Żenada !!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Żenada !!!!

    [ciach]

    Tak wiec jak widac bez zadnych podstaw odejma mi punkty te .............. bo inaczej nie napisze. Dlaczego skasowaliscie temat gnojki??? macie cos za uszami, niech wszyscy wiedza ze nie warto latac na tluste farmingi bo jakims [ciach] to nie bedzie pasowalo. Wiec zegnam wszystkich i nie grajcie w ta pedalska gierke, sami widzicie co sie dzieje !!! O_O

    Moderator kruszynka:
    Wklejanie odpowiedzi z Supportu jest niedozwolone. Dodatkowo upominam za pseudocenzurę.
  • Uziel napisał(a):

    wilku86 napisał(a):

    Wiec zegnam wszystkich i nie grajcie w ta pedalska gierke, sami widzicie co sie dzieje !!! O_O
    Wszystko, z czym się nie zgadzasz jest pedalskie.?Z ONR-u jesteś czy jak.? :P
    A tak serio..
    Zamiast bawić się w emocje,użyj rozumu. ;)
    Uziel co ty bredzisz czlowieku ?? Ty moglbys uzyc rozumu, bo jakby to byl jakis Pn pewnie inaczej bys spiewal, wiec skoncz panie. Jak ci sie nie podoba co pisze to tu nie zagladaj chyba proste ? Tak jak Selene nie wypowiada sie i tyle w temacie. O czym ty mowisz ze sie nie zgadzam, owszem zgodzilbym sie gdybym mial cos wspolnego z tym kontem. Postaw sie w sytuacji ze chodzi o sojusznika, nie mowie tu o jawnym walku, ale to ze cos wyglada podejrzanie sklania do tego zeby odsylac surowce,czy tam odejmowac z floty obrony itd ? Mysle, ze kazdy na moim miejscu zdenerwowalby sie, przypomina mi sie sytuacja z who i am na u67 jak dostal skana od sojusznika i polecial na pushera Notoriousa. Mimo iz kazdy wiedzial ze to uczciwe st nasz czcigodny team kazal mu odeslac i tak jak w moim przypadku zakonczyl tez jego przygode z ta gierka.
  • Czegos tu nie rozumie
    Czy GO uznal ze to ST to byl push ?
    Jezeli tak to dlaczego nie na bana ?
    Jezeli nie , to dlaczego karze odeslac surke na plaete GO , wyznaczajac termin , widzac ze gracz jest na Urlopie ?

    No ale tabeli kar nie ma i Go moze nalozyc taka kare jak Mu sie podoba , czyli wolnoamerykanka

    Ps
    Mam nadzieje je ktos zglosi tego posta i Go da odpowiedz , lub nie
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • cze..
    to jest tylko gra. Niestety jak w każdej grze są równi i równiejsi, choć zasady są dla każdego takie takie same (poniekąd)
    Tak jak wspomniał John, jeśli to był pusch to ban jeśli nie ma bana nie było pushu i ten cały cyrk z odesłaniem surowców jest żenujący.
    masz racje Wilku, chyba komuś nadepnąłeś na odcisk i rozwaliłeś konto jakiegoś znajomka TEAMU dla którego były szykowane surowce. Ja napisałem pod ST, że to jest nie wiarygodne aby ktoś dał się od tak zezłomować z taką ilością zebranej surki.... i się nie myliłem (surka była szykowana dla kogoś innego, a Ty się w to wszystko nieświadomie wmieszałeś)
    Flociarze mają [ciach] w tej grze :D:D chyba zacznę dziubać kilofem :D
    Czytając jednak posty pod ST i ogólnie forum ogame stoję na stanowisku, iż gra dalsza ma sens pod warunkiem zmiany administratorów gry (na forum też, bo znikające wątki są też zastanawiające 0_o )

    AVE Angels :)

    P.S.
    teraz Wilku pewnie dostaniesz BANA, aby TEAM wyszedł z tej "akcji" z twarzą

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzmy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Caterpillar ().

  • Przeszło tydzień temu głośno było i każdy chyba flociarz na uni słyszał o tym jak Wilku namierzył też konto z 2kkk surowców i zrobiona była akcja sojuszowa gdzie moon spadł i na fali wracała flota z surowcami wtedy to znalazło się kilku obrońców ponoć nie powiązanych z kontem kuleczka i wybroniło to konto nie tracąc 2kkk surowców po czym konto poszło na urlop .
    Teraz Wilku na mierzył kolejne konton z surka i tam nie dało się już go wybronić i surka została wywieziona więc ktoś ze złości mógł napisać ticketa że to ustawka i surowce lepiej do GO niż do Wilka jak ten ktoś nie będzie ich miał.
    Ciekawi mnie czy w supporcie osoba pisząca ticket brała udział w tamtej obronie tamtego konta z 2kkk
  • wilku86 napisał(a):

    Uziel napisał(a):

    wilku86 napisał(a):

    Wiec zegnam wszystkich i nie grajcie w ta pedalska gierke, sami widzicie co sie dzieje !!! O_O
    Wszystko, z czym się nie zgadzasz jest pedalskie.?Z ONR-u jesteś czy jak.? :P A tak serio..
    Zamiast bawić się w emocje,użyj rozumu. ;)
    Uziel co ty bredzisz czlowieku ?? Ty moglbys uzyc rozumu, bo jakby to byl jakis Pn pewnie inaczej bys spiewal, wiec skoncz panie. Jak ci sie nie podoba co pisze to tu nie zagladaj chyba proste ? Tak jak Selene nie wypowiada sie i tyle w temacie. O czym ty mowisz ze sie nie zgadzam, owszem zgodzilbym sie gdybym mial cos wspolnego z tym kontem. Postaw sie w sytuacji ze chodzi o sojusznika, nie mowie tu o jawnym walku, ale to ze cos wyglada podejrzanie sklania do tego zeby odsylac surowce,czy tam odejmowac z floty obrony itd ? Mysle, ze kazdy na moim miejscu zdenerwowalby sie, przypomina mi sie sytuacja z who i am na u67 jak dostal skana od sojusznika i polecial na pushera Notoriousa. Mimo iz kazdy wiedzial ze to uczciwe st nasz czcigodny team kazal mu odeslac i tak jak w moim przypadku zakonczyl tez jego przygode z ta gierka.
    alez wilku,postami uziela sie nie przejmuj, to jest odizolowany przypadek kliniczny, ot po prostu trzeba ignorowac i niech tam sobie zyje :)
    słusznie inni zauwazyli ze skoro to byl push to gdzie jest ban, a jesli nie push, to dlaczego jest żądanie zwrotu surowcow? paranoja :ocb: moze by sie ktos do tego ustosunkowal i udzielil wyjasnien, a nie zamykal temat, po prostu brak slow na to
    Jesli gra, ma zalezec od czyjegos "widzimisie", to wilku, mimo tego ze jestes moim sojusznikiem, ktory gra bardzo aktywnie i wstawia jeszcze wiecej stekow, popieram twoja decyzje o zakonczeniu tej farsy bo grą tego juz nazwac nie mozna.
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ja też raz dostałem wiadomość w grze ze tyle i tyle mam odesłać na planetę GO do dnia tego i tego....
    olałem to , to jakieś dobre 2 tyg po terminie w którym miałem oddać surowce zabrano mi punkty które stanowiły wartość surowca do odesłania.... w moim przypadku było to wyzerowanie obrony na każdej koloni :) i kasacja jakiś budynków ( nie pamiętam jakich) ale kopalnie i nanity zostały:)

    POZDRO&POĆWICZ
  • Każdy może sobie stworzyć swoja historię i dlaczego ta jego ma być niemożliwa?
    Ktoś sobie stworzył taką przy st wilka i miał prawo mieć wątpliwości jak i Wy macie przy st innych, i miał prawo wysłać ticketa o sprawdzenie st.
    Teraz wilku ma okazję na właśnej skorze doświadczyć tego o co pewnie nieraz posądzał innych i jak na początku było mi nawet go szkoda, to teraz czytając to co Ty wypisujesz to w zasadzie już nie :).

    Moderator kruszynka:
    Usunięto cytat skasowanego posta
  • Wilku walcz o swoje jeżeli jesteś pewny swego :thumbup: Druga sprawa .. tylko filuś jak na razie pleni historię z tickietem, nikt inny ani wilku ani kasia321 nic takiego nie napisali, ani żadnej tezy takiej nie było w odp ;P trzecia.. zasięgnijcie na nekkara wiedzy bo konto o takim nicku też tam gra i kogoś kiedyś już nie raz wspomagało ;P

    [ciach]

    Dobranoc ^^


    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę i flame
  • Skoro to temat o Dyskusji, to napiszcie cos wiecej (na spokojnie juz), zeby i inni tez mogli przemyslec i moze cos napisac. Jakie konta bronily tego konta kuleczka? Moze bylo by mniej niejasnosci, gdyby sie w takich przypadkach kazdy podzielil swoja wiedza, ale dokladnie pisal co widzial, kiedy, jakie nicki itp. itd.
    Chojny w ST na Malik napisal, ze to konto Aleks z Nekkar i ze moglo do czegos sluzyc po fuzji. Ale fuzji juz raczej nie bedzie ;) .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • ktoś w innym poście pisał, że to konto prowadziła Alex z Nekekra czekając na fuzje :)
    Miałem nieprzyjemność grać z tym czymś na u66 jeszcze przed poprzednimi fuzjami.
    Całe LzB to jedna wielka kpina a Alex to nr1 na ogame.pl sklasyfikowane do bana i najlepiej jeszcze kary pieniężnej w Euro na rzecz Gameforge.

    Zachęcam do lektury na jej tamat

    ---> tech off - czytaj w st <---



    Wilku nic tylko współczuć :/
  • [ciach]
    ps . a ja domniemywam że to filuś miał w tym udział bo:
    1.nie raz sprzedał się jak i sojuszników
    2.lubi to bo to mu upiększa jego ego
    3.nie przybyło mu za dużo punktów w porównaniu do dni poprzednich
    4.jego parcie na cyfrę we flocie jest niewytłumaczalne a takiego przez ostatnie 24h nie ma [/font]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame i obrazę
  • Przeczytałem kawałek waszej dyskusji i widzę ze nie tylko mnie spotkało nadużycie ze strony administracji. Zazwyczaj przy takich tuszowanych sprawach pokazuje się Pani Kasia321, może warto złożyć podanie wyżej bo skarg na tego administratora jest coraz więcej a opieszałość innych nazwać można jawną samowola która też nawet nie starają się ukryć w odpowiedziach na tickety.

    Wieczorem postaram się pokazać w jaki sposób GO pokazuje swoją nietykalność i opiera swoje decyzje na "kolezenskich" radach..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Teraz zbieram się do przedszkola na akademię :)

    Trzeba się wziąć za kolesiostwo w teamie bo w żywe oczy pokazują ze są nie tykalni i co za tym idzie faworyzuja jedna stronę a druga jawnie dyskryminuja. Ty dostaniesz bana za to ze jesteś niewinny a za St w którym nie ma raportu, agresorzy tracą mnóstwo pkt a obrońca zyskuje 2x większą flotę w tym ni widzą żadnych nieprawidłowości. Tematy na forum z opisem ich działania kasowane są z marszu tak by by byli czyści. Nie ma nad nimi żadnej kontroli więc robią co chcą i nie można z nimi wygrać.. może @Art sam wypowie sie na temat swoich współpracowników bo dzieje się naprawdę źle..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • FILU napisał(a):

