Procent z obrony na PZ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Procent z obrony na PZ

    Jak to dokładnie działa?
    Gram 12 lat, ale nigdy nie miałem doczynienia z takim uni :ffreak:

    Obrona się normalnie odbudowuje? A na PZ trafia % ze zniszczonych jednostek obronnych?

    I dlaczego % z obrony tak wyludnia uni?
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • "Bo nie umią grać" jak mawiał klasyk :D

    Ze zniszczonej obrony % trafia na pz i dlatego każdy porządny chłopak leci na każdy bunkier... sześciokrotnie... rozbija go i zbiera złom (swój i z obrony)... i jest do przodu ;)

    Obrona odbudowuje się normalnie i dzięki temu znowu ją można przeorać i zebrać kolejny % z pz.
    nie
  • bobro napisał(a):

    "Bo nie umią grać" jak mawiał klasyk :D

    Ze zniszczonej obrony % trafia na pz i dlatego każdy porządny chłopak leci na każdy bunkier... sześciokrotnie... rozbija go i zbiera złom (swój i z obrony)... i jest do przodu ;)

    Obrona odbudowuje się normalnie i dzięki temu znowu ją można przeorać i zebrać kolejny % z pz.
    To na czym polega problem? :D
    W sumie ciekawa opcja
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Mind_war napisał(a):

    bobro napisał(a):

    "Bo nie umią grać" jak mawiał klasyk :D

    Ze zniszczonej obrony % trafia na pz i dlatego każdy porządny chłopak leci na każdy bunkier... sześciokrotnie... rozbija go i zbiera złom (swój i z obrony)... i jest do przodu ;)

    Obrona odbudowuje się normalnie i dzięki temu znowu ją można przeorać i zebrać kolejny % z pz.
    To na czym polega problem? :D W sumie ciekawa opcja

    Mind jeśli jesteś flociarzem - spoko, jeśli stawiasz na eko - mniej spoko. Budzisz się rano i co noc masz przeorane satki, bo ktoś farmi twoją obronę i tak do usrajewa :xlol:
    Dlatego ludzi tak szybko ubywa. Chyba, że budowanie fuzyjnej :E i słonecznej powyżej 10/20lvl nie przeszkadza.
    u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
    Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
  • Mind_war napisał(a):

    Jak to dokładnie działa?
    Gram 12 lat, ale nigdy nie miałem doczynienia z takim uni :ffreak:

    Obrona się normalnie odbudowuje? A na PZ trafia % ze zniszczonych jednostek obronnych?

    I dlaczego % z obrony tak wyludnia uni?
    Proste, "zmusza" do aktywnej gry - obrona jest jak flota której nie można ruszyć.
    Nie masz czasu - odpadasz.
    top ileś U20
    top40 U38 - Blood
    Best ST - 5 562% - link

    3 powrót - Sombrero :E