monster man [N C] & bryk [N C] & Lukos [N C] & ociec Test [N C] & zwierzak170 [N C] vs. Iron ODDAM - 8853,84 %

  • monster man [N C] & bryk [N C] & Lukos [N C] & ociec Test [N C] & zwierzak170 [N C] vs. Iron ODDAM - 8853,84 %

    Witam...po urlopie :)

    W skrócie ...wracając po urlopie, postanowiłem pobawić się w sherlocka. Z obserwacji wyszło że jest 2-óch kretów. My wiedzieliśmy, oni nie wiedzieli że my wiemy - to było najlepsze w tym wszystkim :D no ale jak tu zrobić akcję by wyszło tak jak chcemy, nie do końca wyszło to co chcieliśmy ale za to wyszło coś innego czego efekt jest poniżej.

    najpierw było tak:

    Flota z
    xxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [xxxxxxx].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 8 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %




    ...potem był atak gsami z dolotem 22,15...ale tu obrońca nas zaskoczył i zawrócił fs z czasem powrotu na 19;18, zanim teścik wysłał znów gs to było za późno by znów je posłał. Potem zmiana planów i lot szybka flotą. Cała akcja rozgrywana w tajemnicy przed sojuszem z myślą, a nóż upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu. W ten się stała kolejna dziwna rzecz...nasz sojusznik podejrzewany o kretowanie wysłał całą swoją flotę na podstawkę pod nasz acs, ku kolejnemu zdziwieniu kolejne floty zaczęły schodzić z urlopów i do Irona na planete leciał już latte, meril i nexus. Pokaźna flota w obronie ok 500k statków...no ale my też mamy jeszcze flotę ( nie wszyscy niestety :) ) i na szczęście dex....do boju poszło ok 1kk statków z naszej strony. Efekt końcowy był taki że obrońcy musieli się wycofać, my wycofaliśmy swoje nadwyżki bo po co generować zbędne straty :) ....a Iron dostał gonga.

    Złom zebraliśmy w całości...z farmingu wyszło prawie 110 kk dexu więc te loty nie były jednak takie drogie :D

    Z tej strony pozdrowienia dla chochelki i rolanda, wsadźcie sobie te kretowanie głęboko sami wiecie gdzie :)




    Dnia 17-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor monster man [N C]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Lekki myśliwiec 250.151
    Pancernik 27.436
    _________________________________________

    Agresor bryk [N C]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 250
    Lekki myśliwiec 100.000
    Pancernik 30.000
    _________________________________________

    Agresor Lukos [N C]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 3.242
    _________________________________________

    Agresor ociec Test [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 75.001
    Okręt wojenny 1
    Bombowiec 1
    Niszczyciel 1.870
    Pancernik 3.001
    _________________________________________

    Agresor zwierzak170 [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 75.000
    Niszczyciel 7.546
    Okręt wojenny 10.002
    Pancernik 34.091
    _________________________________________

    Obrońca Iron ODDAM [SPM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 28.310
    Duży transporter 254
    Lekki myśliwiec 89
    Ciężki myśliwiec 74
    Krążownik 800
    Okręt wojenny 111
    Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 1.592
    Sonda szpiegowska 857
    Bombowiec 371
    Satelita słoneczny 978
    Niszczyciel 1.050
    Gwiazda Śmierci 222
    Pancernik 1.447
    Wyrzutnia rakiet 10.000
    Lekkie działo laserowe 14.998
    Ciężkie działo laserowe 4.953
    Działo Gaussa 459
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor monster man [N C]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 233.984 ( -16.167 )
    Pancernik 26.155 ( -1.281 )
    _________________________________________

    Agresor bryk [N C]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 250 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 93.675 ( -6.325 )
    Pancernik 28.578 ( -1.422 )
    _________________________________________

    Agresor Lukos [N C]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 3.112 ( -130 )
    _________________________________________

    Agresor ociec Test [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 70.237 ( -4.764 )
    Okręt wojenny 1 ( -0 )
    Bombowiec 1 ( -0 )
    Niszczyciel 1.781 ( -89 )
    Pancernik 2.858 ( -143 )
    _________________________________________

    Agresor zwierzak170 [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 70.209 ( -4.791 )
    Niszczyciel 7.195 ( -351 )
    Okręt wojenny 9.510 ( -492 )
    Pancernik 32.456 ( -1.635 )
    _________________________________________