    Przeszło tydzień temu głośno było i każdy chyba flociarz na uni słyszał o tym jak Wilku namierzył też konto z 2kkk surowców i zrobiona była akcja sojuszowa gdzie moon spadł i na fali wracała flota z surowcami wtedy to znalazło się kilku obrońców ponoć nie powiązanych z kontem kuleczka i wybroniło to konto nie tracąc 2kkk surowców po czym konto poszło na urlop .
    Teraz Wilku na mierzył kolejne konton z surka i tam nie dało się już go wybronić i surka została wywieziona więc ktoś ze złości mógł napisać ticketa że to ustawka i surowce lepiej do GO niż do Wilka jak ten ktoś nie będzie ich miał.
    Ciekawi mnie czy w supporcie osoba pisząca ticket brała udział w tamtej obronie tamtego konta z 2kkk
    Filu pisze ze "wtedy znalazlo sie kilku obroncow", ale fakt, ze to o moje stateczki rozbilo sie troche stateczow jednego z atakierow, to czuje sie zobowiazana odpowiedziec na te historyjki fila o tickietach, ustawkach, itp.
    Moze moja historyjka bedzie bardziej prawdziwa :D :
    Filu, mysle , ze to ty napisales tickieta na wilka.
    Po 1. St bylo zrobione na 6 gali, (koordow podawac nie mozna niestety). Dzielnica dosc pusta, a najblizej do tej pushoweczki masz wlasnie ty!!!
    Po 2. Jak niektorzy twierdza ,konto Malik jest powiazane z Alex z Nekkar, a wszyscy dobrze wiedza, ze ty tez na Nekkar grasz i zawsze podlizywales sie topce, obojetnie na jakim uni grales. Na UF z Nekkar juz nie ma co liczyc, wiec trzeba bylo jakos spozytkowac zasoby na tym koncie, wiec pewnie sie tam jakos dogadales w tym temacie z kim trzeba ;)
    Po 3. Wilku opuscil twoj sojusz i surka z tego ST trafila juz do Bossiakow a nie do Miskow, " więc ktoś ze złości mógł napisać ticketa że to ustawka i surowce lepiej do GO niż do Wilka jak ten ktoś nie będzie ich miał." Cos tam chyba poszlo nie tak, ze wilku cie uprzedzil, i z frustracji poslales ticketa :O :thumbdown:

    [ciach]

    Co do samego ST, ktorego temat dotyczy, to jak juz ktos zauwazyl, absurdem jest, ze GO/SGO kaze odsylac surowce, a pusherskie konto nie dostaje nawet bana. A fakt, ze ktos zjechal czyjas pushowke, nie czyni jeszcze z atakujacego pushera. Wilku, szanowalam twoje ST, bo w moim mniemaniu zapracowales sobie na nie swoja aktywnocia. Mam nadzieje, ze i dalej tak bedzie. Ale w tym ST wstrzymam sie od opinni, bo juz sama nie wiem co mam o tym myslec. Jesli ST jest czyste, to walcz o swoje racje.A jesli nie jest, to zycze ci zeby bylo jednym jedynym i ostatnim takim wybrykiem, bo stac cie na wiele uczciwych ST. Pozdrawiam!!!

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • Prosze o zamkniecie tematu, zalozylem go zeby pokazac co sie wyrabia, poniewaz powtorze to poraz ostatni ST jest CZYSTE !!!!!! Jesli mi ktos nie wierzy trudno, mam nadzieje ze nikogo juz nic tak przykrego nie spotka. Raz jeszcze prosze modka o zamkniecie tematu bo zrobilo sie tu jedno wielkie g..., o jakis fuzjach dwulicowosci itd. Kogo to obchodzi ?? Zalozcie sobie temat np. Komornic vs Misie Zygunia i Kaliber vs Filu i sie obrzucajcie ile wlezie.