Dwarf [GLORY] vs. Zero Jedynkowy [JELENIE] - 96.2% OBRONA - TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Dwarf [GLORY] vs. Zero Jedynkowy [JELENIE] - 96.2% OBRONA - TOP 1 SOLO

A teraz danie główne o poranku - TOP 1 SOLO obecnie. ;]
    Tym razem obrona i to z dobrym tego rezultatem. 8)
    Pozrawiam wszystkich jelonków i znajomych. ;>
    Szkoda tylko jednego, że nie ma moona bo próba zacna jak na ten etap gry.
    Widziałem skan, później sam lot od pierwszych sekund i dziwie sie, że gracz top 7 flota startuje bez sprawdzania pozostałych planet. Mi recki wracały z poprzedniego ST jeszcze przez kilka minut, wiec poczekałem aż ostatni doleci i w miedzy czasie info na sojusz i discorna, aż do momentu powrotu ostatniego recka. Nom i zalogowałem 10sek przed dolotem, finał taki:

Dnia 30-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor Dwarf [GLORY]

Lekki myśliwiec 35
    Ciężki myśliwiec 113
    Krążownik 118
    Okręt wojenny 121

Obrońca Zero Jedynkowy [JELENIE]

Mały transporter 11
    Duży transporter 114
    Ciężki myśliwiec 3
    Krążownik 98
    Okręt wojenny 84
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 271
    Sonda szpiegowska 22
    Satelita słoneczny 95
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Mała powłoka ochronna 1

Po bitwie...

Agresor Dwarf [GLORY]

Zniszczony!

Obrońca Zero Jedynkowy [JELENIE]

Mały transporter 6 ( -5 )
    Duży transporter 80 ( -34 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -1 )
    Krążownik 85 ( -13 )
    Okręt wojenny 82 ( -2 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 208 ( -63 )
    Sonda szpiegowska 8 ( -14 )
    Satelita słoneczny 47 ( -48 )
    Lekkie działo laserowe 534 ( -466 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )

obrońca wygrał bitwę!

Agresor stracił łącznie 11.952.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.135.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.851.600 metalu i 2.768.500 kryształu.

Szansa na powstanie księżyca 23%.

Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    2.080.000 Metalu i 2.080.000 Kryształu
    3.469.400 Metalu i 690.600 Kryształu
    1.302.200 Metalu i 0 Kryształu

Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    6.851.600 Metalu i 2.770.600 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: -8.588.000
    Kryształ: -3.128.000
    Deuter: -236.000
    agresor stracił łącznie 11.952.000 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: 4.952.600
    Kryształ: 1.710.600
    Deuter: -176.000
    obrońca zyskał łącznie 6.487.200 jednostek.

Dobry koniec roku prognozuje dobrą postawę w nowym roku =)

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Obrona niezła, ale jak mój poprzednik muszę wyrazić niezadowolenie z takiej mechaniki gry , ja dawno juz nie grałem bo skonczyłem kilka lat temu na UNi 3, teraz wróciłem i troszke jestem zszokowany :( kiedyś jak się broniło i atakowało to nikt nie kupił nic natychmiast i był fun , teraz trzeba miec tylko AM i w zasadzie jesteś Bogiem , nie winie Obrońcy nie on ustalał zasady ale to już nie jest to samo ogame......kiedyś ludzie uciekali wyliczani z pz w 3 sekundy teraz potrzeba 2 aby 2 razy kliknąć w przyśpiesz , bez sensu
    ">
  • 01 - gratulacje obrony, mysłąłem że na Tobie hehe, a jednak to ty komuś dałeś pstryczka w nos - przetapiaj na nowe zabawki !

Anty płaczki no cóz.. anty jest i można z niej korzystać.. hmm który z was (GLORY) bez anty ?

pozdro i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

V
    uni 10,32,68, Izar, Rhea / PEST\

jestem złym owockiem, hehe :saint:

since 2008
  • numerjeden napisał(a):

01 - gratulacje obrony, mysłąłem że na Tobie hehe, a jednak to ty komuś dałeś pstryczka w nos - przetapiaj na nowe zabawki !

Anty płaczki no cóz.. anty jest i można z niej korzystać.. hmm który z was (GLORY) bez anty ?

