Wyliczanie FS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wyliczanie FS

    Historia z innego tematu:


    ciap napisał(a):

    Kiedyś robiłam 4 tygodniowe FS żeby nikt mi floty nie wyskanował. Moon - moon stacjonuj. Z moonów gdzie nigdy nie robiłam FS, ba nie trzymałam tam floty nawet (od 10 lat FS lata między dwoma tymi samymi moonami). I masz! 1s po moim powrocie wleciał mi @MrocznyZew ze skanem a rzadko skanował. Pewnie też nie przypadek.

    Truck driver napisał(a):

    @ciap a skad wiesz, ze nie bylas obserwowana? Nie trzeba skanowac by poznac nawyki obroncy. Same aktywki wystarcza a sama przyznalas, ze przez caly czas robilas fs-y miedzy dwoma tymi samymi moonami. Nie, to nie przypadek, ze wylapal Cie ktos skanem akurat jak flota usiadla. Ale uczyl Cie nie bede gdzie byl Twoj blad hehe przeciez i tak wszystko wiesz najlepiej (bez obrazy)

    zefir napisał(a):

    Truck, zrozumiałeś w ogóle o czym pisała @ciap ? O.o

    Od 10 lat lata zawsze między dwoma moonami - nazwijmy je A i B.
    Raz zrobiła fs pomiędzy moonami C i D. I to nie byle jaki fs - czterotygodniowe stacjonuj (prawdopodobnie 2 tygodnie lotu w jedną stronę, zawrotka tuż przed dolotem i dwa tygodnie powrotu). A skan Zewa wpadł 1 sekundę po powrocie jej floty

    Truck driver napisał(a):

    Nie podpuszczaj haha i tak nie wyjasnie na czym polegal blad ciap

    ciap napisał(a):

    Nigdy nikt mi nie wyskanował na tamtym moonie floty ponieważ od 10 lat robię FS na INNYCH 2 moonach, moony powstały w 2006 roku i na tyle podpasowały że tylko ich używam. Nie robiłam na tego moona misji transportuj z kolonii żeby mógł ktoś falanga zobaczyć że coś kombinuję na moonie. Deuter potrzebny na FS leciał z moona na moona stacjonuj. Aktywności? Jestem bardzo często na koncie, wyłapać moment zawrócenia przy okresie 2 tyg lotu? Oczywiście zdarza mi się robić aktywności na innych moonach bo sobie czasem na nich siedzę i odświeżam konto. Brakowało parę DT na moonie? Nic szczególnego patrząc na mój styl gry. Moim zdaniem nie ma możliwości żeby wyliczyć taki 4 tygodniowy FS wracający z losowego moona tak żeby szpieguj było 1 sekundę po powrocie FS.
    Jeżeli jest inaczej to niech mi to ktoś wytłumaczy bo nie ogarniam widać problemu. Można na priv żeby nie zaśmiecać tematu.

    Truck driver napisał(a):

    @ciap podsumuje krotko. Nie ma rzeczy niemozliwych, niemozliwe wymaga tylko wiecej czasu. Moze jakis zaprzyjazniony i bardzo doswiadczony flociarz wyjasni Ci co zrobilas zle ale na mnie nie licz i nie tlumacz sie bo nie masz racji akurat w tej kwestii. Wielu tez twierdzi, ze ufs-a nie da sie strzelic a ja jestem zdania, ze jest to do zrobienia i jestem pewny, ze znajda sie flociarze, ktorzy przyznaja mi racje.
    Ponieważ @Truck driver nie chce mi napisać gdzie zrobiłam błąd. Wyjaśni mi ktoś?

    Mój pierwszy temat w Zadawaniu pytań jako autor. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Truck driver napisał(a):

    @ciap jestes doswiadczonym graczem. Nie mysl sobie, ze taki lamus i noob jak ja bedzie Ci tlumaczyl na czym polegaja dobre fs-y :)
    Doświadczony ale nigdy nie napisałam że wiem wszystko. Czasem na IRCu gracze wychodzą z uśmiechem na twarzy bo "znaleźli pytanie na które ciap nie zna odpowiedzi". To że jestem pewna swoich odpowiedzi nie znaczy że gracze nie potrafią mnie czymś zaskoczyć. Po prostu trzeba mieć granicę między "zgaduję" a "znam odpowiedź". Ja się nie wypowiadam jeżeli czegoś nie jestem pewna lub nie przetestowałam.

