OBRONA #38 lord sith [NA-SITH] vs. Zola [USB] & Adam [B-S] ~ 34721.66% TOP 9 ACS?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OBRONA #38 lord sith [NA-SITH] vs. Zola [USB] & Adam [B-S] ~ 34721.66% TOP 9 ACS?

    hahahahahahaha :D :D :D :D :D :D :ocb:
    A więc tak witam w moim i Zoli stejku ;]
    Na Lorda miałem chrapkę już dawnoooo ale brakowało odpowiedniej osoby. Na szczęście przy handlu znalazła się taka :love:
    Pierwsza próba poszła wczoraj niestety nie udana. Lord ma 15nn ja tylko 13nn bo mam turbo na impulsie dlatego była nie udana.
    Po przemyśleniu akcji dziś nadarzyła się druga okazja niestety widziałem, że normalnie nie wyrobie więc poszedł skan od Lorda ruszyła i podstawka w ciemno.
    gyazo.com/58cec0f11b8ed2d8f39d02d37554d95d



    Jak widać na zdj Lord za długo się ociągał z wysłaniem ataku i wpadał aż minute po mojej flocie.
    Nie powiem wam jakie było moje zdziwienie kiedy on w to wleciał O_O Pozostawie to wam do przemyślenia ^^
    Lordowi gratuluje postawy i niech mocz będzie z nim bo chyba poszedł sobie gdzieś 8o
    Pozdrowienia dla Zola i podziękowania za wspólną akcję. Dla Całych B-S, GG i znajomków.
    Dedykacja dla @CerVezA bo za każdym razem mu pod ST wypomina że po złej stronie się znalazł :P
    Psst może czas na EMERYCI_N-A_SITH : data-verified= "> (chociaż współpracujecie to może oficjalnie teraz :D )

    Szo!


    Lord Sith napisał(a):

    no ba!

    "tak się robi ścianę sierściuchy!"

    ;)
    ZŁOM ZEBRANY CO DO ŚRUBKI
    KUPIE DEX


    Zapraszam na seans


    Dnia 07-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lord sith [NA-SITH]
    ________________________________________________

    Pancernik 55.555
    _________________________________________

    Obrońca Zola [USB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.634
    Duży transporter 1.800
    Lekki myśliwiec 3.120
    Ciężki myśliwiec 330
    Krążownik 3.235
    Okręt wojenny 19
    Recykler 5.859
    Sonda szpiegowska 112
    Bombowiec 21
    Niszczyciel 4
    Gwiazda Śmierci 8
    Pancernik 2.936
    Wyrzutnia rakiet 4.116
    Lekkie działo laserowe 760
    Działo Gaussa 40
    Wyrzutnia plazmy 46
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca Adam [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 85.619
    Okręt wojenny 13.425
    Pancernik 88.851

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lord sith [NA-SITH]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Zola [USB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 600 ( -1.034 )
    Duży transporter 1.006 ( -794 )
    Lekki myśliwiec 1.164 ( -1.956 )
    Ciężki myśliwiec 158 ( -172 )
    Krążownik 2.725 ( -510 )
    Okręt wojenny 19 ( -0 )
    Recykler 3.541 ( -2.318 )
    Sonda szpiegowska 48 ( -64 )
    Bombowiec 21 ( -0 )
    Niszczyciel 4 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 8 ( -0 )
    Pancernik 2.918 ( -18 )
    Wyrzutnia rakiet 1.578 ( -2.538 )
    Lekkie działo laserowe 276 ( -484 )
    Działo Gaussa 38 ( -2 )
    Wyrzutnia plazmy 46 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Adam [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 72.445 ( -13.174 )
    Okręt wojenny 13.254 ( -171 )
    Pancernik 88.708 ( -143 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 4.722.175.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 491.895.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.591.813.600 metalu i 1.880.352.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.666.650.000
    Kryształ: -2.222.200.000
    Deuter: -833.325.000
    agresor stracił łącznie 4.722.175.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.262.854.600
    Kryształ: 1.751.839.800
    Deuter: -34.423.000
    obrońca zyskał łącznie 2.980.271.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4




    Emerytura na x1 :?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Adam525 ().

