Koniec

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam wielu ta decyzja na pewno ucieszy mało kogo zasmuci, podjęte kroki w kierunku zmian na u 68 zmuszają mnie do przedwczesnej emerytury dziękuje ekipie Komornic za całokształt gry miałem wzloty i upadki zawsze wspieraliście mnie w działaniu gra z wami to czysta przyjemność życzę owocnych lotów i zabawy na x5 ;)


    pozdrawiam i dziękuje

    @zygunia w końcu bd mniejsze kolejki po Deu

    Wesołych świąt wasz kochany Grubas :D
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


  • Tak blisko miałem klienta na każdą ilość deutu i sobie poszedł - cały misterny plan...

    Powodzenia w realu.
    Fremeni w najdoskonalszym stopniu posiedli ową cechę, przez starożytnych zwaną „spannungsbogen” – która jest samonarzuconą zwłoką między pożądaniem jakiejś rzeczy a aktem wyciągnięcia po nią ręki.
  • hmmm, tu na pewno czekają nie którzy co ja napisze :D a ja powiem tak lubilismy się , nie lubiliśmy się było kilka pw w atmosferze kultury jak i nie zabrakło zgryźliwych wymian wiadomści dwóch tetryków.
    Szacunek że nie rzucasz słów na wiatr z odejściem z x5 jako brak motywacji do prędkości a spokojnej gry na x1 zwłaszcza ze odchodzisz niepokonany .
    Nie żegnam się bo zaraz będę się witał z tobą na Nekkarze :D może tam będziemy do siebie mniej zgryźliwi .
    Więc do tej pory Węsołych Świąt i odezwę się do ciebie na pw bo wiem na jakie konto pisać
    Ps: Na Nekkar będziesz miał czym więc do usłyszenia w ST - kach
  • madrze grubasie, pewnie strawiles mase czasu na tej grze i wydawac by sie moglo ze masz jakas pozycje ale przychodzi czas kiedy administracja i kilku półidlerow w napredce zorganizowanej ankiecie uswiadamiaja ci ze jestes tylko sztuka i bezsilnie patrzysz jak zmieniaja ci zasady gry :D druga strona medalu jest taka ze tak naprawde nic nie tracisz a wrecz zyskujesz bo sa lepsze zajecia :thumbup:

    wesolych swiat
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Coś dużo sypnęło się tych rezygnacji z gry ... Cokolwiek by nie mówić, zrobiłeś w krótkim czasie coś, co każdy z dusza złomiarza ma co zazdrościć wiec można powiedzieć, że niedoszłe ofiary powinny Tobie dziękować :D. Dziękuję za wspólna grę i powodzenia w realizacji planów :).

    Wesołych Świąt
  • hahaha nie możliwe!!! Najwiekszy oszustna ogame uni68 konczy gre??? W końcu gruby vel serdel dokonałeś wyczynu nad wyczyny skończyłesz grę z wielkim prztupem wszak konto ktore wystawiłeś na allegro na sprzedaż dostało bana (bogu na banie mam nadzieje ze ten ban jest na wieki, a Ty oszuscie nie zarobiłeś na nim ani grosza). Mam nadzieje, że zostaną wymazane wszystkie ST, które wykreciłeś oszuście!!! Oby takich oszustów jak Ty było jak najmniej w tej grze!! Tego życze wszystkim w nowym roku.
    Mam ogromną satysfakcje z tego, że oszuście w końcu admin gry wziął sie za twoje konto Gruby!!! Ciekawe teraz jak pseudo sojusz komornik bedzie sie wypowiadał z banem na koncie bogu vel gruby. Hehe
  • Grę kończy barwna postać OGame, teraz dopiero nastąpi nuda z powodu Twojego odejścia:)
    Jak masz kończyć to kończ i nie wracaj, uwierz mi że te czas który poświęcasz OGame możesz lepiej wykorzystać.
    Dawno nie spotkałem tak nieudolnego gracza który by tyle razy na banie wisiał za push.
    Jak się za coś bierzesz to rób to jak najlepiej potrafisz. Zobacz na naszego TOP1.
    Kto następny z Komorników?
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




  • Konczy gre barwna i kontrowersyjna osoba , jeden z najwiekszych oszustow Unii 68
    Szkoda tylko ze taka decyzje podjal po kolejnym banie , nie wiadomo na jak dlugo ( byc moze na bardzo dlugo )
    Tlumaczy to zmiana eko na x 5 , tylko kto w o uwierzy
    Mam nadzieje ze dotrzyma slowa i nie wroci na innym koncie
    Powodzenia w Realu
    @ Qla
    Wcale nie jestes od niego lepszy , wiec przestan sie popisywac i podawac informacje o ktorych prawie wszyscy wiedza
    Tez oferowales mi kupno konta , zapomniales juz ?
    Skoncz wasc i wstydu sobie oszczedz

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"