Progi ST

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A po co ?
    By tylko topowi gracze mogli wklejac ST ?
    Wiem eko x 5 , ale wielkosc flot jeszcze nie wzrosla x 5
    Poza tym o ile sie nie myle jestes gornkiem , jaki masz w tym interes by prog zostaly podniesione ?
    Moze sie boisz ze znajdzesz sie w tym dziale po niewlasciwej stronie ,a czym wyzszy prog to mniejsza szansa na to
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • No to zaczynaj grac , kto Ci broni
    Na Xsantus tez jest eko x 5 flota x 1
    Mlode Unii tam Masz wieksze szanse niz na unii 68

    szczwany lisek

    Masz racje ze czesc ST nie ma nic wspolnego z Starciami Tytanow
    Tylko nie chodzi tu o %%% a o cos innego
    Czy atak na pelne czy puste DT ma cos wspolnego ze Starciem Tytanow ?
    Wg mnie nie , no ale %%% sie licza
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    No to zaczynaj grac , kto Ci broni
    Na Xsantus tez jest eko x 5 flota x 1
    Mlode Unii tam Masz wieksze szanse niz na unii 68
    Na razie nie mam czasu na pilnowanie nowego konta zaczynajac od zera. I bylbym jak idlak na takim uni. Zmienia progi na u68 to wbije 4fun a noz widelec moze cos uda mi sie ugrac i przynajmniej nie bedzie nikt mi latal po satkach i dt na sure z wydobycia by zablysnac w miniST, ze dalem sie trafic :)
  • Grając i tu i na Urielu gdzie jest od startu eko x5 i flota x1 tez uważam, że obecnie próg jest za niski na U68.
    Ale myślę, ze niedługo podniosą, przynajmniej powinni.

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • Od zawsze wyznaję zasadę wysoki próg mST to zło. Jeżeli jest jakiś super flociarz co robi w tygodniu 5-10 ST i 50 mini ST to NIKT GO NIE ZMUSZA do wstawiania każdego mini ST na forum. Za to osoba o niższym top będzie mogła się pochwalić ładnym RW. Temat mini ST to wybór nie przymus.
    Wiem że są osoby które lubią wysokie progi ale to ST mają być elitarne. Mini ST już niekoniecznie muszą? :<

    Jak nie będzie mega spamu w mST to na razie nie planuję podnosić progu.
    Chyba że zmusi mnie do tego moderator. :fgrin:

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Nie widze potrzeby podnoszenia progow
    Moze jest troche wiecej ST ,ale przewaga z niskimi %%%
    @ szczwany lisek
    A jaki masz w tym interes by podniesc progi ???
    Boisz sie ze wyladujesz w reckach i wszyscy zobacza to ST ? , jak sie podniesie progi to Twojej floty nie starczy na ST
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Pisalem juz o tym wyzej
    Nie chodzi o to by podnosic progi %%% ale zmienic zasady kwalifikowania danego RW do ST
    Czy zezlomowanie komus DT czy MT nawet na 2000 % jest Starciem Tytanow ???
    Obecnie tak
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Pisalem juz o tym wyzej
    Nie chodzi o to by podnosic progi %%% ale zmienic zasady kwalifikowania danego RW do ST
    Czy zezlomowanie komus DT czy MT nawet na 2000 % jest Starciem Tytanow ???
    Obecnie tak
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST
    I jakbyś chciał to egzekwować, wyliczać? Już widzę chętnych graczy, którzy obliczają czy się mieszczą. Prędzej by było, że wstawiają i jak moderator się nie przyczepi to jest ok. A później taki moderator siedzi po kilka godzin dziennie na forum, obliczając tylko % floty bojowe. Nierealny pomysł. Jeszcze gdyby mi za to płacili ;)
    Konwertera do takich obliczeń nie ma. Zauważ też, że tylko na polskim forum RW są kwalifikowane wg %, na innych społecznościach wg poniesionych strat. Ale chyba na żadnym innym wg jakiś innych wskaźników.

    Idea działu dla 'wybrańców' jest kusząca. Co dla Ciebie jest 'nudnym RW' dla kogoś np początkującego może być PB, którym może się pochwalić. Można w takim razie pójść też o krok dalej, po co w ogóle dział ST? Zamknijmy. Zróbmy w DiD jeden temat do ciekawych RW i tam wstawiajmy wszystko. Tylko, że takie wyjście jest najnudniejsze i najmniej spektakularne ze wszystkich.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Truck driver napisał(a):

    john malkowitz007 napisał(a):