  • No cóż. [ciach] po całości z mojej strony ;) Latałem na Pati zawsze na aktach, tak samo i tym razem. Taka gra. Nie, nie zamuliłem. Dałem związek nawet na koniec ale olałem. A szkoda ;) Skoro rzut beretem to waliłem na pełnej ;) Straciłem czujność. Bywa. Jest błąd, biorę na klatę i gratuluję. Moc ze mną! ;)

    Uczyć się patałachy jak się ścianę tynkuje ;)





    Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
    Niech Mocz będzie z Wami!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _lord_sith ().

  • No coz inaczej nie potrafia to juz na calym Uni sie podstawiaja przy randomowych graczach wkoncu trafilo na lame Lodziare i Adas trafil, chociaz taka lameriada Lodzik to sie nie spodziewalem po prostu wstyd, no coz troche dexu za to BSy odrobia po przepalonych hektolitrach na innych akcjach, z drugiej strony BSy wstyd ze tylko na partyzanke liczycie, a z kontry czy jakiejs porzadnej akcji nic nie trafiacie to desperacja i podstawki a to u szalonej a to u tessiaha a to u zoli serio BSy? zacznijcie w tej desperacji u zielonych sie podstawiac:D:D:D


    ps. Uprzedzajac prowokujacy post Sorry nie nie boli mnie ta czesc ciala o ktorej zawsze piszesz, po prostu stwierdzam Fakty i dobrze o tym wiecie.

    ps2. Szalona dostała kare na ponad 200kk za podstawke i na U uciekła :D Od Zoli tez sie odbierze co Nasze :D
    bawimy sie dalej BSy odbiły piłeczke i lecimy dalej :D
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • No Adas teraz mozna powiedizec ze uczen przerosl swoich mistrzow :D
    Graty pomyslu i wykonczenia :) no i zysk tez jest wiec tym bardziej miodzio :)

    Dla Lordziko szo bo to jedyny ktory gra i lata a nie chowa sie jak szur w kanale :E

    P.s. carveza juz bardziej debilnego postu nie mogles wstawic :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sorro03 ().

  • Tutaj gratulacje naleza sie dla obydwu stron. Lordowi za zachowanie z klasa i przyjęcie złoma na klate + za duze jajca zeby olac opoznienie lotu takim skladem wiec niech mocz bedzie z Toba - a dla obroncow za szybka i zgrana akcje. Procent wyszedl wam ladny a zysk smakowity wiec milego topienia. Adam mordo w koncu Ci siadlo tak jak sobie wynysliles :bdb:
    Atakierowi SzO
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • spytaj Obiego i reszty ile przepalili na podstawke u Tessy, bo tak z 500kk jak nie lepiej poszlo na same Flo o reckach nie wspominajac :D
    Chowamy sie? a 3 ST sie same zrobily? w pare dni prawie 10 ST wstawilismy to co ty Sorro Pusherze płaczesz tutaj? a sorka zapomnialem ze o twoich banach za push z innych uni niby nikt tutaj nie wie :D

    Adas do Ciebie akurat nic nie mam bo jako jeden z nielicznych nie wywyższasz się i nie uważasz za lepszego od innych tylko spokojnie grasz i potrafisz sie zachować, a co do bólu Dupy jaki zawsze Sorro zarzuca, to nie nikt nie ma takiego, Lodziara koniecznie chcial uzupelnic sciane i sie doigral i Bardzo dobrze ze to Ty za co Graty :D
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • Gratulacje obrony. Rutynka zgubiła, ale szybko staniesz na nogi Lodzik :)
    Do nikogo nie mam zamiaru bić piany, bo taka gra, ale na litość Boską... Obibok, pisz komentarze ze słownikiem, bo nie idzie czasem rozszyfrować, co Ty tam skrobiesz, nawet w nicku, który sobie ustawiłeś sadzisz byki (od kiedy ciENki się pisze przez ę ??) O_O :quasi:

    Pozdrawiam !!!
  • Cayin napisał(a):

    Gratulacje obrony. Rutynka zgubiła, ale szybko staniesz na nogi Lodzik :)
    Do nikogo nie mam zamiaru bić piany, bo taka gra, ale na litość Boską... Obibok, pisz komentarze ze słownikiem, bo nie idzie czasem rozszyfrować, co Ty tam skrobiesz, nawet w nicku, który sobie ustawiłeś sadzisz byki (od kiedy ciENki się pisze przez ę ??) O_O :quasi:

    Pozdrawiam !!!

