emerytura

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zazdroszczę Ci decyzji. Prawdopodobnie pociągniesz za sobą jeszcze kilku graczy, kto wie, o kogo może chodzić :)

    Wypada też pogratulować Artowi. Wprowadzanie zmian z delikatnością rzeźnika na pewno przysporzy temu uni aktywnych graczy. Najmocniejsze uni PL się mocno wykruszy.

    Te wymuszone zmiany ingerują w prywatne życie graczy, wymuszają poświęcanie większej ilości czasu (chyba, że ktoś nie ma prywatnego życia). Przez kilkanaście lat dopasowaliśmy grę do stylu życia, pracy. Teraz mamy robić to na nowo? Wartość naszych kont została zdewaluowana i przyrównana do pędzonych speed kont które wymagały kilkanaście razy mniej pracy (i pieniędzy). Może lepiej byłoby zamknąć to uni albo je relokować, dać graczom wybór.
    Okazuje się jednak, że jakiś wybór nam został. Ciernik nie będzie grał na speeduni chociaż niektórym się wydawało, że można wszystkich do tego zmusić.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vysogota ().

  • Nigdy nie miałem przyjemności nawiązać kontaktu, ale smutne, że jedno z największych/najlepszych kont i graczy na uniwersum odchodzi... Mam nadzieję, że znajdziesz jakąś odskocznie od Ogame i nie będziesz tęsknił! :)

    Jeżeli chodzi o propozycję do konta to jak nie chcesz żeby się marnowało to z chęcią bym się zaopiekował :D:D chociaż wątpie żebyś chciał konto oddawać więc zawsze...

    coś surowców też przyjmę :D w końcu na urlopie się nie przydadzą :)
  • Jesteś chyba pierwszym graczem z u68 z którym miałam styczność po UF, miałam przyjemność grać z Tobą w jednej drużynie w s&d, będę milo wspominać ten czas, potem też od czasu do czasu parę zdań się wymieniło, różnimy się w niektórych sprawach, ale jesteś dobrym graczem i strategiem, szkoda że chcesz kończyć. Decyzję oczywiście rozumiem, ale mam nadzieję że jednak zmienisz zdanie i pograsz dopóki speed flot jest x1, jeśli nie to dziękuję za grę i powodzenia, kiedyś wszyscy skończymy, tylko czy to jest na pewno ten moment? Dla mnie jeszcze nie. Trzymaj się ;] .
  • No szkoda że nie podejmiesz wyzwania i nawet nie spróbujesz tylko 09-01-17 / shot down ale masz jaja i szacun bo juz jeden KALIB3R się na forum zegnał a za kilka dni wrócił ( w jego przypadku to takie żenujące i brak szacunku do własnego słowa ale to wynaturzenie już tak ma ) ty wiesz kiedy ze sceny zejść kiedy warunki już tobie nie sprzyjają a wycofać się jako nie pokonany . Lubie cie i będę wspominał za spokojną i agresywna grę za pomoc w wyjaśnieniu największego wałka S&D z udziałem KALIB3R i Gruby nie przejdzie , za słowa po norwesku :D i za całokształt .
    Powodzenia i Wesołych Świąt mam nadzieje że decyzja jest przemyślana a nie chwila nostalgii

    ps: na twoje konto znajdzie sie wielu graczy co będą zechcą grać i prowadzic takie konto nawet w ulu abyś nie oddał konta gdzieś gdzie wyląduje w reckach lub u handlarza złomu
  • Vysogota napisał(a):

    Zazdroszczę Ci decyzji. Prawdopodobnie pociągniesz za sobą jeszcze kilku graczy, kto wie, o kogo może chodzić :)

    Wypada też pogratulować Artowi. Wprowadzanie zmian z delikatnością rzeźnika na pewno przysporzy temu uni aktywnych graczy. Najmocniejsze uni PL się mocno wykruszy.