    Obrońca Iron ODDAM [SPM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    71.801.985 Metalu, 1.998.310 Kryształu i 107.930.247 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 609.883.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.794.280.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 485.358.300 metalu i 400.026.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 181.730.542 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 270.239.285
    Kryształ: 154.837.610
    Deuter: 32.155.247
    agresor zyskał łącznie 457.232.142 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.484.136.985
    Kryształ: -1.112.522.310
    Deuter: -379.351.247
    obrońca stracił łącznie 2.976.010.542 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]
  • Witam:) cóż znów dostałem pewnego rodzaju kacem po głowie,otóż okazało się że to że wciąż ktoś na nas wylewał kubeł pomyj za niby to szpiegów w różnych sojuszach i grę nie fair sami mieliśmy od bardzo długiego czasu 3 konta w sojuszu które były szpiclami Najgorsze jest to że ludzie grają w tą grę i jak są w dobrym Topowym sojuszu i czują się w nim bezpiecznie to po zakończeniu gry sprzedają te konta i nie informują byłych kumpli o tym że już nie grają mało tego że sprzedają konta to jeszcze własny honor w tej grze ale cóż widać z tego że ta gra to już kompletne dno Ja sam dostałem po raz wtóry po głowie bo ci co mnie znają wiedzą że jak komuś przyrzekam że nie będę na niego latał to do końca gry na danym uni przestrzegam tej zasady cóż znów dostałem troche po głowie ale to zachowam dla siebie ja będę się trzymał własnych zasad Akcja jak akcja bez emocji skanowanie irona obserwacja ,potem moje wloty na konto i sciagniecie niemal 1mld surowcow i odkrycie ze flota jest na 3 gali,potem obserwacja tego konta przez bryka ściągnięcie rogala i lot Zwykła rzetelna akcja nic nie mam do obecnego właściciela konta (do poprzedniego bardzo wiele) ale poniósł konsekwencje gry poprzednika a to że napisał że uczy się grć? to ma pierwszą nauczkę aby po 1 nie wierzyć bunkrom i nie wysyłać floty na tak długi czas a przynajmniej zmieniac jej lot na rózne galaktyki jeżeli samemu się nie gra flotą po prostu należy ja zamienic na surowce inaczej ktoś inny ją zamieni w ..złom Ironowi SzO i dalszej gry mimo mocnego uderzenia warto grać dalej ale już z pewnym dystansem Dla sojuszu wiele podziękowań - jednak gra z normalnymi ludźmi i grającymi fair względem siebie daje taki efekt że możemy sobie ufać i liczyć na siebie kiedy mamy problem Mimo że posłaliśmy dużo floty to wciąż mieliśmy jeszcze odwód do obrony przed chęcią uderzenia na powrocie kogokolwiek z nas :) Pozdrowienia dla najlepszego zgranego zespołu sojuszników :)
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • Gratulacje panowie akcja piękna i emocjonująca do końca. Co do tych innych uczciwych graczy no cóż jak się nie potrafi w inny sposób to się oszukuje. No prócz czyścioszka Latte on o niczym nie wiedział taki zbieg okoliczności pewnie znalazł się tam wogule przypadkiem. Przykład na to ze jest na tej uni kilka osób które zrobią wszystko by zaistnieć. Mozecie juz odpuścić zaisnieliscie wszyscy się z was śmieją w tak krótkim czasie ujawniliście ze macie tyle kont ze strach pomyśleć ile to kosztowało:) Ważne ze już wiadomo kto jest kto teraz już z górki.PS. jak macie jeszcze trochę kasy jest jeszcze masa kont na handel albo będzie taniej otwórzcie własny serwer i grajcie sami bedziecie najlepsi:)
  • Coż gratuluje TOP 1 ACS uni Kallisto i dzięki za zaproszenie :) Grać z takimi ludźmi to jest największa przyjemność z tej gry.
    Akcja bardzo udana pomimo komplikacji, nasi rywale spalili trochę dexu na marne :D

    Naszym przeciwnikom życzę lepszego planowania - dosadniej będzie oszustom , którzy się push-ują. Przyjdzie na Was czas.

    Ironowi życzę SzO - złom jak złom, ale masz dobre eko i się szybko odbudujesz :)
    :ziew:
  • Bryk opisał przypadek ogólnikowo, starannie ważąc słowa ja dodam nieco od siebie.
    Więc zaczynamy - zdjęcie moona, nieudany lot GSami i wolny lot "szybką" flotą by nie przepalać niepotrzebnie deuteru. Flota została tak dobrana by straty były jak najmniejsze czyli jak największy zysk. Łatwo można zauważyć, że flota top1 jest tutaj słabo wykorzystana a pozostali też nie wysyłali wszystkiego co posiadają.
    Nie zraziło to obrońców - w tym jeden nasz sojusznik :D - by wysłać swoje floty i próbować uratować Irona, mnie taka ich decyzja zaskoczyła bo wystarczy spojrzeć na statystyki i było wiadomo, że taka akcja ma niewielkie szanse powodzenia.
    Ale skoro oni wystartowali to i my uruchomiliśmy odwody i rezerwy, przez dłuższy czas zapowiadało się, że będzie starcie na 18000%.
    Spodziewaliśmy się, że zostanie skontrowana któraś z naszych, to według nas miało większe szanse powodzenia i byliśmy na to przygotowani (to ta druga pieczeń). Niestety ta część planu się nie powiodła, chyba przeceniliśmy umiejętności liczenia u oponentów :D
    Floty próbujące ratować Irona zawróciły co nie oznacza, że obrońcy się poddali. Próbowali podebrać nam złom i wywołać buga ale i tu spotkało ich niepowodzenie.

    Dzięki panowie za wspólny lot i zapewnienie mi niezapomnianych wrażeń :D :piwko:

    SzO Iron, masz bardzo dobre konto, decyzja o rezygnacji jest pochopna.
  • Dzięki Panowie za wspólny lot, oczywiście nie obyło się bez problemów ale i tak wyszło na nasze. Ale szczerze to miałem nadzieję że obrońcy polecą do końca i walniemy mega starcie na 240 k recków :)
    O kretach było wiadomo, ale ujawnili się wcześniej niż planowało się.
    Tak czy inaczej dzięki za wspólny lot bo fajnie to wygląda.

    No i cieszy mnie fakt że Bryk wreszcie wrócił i od razu więcej adrenaliny :P
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • Uwaga uwaga Będzie wypowiedź latte :) tak raz dwa bo na tronie siedzę , a tylko tutaj nie szkoda mi czasu na takie pierdy
    do rzeczy
    o tym że molibden to rash dowiedziałem sie całkiem nie dawno ,podobno kupił konto od gościa za 250 zł ,który to kupił je od właściciela za 300zł Tyle o rashu
    co do podstawki u irona to napisał do mnie chochelka ,zdziwienie było spore ,ale dostawałem screny ,było pod falą ,wszystko sie zgadzało to wyleciałem .Napisałem do nexa sms że jest podstawka miał wolną chwilę to wysłał i swoje , nie wiem kto pisał do meril czy iron czy chochla. Po całej akcji pisałem z chochlą dlaczego nie mówił ze gra przeciw Nc i dla kogo szpieguje ,czy ma jakieś prywatne porachunki czy co dokładnie ma na celu ale odp brak O trzecim niby szpiegu w nc ! (to juz prawie połowa sojuszu :D) dowiedziałem sie z posta bryka.jeśli szpiegował to mogę tylko podejrzewać ,że dla kuzuriego ale to takie moje domysły bez pokrycia

    teraz do ripa: wiadomo że posiadanie szpiega w szeregach wroga daje przewagę ale sami dobrze o tym wiecie bo wiem w jakich sojuszach macie wtyki . dlatego od zawsze gram bez sojuszu, nigdy nie wiadomo kto siedzi po 2 stronie monitora. Po co mi twoje imie czy telefon ? chociaż mam dużo wiecej ale to na fb Ci mogę napisać :D
    Piszecie o tym wszystkim jak by to było jedyne co w życiu macie ,to troche straszne a lukos to pewnie robi sobie dobrze przed każdym st, jak tylko może sie pochwalić przed testem :D największy dupowłaz testa , mam kopie czatu z nc z około 3 miesięcy ,po protu płakać sie chce XD te jego super śmieszne dowcipy wklejane do sojuszu, był niezły ubaw.
    albo jak rip utopił u paruffki 15k mtków i te wasze teorie przez 3 dni , że znalazłem buga na przyspieszenie teleportu .hahhah i lukos oczywiście "ja to zgłaszam " jego stały tekst .I dużo dużo więcej tak że niekiedy nie wierzyłem ze można być aż tak głupim .jak ktoś chce poczytać tą tragikomedię to priv.
    i jeszcze takie info ,że jak lukos pisze że teraz mnie szpiegował i stoi flota i wgl wszystkie akty to on zrobił , że mnie nie ma od stu godzin bo mnie obserwuje, i udostępnia moje skany , to to G prawda :) Zresztą kardi nie był lepszy jak pisał :" mnie latte szpiegował i próbował farmić ,ale zjechałem mu kolonie na 5 gali i przestał " gdybym chociaż skana od niego dostał to by było dobrze , dużo ludzi w nc pisze na czacie niestworzone rzeczy żeby sie pochwalić przed guru :D
    Nie ma co grać na pustym uni , zapraszam na xsanthusa (3300 graczy).Po co grać w ogame bez przeciwników ? Dlaczego teścik zdziwiła Cie taka decyzja ? jak na tym uni nic sie nie dzieje , to jaka różnica czy wlecimy czy nie? to była ostatnia gasnąca iskierka kalisto .A i logiczne było że mogą być powroty obstawione to po kiego grzyba mam cokolwiek liczyć
    Ps rip jak cie nie stać żeby kupić konto za 250 zł for fun to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • hahaha dobre :)
    Czy test jest dla mnie guru? :D
    Jest bardzo dobrym graczem, jak i wszyscy koledzy z N C, dla mnie guru jest ktoś inny ale tego nawet Ci kret nie powie ( żebyś tylko nie pomyślał że Ty oszuście).
    Sam stawiasz testa na czele , pewnie dlatego , że trafił Cię 2 razy a Ty przecież jesteś super mega złomiarzem i stoisz po jasnej stronie mocy. Ale o swoich pushach na kryspinie (i iinnych) jakoś na forum ogólnym nie chcesz rozmawiać i nie odpowiadasz w dyskusji. Uważasz , że to coś nie odpowiedniego , że zgłasza się podejrzenia do GO ? Każdy ma takie prawo. Ja gram czysto i jeśli mam promyk podejrzenia do od razu zgłaszam - po co grać nieuczciwie? Dla mnie to bez sensu.