    A gdzie tam byki, tak miało być, pan idealny nie popełnia błędów przecież haha ]:-D
    Nie wiem czy zauwazyliscie, ale offtop robi tylko Cerveza i Obi, także tym 2 panom juz dziekujemy :D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • graty st bedzie tez motywacja z naszej strony pewnie
    co do "cienkiego"(napisal bym coś więcej o tym ale ruda i tak usunie) to nie mam potrzeby sie podszywać o czym wspomniałeś bo przez połowe czasu grania aktywnie na tym uni steków nie wstawiałem i mnie nie ciśnie jak Ciebie żeby być najlepszym bo jak nie mam czasu to sobie zapinam u i mam wasza ekipe w poważaniu
    Lordzik szo
  • 0o GRATY ST pierwsza klasa:). fajnie ze zola posluchala:) co gdzie i kiedy i do kogo:),oczywiscie podziekowania dla adama za postawe:) hehe tak to jest lodzzik:) lataasz tak zawsze:)juz nie 1 raz jak nie do mnie to do innych 10X slabszych od ciebie:) a tu booommmmmmmmm :) jeszcze raz graty st dlA OBU stron lodzikowi i tak ten pancki zbedne byly:)


    Uni - Quaoar
  • Lodzik mistrz świata! Będzie co świętować w weekend :D Ten STek należy wydrukować i ładnie oprawić ^^ Lord Sith chciał kobitkę zezłomować i z tego wszystkiego za bardzo się rozkojarzył ;'))) Kilka ładnych cegiełek do ściany doliczone.

    1.Bariach / 8 / - 187 944,72%
    2.Quanx / 3 / - 158 710,29%
    3.OSAMA / 4 / - 133 705,78%
    4.Nikers / 2 / - 52 380,56%
    5.Xedris / 6 / - 44 835,52%
    6.Gravitino / 9 / - 38 998,96%
    ! 7.Lord Sith / 1 / - 34 721.66% !

    Dawaj dawaj nie przestawaj tak nam dobrze tak nam rób :D Gratki obrońcom a Lodzikowi SzO ^^
    Daj
  • Adamie coraz częsciej pokazujesz rozsnącego skilla, pnij się w górę i chę Cię widziec w najwiekszych STarciach na tym uni :)

    Pane Cerveza gdzieś tam wyczytałem, że grałeś na innych uni i MEGA Steki czy coś tam masz na koncie, jeśli tak jest to powienieneś wiedzieć, że dobre akcje często są poprzedzane przepałami :) Mają dex to próbują. Nawet jeśli trafią kogoś na farmieniu idlera to i tak szacun za to, że nie polują tylko na bfsy i jak Adam wspomniał, liczy się, że próbują ciągle :)
    Jestem w sojuszu jakiś czas i nigdy nie widziałem tak dobrej organizacji i takiego skilla i przy tym tyle luzu i śmichu :D
    Wiadomo, że Jesteś po przeciwnej stronie barykady to hejtujesz wszystko ale spójrz na to bardziej obiektywnie, Adaś zakombinował idealnie, co z tego, że na słabszym ? dograł wszystko, przypilnował i ubił :D Z mojej strony wielki szacun dla niego.

    I nie piszcie, że BS czy obi nic nie potrafią i nie kontrują udanie bo nie jeden na uni dostał w gonga właśnie na kontrze od nich :P
    Obiego znam z innego uni i szczerze każdy z was chciałby mieć tyle pojęcia o grze co on :)

    Szczere SZo dla Lorda bo z opozycjii chyba tylko on ma tutaj odpowiednie podejście :)

    Jeszcze raz graty Adaś i bij ich dalej :)
  • No Adaś brawo wielokrotne no można napisać aplauz :D Top na co tam chcesz a Lordzikowi BSZO bo to naprawdę gracz z klasą.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.