pozdro i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

V
    wskaz miejsce cytat w ktorym ktos placze prosze cie :) wypowiedzi odnoszace sie do tego co ktos uwaza na temat obrony za antymaterie a do tego jak bylo dawniej na ogame nie sa placzem a zwyklymi przemyslenami do ktorych kazdy gracz i uzytkownik forum ma takie samo prawo jak ty do swoich wpisow pod kazdym RW. Pewnie kazdy z top 50 a moze i 100 jakies anty zakupil ale sie do tego nie przyzna :) dlatego poruszanie tego nie ma sensu. Jeszcze raz gratulacje % i czujnosci w nocy bo osobiscie tylko tego tutaj moge pogratulowac
  • Akurat Dwarf nie robil floty za anty drodzy koledzy ;) Odnośnie anty płaczu - oczywiscie ze w jakims stopniu jej używam, ale jak spostrzegł skalpelek to nie jest zażenowanie że kazdy teraz moze miec wszystko za kase i nie jest to atak na obrońce ze zrobił taka nie inaczej... Poprostu ciężko sie człowiekowi robi na sercu ze wszystko jednak sprowadza się do jednego... że hajs sie musi zgadzać :P
  • Skalpelek napisał(a):

stare dobre ogame umarlo lata temu:) teraz trzeba sie dostosowac do tego co jest ;) agresorowi odbudowy, pomozemy :)
    Mam na myśli lament, i takie ohh czasy... a za komuny.....po co takie rzeczy pisać ?
    Anty jest i już, rw jest coś tam się dzieje :)

Agresorowi SzO

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
    uni 10,32,68, Izar, Rhea / PEST\

jestem złym owockiem, hehe :saint:

since 2008
  • Bracia Polacy :top1: czemu sądzimy ze od razu gra na anty ??? może event suprima czy event handlarz wpadły mu roboty ?? :xsneaky: prawda jest taka

StresMatura. napisał(a):

Gratki, jak się leci na chama i nie sprawdzi innych planet taki jest tego skutek, nie rozumiem oburzenia; bez opóźnienia, sprawdzenia statystyk i płacz. Trzeba się Panowie przestawić. Gratki 01!
    :gszo: agresor ..

juz szo bylo :xsuper: ps odbudowy owiec zycze :xfa:
  • Nie chce mi sie tego komentować, wiec zaśpiewam Glory Glory alleluja... dziś polegnie jedna szuja...
    Latać latać zapraszam, póki moona nie mam, bo później już bedzie za późno :D
    Pozdrawiam tych co wiedzą ocb, bo wiekszosci nawet nie znam z komentujących, ale chyba za krotko... gram :thumbup: , chodź czasy przed anty pamiętam jednak doskonale jak się zaczynało na uni 2, bo jedynka zapchana. :) A wtedy były tylko dwa pl.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nabuchodonozor ().

• Nabuchodonozor napisał(a):

Nie chce mi sie tego komentować, wiec zaśpiewam Glory Glory alleluja... dziś polegnie jedna szuja...
    Latać latać zapraszam, póki moona nie mam, bo później już bedzie za późno :D
    Pozdrawiam tych co wiedzą ocb, bo wiekszosci nawet nie znam z komentujących, ale chyba za krotko... gram :thumbup: , chodź czasy przed anty pamiętam jednak doskonale jak się zaczynało na uni 2, bo jedynka zapchana. :) A wtedy były tylko dwa pl.
    nie znasz bo i 90% kont z forum usunieto :D ja cie jakos pamietam z nicku ;) pzdr
  • S2ybki napisał(a):

Błąd w temacie Powinno byc ANTY OBRONA. Nie ma czego gratulować. Sojusznikowi SzO
    Jeśli już to powinno być ANTY konto w reckach na ANTY obronie... Suma sumarum trafił swój na swego. Jedno jest pewne... Kolejne konto 01 będzie wkrótce na sprzedaż... Które to już uni po moim powrocie zaczyna się tak samo..

P.s. W grze są jeszcze dopalacze które można zakupić za surowce bądź w eventach więc niekoniecznie obrońca jest niedoświadczonym graczem ze złotą kartą tatusia. Fakt jest faktem... 01 po raz kolejny w reckach na początku uni... Jeśli ktoś wątpi to mogę zapodać linki od Oberon-a włącznie ;)
  • Podobają mi się te analizy weteranów og,Riddck pozbierałeś się już?

01 na każdym uni jest i coś zawsze trafia. Widać wzbudza tym u niektórych jakieś chore podniecenie,z tego co pamiętam dobrze się przy tym bawi.

Trafi w recki to trafi.Choć każdy kto ma mózg domyśla się co się dzieje z takimi kontami co nagle tracą skilla i przestają robic fs'y.
    /b/
    DARTH PUTIN
    Antares top 32 ON GWIEZDNY TEMPLARIUSZ :juzpotobie:
    Merkur top 24 OFF
  • a ja powiem tak gratki obrony:)(mistrzrzem) by ktos nie pomylil mnie z.....
    chlopie dostaniesz zaraz od kogos gonga i tyle Cie widziano na tym uni zaraz bedziesz na nowym... taki z cb gracz

czesc i czapka wiec.....

prosze o nie komentowanie mnie ale 0 1ynkowy to jest zal.

teraz dopiero przeczytalem posty ale zdania i tak nie zmieni a w sydnie bedzie ylidyn off hehehe i tak cienki jestes choc chwilke tylko z toba gralem a nawet tego nie pamietam
    zaraz bedziesz na nastepnym a jak bedzie x5 to i ja tam bede:)
    a tym czasem powodzenia:)......

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Smigololek ().