    Pamiętaj o tym , że kolejny ban będzie Twoim ostatnim oszuście :)
    :ziew:
  • Uff przebrnąłem przez post latte a łatwo nie było. Jeden wielki bełkot o niczym, jakieś prywatne wycieczki, pseudoinformacje i dalej jesteś nieszczery (to taki eufemizm słowa kłamać :D ).
    Po pierwsze nasze wiadomości czytałeś nie 3 a sześć miesięcy i nic, absolutnie nic, nie możesz napisać o nas negatywnego. Drugi wniosek, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem - tu odnoszę się do straconych przez ripa 15k mteków - pamiętam tamtą dyskusję i zupełnie inaczej ją interpretuję.

    Teraz będzie o szpiegach czyli to, co tygryski lubią najbardziej ]:-D .
    Pierwsze wątpliwości, że coś się dzieje u nas podejrzanego, nabraliśmy gdy chochelka w imponujący sposób wyliczył z pzeta jakąś flotę na 1400%, kto ciekawy tego starcia niech zajrzy do archiwum S& D. Wątpliwości były nie dlatego, że chochla przedstawił się jako początkujący gracz, tylko dlatego, że zezłomowane konto było kontem pushowym rusha czy unitów. W połowie grudnia latte znowu oskubał mnie z deuteru na jednym z moonów, zysk był mizerny ale my już wtedy mieliśmy pewność, że mamy kreta tylko nie wiedzieliśmy kto donosi. Ten wlot był o jeden raz za dużo bo wtedy zapaliły się wszystkie światła alarmowe.
    Generalnie to spapraliście sprawę. Mając kilka kont stosunkowo silnych w tym dwa, które mogły niespodziewanie zdradzić, mogliście wyrządzić nam poważne szkody. Za pazerny byłeś i to nas uratowało albo nie potraficie wykorzystać takiej sytuacji.
    Bez wchodzenia w szczegóły, dość łatwo powiązaliśmy konta: molibden/rush i roland, latte i kryspin, chochelka, nexus i meril i jeszcze dwa słabsze. I twierdzenie, że nic nie widziałeś o szpiegach jest zwykłym kłam... nieszczerością. Wyżej wymienione przeze mnie konta współpracowały ze sobą i o sobie wiedziały. Z taką siłą, wykorzystując element zaskoczenia, można wiele zdziałać a przeciwnicy są - masz całe NC do dyspozycji.
  • a ja wiem !

    Siedziałem cicho wystarczająco długo ale dorzucę coś d siebie teraz.

    po 1 - od dawna z tobą gadałem i nawet myślałem o wspólnych lotach na kilku z NC (dawne czasy nigdy nie podjęta próba). Czemu - nie z obaw prze NC bo mi wisi gra i o tym wie każdy kto choć trochę obserwuje aukcje i to jakie sumy tam czasem wydaje na pierdoły tylko po to by inni wydali podobne bez możliwością wygrania takowej :P Dla mnie to zabawa, ale nie poleciałem z tobą z kilku powodów:
    - za bardzo naciskałeś na lot pod flotami NC na kardiego - nawiasem mówiąc dziwne jest to że ten gracz zawsze stał kiedy ty go skanujesz a fosuje kiedy ty urlopujesz.
    - powód 2gi - wiele miesiecy temu przed S7D dałeś mi skrina z podglądu NC wewnętrznego - problem w tym że obiecałem ci że co między nami to nikomu nie powiem, ale ten fakt potwierził moje podejrzenia że nie można ci ufać a z oszustami nie latam - zwolniłeś mnie jednak z tej obietnicy sam kiedy załatwiłeś konto które sam skradłeś lub ktoś tobie życzliwy. - w tedy to też opisałem naszą rozmowę RIPOWI. (nie lubie takich akcji i miałem nadzieje że troche to wyrówna szanse) na jakieś 3-4 dni przed waszym lotem na niego. Przekazałem mu że molibden to Twoje konto przynajmniej tak mi pisałeś a na dowód dawałeś skrina z podglądu ich sojuszu. Nie wierzyli chcieli skrina ale go nie zapisałem - dlatego zacząłem z tobą rozmowę czy nadal masz konto molibdena - odpisałeś że nie, że ktoś ci je zabrał. Wystarczyło jednak by Rip zaczął węszyć. Moje podejrzenia dotyczyły też konta chochelka bo to e to nei ta osoba co wcześniej widać było po stojących flotach na koloniach (za małe jednak by na nie latać). No ale molibdena ci trochę farmiłem właśnie dlatego że nie lubię oszustów - raporty na potwierdzenie w dziale S&D :P
    - powód 3ci - nalegałeś bym dał niszczarki co wydłużało mój lot do 2 h sam zaś chciałeś lecieć tylko połową floty - więc spodziewałem się że to podpucha i że 2 połowę dasz na obronę u kardiego z kilkoma innymi kontami a atak wycofasz
    - tu wracam do konta kardi - które nadal uwazam za niezwykle podejrzane zwłaszcza w świetle ostatnich działań na uni.


    co do poniższego twojego wpisu to mam jedną uwagę, po kiego grzyba mnie tam wciskasz skoro i tak wiadomo że to twoje konta - powiem więcej gdyby nie to dalej bym siedział grzecznie, więc dziekuję :)

    BlackLatteCoffee napisał(a):

    Po całej akcji pisałem z chochlą dlaczego nie mówił ze gra przeciw Nc i dla kogo szpieguje ,czy ma jakieś prywatne porachunki czy co dokładnie ma na celu ale odp brak O trzecim niby szpiegu w nc ! (to juz prawie połowa sojuszu :D) dowiedziałem sie z posta bryka.jeśli szpiegował to mogę tylko podejrzewać ,że dla kuzuriego ale to takie moje domysły bez pokrycia
    tak więc wracajac do tego cytatu. Podstawą bezsensu twojego wpisu jest fakt tego że miałeś dostęp do konta molibdena i dobrze wiesz żę odkąd mi o tym koncie powiedziałeś było to jedyne konto jakie atakowałem, mimo iż wcześniej regularnie odwiedzałem konto chochelka moimi statkami a i do silvera i riphagena czasem po surowce na ich moonki zaglądałem. Mając jak ty to ująłeś dostęp do tego sojuszu i gdyby to 3cie konto było moje zapewne nie poprzestał bym na atakach na wiecznie nieobecnego molibdena a polatał bym na resztę ich sojuszu. Tyle że mi na tym nie zależy to po 1wsze a po 2gie i tak mieli problem z oszustem który na pewniaka latał na testa - moje ataki były by stanowczym przegięciem - bo miałem poważnego moralniaka nie mogąc im powiedzieć o szpiegu o którym sam mi powiedziałeś.

    Sprawa końcowa więc jest taka - po kiego piszesz takie debilizmy skoro nie ma racjonalnych podstawa by nawet NC mogło w to uwierzyć a co dopiero Ty który doskonale wiesz czyje to konto bo to kolejne które należało do ciebie lub twoich "kolegów"

    podsumowując - gdyby ów 3cie konto było moje nie musiał byś lecieć na riphagena w acku z molibdenem bo sama moja flota by wystarczyła ewentualnie nasze wspólne.


    Fajnie mi się z tobą klikało na początku i zanim mi zdradziłeś że molibden to rzekomo Twój kolega który ci pomaga zaczynałem wierzyć że możemy wspólnie coś zacząć tworzyć na tej uni - jak wiesz jednak po tamtej rozmowie na każde twoje zaproszenie do lotu grzecznie ci odmawiałem pisząc że niby mam flotę na tygodniowych fosach.


