Smigol [SCS] vs. landryna25 [B Bs] - 2993% i 1568%

  • Smigol [SCS] vs. landryna25 [B Bs] - 2993% i 1568%

    pozdro dla soja i osobno dla tatki dzieki wielkie:)


    Od: dowódca floty
    Flota z



    666 dotarła do księżyca planety Księżyc 666
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.


    Szansa na zniszczenie księżyca: 19.8 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %







    Dnia 20-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Smigol [SCS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 214.930
    Mały transporter 64.564
    Niszczyciel 1.244
    Bombowiec 750
    Pancernik 9.994
    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca landryna25 [B Bs]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 18
    Recykler 4
    Pancernik 5.747
    Wyrzutnia rakiet 14.323
    Lekkie działo laserowe 14.477
    Ciężkie działo laserowe 3.803
    Działo Gaussa 810
    Wyrzutnia plazmy 93
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Smigol [SCS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 196.468 ( -18.462 )
    Mały transporter 59.028 ( -5.536 )
    Niszczyciel 1.244 ( -0 )
    Bombowiec 750 ( -0 )
    Pancernik 9.989 ( -5 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca landryna25 [B Bs]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 90.358 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 96.417.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 618.951.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 143.499.600 metalu i 155.826.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 90.358 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 76.891.600
    Kryształ: 126.092.000
    Deuter: 15.358
    agresor zyskał łącznie 202.998.958 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -266.647.500
    Kryształ: -261.680.500
    Deuter: -90.713.358
    obrońca stracił łącznie 619.041.358 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4








    i poprawka po kilku h XD






    Dnia 20-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Smigol [SCS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Mały transporter 70.649
    Lekki myśliwiec 196.468
    Ciężki myśliwiec 32
    Pancernik 4.444
    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca landryna25 [B Bs]
    ________________________________________________

    Duży transporter 18.000
    Recykler 3
    Sonda szpiegowska 15
    Gwiazda Śmierci 1
    Wyrzutnia rakiet 13.335
    Lekkie działo laserowe 12.296
    Ciężkie działo laserowe 3.042
    Działo Gaussa 705
    Wyrzutnia plazmy 75
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Smigol [SCS]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Mały transporter 68.376 ( -2.273 )
    Lekki myśliwiec 189.996 ( -6.472 )
    Ciężki myśliwiec 30 ( -2 )
    Pancernik 4.424 ( -20 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca landryna25 [B Bs]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 74.827.653 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 36.700.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 337.622.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 82.562.400 metalu i 74.315.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 74.827.653 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 57.988.400
    Kryształ: 137.317.053
    Deuter: -300.000
    agresor zyskał łącznie 195.005.453 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -194.306.000
    Kryształ: -213.477.653
    Deuter: -4.666.000
    obrońca stracił łącznie 412.449.653 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • No to już wszystko wiem :xsuper: niby taki spokojny, gadu gadu a tu takie akcje :xgraty:
    Pozdrawiam całe SCS :xsuper: nie było by frajdy na tym UNI bez waszych urlopów :mikolaj: UNI dawno by wymarło :xsuper:
    Kto by wpadł na pomysł, że nagle ktoś z SCS zejdzie z urlopu i zdejmie komuś mona czy satelity :xntongue: To są dopiero akcje godne uwagi na aktywnych graczy :xtongue: Szok i niedowierzanie :xkiss:

    Brawo, super :xsmile:

    Pozdrawiam wszystkich, landryna25 nie przejmuj się -> :xgszo: skąd miałeś wiedzieć, że dziś ktoś zejdzie z urlopu ?: :xgszo: trudno na to pozwalają lamy :xntongue:
    :xclosed:

    Nie :xclosed:

    Nick jednego z gracza images2.imgbox.com/6a/50/CrxVKHTH_o.png ?

    Bez powodu czy kolejne multi ?

    :xclosed:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Frank_Black ().

  • Haha dzisiaj z tym panem pisałem :
    • Smigol20.01.2018 09:44:11i co? po co skanujesz? ledwo po zlomie sie odrabiam na tej pustyni a ty myslisz ze dam sie zlomnac jak leszcz jakis o 10rano?
    • Kiler20.01.2018 09:47:59skanuje po kolei jak leci nie jesteś jakimś wyjątkiem, bo akurat złoma dostałeś
    • Smigol20.01.2018 09:55:53hehehehe napewno
    • Smigol20.01.2018 09:56:11latwiejszy jestem:) niby?
    • Kiler20.01.2018 10:02:22co ty taki naciśnięty? skanuje i tyle jak będzie okazja to polecę, czy to będziesz Ty czy ktoś inny ;)
    • Smigol20.01.2018 10:06:24hehehe zawse ja
      ucciwy zemnie ziom
    • Kiler20.01.2018 10:08:00??
    • Kiler20.01.2018 10:21:52Nie wiem czy uczciwy czy nie, nie mnie to oceniać, ale widzę że ciężko Ci się pozbierać po tym złomie (mentalnie) to tylko gra ;)
    • Smigol20.01.2018 10:28:23nie mam czasu poprostu grac jak kiedyś ale staram się
    I to jest ta "uczciwość" ;) obrońce dzisiaj skanowałem i nawet przepał na nim zrobiłem, a kolega schodząc z urlopu kruszy moona i go trafia? gratuluje wyczucia!!! jeszcze podziękowania od Tatki za cynk który pojawia się raz na miesiąc głównie nocą ;)
  • tatomija napisał(a):

