S Q N [MNS] & Msciciel [MNS] vs. Jacasa [ZłySen] obrona 1680%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • S Q N [MNS] & Msciciel [MNS] vs. Jacasa [ZłySen] obrona 1680%

    Wesołego Sylwestra i Nowego Roku 2018 !!!!! jest się z czego cieszyć :) pozdrawiam znajomych i oczywiście cały sojusz Zły Sen :) Agresorom ponieważ rzadko sypiają a czasem nie sypiają, Złych Snów częściej :) nie pogratulowali.

    Czas na mięcho i gorzałkę:

    Dnia 31-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor S Q N [MNS]

    Okręt wojenny 2.000
    Pancernik 1.099
    Sonda szpiegowska 1


    Agresor Msciciel [MNS]

    Lekki myśliwiec 9.000
    Krążownik 2.000


    Obrońca Jacasa [ZlySen]

    Mały transporter 958
    Duży transporter 260
    Lekki myśliwiec 107
    Krążownik 1.942
    Okręt wojenny 607
    Recykler 1.727
    Sonda szpiegowska 21.040
    Lekkie działo laserowe 24.929
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor S Q N [MNS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 643 ( -1.357 )
    Pancernik 750 ( -349 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Msciciel [MNS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -9.000 )
    Krążownik 5 ( -1.995 )
    _________________________________________

    Obrońca Jacasa [ZlySen]
    ________________________________________________

    Mały transporter 330 ( -628 )
    Duży transporter 132 ( -128 )
    Lekki myśliwiec 43 ( -64 )
    Krążownik 1.459 ( -483 )
    Okręt wojenny 588 ( -19 )
    Recykler 983 ( -744 )
    Sonda szpiegowska 5.842 ( -15.198 )
    Lekkie działo laserowe 8.676 ( -16.253 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 204.941.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 80.547.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 111.024.200 metalu i 57.887.900 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    16.820.100 Metalu i 0 Kryształu
    15.018.300 Metalu i 21.700 Kryształu
    19.660.000 Metalu i 0 Kryształu
    8.285.800 Metalu i 6.654.200 Kryształu
    9.830.000 Metalu i 9.830.000 Kryształu
    7.440.000 Metalu i 7.440.000 Kryształu
    9.830.000 Metalu i 9.830.000 Kryształu
    2.240.000 Metalu i 2.240.000 Kryształu
    9.830.000 Metalu i 9.830.000 Kryształu
    2.240.000 Metalu i 2.240.000 Kryształu
    9.830.000 Metalu i 9.830.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    111.024.200 Metalu i 57.915.900 Kryształu


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: -138.435.000
    Kryształ: -57.281.000
    Deuter: -9.225.000
    agresor stracił łącznie 204.941.000 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: 66.473.700
    Kryształ: 24.373.400
    Deuter: -2.454.000
    obrońca zyskał łącznie 88.393.100 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Jacasa II ().

  • Anty obrona to dno? a to czemu? Budowanie floty która na mnie leciała za anty jest ok? a budowanie telepków na moonach z których mnie atakowano za anty, budowanie kopalni za anty, badań itp jest ok ? a anty obrona jest beee - to czysta HIPOKRYZJA.

    Błędów w tym ataku ze strony atakujących było tyle że można by obdzielić kilka ST. MNSy nie umieli nic, ani opóźnić odpowiednio, ani nawet czytać raportów szpiegowskich.

    ANTYMATERIA i jej używanie jest częścią tej gry. Jak ktoś nie potrafi poradzić sobie z tym faktem to ... trudno.
  • ogolnie mam niezłe pośmiewisko z tego ST ale nie chodziu tu o żadnego z biorących udział w tym ST :D
    ciekawe co powie ten [ciach] Kruchy na temat ST swojego ziomka z soja w tym wykonaniu a same jego brednie wyssane z palca rodem z Si-Fi opisze w odpowiednim miejscu ale to zbedny szczegół :D czekam tylko na gimbusa komentarz :D
    co do STeka obrońcy graty anty to część tej gry czy tego chcemy czy nie atakujący też jej używają więc nie ma tu co sie spinać wyszło jak wyszło MNSiaki bez problemu sie odbudują i może sie zemszczą czego im życze i wiem ze nie potrwa to długo (niekoniecznie na obrońcy)
    zastanawia mnie tylko jedna rzecz ruchy obrońcy przy tak znamienitych graczach musiały być znane czy też zostały zlekceważone ? bo innej opcji nie biore pod uwage

    Edit: powyższy post wszystko mi wytlumaczył ;D

    Moderator Neferet:
    obraza
  • TY byś nie użył rozumiem, ale twoi koledzy przeklikują reki do zbiórki, pykają telepki dzięki którym atak trwa 1h a nie przelot z gali do gali, do wielu innych działań które składają się na efekt ataków, w ich STekach piejesz z zachwytu i składasz graty a tu ... anty obrona jest bee bo kumple wtopili na własne życzenie zresztą. Kilka osób z MNS wie jak gram, graliśmy razem na ostatnim evencie i jak topili floty na mojej anty obronie Niemcy i Angole, byli w siódmym niebie i składali graty a teraz beeeeee, mało tego Mściciela poprosiłem nawet żeby do mnie nie latał i co, flota bfs to lecimy, nie ruszają mnie twoje problemy etyczne czy moralne właśnie tu. Nie oceniaj, bo hipokryzją trąca to raz dwa naprawdę atakujący zlamili ten wlot, dali 9 sec na przeklikanie obrony, nie opóźnili odpowiednio, nie czytali raportów szpiegowskich ze zrozumieniem od początku do końca, to zapewne dobrzy gracze ale ja też już pykam w tą grę od u1.
  • Ja też się wpisze bo popieram słowa Jacasa

    Kilku graczy z Mns ma duży problem gdy im ataki nie wchodzą, potrafią oskarżyc o bota, o nielegalne programy, baaa nawet potrafią zapytać po co się gra skoro flota stoi na moonie

    Więc odpisałem jednemu że po co mnie oskarża skoro nie ma dowodów, nie wie kiedy latam, jak gram i kiedy bo mam beke z takich graczy :)
  • Takie akcje sa ciekawe a to dlatego że klikanie obrony może być skuteczne gdy aktywnośc sie pojawia a atakujacy nic ztym nierobia , a jak się leci na cos co ma sporo surowców to trza się z tym liczyc. Nie jestem miłosnikiem tego typu gry jak anty wstawianie obrony, ale jest antyobrona za anty i jest kupno antymateri co nie którzy robia wiec poco ten płacz, brawo dla obroncy, a dla agresorów lamerskie podejscie do ataku. Sporo nauki dzieci sporo trzasamilepiej odpuscic atak nizleciec na pałe :lool:
    Nie musisz mnie lubić ważne byś się mnie bał.
  • Mialem juz nie odpisywac, to tak po pierwsze nikt tu nie placze poprostu wyrazilem opinie ze kupowanie stkow za pieniazki jest bardzo slabe. Tak jak tu obronca placze o nasze anty, zbudowalem tp i flote bez uzycia anty dodatkowo zrobilem kilka st i tez utopilem troche ststkow po pijaku gdzie obronca pogratulowalem momentu. Z kulis starcia powiem ze bylo na moonie i obronca nie mial tyle surki zeby wybudowac az taka obrone. Przeklikac to wszystko nie jest wcale latwo i mowic o bfs klamiesz bo musiales to wczesniej zaplanowac przygotowujac sie do uzycia anty. To tyle wiecej sie nie bede tu udzielal. Szczesliwego nowego roku.
  • Otóż MisiuKochany, atakujacy byli przekonani że lecą na bfs, bo w przeciwnym razie by nie polecieli. Nie było tu nic z finezji gry w która gramy, nikt nikogo nie wyklikał na powrocie, z pz itp. Nie było aktywek to polecieli i tyle. Z jednym się zgodzę ja to przygotowałem a oni nie :) to nie antyobrona ich pokonała w tym starciu tylko ignorancja i rutyna :) co do gry to będę sobie pykał nadal :) Wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku :)
  • ja również się wpisze i wyrażę opinie .. po pierwsze nie jestem za antyobrona ale tu są winni sobie tylko agresorzy ... ja osobiście widząc jaką kolwiek akte zawracam flotę i się nie bawię bo szkoda mi stracić na anty obronie... Ale skoro oni byli tacy pewni siebie ... akta napewno się paliła tam gdzie lecieli .. nie wiem na co liczyli widząc mase sury ... Ale to tylko moje zdanie ...

    p.s odbudujcie to i odbierzcie to co wasze pl

    pozdro
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • gratuluje obrońcy ;D dwóch na jednego to banda łysego :bdb:

    dobrze zaczał sie nowy rok :)
    "I'm a high level otaku who loves maids more than anything. All my
    favourite books have to do with maids, and all the cafes I visit have
    maids. Of course, I collect figures as well. I play maid games, get
    excited, say stuff like, 'moe! moe!' and even crossdress as a maid
    myself. Later."
  • tereth napisał(a):

    ja również się wpisze i wyrażę opinie .. po pierwsze nie jestem za antyobrona ale tu są winni sobie tylko agresorzy ... ja osobiście widząc jaką kolwiek akte zawracam flotę i się nie bawię bo szkoda mi stracić na anty obronie... Ale skoro oni byli tacy pewni siebie ... akta napewno się paliła tam gdzie lecieli .. nie wiem na co liczyli widząc mase sury ... Ale to tylko moje zdanie ...

    p.s odbudujcie to i odbierzcie to co wasze pl

    pozdro
    może tak przeczytasz posty zanim coś napiszesz...a surowców na moonie było 5kk więc faktycznie masa
  • Chyba faktycznie w Sylwka lepiej nie latać, tylko gorzałe chlać.

    Co do starcia, no cóż uroki syfu wychodzą, no ale z drugiej strony to nie wiem czy agresorzy w ogóle opóźniali ze dwa razy flo czy lecieli na kamikadze. Przecież jakieś aktywki raczej musiały być, można było przelecieć po planetach. Trochę mi ich szkoda, bo któż nie popełnia błędów. Koniec końców tutaj zadecydowała głównie kasa, no ale w jakimś stopniu też zimna krew obrońcy

    Nie będę nikomu nic gratulował
    tylko Życzę Wam Wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

    edit: Proszę popraw ten raport bo nie da się to oglądać i w ogóle podaj procent w temacie
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Zgadzam się z Obrońcą. Każdy kto kupuje anty robi to aby ułatwić sobie grę. Co za różnica czy wymieniasz u handlarza metal aby móc latać czy przyspieszasz budowę obrony. Obrońca wykorzystał własne doświadczenie i skutecznie obronił się przed agresorami :xgraty: :xgraty: :xgraty: Przetapiaj z głową. Agresorom :xgszo: :xgszo: :xgszo:
  • Normalnie jaja pierwsza klasa ;].

    Graty starcia .

    Chłopaki w napadzie zlekcewarzyli obrońce , a przecież już nie jedna spora flota poległa na anty obronie :P i to już od momentu jak zostały umożliwione przyspieszacze .
    Jak jest dużo surki to chwilę to trwa zanim postawi się obronę , więc musiała być dobra zabawa - czego życze wszystkim w Nowym Roku .
    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html
  • Co tutaj sie od Janie Pawlilo? Kolejny raz to powiem, skoro jest anty w grze to sie z tego korzysta a nie liczy sie na jakies wasze honorowe zagrywki czy cos tam? Starcie dno? nie prawda. agresorzy zlekceważyli obronce BŁĄD! wgl co oni zrobili to sa jakies jaja, pewnie zajeci byli sylwestrem bo jak inaczej to wytlumaczyc :D

    GRATULACJE dla OBRONCY!

    AGRESOROM krychy :D
    Kassiopeia
  • Również jestem zdania że agresorzy popełnili błąd,a człowiek nie jest nieomylny i takie rzeczy sie zdarzają... :) Obrońca zrobił super robotę i za to wielkie Graty :) Agresorą powinno być trochę wstyd za Swoje zachowanie...Nie pogratulować to trochę nie honorowo i nieprofesjonalnie,bynajmniej takie jest Moje zdanie. Jeszcze Raz Gratki dla Cb Jacas.

    Pozdrawiam