    żałuje że ci kilkadziesiąt baniek dałem na odbudowę, po tym jak cie Test walnął - to mnie męczy bo serio nie trawie takich ludzi




    A teraz to co mnie chyba najbardziej wkurza - przez twoje zachowanie i oszustwa przestałem latać na kogokolwiek z NC - (wyrzuty z pododu tego milczenia) - co więcej chciałem walnac riphagena - zamiast tego od kilku dni rozmawiamy regularnie na temat domysłów kto u nich szpieguje a raczej szpiegował i zaczynam wierzyć że to chyba jedyny uczciwy gracz na tej uni - a to mnie szczerze przeraża - bo uważałem odwrotnie. No ale przy Tobie To nawet ruch blado wychodzi.


    Koniec oftopu bo mnie trochę poirytowało takie zakłamanie


    no dobra jeszcze jedno pisałem już riphagenowi kilka dni temu ale wkleje tutaj - w skrócie dostałem propozycje sprzedaży konta jakoś dziwnie po ujawnieniu się kretów które miałeś w NC i wysłaniu ich na urlop. Pisałem ci kilka dni wcześniej że chyba konto rozbije o np testa żeby mu niby szkody zrobić - to była podpucha żeby zobaczyć co zrobisz. nie mineło dużo czasu a tu coś takiego do mnei pisze


    • Turgon 14.01.2018 21:58:48 Witam ,jestem zainteresowany Twoim kontem ,ile jest ono dla ciebie warte ?
    • Kuzuri 14.01.2018 22:43:24 nic
    • Turgon 15.01.2018 14:39:22 tz że oddałbyś za darmo ?
    • Kuzuri 15.01.2018 14:43:30 To ze kiedys chciano mi dac 2 kafle a ja wolałem skasować
    • Kuzuri 15.01.2018 14:44:57 Oczywiscie inne uni i inne top :P (tutaj ukryje fragment bo za dużo by o mnie powiedziało, ale rip dostał całość rozmowy)
    • Turgon 15.01.2018 14:49:09 no to było kiedyś ,a teraz może zmieniłeś stosunek do gry
      jeżeli podasz cenę to Ci powiem czy jetem zainteresowany ,
    • Turgon 15.01.2018 14:50:34 zwylke jeżeli ktoś sprzedaje ,to chce żeby zwrócił sie koszt anty plus jakiś indywidualny dodatek
    • Kuzuri 15.01.2018 15:14:41 Zwykle może tak jest ja jednak nie mieszcze sie w takich kategoriach.
    • Turgon 15.01.2018 15:16:19 to może wiesz kto chciałby sprzedać dobre flotowe konto, chciałbym sie troszkę pobawić flotką
    • Kuzuri 15.01.2018 15:16:42 Inna sprawa to fakt po co ci konto top 2 flot skoro jestes poza top 100. Widzisz wygladasz mi na czyjąś pushowke i możliwe ze wiem czyją.
    • Kuzuri 15.01.2018 15:17:36 Na uni XX slyszalem o jednym co chciał sprzedac ale dawno temu może zmienił zdanie
    • Turgon 15.01.2018 15:32:46 no nie koniecznie musi być to uni ,poprostu chciałem polatać sobie troszeczkę a nie mam az tyle czasu na grę żeby dorobić sie odpowiedniej floty
    • Kuzuri 15.01.2018 15:51:53 Uni XX już nie istnieje to był żart.
    • Kuzuri 15.01.2018 15:52:38 To tam skasowalem konto za ktore mi 2 kafle chcieli dać.



    proponuje sprawdzić tego gracza - pewnie kolejne push konto :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez kuzurii ().

  • Zaczyna mnie [ciach] drażnić ta gra, wracam po urlopie a tu cała topka się bawi w kretów pushe itp.... Ogarnijcie się Panowie bo wielu to czyta, a pózniej się dziwicie że uni wymiera......
    ps % piękny... złom marzenie...

    Administrator Forum Toadie:
    Pseudowulgaryzm

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lasica ().

  • Wypowiedziałem sie raz i więcej nie będę .Jeśli ktoś zbiera przypadkowe zdarzenia i nagięte fakty .żeby dopasować to do swojej historyjki ,to bardzo mnie to cieszy .że ma taką wyobraźnię .Raczej średnio mnie interesuje czy ktoś po 2 stronie ekranu w coś wierzy czy nie
    mówiłem ci o rashu ze dostawałem od niego screny i rozmowy z nc . ryzykowałem troche ale liczyłem na fajną zabawę .Oczywiście chciałem żebyś leciał ze mna na kogoś z NC albo wgl na kogoś żeby cokolwiek zdziałać .jednak nigdy nie chciałeś lecieć bo bałeś sie kontry testa ,osoba której "wisi gra" raczej sie tak nie zachowuje.
  • gra mi wisi ale nie ludzie. Tej różnicy chyba nie rozumiesz. Obawiałem sie ze mnie wystawisz testowi bo diabli cie wiedzar z kim grasz a majac wiedzę ze molibden był dostepny dla ciebie łatwo mogłeś to uczynić. Na koncie mi nie zależy ale na uczciwości i dobrym imieniu tak. Wiec i satysgakcji ci dać nie chciałem gdyby moje podejrzenia byly słuszne a wszystko wskazuje na to że tak jest
  • ech po prostu żenada nic więcej ...
    Chyba już wcale nic nie będę wstawiał na forum i coraz bardziej się utwierdzam w tym że to bardzo słuszna decyzja.Kazuri ukłon w Twoim kierunku za opis zdarzeń ...przy takich graczach tzn. że ta gra nie do końca schodzi na psy ...szcunek
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • chochelka i latte możecie mnie obrażać jak i moich kolegów ile chcecie, ja wam takiej satysfakcji nie dam.
    Szanuje każdego , nawet Ciebie i latte jako człowieka i jest mi po prostu Was żal - poziom jaki reprezentujesz wszystko o Tobie mówi.

    Kuzuri świetna wypowiedź i szacunek za podejście do gry, brawo .
    :ziew:
  • To i ja już teraz mam jasność kto jest kim na tym uniwersum.
    Dzięki kuzuri za dżentelmeńską postawę :piwko: bo gdyby na Twoim miejscu był ..no ten, no taki ooo nikczemnik :D to by się podziało.

    Przez dwa miesiące zbierałem na astro 22 i 23 lvl i nie robiłem fsów z prostego powodu nie dawałem rady zapakować wszystkich surków. W symulacjach brałem pod uwagę obce floty i nie martwiłem się o swoją. Gdy teraz podstawiam dwie "nasze" floty po stronie agresorów to wynik jest bardzo niekorzystny dla mnie. Mogli mnie skutecznie zaatakować nawet bez kuzuriego lub tylko z jego niewielką pomocą O_O Udany atak zmienił by mocno układ sił na uniwersum, wyraźnie wam nie pykło a szansa była.
  • NC było jest i będzie na Uniach i nic tego nie zmieni !! to że kupujecie konta w naszym sojuszu i w ten sposób próbujecie kogoś spakować to świadczy tylko o Was w jaki sposób gracie.... i w sumie macie do tego prawo...gra schodzi na psy.

    Kuzuri szacun za postawę !!
    Monster Man vel Pasta U64 - TOP 40 OFF!!!!
    Monster Man U66 - TOP 12 - ON
    Monster Man U Kallisto - TOP 7 - ON
  • kuzurii napisał(a):

    no dobra jeszcze jedno pisałem już riphagenowi kilka dni temu ale wkleje tutaj - w skrócie dostałem propozycje sprzedaży konta jakoś dziwnie po ujawnieniu się kretów które miałeś w NC i wysłaniu ich na urlop. Pisałem ci kilka dni wcześniej że chyba konto rozbije o np testa żeby mu niby szkody zrobić - to była podpucha żeby zobaczyć co zrobisz. nie mineło dużo czasu a tu coś takiego do mnei pisze



    • Turgon 14.01.2018 21:58:48 Witam ,jestem zainteresowany Twoim kontem ,ile jest ono dla ciebie warte ?
    • Kuzuri 14.01.2018 22:43:24 nic
    • Turgon 15.01.2018 14:39:22 tz że oddałbyś za darmo ?
    • Kuzuri 15.01.2018 14:43:30 To ze kiedys chciano mi dac 2 kafle a ja wolałem skasować
    • Kuzuri 15.01.2018 14:44:57 Oczywiscie inne uni i inne top :P (tutaj ukryje fragment bo za dużo by o mnie powiedziało, ale rip dostał całość rozmowy)
    • Turgon 15.01.2018 14:49:09 no to było kiedyś ,a teraz może zmieniłeś stosunek do gry
      jeżeli podasz cenę to Ci powiem czy jetem zainteresowany ,
    • Turgon 15.01.2018 14:50:34 zwylke jeżeli ktoś sprzedaje ,to chce żeby zwrócił sie koszt anty plus jakiś indywidualny dodatek
    • Kuzuri 15.01.2018 15:14:41 Zwykle może tak jest ja jednak nie mieszcze sie w takich kategoriach.
    • Turgon 15.01.2018 15:16:19 to może wiesz kto chciałby sprzedać dobre flotowe konto, chciałbym sie troszkę pobawić flotką
    • Kuzuri 15.01.2018 15:16:42 Inna sprawa to fakt po co ci konto top 2 flot skoro jestes poza top 100. Widzisz wygladasz mi na czyjąś pushowke i możliwe ze wiem czyją.
    • Kuzuri 15.01.2018 15:17:36 Na uni XX slyszalem o jednym co chciał sprzedac ale dawno temu może zmienił zdanie
    • Turgon 15.01.2018 15:32:46 no nie koniecznie musi być to uni ,poprostu chciałem polatać sobie troszeczkę a nie mam az tyle czasu na grę żeby dorobić sie odpowiedniej floty
    • Kuzuri 15.01.2018 15:51:53 Uni XX już nie istnieje to był żart.
    • Kuzuri 15.01.2018 15:52:38 To tam skasowalem konto za ktore mi 2 kafle chcieli dać.



    proponuje sprawdzić tego gracza - pewnie kolejne push konto :P
    Żeby wszystko było jasne, bo zostało wtrącone do tego ST konto Turgona, założyciela naszego sojuszu.
    Prawda jest taka, że Turgon prawie od trzech miesięcy nie gra na tym uni, konto było na urlopie. Kilka dni temu, ktoś znalazł do Turgona kontakt poprzez fejsa i powołując się na mnie, powiedział, że może grać na tym koncie. Niestety konto należące na fejsie do kuba kuba, nie pokazuje danych właściciela, ale może ktoś się domyśla o kogo chodzi. jeśli tak, to może napisać. Turgon chciał oddać konto, a biorąc pod uwagę, że dana osoba powołuje się na mnie (Usagi), oddał je.
    Osoba, która wzięła to konto chciała zapewne jednego - pod nickiem czystego gracza, który nie jest w nic zamieszany, wyłudzić konto od Kuzuri. Tutaj szacun dla Kuzuri, który nie dał się nabrać na taką zagrywkę.

    Jak zobaczyłem tutaj rozmowę, to wiedziałem, że to nie pisał Turgon, który nie jest flociarzem i nie wiem po co by mu była flota Kuzuri. Finalnie poprosiłem Turgona, by wszedł na te konto i zmienił do niego hasło. Nowy właściciel co prawda zmienił maila, ale nie upłynęło 7 dni do aktywacji, więc jest luz. Konto w 100% jest na powrót w sojuszu i na szczęście po tym zamieszaniu Turgon (póki co) wrócił do gry.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Usagi ().

  • gra polega na obserwacji, latanie na pewniaka (no chyba że wynik błędu przeciwnika typu falanga lub zdjecie moona) pozbawia sensu gry i radości która z tego wynika.

    Wstydzić się ? Chyba chwilowego zaufania jakim starałem się obdarzyc blacka i tego że nie chciałem się mieszać zamiast odrazu zareagować.

    Co do chochelki dziwi mnie kasacja jednego konta by kupić 2gie.


    A co do wypowiedzi wyżej.

    Nie o to chodziło czy dalbym się nabrać zwyczajnie nie sprzedalem nigdy konta za większą kase i nie uczynie tego teraz chocby mi dawano i 4 tysie :P

    Kase to mam z pracy nie z siedzenia na tyłku.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kuzurii ().

  • Gratki akcji XD Ale wy macie wyobraźnie XD chyba 4 miechy nie gramy, konta "oddane", a tu się dowiaduje, że jestem szpiegiem w NC buhaha dobre :) A szpiegów w NC to chyba jeszcze ze 2 jest prócz tych kont XD
    Jest niedzielny wieczór, zrobiliśmy sobie z Meril popcorn i czytamy wypas komedie na forum ogame. Dzięki za rozrywkę XD
    Pozdrowienia dla molibdena- Rush ( największa beka tej uni ) , chochelki - Mnie :) Kardiego przyjaciela w NC , Kuzuriego - szpiega NC w NC i Unitów w Cursed XD Ripa zdrajcy , Turgona- konta w sumie nie wiem kogo, bo chyba juz wszyscy mieli hasło do niego ( do mojego w sumie też ) i Oxe, który pewnie tez tu jest...

    Ps. Ociec jako detektyw wymiatasz xD Chochnexus leże i kwicze. 2 raz mnie o coś oskarżasz i 2 raz nie trafiłeś :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NEXUSu39 ().

  • Dokladnie jak Test pisze,temat juz byl zakonczony duzo wczesniej, teraz to tylko oficjalne potwierdzenie,ze [ciach], nic czym moglby zaskoczyc, bo przeciez mial cale NC na tacy a wybral kradziez konta :E
    Lol

    Grateczki dla N.C :)
    \Fajnie Was ogladac.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!