    Czy zezlomowanie komus DT czy MT nawet na 2000 % jest Starciem Tytanow ???
    Obecnie tak
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST
    Dopisz jeszcze, ze to samo wypada zrobic z dzialem miniST :D procenty z RW zaliczac do miniST ale tylko kiedy zlomujesz flote bojowa a nie jakies mt i dt ;)
    chyba czyjś pies zdechnie, mam nadziej że nie mój bo muszę się zgodzić z panem wyżej;p, John farmisz slabych graczy te twoje mini ST nie maja nic wspolnego z mini ST san naprawde słabe to zwykłe farmingi a nie jakieś mini ST którym brakło pare % do ST
  • Truck driver i Zemsta
    Mi wlanie o to chodzi , ze rozbijanie komus DT czy MT bez wzgledu na % nie maja nic wspolnego ze Starciami Tytanow
    A ze wklejam takie RW w ST czy Mini ST , po prostu obecnie spelniaja progi i zasady , zgodne z regulaminem
    Na razie mnie nie interesuje topka atakowanego gracza tylko zysk jaki moge osiagnac
    Nadal buduje flote ,a jak bedzie taka jak ja sobie zaplanowalem , wyzlomuje Top 200 i top 100
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • @ Truck driver
    Czy Ty rozumiesz co ja pisze ???
    Przeczytaj jeszcze 3 razy moje posty , lub wiecej to moze w koncu zrozumiesz o co mi chodzi
    Albo wez gumowy mlotek i walnij sie w leb , moze w koncu cie oswieci
    Niczym nie potrafisz nikomu zaimponowac to wcinasz sie w kazdy temat by nabic posty , myslisz ze tym zablysniesz choc na chwile i zwrocisz na siebie uwage
    Pisalem juz o tym nie raz ,ale do Ciebie to nie dociera
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ Truck driver
    Czy Ty rozumiesz co ja pisze ???
    Przeczytaj jeszcze 3 razy moje posty , lub wiecej to moze w koncu zrozumiesz o co mi chodzi
    Albo wez gumowy mlotek i walnij sie w leb , moze w koncu cie oswieci
    Niczym nie potrafisz nikomu zaimponowac to wcinasz sie w kazdy temat by nabic posty , myslisz ze tym zablysniesz choc na chwile i zwrocisz na siebie uwage
    Pisalem juz o tym nie raz ,ale do Ciebie to nie dociera
    Wystarczy przejrzec dzial miniST i zobaczyc Twoje osiagniecia :E to tyle co mam do powiedzenia :D
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Pisalem juz o tym wyzej
    Nie chodzi o to by podnosic progi %%% ale zmienic zasady kwalifikowania danego RW do ST
    Czy zezlomowanie komus DT czy MT nawet na 2000 % jest Starciem Tytanow ???
    Obecnie tak
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST
    a czemu miałoby nie być? ... fakt faktem jest przewaga RW robionych na stojących DT bez opieki ... ale są Starcia gdzie ludzie obserwują górników wstrzeliwując się między odświeżania , wloty w nieodebrane fsy, czy też moonkilingi bądź obrony DT MT czy innych.
    Czemu pozostałe starcia mają być negowane ? ... gdyż jest to atak na Statek transportowy?.
    Piszesz, że wstawiasz RW bo mieszczą się w progu. Nie zwracasz z pewnością uwagi czy to ataki na MT DT czy statki bojowe.
    Czemu mieliby gracze odliczać procenty z RW gdzie przykladowo w składzie jest 50k DT i 5-10k OW.
    Jak już odliczać procenty uzyskane z MT czy DT to apelujmy także o usunięcie dla tych statków opcji Atakuj.
    Niech ludzie sobie do farmiają recyklerami czy chociażby panckami - idźmy za ciosem.
  • Wow ^^ ale was poniosło :D hohoho , zanim ktoś coś napisze takiego ja John M. powinno się znać regulamin a nie gram ale nie znam zasad :D @kasai jest zbyt dobroduszna ;P bo krótko powinna napisać " zapraszam do zapoznania się z FAQ Starć" tam co niektórzy rozwiali by swoje wątpliwości :D i dowiedzieli by się że %%% jest wyznacznikiem powstałego PZ a z czego to PZ i jak powstało to może choć nie musi pokazać atakier lub obrońca . Nawet ustawki czy pushe są i były akceptowane w topowych starciach uni jako %%% top1 bo liczy się że takie starcie miało miejsce i taki PZ powstał a jak i z czego to już inny temat/problem do innego działu
  • @ Truck driver i MalaLady
    Sprytne uciekanie od tematu
    @ Truck driver , nareszcie zrozumiales ze nie masz nic wiecej do powiedzenia
    Filu
    Wlasnie o to mi chodzi by to zmienic
    By Starcia Tytanow , byly naprawde Starciami Tytanow a nie zlomowaniem DT czy MT i jakis tam smieci , czyli kilkunastu LM , sond i satek
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"