Program Powiadamiające i brak dzialań supportu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja to rozumiem dlatego gram w tu na PL, ale "naciąganie, naginanie, omijanie" regulaminu powoduje że tak mało graczy przychodzi do OG. To doskonała gra ale jak ludzie popytają i dostaną info że sami oszuści tu graja to po co czas i kasę ładować jak "naciągnięty, nagięty" gracz pushysty cię zezłomuje zgodnie z regulaminem lepiej grać w cokolwiek niż dawać 4 liter jakiemuś oszustowi. Jak GF i zespół nic nie będzie robił to tak będzie jak jest i na starcie wejdzie kilku jeleni i po 6 miesiącach uni będzie puste (spadek 30-50% od monentu startu to pustynia). Zostaną pushyści, moonówki, GSsówki i "naciągnięci, ..." reszta to rzeczywiście nooby którzy wierzą że można się tu pobawić i pograć :( ja się do noobów zaliczam, bo nadal mam sentyment do tej gry i uczciwości ludzi których na każdym uni jest nadal sporo, tylko że nie są topką bo szklany sufit nieuczciwości gasi ich zapał do gry, to tyle.
  • no i dalej wszystko zamyka się w jednym zdaniu ' brakuje nam ludzi do pilnowania '
    A może Bed u Finów ma więcej czasu do skoordynowania zachowań niektórych kont co prowadzi do większej sprawności do pilnowania kilku userów co 13 k userów :D
    A może Polak u Finów sprawia respekt ? I mniej jest kombinacji ? A jak by tak była rotacja GA i SGO po różnych państwach i tez u nas z braku załogi co myślę że jak gy było z 3 GA i 4 SGO było by odciążeniem dla 2x2 ? i jak by ten dodatkowy GA i 2 SGO byli z poza ogame.pl ? To też chyba by wtedy zminimaluzowało to podejrzenie które od dłuższego czadu ciągnie się za teamem czyli "kolesiostwo" inni z poza ogame.pl wnieśli by światło że nikogo tu nie znają więc prawdopodobnie społeczeństwo nasze obdarzyli by ich ogromnym zaufaniem co za tym idzie że każdy by wierzył że nikogo tu nie znają ani nie mają pojęcia o jakiś kontach "dziwnych nigdy bez bana" a nóż może by wtedy takie konto dostało bana :D

    Składanie podań jak najbardziej dobry pomysł ale kto je akceptuje lub nie i czego szuka w podaniu to juz tajemnica ;( bo domoślam się że teraz może malo jest już zgłoszeń bo wszyscy chętni pomuc oddali zgłoszenia może w pierwszym.miesiącu pojawienia się naboru i wtedy domyślam się że było ich dużo ale czemu prawie nikt nie został zwerbowany ? Nikt nie dostał szansy na triala ? A wychodząc na przeciw ze niby na forum pisze ktoś wybuchowo nie znaczy że gdy miał by szanse i chciał ją utrzymać nie zmienił by się ;)
    No chyba że szukamy podań typu experience kilku letnie doświadczenie na innych forach społecznościowych jako operator lub konto forumowe gdzieś z pkt postów zdobytych kilka "k"
  • FILU napisał(a):

    Składanie podań jak najbardziej dobry pomysł ale kto je akceptuje lub nie i czego szuka w podaniu to juz tajemnica ;( bo domoślam się że teraz może malo jest już zgłoszeń bo wszyscy chętni pomuc oddali zgłoszenia może w pierwszym.miesiącu pojawienia się naboru i wtedy domyślam się że było ich dużo ale czemu prawie nikt nie został zwerbowany ? Nikt nie dostał szansy na triala ? A wychodząc na przeciw ze niby na forum pisze ktoś wybuchowo nie znaczy że gdy miał by szanse i chciał ją utrzymać nie zmienił by się ;)

    No chyba że szukamy podań typu experience kilku letnie doświadczenie na innych forach społecznościowych jako operator lub konto forumowe gdzieś z pkt postów zdobytych kilka "k"
    Z doświadczenia powiem że nie trzeba mieć ani jakiejś niewiarygodnej ilości postów, ani doświadczenia na innych forach (choć jest mile widziane) Sam swego czasu złożyłem podanie i zostałem przyjęty choć wtedy jeszcze dużego doświadczenia nie miałem.
    Nie zgodziłbym się jednak ze stwierdzeniem iż osoba pisząca wybuchowo zmieniłaby się pod wpływem sprawowanej funkcji. Albo ktoś potrafi zachować się na pewnym poziomie/ nie dać się sprowokować, albo nie potrafi. Oczywiście ludzie się zmieniają, ale jak moderator może karać za coś innych graczy, skoro jego posty są pełne naruszeń regulaminu? To by zakrawało na hipokryzję.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • Ultra Instinct napisał(a):

    komu się chce robić za bon wart 5 czy 10 euro :D do tego wykorzystać można tylko na ogame czy tam w okręgu gier gf
    a może Ultra właśnie tym co ta anty nic nie znaczy bo sami zakupują takie ilości że ten bonus to jakieś drobne a chcą pomóc bo może mają czas i umiejętności a dotychczasowe zachowania na uniach irytuje ich że nikt z tym nic nie robi . Sam wiesz że grając na swoim uni kilka lat masz większe rozeznanie kto z kim i czyje niż operatorzy patrzący na logi
  • FILU napisał(a):

    Ultra Instinct napisał(a):

    komu się chce robić za bon wart 5 czy 10 euro :D do tego wykorzystać można tylko na ogame czy tam w okręgu gier gf
    a może Ultra właśnie tym co ta anty nic nie znaczy bo sami zakupują takie ilości że ten bonus to jakieś drobne a chcą pomóc bo może mają czas i umiejętności a dotychczasowe zachowania na uniach irytuje ich że nikt z tym nic nie robi . Sam wiesz że grając na swoim uni kilka lat masz większe rozeznanie kto z kim i czyje niż operatorzy patrzący na logi
    Tylko że GO nigdy nie mają pod sobą uni na których grają.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • @mntek jeśli ty piszesz że nikt się nie zmienia to czyli ty nigdy nawet z przed członkostwa w teamie nie napisałeś żadnej wiadomości "złej" czyli jesteś kryształowy od urodzenia :D i nawet jak ktoś by z twojego społeczeństwa bliskiego zakloł w życiu realnym to juz jest u ciebie przekreślony jako nie kulturalny człowiek i w życiu do niczego nie dojdzie nie będzie pracował jako kierownik , meneger, dyrektor bo kiedyś zakloł :D jedynie tylko łopatą i kopanie rowów :D zastanów się co piszesz bo jako członek ex teraz ublizasz graczom a to chyba nie jest zachowanie na teamowca ? Co nie ? Sam siebie podkopujesz skreślając ludzi i ubliżając im że już kultury nie zmieni . żal
  • FILU napisał(a):

    @mntek jeśli ty piszesz że nikt się nie zmienia to czyli ty nigdy nawet z przed członkostwa w teamie nie napisałeś żadnej wiadomości "złej" czyli jesteś kryształowy od urodzenia :D i nawet jak ktoś by z twojego społeczeństwa bliskiego zakloł w życiu realnym to juz jest u ciebie przekreślony jako nie kulturalny człowiek i w życiu do niczego nie dojdzie nie będzie pracował jako kierownik , meneger, dyrektor bo kiedyś zakloł :D jedynie tylko łopatą i kopanie rowów :D zastanów się co piszesz bo jako członek ex teraz ublizasz graczom a to chyba nie jest zachowanie na teamowca ? Co nie ? Sam siebie podkopujesz skreślając ludzi i ubliżając im że już kultury nie zmieni . żal
    Trochę źle zrozumiałeś moją wypowiedź.

    Nie twierdzę że ja jako ja nie przeklinam. W zasadzie każdy przeklina i w żaden sposób nie przekreśla to dla mnie drugiej osoby. Przeklinają prawnicy, lekarze, dyrektorzy.
    Chodziło mi o to że osoby które chcą egzekwować od kogoś regulamin, same powinny go szanować. Możesz wierzyć lub nie, ale na forum nie przeklinałem idąc już tym przykładem. Ciężko mi się wypowiedzieć czy były jakieś "złe" posty mojego autorstwa bo było to już kilka lat temu.

    Teoretyzując gracz który dostałby upomnienie/warna od kogoś kogo znał wcześniej i widział jak sam popełniał te same wykroczenia w swoich postach mógłby uznać to za hipokryzję. I tylko o to mi chodziło FILU.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • no widzisz do tego i ja dąże że nie ma kryształowych ludzi jedynie usposobienia do sprawowanego ' urzędu' ja nie mając nic do stracenia na forum mogę po dyskutować trochę kalecząc kulturę bo teraz mi wypada :D ale jako że jestem szefem własnej firmy i ktoś spotkał by się ze mną i ja reprezentował bym wtym momencie swoje stanowisko nikt by nie powiedział że brakuje kultury lub zachowanie jest na warna :D

    Jak byśmy mieli iść tropem kultury wpisów to można zadać pytanie Tobie i innym członkom teamu że jak tak pięknie i poezyjnie odprawiają swoje posty na forum to czy w rozmowie np GG lub telefonicznej kogoś z teamu ze znajomym lub np Ty ze swoim znajomym dalej piszecie czy rozmawiacie tak pięknie i z nostalgią :D czy tam np na GG lub tel. jako nie teamowiec potrafisz i inni też pisać czy rozmawiać tak 'od serca ' :D