Pożegnanie z Merkurym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pożegnanie z Merkurym

    Chcę podziękować za cudną grę przez wiele miesięcy moim Chłopcom z PZT :) Najlepszemu Sojuszowi z jakim kiedykolwiek grałam :) byliśmy na dobre i na złe :) zawsze z ciepłym słowem , zawsze z pełnym zrozumieniem :) Jesteście Panowie fantastyczni :)
    Niestety zaczynają się dziać rzeczy, które uniemożliwiają mi dalsza zabawę na tym uniwersum :)
    Moje konto nie zostanie zezłomowane, sprzedane czy cokolwiek innego , będzie na wiecznym urlopie :) bo nie po to ciągle coś na nim robiłam aby je zniszczyć lub oddać komuś kto go nie pokocha tak jak ja je kochałam:)

    Na koniec pragnę jeszcze podziękować Marcinowi za to, że pomógł mi pokonać strach przed lataniem w acs z człowiekiem spoza sojuszu ( kiedyś na innym uni poleciałam ... pierwszy raz z obcym :) i on mnie wystawił ) , a Marcin pokazał , że nie wszyscy są podli i zachłanni :)

    Więc żegnam się z Wami , bawcie się wesoło :)
    Na koniec zwyczajowo po :piwko: dla moich Złych Typów :) w razie zlotu czekam na telefon , Tomuś to z windą trzeba powtórzyć koniecznie :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez halszka ().

  • Helcia czytam to dopiero teraz.Jak że zasmuciła mnie ta wiadomość gdy wszedłem sobie zobaczyć czy wg ktoś w DiD coś pisał.... A tu proszę...
    Tylko pytam się czemu żadnej informacji nie dostałem o tym że kończysz grę?
    Dziękuję Ci za pamięć i jak że szczególne wyróżnienie na tle innych graczy. Zaszczytem było grać na tym uniwersum z taką osobą jak również pokazywać że WP i PZT to nie tylko wrogie sojusze lecz również sympatyczni ludzie którzy kryją się za każdym z loginów w tej grze....
    Bardzo się cieszę że mogliśmy latać kiedyś razem nie dla zysku lecz dla słusznej sprawy...
    Dziękuję za grę..... Powrotu nie życzę.... To tylko gra która ma za zadanie oderwać się na chwilę od życia ale przecież jest tyle pięknych rzeczy które warto zobaczyć niż tylko klikać w cyfry...
  • DRODZY MERKURIANIE ......
    no to teraz mam problem ]:-D
    Zostałam zaatakowana przez mojego ulubieńca z WP :) chyba się założył z kimś , ze mnie ściągnie znowu na Merka , bo stal się nieco upierdliwy :) zawraca mi jedną z moich lepszych części ciała ..... normalny poganiacz niewiast ogamowych :) teraz już wiem dlaczego na Merku ostałam sie tylko ja :D
    Moje Złe Typki z wielką delikatnością prosiły mnie o powrót , używając słów uroczych aczkolwiek nie do zacytowania ze względu na cenzurę :saint: a ja uparciuch trwałam w postanowieniu ale teraz trochę się boję , że Marcin chociaż nie jest złym typem , dopadnie mnie na Urielu , gdzie się super bawię i mnie zezłomuje flota przesłana z Merka :evil:
    postawił mnie pod ścianą i dał do wyboru albo wrócę na Merka albo ..... nie ma nic innego do wyboru O_O wzruszyłam się , muszę to szczerze przyznać i teraz wrócę :> pilnować flot proszę bo inaczej znowu mnie ktoś na bana wyśle :thumbsup:

    A TERAZ TO CO ZWYKLE HALSZKA PROPONUJE ALE PO JEDNEJ ( SKRZYNCE ) NA GŁOWĘ :piwko: :piwko: :piwko: