ajman [T_F] & Largo [T_F] vs. PoDroB [WIP] - 1979,11% TOP 1 ACS !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ajman [T_F] & Largo [T_F] vs. PoDroB [WIP] - 1979,11% TOP 1 ACS !

Hejka , nie będę się rozpisywać bo nie warto. Napisze tylko tyle Winnerku - tak mnie bluzgałes w wiadomościach na priv a teraz pokazałeś klasę jak to mocny w słowach jesteś. Niestety złomu całego nie udało się zebrać bo kolega anty recki sobie zrobił :) Wiosłował tak że na Olimpiadę powinien jechać :thumbsup:

- ajman " jestem najlepszy możecie mi naskoczyć i KCJ <3 "

Pozdro sojusz , buddy no i oczywiście kochani dostawcy paliwa :)

Dnia 27-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor ajman [T_F]

Pancernik 1.981
    Okręt wojenny 591

Agresor Largo [T_F]

Lekki myśliwiec 4.453
    Okręt wojenny 598
    Pancernik 2.000

Obrońca PoDroB [WIP]

Mały transporter 1.656
    Duży transporter 232
    Lekki myśliwiec 2.330
    Ciężki myśliwiec 8
    Krążownik 2.156
    Okręt wojenny 1.163
    Recykler 2.509
    Sonda szpiegowska 75
    Pancernik 847

Po bitwie...

Agresor ajman [T_F]

Pancernik 1.895 ( -86 )
    Okręt wojenny 507 ( -84 )

Agresor Largo [T_F]

Lekki myśliwiec 470 ( -3.983 )
    Okręt wojenny 519 ( -79 )
    Pancernik 1.933 ( -67 )

Obrońca PoDroB [WIP]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.477.833 Metalu, 84.901 Kryształu i 2.870.766 Deuteru

Agresor stracił łącznie 38.717.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 268.344.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 127.099.700 metalu i 70.812.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.433.500 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    42.310.000 Metalu i 42.310.000 Kryształu
    45.081.700 Metalu i 14.918.300 Kryształu

Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    87.391.700 Metalu i 57.228.300 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 64.995.533
    Kryształ: 44.765.201
    Deuter: 575.766
    agresor zyskał łącznie 110.336.500 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -159.174.833
    Kryształ: -88.696.901
    Deuter: -24.905.766
    obrońca stracił łącznie 272.777.500 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • No no no :P
    mówiłem żebyś odpuścił
    co to za zabawa jak nikt nie będzie wstanie cie złożyć ?

Mogę powiedzieć jedno nasz top 1 mimo że wystartował z anty to zasługuje na to by na tym top 1 być, przypomnę to wszystkim szczekaczom którzy kładą się o 23 bo rano trzeba wstać.

Top to nie tylko anty, to też kupa zmarnowanego czasu.

Agresorom graty
    Obrońcy SzO
  • Fakt faktem że za Largo nie przepadam,ale tutaj gratulacje się należą za ubicie bardzo aktywnego gracza.
    Chyba wineerek tak gnał,aż wyszło zmęczenie materiału.
    Mimo wszystko trafiliście go,ale tak bywa jak się gra bez anty i goni topke ze spiętymi pośladkami :D
    Jednak tu zauważyłem po dzwonie szybki przyrost floty u obrońcy,a to oznaka że troche anty jednak zakupił >_>
    Wineer tu już z anty samsobie zaprzeczyłeś,bo jeśli płaczesz i gadasz na innych a potem sam recujesz na anty,to małego pokroju z Ciebie osobnik,a że raptem 500szt floty przybywa to oczu nie zamydlissz,że to import/export dał tego tyle.
    Suma sumaru Wineer tak jak szybko gnał,tak samo szybko spadł a i sojuszników potracił bo zmienny jest jak chorągiew na wietrze,zatem zrobi co zechce,ale zapewne poczeka na nowe uni.
    Agresorom graty za wytrwałość ,bo mimo iż grają na anty to jakieś umiejętości też mają no i jak widze sporo czasu i zarwanych nocek ;)
    P.S Largo widze że teraz kolej na mnie XD ,bo strasznie małomówny jestes na PW,ale nie licz na wiele,co najwyżej satki możesz mi gasić o ile takie zyski Cię zadowolą i taki styl gry.

Pozdrawiam wszystkich luzaków,spinaczom pośladów życze coś na przeczyszczenie :]
    Dobrym przykłądem czystki jest to RW.
    Antyspinacze kontra spinacz.Trafili na siebie jak należy :E
  • Nosił Winnerek razy kilka ponieśli i Winnerka.
    Ładny wlocik chłopaki. Pozdrowionka dla byłego sojusznika Largo.
    Winnerek ostatnio mocno płakał o anty raki a sam się skusił na to samo.
    O ile dobrze pamiętam miałem zostać jego prywatną farmą tak się przynajmniej odgrażał.
    No cóż teraz bedę mógł odłożyć na chwile dozbrajanie się i wrócić do swojego słodkiego eko.

Agresorom jeszcze raz gratki.
    A obrońcy szo bo mamy jeszcze porachunki do wyrównania.
  • Graty panowie ładnego wlotu :D ścieło mnie, delikatnie mówiąc, ale jak się sypia tak jak ja sypiam to się wcale nie dziwie :D

2h drzemki wystarczyło, graty raz jeszcze :)

co do "anty-recków" - jak się zbiera skrzynki od początku uni to ma się prawo mieć kilka ładnych h skrócenia czasu w stoczni, mając pod moonem 3lvl nanitów i akurat wracające 222 recki z nieodbytych PM? anty w tym wiosłowaniu nie było za grosz :)

podsumowując,

jeszcze tu wrócę ;>
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

Albert Einstein
  • INFERNI wrote:

Graty panowie ładnego wlotu ścieło mnie, delikatnie mówiąc, ale jak się sypia tak jak ja sypiam to się wcale nie dziwie

2h drzemki wystarczyło, graty raz jeszcze

co do "anty-recków" - jak się zbiera skrzynki od początku uni to ma się prawo mieć kilka ładnych h skrócenia czasu w stoczni, mając pod moonem 3lvl nanitów i akurat wracające 222 recki z nieodbytych PM? anty w tym wiosłowaniu nie było za grosz

podsumowując,

jeszcze tu wrócę
    Kłamać umiesz tak samo jak wyzywać tylko tyle powiem , pozdro poćwicz
  • Largo wrote:

INFERNI wrote:

Graty panowie ładnego wlotu ścieło mnie, delikatnie mówiąc, ale jak się sypia tak jak ja sypiam to się wcale nie dziwie

co do "anty-recków" - jak się zbiera skrzynki od początku uni to ma się prawo mieć kilka ładnych h skrócenia czasu w stoczni, mając pod moonem 3lvl nanitów i akurat wracające 222 recki z nieodbytych PM? anty w tym wiosłowaniu nie było za grosz

podsumowując,

jeszcze tu wrócę
    to, że ty znasz tylko jedną drogę do tego jak sobie szybko budować flotę nie znaczy że tylko taka jest :)

pozdro i zrób przelew
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

Albert Einstein
  • INFERNI wrote:

Largo wrote:

INFERNI wrote:

podsumowując,

jeszcze tu wrócę
    to, że ty znasz tylko jedną drogę do tego jak sobie szybko budować flotę nie znaczy że tylko taka jest :)
    pozdro i zrób przelew
    Mialem tutaj sie nie udzielac, bo Inferni wydawales sie w porzadku gosciem jak pisalismy na prv, nadal Cie uwazam za w porzo goscia, nie mam pojecia czy bedziesz dalej gral ale za pewne za kilka dni znikniesz z tego uni i pojdziesz a nowe. Od siebie dodam tylko tyle, ze jesli kiedykolwiek dostal bym zloma i mial chec odbudowy, to bym sam za anty wyzbieral caly pz, jesli nie po prostu bym go zostawil. Z mojej strony zadnej urazy nie ma, a co do Largo, to moze i "przelew" wykonal ale tyle co umie na ogame, tyle ile poswieca czasu na obserwacje, nalezy mu sie choc minimalny szacunek.
    Pozdrawiam
    - S y n d r o M -
  • Adeke36 wrote:

No no no :P
    mówiłem żebyś odpuścił
    co to za zabawa jak nikt nie będzie wstanie cie złożyć ?

Mogę powiedzieć jedno nasz top 1 mimo że wystartował z anty to zasługuje na to by na tym top 1 być, przypomnę to wszystkim szczekaczom którzy kładą się o 23 bo rano trzeba wstać.

Top to nie tylko anty, to też kupa zmarnowanego czasu.

Agresorom graty
    Obrońcy SzO
    No mi akurat nie odpowiada że w grze wprowadzono tyle różnych funkcji za kasę :/ Sam jadę na pakiecie oficerskim i kiedy grałem na u29 również tak robiłem. Już wtedy można było wyczuć różnicę grać z kasą czy bez. Jednak teraz kiedy mając kasę możesz zapełnic magazyny, wymienić surowcę, hmm. Naprawdę sprawia to komuś radość ? Podnieca was chwalenie kogoś kto ładuje w to grubą kasiure ?

co do zmarnowanego czasu, tak, zgadzam się jeśli w tej grze chcesz złomować musisz wstawać w nocy.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • syndek wrote:

Mialem tutaj sie nie udzielac, bo Inferni wydawales sie w porzadku gosciem jak pisalismy na prv, nadal Cie uwazam za w porzo goscia, nie mam pojecia czy bedziesz dalej gral ale za pewne za kilka dni znikniesz z tego uni i pojdziesz a nowe. Od siebie dodam tylko tyle, ze jesli kiedykolwiek dostal bym zloma i mial chec odbudowy, to bym sam za anty wyzbieral caly pz, jesli nie po prostu bym go zostawil. Z mojej strony zadnej urazy nie ma, a co do Largo, to moze i "przelew" wykonal ale tyle co umie na ogame, tyle ile poswieca czasu na obserwacje, nalezy mu sie choc minimalny szacunek.Pozdrawiam
    O jakich umiejętnościach mówimy? czy czas = umiejętności? jeśli tak to get me out of here ;]

Moderator Neferet:
    zmniejszone drzewko z cytatów
  • No no trzeba pogratulować wlotu.

Antymateria to jedno... ale w sumie Adek ma rację z tym, że mimo wszystko trzeba poświecić trochę czasu na grę by być wysoko :thumbup:

Winnerkowi Szo... może nie dogadywał się ze wszystkimi na Uni ale grał aktywnie i szkoda byłoby gdyby załączył urlop itp.

Ps. Winner spakowany ... kogo Ja teraz będę w paliwo zaopatrywał. :/ ?(
  • A ja złoże graty, bo się nalezą dobrego gracza w piach posłaliście.
    Oportunista ... troszkę.

SZO Obrońcy, z klasą przyjęta porażka. Dobry GRACZ :) Szacun winner troszke tu namieszałeś!!! - w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Graty i szybkiej odbudowy.

The post was edited 3 times, last by kableKAT ().

