Zmiana wyglądu Galaktyk

    • Zmiana wyglądu Galaktyk

      Każdy kombinuje co by zmienić, w czym pomóc?
      No cóż nie żebym był jakiś uzależniony czy coś ale myślałem o zmianie wyglądu galaktyk, nie którzy może pamiętają słynną gre GalaxyWars, fajny układ galaktyki był, trza ciagle było je odsłaniać i planety można było kolonizować koło siebie, zmieniało się ubarwienie planety po siągnieciu odpowiedniej ilości pkt rozwoju planety. Minus tego był taki że planeta miała układ Kwadratu mi bardziej chodzi o układ Koła czy Owalu gdzie w środku znajdowało by się słonice a w kolo niego mogło by unosić się osiedlone planety.
      kolejna kweztja to PZ: tu fajnie by to wyglądało gdyby zniszczona flota czyli pzUnosiło sie wkoło planety jak pierścień.
      Na wzgląd na to że po przejściu do podglądu galaktyki otwiera się w znacznie większym obszarze niz na GW w małym okienku istnieje spra możliwość ze taki pomysł by się udał a dodatkiem do tego myślenia jest to ze w galaktyce znajduje się 15 a nie jak w GW 255 jak mnie pamięc nie zawodzi planet.
      W ten sposób gdy by mtworzyć taką galaktyke/ki miał by sens napędu nadprzestrzennego który by zakrzywiał przestrzeń i gra by bardziej przypominała orginalne układy galaktyczne. A jeśli chodzi jak wcześniej wspomniałem o odkrywaniu galaktyk to było tylko napomnienie co było w GW w og jest to nie oplacalne.

      Pomysł zmienił by troche OG. i z pewnością przyciągnoł by większą liczbe graczy.
      Zawsze tam gdzie DOBRO,
      Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
    • Graficzny podgląd galaktyk jest przyjemny dla oka, ale w tabeli stanowiącej obecny podgląd można lepiej uszeregować informacje. Może i dla niektórych jest to jak konfrontacja konsolowego systemu operacyjnego z graficznym, ale np. w Linuxie ten pierwszy ma przewagę i myślę, że OGame można porównać właśnie do niego, zaś graficznym windowsem mogłaby zostać ochrzczona przykładowo Nemexia. Zastrzegam sobie obiektywność i nie próbuję reklamować tutaj, podobnie jak kolega, innych gier, azali czymże byłby wywód bez przykładu?

      Lubię systemy graficzne i nie miałbym nic przeciwko, jeśli tylko po wprowadzeniu tego dodatku można by przejść do starej dobrej konsoli 8) .