    Widzę że jesteś bardzo pewny tego że zrobiłam błąd. Więc jak nie Ty to może ktoś inny? Wydawało mi się że zrobiłam wszystko jak należy. Ukryłam transport dex, nie dałam wyskanować i robiłam aktywności. :fsmile:


    Offtop

    @FILU
    Przeniosłeś bo się bałeś że Ci moony pościągam. :juzpotobie:

    @Puck
    Nie chciałam ale mnie ta białość bije po oczach i chyba muszę poszukać czegoś.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Po co mam tlumaczyc po swojemu metody dobrego fs-owania skoro jestem dziwak i madrze sie na forum choc nic nie wiem o grze? :)

    Btw. Zaczynalem gre to nic nie wiedzialem. Jak grac, co to fs itd. Bylem zielony od samego startu. Ale trafilem na grupe dobrych ludzi, ktorzy wyjasnili na czym gra polega. Lata praktyki i coz. Nie chwalac sie ale jak lapalem zloma to tylko na bfs (flota stojaca na moonie lub planecie bez opieki). Nigdy ale to nigdy i nikt nie wylapal mnie skanem kiedy flota siadala na moonie ani nie bylem wylapany na zawrocona stacje czy na pz. @ciap zrobilas blad i Twoja flota po 10 latach zostala wylapana jednym skanem. Brawo skilla ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Truck driver ().

  • Truck driver napisał(a):

    Nigdy ale to nigdy i nikt nie wylapal mnie skanem kiedy flota siadala na moonie ani nie bylem wylapany na zawrocona stacje czy na pz. @ciap zrobilas blad i Twoja flota po 10 latach zostala wylapana jednym skanem. Brawo skilla ;)
    Po 10 latach wyłapana jednym skanem? Przecież moja flota stoi całe dnie na moonie i każdy kto chce może skanować. Raz zrobiłam FS z innego mooona i to zostało wyłapane.

    Dla mnie to przypadek ale dla Ciebie to mój błąd. :fsad:




    @FILU zrobiłeś kolonie w złym układzie. :bicz:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Przecież moja flota stoi całe dnie na moonie i każdy kto chce może skanować.
    Wczesniej pisalas o fs na 4 tygodnie. Okresl sie konkretnie...

    Moze powiem inaczej. Ja moge robic fs-y max 24 godzinne a i tak kiedy ktos zaczyna mnie pilnowac i probowac zlapac to ma niewielkie szanse. Jedynie flote farmingowa jest u mnie bardzo latwo wylapac ale tylko dlatego, ze nie zalezy mi na tym czy ktos trafi skanem czy nie. Wyciagnij wnioski.
  • Trucka każdy zna :D i wie że potrafi wyprowadzić na maliny XD a czy to robi świadomie czy nie to chyba sam nie wie :D

    Truck driver napisał(a):

    Oj kochana przez wielu top 1 eko, musisz sie jeszcze podszkolic co do fs-ow
    Truck ale nie sądzisz że w tym zdaniu wykluczyłeś wszystko i zarazem zaprzeczyłeś wszystkiemu :D być top1 to chyba trzeba by umieć robić fs i nie dać sie złomować i farmić przez tyle lat bo wtedy nici z top1 :D
  • Teoretycznie rzecz biora w prawdopodobienstwie mogło zaistniec takie zdarzenie ktore tutej zaszlo takze istnieje pare innych scenariuszy ktore mogły by zaskoczyc dajac taki efekt sama sobie pomysl łut szczescia a jesli nie był to fart to :
    ktos moze wbil na twoje konto a moze nie jakis wyciek gdzies albo jakims cudem nie wiem sama cos chlusnelas to by trza chłopa na tortury zabrac i cale jego zycie przeswietlic jesli chcesz sie dowiedziec prawdy
    prawde biorac jesli nie uzywal lewych zrodel to trza bylo cos konkretengo scyganic to bys mial spokoj chlopie xD a tak gowno burza xDDD Uwaga ciap sie ODPALIŁA bede ofiary do okopow chopy !
    Ganimed OFF Sojusz DarkBlue
    Libra OFF Sojusz Pac-Misie
    Rhea ON Sojusz DarkBlue

    TOP SOLO 66934.72%
  • FILU napisał(a):

    Truck ale nie sądzisz że w tym zdaniu wykluczyłeś wszystko i zarazem zaprzeczyłeś wszystkiemu być top1 to chyba trzeba by umieć robić fs i nie dać sie złomować i farmić przez tyle lat bo wtedy nici z top1
    Przeciez mozna sie okopac i w ogole tez fs-ow nie robic ale o tym jakos chyba nikt nie pomyslal :P a fs na dzien, tydzien czy miesiac to zalezy tylko i wylacznie od gracza a Ty jeden @FILU ogarnales moja podpuche :D

    tak jak napisal @pit

    pit napisał(a):

    ja osobiscie z opisu sytuaci mogę powiedzieć (co nie oznacza ze mam racje) że był to przypadek i czysty zbieg okoliczności.