• jedni chwalą ,drudzy płaczą...
    tak było i tak bedzie,ale faktu to nie zmienia żez anty czy bez to trzeba grać a nie farmić
    eko flociarza to PZ,więc wszystko w temacie
    winner bez anty dobry,largo z anty lepszy,ale całe umiejętności czas pokaże ;]
    bo czy z anty czy bez można być na szczycie,ale poznać prawdziwego fajtera totylko po SZO i odwecie
    ja osobiscie zarobiłem wczoraj na Largo ponad 10kk,bo siadł mi w ukłąd ,ą ze zagrywa w obrone to anty dałem na szybkie rakiety:)
    Largo aktywny,tope by trzymał zapewne,podpiera się anty,stać go,ma ochote OK.
    Komuś coś nie pasi,nie startujcie na nowym uni,bo i tak tylko graja starzy wyjadacze,gracze z anty ,a ci poza top ...to lamusy...
    Gratuacje się należą a czy wineer z dopalaczy czy nie zbierałsie,jego sprawa...
    Ja osobiscie zbierałbym sie i 2 dychy nie szkoda jesli robie SZO,jeśli nie to nie tykał bym złomu ani nic
    Agresorom przetopu,pokonanemu odwetu a sobie przy okazji super rywalizacji.Powodzenia wszystkim.
  • Już wiem co miała na myśli Ruda pisząc post pod jednym z ostatnich ST "winnera", już wtedy dało mi to do myślenia ale po dzisiejszych zajściach wszystko stało się klarowne 8-)
    Po tym jak zachował się "winner" do, którego bardziej pasuje obecny nick to nawet mi go nie szkoda, co więcej należą się podziękowania dla agresorów bo nie wiem jak długo trwałoby to zanim bym przejrzał na oczy a wiadomo lepiej wcześniej niż za późno :roll:

Podsumowując graty dla agresorów za mocny % a obrońcy zdrowego podejścia, oby już nie na tym uni :quasi:
    Wasat: [OFF] /kocurc [B S]/ #163 ST : 71490%
    Izar: [OFF] /kocurc [COCO]/ #53 ST : 4210%
    Tarazed: [OFF]
    /kocurc [DiR]/ #29 ST : 3139%
  • malach wrote:

teraz czuję się ....nie wiem kto usunął post gdzie według regulaminu forum możemy pisać st bezobrazy a ktoś z was decyduje co dobro co zło. to pozwe wasza niemiecka firmę o łamanie demokracji? ?????? jak mowie z treść a nasze kulturalne kłótnie z graczami ?? dodają pikanterii ale po co wiadomo kto uni wygrał? ??? pozew będzie jutro stworzony w 3 językach polskim niemieckim i angielskim . nikt mi cenzury nie zarzuci
    dokładnie , ja juz mam petycje, wlasnie chodzilem po osiedlu i zbieralem podpisy
    - S y n d r o M -
  • [ciach]
    Gratki wlotu, Winnerek klep flotę od nowa, agresorom gratki wlotu!
    Na każdym uni to samo paplanie o anty, o top 1.... Zresztą, jak nie było anty to było paplanie, że top 1 gra w kilka osób. Zawsze coś, byle się uczepić. :)

Moderator Neferet:
    Ciachnięto wypowiedź odnoszącą się do skoszowanych postów
  • Uhahahahah Uhahaha

Largo jesteś wielki Gratulacje!!!! No niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o przegranym [ciach].Win nie ma za grosz honoru wali każdego nawet tych których chce brać do soja i byłych sojuszników, najpierw się do nich przymila poznaje co gdzie i kiedy później wali staty [ciach]. [ciach] Po moim złomie napisałem mu kilka słów prawdy to mnie zablokował. Przed atakiem jeszcze mnie namawiał do wejścia do sojuszu ale go olałem [ciach]

Twoją wygraną Largo ciesze sie bardziej jak TY GRATULACJE

Moderator Neferet:
    obraza

upadamy po to, by móc się podnieść
  • Brawa dla was chłopaki, czekałem aż ktoś go zezłomuje.
    Miałem okazję z nim gadać po tym jak mnie zezłomował, koleś twierdzi, że chce do czegoś dojść w tej grze nie to co te wszystkie przegrywy co kase ładują w tą grę.
    Podobno całymi dniami siedzi w ogame, nie ma pracy bo kopie bitcoiny i z tego się utrzymuje xD