Witam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie wiem z czego się tu cieszyć, no chyba że Ogame upadło aż tak nisko że 3k na nowym serwerze to jakiś "super wynik"
    Wytłumaczę to lepiej:
    Ekonomia x7
    Floty x1
    Przy kopalniach na poziomie ok 30 każdy ekonomiczny Janusz nie będzie nadążał budować floty żeby przewozić sure z planet, flota w powietrzu będzie poruszała się niczym.....nawet brak mi porównania....tragicznie wolno. Nie daj Boże jeśli planety będą między układami....lot w kilka dni.....a sura x7.....porażka.
    Uni dla ekonomów...a w sumie to dla jamochłonów zbierających sure.

Chcecie czymś zachęcić ludzi ?
    Zróbcie eko x9
    flote x5
    ogłoście to na 4 miesiące przed, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o uni
    i reszta ustawień jak na Ziebal. Ekonomowie bedą sikali z wrażenia, flociarze też znajdą coś dla siebie.

A tak skrajne (x7 & x1) ustawienia skazane są na powolną smierć uni i pokazują to liczne badania w realnym życiu, ale większość modów, pewnie nie wie jaką mamy porę roku, a czas wyznaczają sobie poprzez kolejne (nieudane) otwarcia uniwersów i eventy które mają coś ożywić:

ciekawe.org/2015/01/24/dokad-z…osc-eksperyment-calhouna/

Populacje które mają dobrobyt, którym nic nie zagraża...wymierają bardzo szybciutko.
    Więc takie konfiguracje uni to sobie darujcie.

Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

Quantum - top 13 - Off
  • Avers wrote:

Nie wiem z czego się tu cieszyć, no chyba że Ogame upadło aż tak nisko że 3k na nowym serwerze to jakiś "super wynik"
    Wytłumaczę to lepiej:
    Ekonomia x7
    Floty x1
    Przy kopalniach na poziomie ok 30 każdy ekonomiczny Janusz nie będzie nadążał budować floty żeby przewozić sure z planet, flota w powietrzu będzie poruszała się niczym.....nawet brak mi porównania....tragicznie wolno. Nie daj Boże jeśli planety będą między układami....lot w kilka dni.....a sura x7.....porażka.
    Uni dla ekonomów...a w sumie to dla jamochłonów zbierających sure.

Chcecie czymś zachęcić ludzi ?
    Zróbcie eko x9
    flote x5
    ogłoście to na 4 miesiące przed, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o uni
    i reszta ustawień jak na Ziebal. Ekonomowie bedą sikali z wrażenia, flociarze też znajdą coś dla siebie.

A tak skrajne (x7 & x1) ustawienia skazane są na powolną smierć uni i pokazują to liczne badania w realnym życiu, ale większość modów, pewnie nie wie jaką mamy porę roku, a czas wyznaczają sobie poprzez kolejne (nieudane) otwarcia uniwersów i eventy które mają coś ożywić:

ciekawe.org/2015/01/24/dokad-z…osc-eksperyment-calhouna/

Populacje które mają dobrobyt, którym nic nie zagraża...wymierają bardzo szybciutko.
    Była ankieta i według ankiety taka konfiguracja została wybrana.
    Ani modzi, ani GO, ani SGO, ani Art nie otwierają nowego uni. Otwiera GF
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo

Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • W tym problem, ktoś wysłał propozycję konfiguracji do GF.....to że gracze kierowali się emocjami to rozumiem, ale nie wierzę że nikt z moderacji nie zastanowił się przez chwilę jak beznadziejny efekt będzie miała taka konfiguracja.

Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

Quantum - top 13 - Off
  • Avers wrote:

W tym problem, ktoś wysłał propozycję konfiguracji do GF.....to że gracze kierowali się emocjami to rozumiem, ale nie wierzę że nikt z moderacji nie zastanowił się przez chwilę jak beznadziejny efekt będzie miała taka konfiguracja.
    No ale jak widzisz ludzie wchodzą, pierwszy dzień wyciągają portfel, salaty jak liści z drzewa lecą. GF zadowolony, gracz zadowolony. Win win. Czyli gitara gra
    Szukam to czego nie ma :komp:
  • Banshee wrote:

"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie".
    Gdybym to wiedział w 2005 roku, to moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej... :E
    Nawet nie żartuję w tym momencie :E
    Ten cały OGejm wpłynął na całe :E

Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • Reaver wrote:

Banshee wrote:

"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie".
    Gdybym to wiedział w 2005 roku, to moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej... :E Nawet nie żartuję w tym momencie :E
    Ten cały OGejm wpłynął na całe :E
    Heheh Reaver widać po opisie.
    Ktoś jeszcze poza Tobą ze znajomych twarzy z Uriela tutaj gra? :)
    Bo jak tak to moze założę konto z ciekawości :D
    Uriel - OFF
    Bellatrix - OFF
  • Avers wrote:

Uni niby dla ekowców. Tak wielu twierdzi. Walki górników o lepsze rekordy. A tu 5 dnia w ST krążki latają i to nie po kilka sztuk a po kilkadziesiąt :D Pożyjemy, zobaczymy. Kto wie, może górnicy nauczą się latania :)
    Ignorantia iuris nocet
  • uni ciekawe .. może nieciekawe ... ale pogram ...
    mam chęć oderwać się od wszelkich kont z flotami czy eko które mnie wiążą i w spokoju dać sobie coś co nałóg z lekka uśmierzy.
    Antymaterii nie mam zamiaru kupować, 8k na start ... to wszystko . chcę się bawić
  • E V I S U wrote:

Pierwszy post od 9 lat - witam starą gwardię, z młodymi się nie witam, bo nie wiedzą co to prawdziwe OG. Jak ktoś jest ze wcześniejszych uni to piszcie, na PW na forum.

Pozdrawiam :)
    nie ladnie, podaj nick z gry to sie nowy odpowiednio z toba przywita juz w st. chciales przykozaczyc stary pryku a skonczysz w reckach daj troche czasu
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • JOZEF ze STALI wrote:

E V I S U wrote:

Pierwszy post od 9 lat - witam starą gwardię, z młodymi się nie witam, bo nie wiedzą co to prawdziwe OG. Jak ktoś jest ze wcześniejszych uni to piszcie, na PW na forum.

Pozdrawiam :)
    nie ladnie, podaj nick z gry to sie nowy odpowiednio z toba przywita juz w st. chciales przykozaczyc stary pryku a skonczysz w reckach daj troche czasu
    Nie ma problemu. Procurator Fireball :) Niech się coś dzieje ^^

u66 - [*]
    Gemini - [*]
  • Ech ten nałóg :) chyba przyjdę poklikać, na Xanthus jestem to i tu jako emeryt wejdę hahahaha :) co do konfiguracji to absolutnie ok, daje szansę na długą grę, a ja tylko tak bym się pisał ale co kto lubi. Znajomych kilku widzę i u1 i 33, 56, cAPELLI I NAWET Z Nekkarka gdzie dożywam spokojnej starości :) co do anty i kasy to nadal uważam że OGAME = bez anty = abonament, tylko tak udaje się utrzymywać graczy a my tu jak widzę przywiązani jesteśmy do cyferek ale to moje zdanie, GF wie lepiej hahahaha :) a i mój wróg przebrzydły tu gra więc dołączę niebawem :))))