland104 - Draco8125
    Finlandia/Finland105 - Electra5927
    Finlandia/Finland106 - Fornax5122
    Suma:462103



    4 członków gry do pilnowania 103 graczy. U nas jest to 11 osób do 13652. Porównujesz kraj gdzie jest 25 graczy na jednego członka do 1241. To 48 razy więcej. :fsmile:

    Nie wiem który raz to napiszę ale zapraszam do pisania podań: applications.comastuff.com/ogame_pl/game.html
    Na pewno przyda się nowa osoba z świeżym spojrzeniem i pomysłami. Jeżeli masz w miarę czyste konto, ciekawość poznania gry z innej strony i chęć 'gry' w inny sposób to nie czekaj! Pisz podanie. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik