Rekonfiguracja uniwersów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Rekonfiguracja uniwersów

      Jak wiadomo narzędzie migracyjne nie działa, więc nie ma co liczyć na UF w najbliższym czasie. Na przykładzie u68 oraz uNekkar wiemy, że można zmieniać ustawienia uniwersów. Rozumiem, że te dwa potrzebowały zmian najbardziej, ale nie oszukujmy się - inne serwery również świecą pustkami. Proponuję zatem puszczenie ankiet w grze:
      1. Czy chcesz, aby na uniwersum podniesiono prędkość flot o x1?
      2. Czy chcesz, aby na uniwersum podniesiono prędkość ekonomii o x1?
      3. Czy chcesz, aby na uniwersum było spalanie x0,5?
      4. Czy chcesz, aby na uniwersum sondy szpiegowskie miały ładowność?

      Zawsze to jakieś urozmaicenie przy braku UF, zatem rzucam temat do dyskusji.
      @Art
    • Art napisał(a):

      Niestety, zmiana pozostałych parametrów (oprócz prędkości eco/flot) no i zwiększenie galaktyk - odpada niestety.
      Wnioskować mogę że opcja 3-4 odpada. Chyba że to będzie jakaś globalna zmiana, parametry staną się standardowe i wtedy będzie szansa.

      Ankieta na u68 wywołała wiele kontrowersji, pożegnań i euforii. Być może że przeskok o jedno oczko nie wywoła takiego podziału uni jak przeskok o 4 oczka na u68 (z x1 na x5).
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Reszta ogame nie jest tak niewdzięczna jak te człowieki z u 68.
      Z przyjemnością powitamy podniesienie speedów o 1.
      Tylko jednak Starkełku ja bym stanowczo połączył podniesienie speeda flo, ze speedem eko.
      Na zmianę pozostałych parametrów i tak nie ma szans
      Jedno pytanie w ankiecie w zupełności wystarczy :)



      "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

      WINTER
    • Art napisał(a):

      Prace nad UF trwają. Więcej informacji na ten temat będzie w nadchodzącym Biuletynie OGame, o którym rozesłałem dziś informacje ;)
      "Oprócz starań uczynienia naszych światów bardziej interesującymi, np. poprzez kolejne nowe ustawienia serwera, chcemy oczywiście również wesprzeć w międzyczasie nieco rzadziej zasiedlone uniwersa: obecnie pracujemy nad nowym i ulepszonym procesem fuzji. Pozwoli to na przestrzeni roku usprawnić przeprowadzanie fuzji i zaoferować doświadczonym wojownikom z Waszego grona więcej akcji."

      Więcej informacji? Rzeczywiście.

      Jestem Najlepszy