Progi ST

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • john malkowitz007 napisał(a):

    Pisalem juz o tym wyzej
    Nie chodzi o to by podnosic progi %%% ale zmienic zasady kwalifikowania danego RW do ST
    Czy zezlomowanie komus DT czy MT nawet na 2000 % jest Starciem Tytanow ???
    Obecnie tak
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST
    Zlomujesz dt i mt co pokazujesz w mini ST ale nie pasuje Ci, ze do normalnych ST kwalifikuje sie takze jak ktos trafi same trampki i wg Ciebie do ST powinny byc zaiczane RW tylko z zlomowanej floty bojowej. Wez ta palke czy gumowy mlotek jak tam do mnie wczesniej pisales i puknij sie w czolo to moze cos Ci sie w koncu wyjasni, ze wieje hipokryzja z Twoich postow.
  • I znowu piszesz nieprawde
    Napisalem
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST ( Mini ST , to tez ST , jak sama nazwa wskazuje )
    A Ty cytujesz mnie i piszesz , ...wg Ciebie do ST powinny byc zaiczane RW tylko z zlomowanej floty bojowej
    .Ja nigdzie nie napisalem ze , ST czy Mini ST ma byc tylko z floty bojowej
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    I znowu piszesz nieprawde
    Napisalem
    Np ,ustalic % progi ST i min % z zezlomowanej floty bojowej w RW i takie zaliczac do ST ( Mini ST , to tez ST , jak sama nazwa wskazuje )
    A Ty cytujesz mnie i piszesz , ...wg Ciebie do ST powinny byc zaiczane RW tylko z zlomowanej floty bojowej
    .Ja nigdzie nie napisalem ze , ST czy Mini ST ma byc tylko z floty bojowej
    W takim razie pisz po polsku by nie trzeba bylo sie domyslac o co dokladnie Ci chodzi.
  • john malkowitz007 napisał(a):



    Filu
    Wlasnie o to mi chodzi by to zmienic
    By Starcia Tytanow , byly naprawde Starciami Tytanow a nie zlomowaniem DT czy MT i jakis tam smieci , czyli kilkunastu LM , sond i satek
    ST może brzmi groźnie i ktoś chciał by w nim były RW coś w stylu flociarz vs flociarz ale wtedy nie było by sensu atakować górników którzy mają zazwyczaj dt :D .
    Dział powstał pod względem PZ a nie z czego powstał co reguluje to FAQ ale jak chcesz starć typu PB to jest przecież dział Top 10 każdego uni gdzie tam właśnie nie znajdziesz RW typu dt :D tylko konkretne floty :E
    Moim zdaniem i tak to co chcesz John osiągnąć jest ;) bo raczej dział ST i w nim pojawienie się nie jest chyba tak priorytetowe dla flociarza co ma na koncie walkę 'Tytanową" to pojawienie się z tym starciem w dziale Top 10 solo uni 8o a tam nie znajdziesz starć typu dt XD