    Te wymuszone zmiany ingerują w prywatne życie graczy, wymuszają poświęcanie większej ilości czasu (chyba, że ktoś nie ma prywatnego życia). Przez kilkanaście lat dopasowaliśmy grę do stylu życia, pracy. Teraz mamy robić to na nowo? Wartość naszych kont została zdewaluowana i przyrównana do pędzonych speed kont które wymagały kilkanaście razy mniej pracy (i pieniędzy). Może lepiej byłoby zamknąć to uni albo je relokować, dać graczom wybór.
    Okazuje się jednak, że jakiś wybór nam został. Ciernik nie będzie grał na speeduni chociaż niektórym się wydawało, że można wszystkich do tego zmusić.
    pomyliłeś tematy chłopie, tu twój sojusznik żegna się z grą, więc odpuściłbyś tą błazenadę i przestał dyskutować na temat zmian w grze a napisałbyś coś od serca... normalnie brak słów

    Ciernik szkoda że odchodzisz bo gra ciut straci na zabarwieniu(emocjach) bo możliwości do wielki % się sporo kurczą ale cóż twoja decyzja i nie mnie jest ją oceniać czy na nią wpływać, zatem Wesołych Świąt i powodzenia w realu.
  • [ciach]
    wracając do tematu za podjętą decyzje szacunek bo wiem że gracz z Ciebie bardzo dobry a takich szkoda - wolę Ciebie jako gracza niż tysiąc aktywnych żalosnych tapicerów :P
    pozdrawiam

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Szkoda Ciernik Serio na tym uni będzie Ciebie brakowało kto jak kto ale Ty potrafiłeś zawsze wyjść z twarzą :)
    Osiągnąłeś naprawdę sporo w tych cyferkach lat ubyło ale wiem że żałował nie bedziesz !
    Jak najbardziej powodzenia w Realu i WESOŁYCH ŚWIAT !
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • No coz, szkoda, ze tak szybko podejmujesz ta decyzje. Daj tej nowej predkosci jeszcze jakis okres probny, moze sie sprawdzi :) . A mysle, ze nie masz wielu przeciwnikow w grze, aktywnych i realnie ci zagrazajacych, wiec taki okres probny moze minac bez zaklocen, a pozniej kolejny tydzien, miesiac, rok itd. ;)
    Zreszta co sie moze stac gorszego, niz zezlomowanie calej floty, a przeciez szukasz kogos do wielkiej finalowej bitwy dla swojej floty? Nie wyszlo by wtedy na to samo ;) . Takze moze dopoki sie taki smialek nie znajdzie, w miedzyczasie mozesz pokopac troche w kopalniach ^^

    W kazdym wypadku - powodzenia.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Przede wszystkim gratuluje podjęcia decyzji o zakończeniu. Zawdzięczam Tobie bardzo dużo i tutaj chciałbym podziękować za te wiele lat pracy na rzecz sojuszu i otrzymaną pomoc :). Dumny jestem z tego, ze mogliśmy być razem w sojuszu i zrobić ten jeden ACS. Po cichu liczę, ze dołączysz do nas z amirem w word of warships do topienia noobów :P. Mówiąc szczerze, gdy przeczytałem w sojuszu wiadomość o tym, ze kończysz, cała moja pozostała chęć do gry została drastycznie zredukowana. Tak czy siak Wesołych Świąt i życzę Tobie powodzenia w realizacji swoich planów ;).

    Pozdrawiam

    Maciej
  • Chyba raz miałem przyjemność porozmawiać z Ciernikiem przez te wszystkie lata . Właściwie porozmawiać to za dużo powiedziane , wymienić kilka słów . Zapamiętałem Cię jako równego chłopa i szkoda , że podejmujesz taką decyzję , ale oczywiście szanuję . Niestety mi też nie odpowiada zmiana zasad gry . Spróbuję pograć , człowiek zżył się z sojuszem i jakoś tak chyba by trochę brakowało tych wszystkich rozmów . Jednak obawiam się , że od 9 stycznia przyspieszy się upadek naszego Uniwersum ...
    Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ...

    W Imię Ojca i Syna i ...Arka Gdynia !

    youtube.googleapis.com/v/2igeMgoOKmY