Nowa Misja w zakładce "flota"

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Masz ewidenty i wielki problem ze swoja glowa skoro jako argumentow do rozmowy uzywasz zwrotow zwiazanych z praca jaka wykonuje. To jest dopiero porazka.

      Tronar napisał(a):

      Oczywiście że można jak ma się informacje kiedy delikwent zdjął urlop, albo mu go zdjęto. Potem obserwacja i jazda.
      Tylko taki sposob znasz? :D hahahah no to gratuluje wiedzy flociarzu za dyche :D

      Koniec dyskusji bo do niczego to nie zmierza a Ty sam tylko sie blaznisz swoja mala wiedza na temat gry flota :P

      Starrk napisał(a):

      1. Flociarze grają UFSem nie przez strach przed utratą floty, a przez nierealne koszty FSa oraz przez brak czasu na aktywną grę. Jak nie umiesz sobie poradzić z kimś, kto gra UFSem to jesteś zwyczajnie słaby.
      Podpisuje sie pod tym rekami i nogami :)
    • @Tronar piszesz, że masz 42 lata, a zachowujesz się jak dziecko. Wystarczy, że ktoś się z Tobą nie zgodzi, to od razu twierdzisz, że gra ufs, albo robi jakieś wałki.
      Argumenty przeciw Twojemu pomysłowi już zostały przedstawione, trzeba się tylko z nimi zapoznać.
      I na koniec, jeżeli ktoś ma na prawdę dużą flotę, to jest normalne, że z dziennego wydobycia nie będzie go stać na fs'a. No chyba, że miałby w jednym układzie 2 moony, to może. Ale i tak wtedy byłoby wiadome gdzie te fsy robi.
    • Mam top 10 wydobycie dexu na Ogame.pl i top1 na swoim uniwersum. Takie wydobycie starczy raptem na FS stacjonuj w układzie dla floty mieszanej rzędu 100kk pkt, nie wliczając w to GS, a licząc turborecki. Także ten, nie pitolcie o "ekonomii" i zwiększaniu wydobycia żeby starczyło na FS, bo twórcy gry nie przewidzieli, że nołlajfy mojego pokroju dojdą do poziomu gdzie 2kk lm to mało, a 200kk wydobycia to standard - dlatego każdy kolejny poziom kopalni daje mniejszy przyrost wydobycia w porównaniu do jego ceny :)
      E: w "starym" ogame urlop mogłeś wrzucić na minimum 24h w porównaniu do obecnych 48h, a wtedy jakoś nie było takiego płaczu na ufs jak jest teraz
    • Co do pomysłu to tak jak poprzednicy napisali, wysłanie floty na ukryj powoduje niemożliwość jej zezłomowania wiec jeśli wszyscy by tak "fsowali" to po co w ogole ta flota, wymazać z zakładki stocznia statki bojowe i tyle zostaną sami górnicy z dt którzy latają na fs ukryj i tyle.
      Druga sprawa granie ufs, już Ci kiedyś tłumaczyłem ze koszty fsa, czas fsa itp ale widać nie dociera, to może tak, gram kiedy chce, mam czas, ochotę, to nie gra ma mi wyznaczać kiedy mogę a kiedy nie mogę zapiać urlopu tylko ja. Nie gram z przymusu tylko dla przyjemności jak mam czas to robię fsa.

      @Starrk płaczu nie było bo na uni grało ponad 10k ludzi wiec taki @Tronar był ukryty miedzy 7-8k graczy i nikt go nie farmil czy złomował teraz jak na uni gra 300-500osob górnicy są narażeni na farmienia itp. To nie granie ufsem zabija ta grę tylko poprostu ogame przegrywa z innymi lepszymi grami na konsolach, pc.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Terry ().