    Smigol fajnie było przyglądać się akcji . Zysk masz, 2 st do kolekcji więc jest ok.
    Szkoda, że mnie trafiłeś, żałuję, że taki ktoś może sobie nadać taki tytuł :xsmile:

    kij wie kogo zezłomowaliście

    :xgraty:

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST
  • Kiler daj spokój z tymi dziwnymi tekstami że ja niby jakiś cynk dałem smigolowi - niby jak ? sam przyznajesz, że na u siedze i chyba nie muszę już wyjaśniać, jak ja gram jeżeli chodzi o uczciwość. Oświecę Ciebie - smigol podziękował mi za asekurowanie akcji - zwyczajnie daj sobie na luz. Proponuję zając się bardziej st "przyjaciela" z sojuszu, który kolejny raz złomuje na gigantycznym zysku konto, które wisiało z nim na pręgierzu i było jednym z 24 kont, którymi się mi kiedyś chwalił. Nie wystarczy zmienic nicka - ja mam zapisane kordy tych kont i tylko mnie obrzydzenie bierze. Wiem, że nic z tym w soju nie zrobicie, bo łykacie nawet największe przekręty, ale to się nie skończy dobrze.

    Frank o co chodzi z tym wpisem powyżej - dla mnie jest kompletnie niezrozumiały, a alko dzisiaj nie piłem i raczej ok rozumuję.

    Smigol ponownie gratki, bo na tym uni pełnym puszerskich kont mieć sukcesy nie jest prosto.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • tatomija napisał(a):

    Kiler daj spokój z tymi dziwnymi tekstami że ja niby jakiś cynk dałem smigolowi - niby jak ? sam przyznajesz, że na u siedze i chyba nie muszę już wyjaśniać, jak ja gram jeżeli chodzi o uczciwość. Oświecę Ciebie - smigol podziękował mi za asekurowanie akcji - zwyczajnie daj sobie na luz. Proponuję zając się bardziej st "przyjaciela" z sojuszu, który kolejny raz złomuje na gigantycznym zysku konto, które wisiało z nim na pręgierzu i było jednym z 24 kont, którymi się mi kiedyś chwalił. Nie wystarczy zmienic nicka - ja mam zapisane kordy tych kont i tylko mnie obrzydzenie bierze. Wiem, że nic z tym w soju nie zrobicie, bo łykacie nawet największe przekręty, ale to się nie skończy dobrze.

    Frank o co chodzi z tym wpisem powyżej - dla mnie jest kompletnie niezrozumiały, a alko dzisiaj nie piłem i raczej ok rozumuję.

    Smigol ponownie gratki, bo na tym uni pełnym puszerskich kont mieć sukcesy nie jest prosto.
    Znowu zaczynasz bredzić tak jak w temacie który o mnie założyłeś w DiD - mianowicie konto nowiq które zezłomowałem nigdy do mnie nie należało , zaraz mi napiszesz że każde ST które tutaj wklejam to moje byłe/obecne konta , może nawet top3 na smigolu to push ?

    Co do akcji smigola na landrynie - nie jestem w temacie , jeżeli ST jest czyste to gratuluje aczkolwiek do tej pory zastanawiam się czy na koncie "Smigol" gra prawdziwy smigol czy jednak chev . Trochę dziwnie to wygląda że ktoś kasuje konto na forum a z nim wszystkie ST i zakłada nowe konto ...
    Ave Racovia !!
  • tatomija napisał(a):

    Frank o co chodzi z tym wpisem powyżej - dla mnie jest kompletnie niezrozumiały, a alko dzisiaj nie piłem i raczej ok rozumuję.
    Po dniu dzisiejszym dla mnie jesteś zwykłym graczem :xsuper:

    Dodam jeszcze raz, szkoda, że taki gracz mnie trafił ... trudno :xquasi:

    Taka gra na UNI pozostała dla prawdziwych graczy ...

    GO nie ma kontroli, multi i złomy na ogame to dla was zysk niszczący tą grę :xgraty:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST
  • Frank wreszcie odrobinę zrozumiałem tzn tyle, że masz jakis zal do mnie ze trafiłem produkcję. Cos w tym złego? Mi się nawet nie chce tego wklejać w st, więc o co kaman??

    Natomiast nadal nie rozumiem drugiego wątku - niby za co uważasz, że juz tylko normalnym graczem w Twoich oczach jestem? Za tego złomka chyba nie, bo to głupie wiec o co chodzi? To już asekurować smigola nie mozna - zadzwonił zebym z u zszedł i zaasekurował mu powrót z ataku - masz coś do tego? Jak nie jestes dzisiaj w formie, to moze ktoś z soja wyjasni mi to?
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Kilerr myślę, że to nie był push choćby z tego powodu, że jak moon padł do ataku było jeszcze dużo czasu. Teoretyzując jakbym miał puszować to bym moona rozwalał tuż przed startem zebyście nie zdążyli zareagować. Np miałeś tylko 2 układy od akcji i mogłeś zrobić wszystko, inni też byli na kontach. Do tego flota obroncy była podzielona na 2 czesci - gdybym kombinował bym leciał w 1 slocie dla łatwosci sprawy. Idę zmywać.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • a jeszcze powiem tyle gul ci skacze bo reszty krisu mu sie nie udalo ci sie skroic i w akcie frustracjii wyslales na niego 2x300gs co widzialem na fali:) ale landryna pogratulowal.
    pocwicz troszke:)
    a moze to pusch byl jak dostalem zloma zastanow sie i pomysl:)
    pozdro.
    i prosze nie zasmiecac tematu